PDA

Zobrazit normální verzi : nepravem ban



kacik
24-01-12, 17:01
Ahoj, na csku se jmenuji K*4*C*1*K. Tedka nedavno sem nemohl spat a hral csko na serveru sme byli 3 ja nejakej hrac a svacinar ale svacinar nehral mi 2 sme si hrali ale zniceho nic dostal ten jedem ban a ja hned na to kotelnu mam totis rad a hravam jen nani a tak žadam o unban wallhack ani zadne ine cheaty nemam protoze mam vas patch a ani mne to nijak nelaka dekuji za cas :)

I-Mouse
24-01-12, 17:03
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=19599

Počkaj si na vyjadrenie admina.

kacik
24-01-12, 18:33
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : K*4*C*1*k
[AMXBANS] Tvuj nick : K*4*C*1*K
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1058726431
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1058726431
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 188.246.99.26
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 188.246.99.26
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : $vac!nar
[AMXBANS] Server : Kotelna - Deathmatch | csko.cz ( de_dust2 )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================

HoracioKeine
24-01-12, 19:03
Nenapadlo tě, že vás spectuje? pochybuji, že zrovna svačinář by jen tak dal ban. Tomu sám nevěříš ;)

Svacinar
24-01-12, 20:43
dm-1201220126-de_dust2.dem Demo tady nemám, vlastně je to jedno, stačí HLTV.

18:49 - Aim na hlavu a čekáš.
18:58 - 19:04 -Tady jsem se smál, protože jsem nikdy neviděl nikoho takhle blbě kempit na midu :D Nicméně jsi čuměl do zdi na A. Potom jsi dostal hit přes dvěře od frajera, kterej dostal ban chvilku před tebou :) tak jsi se musel otočit a v tu chvíli ti vyběh pod plant A a ty si skapal.
19:34 - Věděl jsi, že ti z těch kat pude (on o tobě věděl taky)
19:36, 19:43 - Díry na schody a pak nad krabice, ano byl tam.
20:23 - Vybíhal z midu, čupnul si a pal.
21:23 - Šel na schody a zastavil se, ale ty jsi o něm věděl a otočil jsi cross, protože jsi věděl, že se nehejbe.

Dál už mě to fakt nebavilo, ještě tam nějaká akce je, ale tohle bohatě stačí. Někdo se na to podivejte.

kacik
24-01-12, 21:08
mas demo hej ja fakt necheatuju se podiv nikde ban nemam mam sluchatka za 450 hej ja fakt dooprevdy necheatuju prosim dej mi ban ja mam ten server fakt moc rad prosim te o to jako hrac hrace prossiiiim važne nic nemam

kdybych mel wh a videl jak on dostal ban hned odejdu ye serveru ale ja sem si myslel ze vis ze hraju ferove csko hraju už 2.5 roku a to sem cheatoval jen jednou to jen jeden týden
ja te tak strasne moc prosim o unban ja proste kotelnu miluju ja inde nehraju bez kotelny to neni csko :(

d3r0v4c
25-01-12, 10:56
no lepší by bylo kdyby bylo demo. Celkem všecko by se tam dalo omluvit jak ty říkaš na sluchátka ale časy 20:22 a 23:08 des na střed z T spawnu, toho co de po středu nemůžeš ješte slyšet ale už si čupneš a čekáš na něj, je to záhada. Pokud dáš naký rozumny vysvětlení tvýho 6týho smyslu možná bych svůj názor změnil ale jinak se přikláním k WH.

kacik
25-01-12, 15:35
hej ja sem kempa proste jen kempim ja fakt wh nemam jak rikam ja csko nehraju protože na jine servery nechodim a to video mi nejde zapnout

kacik
25-01-12, 15:35
kdybych mel wh myslis že bych te prosil o unban ne proste bych sel cheatovat inam ale na kotelne mam kamarady

kacik
25-01-12, 15:37
hej ale ja se menuju kacik
ne ten co hral me taky prislo ze ma wh ale ja jsem byl ct

ZombieBot
25-01-12, 15:39
Oba jste údajně meli WH.

