PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva - AIM (CTF)



PiggiE
02-06-16, 22:01
Ahoj, týmto by som Vás rád požiadal o admin práva na AIM sekciu (hlavne na Capture the flag)
Prečo Vás o to žiadam? Pretože nemám rád cheaterov a ľudí, ktorí kempia, neplnia úlohu (branie vlajky) a znechucujú tým hráčom hru. Chcel by som to tam nejako zlepšiť aby sa na CTF nehralo ako deathmatch, ale tak ako sa patrí.
Niečo o mne: Volám sa Samuel mám 17 rokov a pochádzam z okresu Michalovce. Študujem na Športovom gymnáziu v Košiciach. Bývam na internáte čo aj spôsobuje že cez týždeň som aktívny minimálne (čo môže byť asi aj problém pri vašom rozhodovaní o potvrdeniu práv). CSko hrajem asi tak 5 rokov a počas tých rokov som získal skúsenosti ohľadom odhaľovania podvodníkov. Najviac hrávam na CTF, ale niekedy skočím aj na AIM, Classic alebo DM server. Snažím sa väčšinou všetko hlásiť cez "!" na fórum dávam dema iba ak sa nikto nedostaví aby potrestal hráča in-game.
Nick v hre: PiggiE
Steam ID: STEAM_0:1:63023744

Admin som ešte nebol čiže nemám žiadne skúsenosti, ale dúfam, že budete ochotní mi poradiť a pomôcť.

^SeaBi
04-06-16, 09:22
Ahoj, Piggieho poznám, dobrá aktivita, na serverech se chová rozumně a na steamu mi stále něco hlásí - všechno banned PRO

E: menim na PROTI, aktivita a ten CHL...

B!g 5m0k3
16-06-16, 22:12
Zo serveru si ťa dobre pamätám aj na nejakom hlásení som bol, aktivita celkom slušná.


Ahoj, Piggieho poznám, dobrá aktivita, na serverech se chová rozumně a na steamu mi stále něco hlásí - všechno banned PRO
Podľa chatlogu to tak nevyzerá.

zatiaľ proti

Samco
09-07-16, 17:42
Aktivita celkom slušná, hlásenia môžem potvrdiť, chatlog však kazí celý pozitívny dojem tejto žiadosti. PROTI

Burak1
06-08-16, 20:11
Chatlog... Proti.

Koprakek
06-08-16, 23:51
Souhlasím s kolegy, proti.

Saintpepo
29-09-16, 12:36
Proti.