PDA

Zobrazit normální verzi : Novy rekord na zombie 2



Dexter.Morgan
25-01-12, 01:40
http://postimage.org/image/8cmzr4l93/

72 Virgins
25-01-12, 08:59
No hezký, ale otázkou zůstává jestli bys to bez těch kamarádů co ti skáčou do min a dělaj body zvládnul. Otázka dvě proč vy rekordmani na ZM1 máte problém se dostat přes 400 fragů.
Nevim jestli se rekord v pěti lidech dá počítat. Každopádně celýmu teamu patří gratulace.

Dexter.Morgan
25-01-12, 16:16
Tak za prvy dekujem, jestli teda to nemyslis ironicky.
Za druhy problem nam nedela se dostat pres 400 fragu, protoze ted to ''nekdo'' z nas dal na zm 1 pres 1600 fragu.
Btw oni ani nemuseli skakat do min :-) protoze to ani nejde vyhnout tem minam.A jeste kdyz tak tam nejsou lidi z meho klanu,jsou to kopiraci (Jenom SmOKoOo je v nasem klanu)

grEy
25-01-12, 17:52
Ako pise Virgins, spravit si nakazu od druhych a potom byt posledny clovek, a dat taketo skore je docela jednoduche. Ale aj tak treba uznat, ze to cislo je pekne, skoda ze to bola praca viacerych ludi.
Inak na akej mape?

Otázka dvě proč vy rekordmani na ZM1 máte problém se dostat přes 400 fragů.
Smoker.

72 Virgins
25-01-12, 20:59
Kdo neví o co jde jak se tyhle body dělaj.

Skupinka pěti lidí si vybere jednoho. Ostatní 4 se okamžitě nechají nakazit a dělají mu body. On jim zas dělá XP a brzy mají na šílenství. Vrhnou se do ostatních kempů a nakazej rychle všechny ostatní, kteří sou samozřejmě na začátku kola totálně bez bodů. Zbyde jeden. Ten vběhne na spawn a začne pokládat miny, ostatní mu do nich skáčou. Prakticky nemáte šanci protože se narodíte a hned někdo schválně skočí do miny a je po vás.
Jak vidíte není potřeba žádná šikovnost, nebo um proto i velmi průměrní hráči můžou dělat podobné skóre.

Samozřejmě taková taktika na ZM1 má chybu a tu, že jak správně podotkl grEy je tam smoker, takže si může posledního hráče přitáhnout. Na ZM 2 to nejde. Takže hráči mají tu smůlu, když jim pět těhle hráčů kazí hru.

Vlastně mi je jich líto. Na ZM 1 jsem Dextra neviděl nikdy přes 300 fragů většinou dosáhne 80 a pak uteče. Je vidět jak mu tohle škodí. Už ani nedokáže hrát když mu ostatní nedělají body. Je to dost smutný když se někdo musí chlubit pouze výsledkem, který mu zařídí 4 jiní lidé.

Abey
25-01-12, 21:18
Možno pametaš virgins možno nie..
Ale spomínaš ako ty,21guns a ja sme sa predbehovali v skore ?:D

Dexter.Morgan
25-01-12, 21:52
Vlastně mi je jich líto. Na ZM 1 jsem Dextra neviděl nikdy přes 300 fragů většinou dosáhne 80 a pak uteče. Je vidět jak mu tohle škodí. Už ani nedokáže hrát když mu ostatní nedělají body. Je to dost smutný když se někdo musí chlubit pouze výsledkem, který mu zařídí 4 jiní lidé.

To rikas podle ceho? Ja hraju zasadne jenom za zombie takze tech 300 asi nedam no ;-).Kdyz hraju za clovek,tak to je jinak...

72 Virgins
26-01-12, 10:14
Pokud budeš spoléhat jen na svoje kamarády zůstaneš průměrným hráčem a nikdy se z toho průměru nevyhrabeš. Zkus hrát sám ani si nenech kupovat mg a bz. Pak budeš znát svou cenu a budeš vědět, kde děláš chyby. Ten kolektivní výsledek vypadá čiselně pěkně, ale je naprosto o ničem, nikdo si ho nemůže připsat.

