PDA

Zobrazit normální verzi : propagování nacismu



tyger103
24-01-12, 19:42
Zdravím,rád bych nahlásil hráče,který má na svém steamu avatar podporující/propagující nacismus-hákový kříž.
Vzhledem k tomu,že jakákoliv propagace nacismu je protizákonná,doufám,že bez diskuze bude odměněn permanentním banem.

nick: "n00b forma nepusti" 2111 STEAM_0:1:22507614
screen: http://img841.imageshack.us/img841/7427/hl2012012419200384.png

ZEUS
24-01-12, 19:51
Tohle jde mimo Kotelnu, ty ho můžeš akorát nahlásit valve, že používá nevhodný avatar. Bud mu ho vymažou nebo nějak upozorní, aby si to smazal.

Dwane Dibbley
24-01-12, 20:25
čtěte, všichni..

http://www.novakoviny.eu/archiv/historie/233-svastika-hakovy-kriz-je-stary-tisice-let

BUBEN
24-01-12, 20:35
Symbolům dávají sílu lidé. Sám o sobě je symbol bezvýznamný.

Dwane Dibbley
24-01-12, 20:40
Tady de o to, že ten kříž tu byl tisíce let před nacisty, kteří si ho jen vypůjčili. ok?

cFc|Lu!z
24-01-12, 20:40
Symbolům dávají sílu lidé. Sám o sobě je symbol bezvýznamný.

V jako Vendeta ? :)

tyger103
24-01-12, 20:43
Tak jasně,že především jde o jeho steam účet,ale to neznamená,že to jde mimo kotelnu,tím že na tom serveru je> i tím propaguje ideologii spjatou se symbolem na jeho avataru a faktem,že se jedná o trestnou činnost bych rád potvrdil svůj první příspěvěk,že tento hráč si tímhle prostě musí zasloužit minimálně perma tady...

EDIT: Na serverech, webu, fóru a Ventrilu je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.

Jasně,že ten symbol znamená hodně věcí,dokonce stačí i jiný podklad pod samotný kříž a význam je úplně jiný,policajti to na přednášce o extremismu u nás ve škole hodně probrali :)) ,ale tady je snad jasný,co ten význam znamená

Dwane Dibbley
24-01-12, 20:49
jasný to neni, to by sis potom musel domejšlet a vytvářet konspirační teorie, čemuž u tebe nevěřim
vsadim se, že kdyby si dal někdo nick "Lenin", tak nikdo ani neštěkne

Svacinar
24-01-12, 20:55
To je jeho věc co má jako avatar. Kdyby to takhle dělali všude, tak si nikde nezahraje, protože by měl všude perma a reason? Hákový kříž v avataru. Ne, tohle prostě ne. Až to bude mít nějak v nicku, tak je to něco jinýho, ale tohle ne.

Dwane Dibbley
24-01-12, 20:57
Navíc, i kdyby se k nacismu hlásil, jsou země, kde tahle idologie zakázaná neni ( např. USA, která má 10cm odstavec o 2. sv. válce v dějepisu)

HoracioKeine
24-01-12, 21:19
Tady de o to, že ten kříž tu byl tisíce let před nacisty, kteří si ho jen vypůjčili. ok?

On byl před nacisty, ale byl obrácený na druhou stranu a znamenalo to se mi zdá, že je to znamení...a teď si nevzpomenu čeho :D Němci si ho akorád obrátili...smradi :D

Dlouhis
24-01-12, 22:37
On byl před nacisty, ale byl obrácený na druhou stranu a znamenalo to se mi zdá, že je to znamení...a teď si nevzpomenu čeho :D Němci si ho akorád obrátili...smradi :D
Znamení slunce :P

Charon35
24-01-12, 22:48
Znamení slunce :P

Nekonečno tuším. Z indie tuším. Nechce sa mi hľadať už. Ja ho mám doma na váze a to neznamená, že som nácek. Keby to bolo na červenom podklade, ešte by sa o tom dalo uvažovať, ale príde ti sem 15 indov s hákovým krížom v avatare, lebo sú spolu v klane a dáš im ban? :D To ne, toto by som neriešil.

Dlouhis
24-01-12, 23:14
Nekonečno tuším. Z indie tuším. Nechce sa mi hľadať už. Ja ho mám doma na váze a to neznamená, že som nácek. Keby to bolo na červenom podklade, ešte by sa o tom dalo uvažovať, ale príde ti sem 15 indov s hákovým krížom v avatare, lebo sú spolu v klane a dáš im ban? :D To ne, toto by som neriešil.
Ono jak kde ti domorodci to berou jinak má to vážně dost významů. :)

kashpi
25-01-12, 09:36
Všechno bylo vysvětleno, na ban to není. lock