kacik
25-01-12, 15:41
ale ja fakt ne ja vas tu prosim jak blbec nemam nikde ban je n na kotelne kdybych cheatival tak tu cheatovat napr na gamesites ale ja necheatuju
fakt ne

kacik
25-01-12, 16:04
tak mi ho posli ja totis nic nemam
posli to demo plls

kacik
25-01-12, 16:08
hej ja ti klidne odprisahnu na co chces ale ja wh nemam sak nikde nemam ban se podivte ja chater nejsu prosim nekažne te mi pls tu radost z cska
pls

Svacinar
25-01-12, 16:10
Boha demo je tady vyčasovaný. Ty časy mi nikdo nevymluví. Klidně měj sluchátka za petstotisic euro, ale tohle je čistej waaaaaaaaaaallhack a dokud mi tady 2 admini nenapíšou, že jsi čistej, tak se s tebou nebudu bavit.

kacik
25-01-12, 16:12
:( :( :( nemam jak to mam potvrdit
hej jak to mam stahnout to nejde
pls jak to mam stahnut mne to nejde chci videt co na mne vidite
vy si mne asi pletete stim druhym ten cheatoval ale ja ne myslim ze tu de o omyl

/edit by ZEUS: Používej tlačítko EDIT !!

d3r0v4c
25-01-12, 16:37
kdybych mel wh myslis že bych te prosil o unban ne proste bych sel cheatovat inam ale na kotelne mam kamarady
Promin ale toto tady píše každej kdo žádá o unban. Docela otřepaná fráze která stejně nikoho nezajímá. Polovina cheaterů žádá o unban a nakonec se přiznají.
Ale taky se mě líbi jak všici říkáte jak by ste cheatovaly na všech různých portálech jen na kotelně ne :teehee:

ZombieBot
25-01-12, 17:16
:D normálně na to klikni a to se ti stáhne samo a otevřeš to takto, což si myslím že taky nevíš:
Pokud máš NS, tak jdi do složky Counter-strike 1.6, otevři ji, otevři složku csstrike (teď jsi nejsem jistý jestli to náhodou není jen cstrike), vem demo a přesuň ho do té složky cs(s)trike. zapni csko, a do konzole napiš buď playdemo "název dema" pokud nechceš vidět časy, demo si zastavit (přehraje ti to demo celé v kuse), a nebo viewdemo "název dema" pokud by ses chtěl podívat přesně na ten okamžik, kde je důkaz.

U NS to nemusí bejt jen Counter-Strike 1.6, ale třeba i Valve apod. Navíc to neni složka csstrike ale pouze cstrike! Boha, prosimtě, už se k ničemu nevyjadřuj, díky.

kacik
25-01-12, 18:19
no jo ja na to kliknu a napise se error
hej reknete jak vam mam potvrdid že cheaty nenma do :censored: sak nikde ban nemam :censored: kdybych cheatoval mam ban vsude :censored: mne sere kdyz mam pravdu a vy si myslite že .... !:censored::censored::censored::censored:)


edit by Kashpi: Ještě jedno sprostý slovo a máš ban i tady

kacik
25-01-12, 20:47
si najeb :censored: cheaty nema klidne mne daj ban mne je to uplne jedno ale cheaty vazne nemam

Svacinar
25-01-12, 20:51
si najeb pico cheaty nema klidne mne daj ban mne je to uplne jedno ale cheaty vazne nemam

Cya :)

HoracioKeine
25-01-12, 21:14
no jo ja na to kliknu a napise se error
hej reknete jak vam mam potvrdid že cheaty nenma do :censored: sak nikde ban nemam :censored: kdybych cheatoval mam ban vsude :censored: mne sere kdyz mam pravdu a vy si myslite že .... !:censored::censored::censored::censored:)


edit by Kashpi: Ještě jedno sprostý slovo a máš ban i tady

zajímalo by mě jak ten edit chtěl splnit.....

kashpi
25-01-12, 21:17
zajímalo by mě jak ten edit chtěl splnit.....
Nechápu co myslíš :D
Ban dostal až teď

HoracioKeine
25-01-12, 21:50
Jo ták :D to jsi tam dopsal ty :D já jsem to poprvé pochopil tak, že on ti vyhrožuje banem...beru zpět :D sorry kasphi

ZEUS
25-01-12, 22:01
Lock.