PDA

Zobrazit normální verzi : Sporak



Sporak
02-06-16, 14:47
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Alcapone
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Mackani ct tlacitek =MTK'
[AMXBANS] Delka: '8 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:690318709'
[AMXBANS] Tvoje IP: '94.230.146.252'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'misha' byl zabanovan na '8 hodin'.
Duvod: 'Mackani ct tlacitek =MTK'
By ad





Poznamka:






Alcapoune... Kdyz si clovek dela srandu, nemusis mu hned dat ban..
Ty ct tlacitka mackalo nejake CT kdyz jsem rozbijel stenu na gravitaci:DD
Takze prosim UB.. Dekuju:)

Sporak
02-06-16, 20:02
A ještě abych dodal, myslím si že jsi nic neviděl, a i kdybych to já udělal tak nemáš důkaz, takže ban neprávem

nikiii
02-06-16, 20:05
A ještě abych dodal, myslím si že jsi nic neviděl, a i kdybych to já udělal tak nemáš důkaz, takže ban neprávem

Na toto vobec nie je potrebne tocit demo, zrejme to musel vidiet, ked ti ten ban udelil, nedal by ti ho predsa len tak.

Sporak
02-06-16, 20:10
Někdo to tam pomačkal a zabil asi 7 hráčů mezitím co já jsem si při VD boural stěnu na gravity, pak jsem ze srandy psal že jsem to udělal... Hraju dost dlouho abych věděl že je za to ban, a já bany nesbírám.. Takže bych za ten UB byl rád
Nevěděl nic takže to bylo bez práva na udělení

Alcapone
02-06-16, 20:25
Dobře, asi jsem to neviděl na sto procent a všem ctčkum jsem naprosto věřil a ty si se přiznal tak jsem dal pouze 8 hodin, místo celého dne, ale o tomhle se neděla srandu pro příště.

Sporak
02-06-16, 20:28
Chápu, ale tak jsem sirup, a víš že pravidla znám, a takovou blbost bych neudělal.. A jestli věříš těm Ctčkům, tak teda nechápu proč... Těm kterým se dá věřit hrají po večerech hlavně..
Byl by možný ten UB? Mám tam chuť ještě dnes jít

Alcapone
02-06-16, 20:29
Jo už ho nemáš, ale promin, já moc lidi neznám, protože jb zase hraji aktivně poslední 2 týdny a koho nemám na steamu tak jako by nebyl.

Sporak
02-06-16, 20:31
Chápu, ale tak jsem sirup, a víš že pravidla znám, a takovou blbost bych neudělal.. A jestli věříš těm Ctčkům, tak teda nechápu proč... Těm kterým se dá věřit hrají po večerech hlavně.. No nic no, díky za UB

Sporak
02-06-16, 20:31
Uvažoval jsem o koupi ale nějak nvm nvm:D

Sporak
02-06-16, 20:32
Vyřešeno děkuju