PDA

Zobrazit normální verzi : pK^ (jiny hrac) --> wowz0r



MiniHideN
01-06-16, 19:17
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 144469)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < pK^ >
[AMXBANS] Tvuj nick: lemon:v
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:913378417
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1901267449
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.99.200.141
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.99.200.141
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < wowz0r >
[AMXBANS] Server: csko.cz | GunGame 2 (gg_aim_paranoia)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Dobry den, chtel bych pozadat o unban. Je to asi cca. 2 roky kdy jsem prestal hrat CS 1.6 a presel jsem na CS:GO. Jenze CS:GO me uz omrzelo a chtel bych se vratit zpatky na CS 1.6, jenze jsem zjistil po pripojeni na vas server, ze tu mam BAN. Uz si to ani zcela nevybavuji, jak jsem ho dostal, je tam duvod ze Wallhack, mam mladsiho brachu, ktery cheatoval na vasich serverech a zrejme, kdyz jsem nebyl doma tak si sel zahrat na muj PC a tu dostal zrejme take BAN, opravdu nevim, jestli to takhle bylo, ale rekl bych ze jo. Ano, byla to moje chyba, ze jsem nemel na PC heslo, ted uz jsem si toho vedom a ja nikdy nepouzival cheaty. Proto bych chtel zkusit pozadat o UNBAN a umoznili byste mi tu moznost si zase zahrat na vasich serverech.

Dekuji

_Koker_
01-06-16, 19:28
Vítejte na herním portálu csko.cz,
děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Tento ban však nebyl udělen Vám. Mrzí nás, že se nemůžete připojit na naše herní servery, přestože jste se nijak neprovinil/a. Váš poskytovatel internetu pravděpodobně sdílí IP adresu s více uživateli, a proto se blokace (ban) dotkla i Vás.
Řešením této situace je stažení nové verze herního klienta, kterou si můžete stáhnout zde (http://csko.cz/ke-stazeni). S touto verzí klienta se okamžitě připojíte, aniž by byly brány v potaz cizí bany na stejnou IP adresu.

MiniHideN
01-06-16, 22:11
Tak, zkoušel jsem odinstalovat teda staré non-steam a obyčejný CSko, nainstaloval tenhle ten od vás, ale stejně mě to tam pořád píše, že mám BAN a ať zkontroluji konzoli.

wowz0r
01-06-16, 22:15
Přes rok starý ban, ani nemám demo. Dám unban.

MiniHideN
01-06-16, 22:33
Moc děkuji :) Aspoň můžu zase pařit starou 1.6-tku.