PDA

Zobrazit normální verzi : MIRO PELE aim(d2only)



Pit
02-06-16, 22:26
Čaute. Tak stručne ako je u mňa zvykom.

vlastnit originální hru (do přihlášky uveďte svoje SteamID; nastavte si dočasně Steam profil jako veřejný) - CHECK
hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu (nebo mít nahráno více než týden čistého času - podle HLSTATSX) a to na serveru s módem, na který žádáte práva - Po pravde neviem či tu už hrám tri mesiace, nesledujem to.
čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů) - CHECK
hlášení cheaterů - na fóru včetně dem (při hlášení cheaterů adminovi přes Steam je třeba jeho potvrzení) - CHECK


Skúsenosti, dosť odohraného, či už len tak pre zábavu alebo istý čas aj klanovo. Adminoval som dlhé stáročia na viacerých portáloch. Taktiež som bol hl. admin a neskôr aj spoluzakladateľ jedného menšieho portálu.
Prečo by som chcel robiť admina? Baví ma cs, baví ma adminovanie, rád tým vyplňujem svoj voľný čas tak prečo by som niekoho nepobanoval, všakže.
Vek 22, záľuby okrem iného volejbal, knihy, seriály...
Steamid - STEAM_0:0:2416742
Meno v hre - MIRO PELE, pred tým GENOKOLOG a ešte viacero iných, ktoré si nepamätám.
http://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4240198#

Koprakek
20-06-16, 16:00
Ahoj, omlouvám se že si musel tak dlouho čekat na něčí vyjádření, tak tedy k věci.

Ať koukám jak koukám, tak máš ve hře skoro nulové hlášení, zkus tohle hlavně zvýšit, není to nad škodu, také se zkus vyhýbat špatným poznámkam do chatu, to dělá už špatné předsudky.

Dávám ti zatím menší pro, z důvodu tvé trpělivosti a neotravování vůči žádosti. Ale jak říkam, zkus to napravit a určitě tady budeš mít víc pro.

Britny
20-06-16, 19:57
+ Věk
+ Čistý banlist
+ Skill a zkušenosti
+ Chatlog také čistý, nic sem tam nenašla, že by si byl nějaký sprostý
+ Aktivita
Hlášení máš také, všechny banned

Za mě máš PRO

nikiii
21-06-16, 11:22
Na nejakych hlaseniach som bola, o sanci by sa tu mohlo uvazovat, len ked si uz ziadas, tak aby si sa tomu aj venoval...

Skusim ti dat PRO ;)

Pit
22-06-16, 14:39
Koprakek. Neviem ako myslíš tie nulové hlásenia a ako ich mám zlepšiť?
Pokiaľ hrám cs, hrám tu na d2only -> ak je niekto podozrivý, idem ho pozrieť -> má zapnuté, hlásim ho cez !, alebo v poslednom čase píšem na steam kapitanovy. Ak nikto nejde, natočím ho a dám na fórum. Toto nemám ako vylepšiť, vidíš koľko cca hrám a neplánujem pri tom sedieť viac, mám aj iné povinnosti/aktivity.
A k tým zlým poznámkam do chatu... Som človek ako každý iný, k tomu nemám čo dodať.

B!g 5m0k3
13-07-16, 20:57
Na nejakých hláseniach som bol a banned, ale aktivita je momentálne veľmi slabá.
Zatiaľ bez vyjadrenia.

B!g 5m0k3
01-08-16, 00:09
Nulová aktivita, o práva už zrejme nemá záujem.

Burak1
01-08-16, 03:19
Pokud je neaktivní, tak jsem proti.

Del!k98
06-08-16, 19:59
Nulová aktivita, Proti

Pit
07-08-16, 15:58
Mám záujem. Mal som dovolenku a bol som "offline" na viac než dve týždne.

B!g 5m0k3
31-08-16, 00:24
Slabá aktivita, proti.

Samco
11-09-16, 19:24
Veľmi slabá aktivita. Momentálne sa preto prikláňam k PROTI.

valentino
14-10-16, 20:33
spíš proti

Maaaaaaaaaaja
15-10-16, 22:44
Aktivita nic extra, to tu ale nemá x adminů. Nějaká slušná minulost, podle stats i skill. Tohle bych určitě nezamítal.