Vyhrávat pouze vlastními silami je mnohem uspokojující. Vyhrávat v kolektivu a ještě ke všemu na taktiku, kterou vymyslel uplně někdo jiný, nic neznamená. Znamená to jen to, že když nebude kolektiv budeš se muset spokojit se spodními příčkami.

Pedrito
26-01-12, 10:28
Tohle to skore před 2 roky možná víc nešlo dát, všichni byli zakempený, ted tu běhají venku a pokládají miny.

Dexter.Morgan
26-01-12, 11:24
Tohle to skore před 2 roky možná víc nešlo dát, všichni byli zakempený, ted tu běhají venku a pokládají miny.
Revoluce.


Pokud budeš spoléhat jen na svoje kamarády zůstaneš průměrným hráčem a nikdy se z toho průměru nevyhrabeš. Zkus hrát sám ani si nenech kupovat mg a bz. Pak budeš znát svou cenu a budeš vědět, kde děláš chyby. Ten kolektivní výsledek vypadá čiselně pěkně, ale je naprosto o ničem, nikdo si ho nemůže připsat.

Vyhrávat pouze vlastními silami je mnohem uspokojující. Vyhrávat v kolektivu a ještě ke všemu na taktiku, kterou vymyslel uplně někdo jiný, nic neznamená. Znamená to jen to, že když nebude kolektiv budeš se muset spokojit se spodními příčkami.
Nevim o co ti jde,ale ja si dokazu nahrat tech 900 a vic sam...
Jestli chces dukaz, tak mam i screen.
Ten rekord je o tom,ze vam chci jenom rict,ze se to da nahrat tech 2500 a vic...

Dwane Dibbley
26-01-12, 12:39
novy rekordman v mackani bindu na vestu

72 Virgins
27-01-12, 09:31
Musí to bejt strašný Karlosi nevynikat nikdy v ničem. Chápu, že se proto musíš opírat do všeho co neumíš. Nikdy ses nezamyslel nad tím proč jsou naše ZM servery nejúspěšnější a nejoblíbenější nejen na kotelně, ale v čechách a na slovensku vůbec. Tvoje omezenost nikdy nepřipustí, že krom jedinečných map na tom má i zásluhu nastavení, které hráčům naprosto vyhovuje. Ty a tvoje modla Bawson prostě melete svou a nikdy si takový otázky nepoložíte.
To že si na bind z několika tisíc hráčů stěžovalo jen 6 včetně vás dvou zamindrákovanejch ubožáků je vlastně dost pozitivní výsledek. I kdyby si stěžovalo 100 lidí pořád by to byl zlomek návštěvnosti. 6 to je prostě nic uplný nic. Zbylejch 99.99% je spokojenejch a proto se na nastavení nic měnit nebude.
Klidně dál roň slzy a plač. Je to stejně jediný co umíš.

Dwane Dibbley
27-01-12, 15:57
Musí to bejt strašný Karlosi nevynikat nikdy v ničem. Chápu, že se proto musíš opírat do všeho co neumíš. Nikdy ses nezamyslel nad tím proč jsou naše ZM servery nejúspěšnější a nejoblíbenější nejen na kotelně, ale v čechách a na slovensku vůbec. Tvoje omezenost nikdy nepřipustí, že krom jedinečných map na tom má i zásluhu nastavení, které hráčům naprosto vyhovuje. Ty a tvoje modla Bawson prostě melete svou a nikdy si takový otázky nepoložíte.
To že si na bind z několika tisíc hráčů stěžovalo jen 6 včetně vás dvou zamindrákovanejch ubožáků je vlastně dost pozitivní výsledek. I kdyby si stěžovalo 100 lidí pořád by to byl zlomek návštěvnosti. 6 to je prostě nic uplný nic. Zbylejch 99.99% je spokojenejch a proto se na nastavení nic měnit nebude.
Klidně dál roň slzy a plač. Je to stejně jediný co umíš.

tvoje omezenost nikdy nepripusti, ze nekdo muze mit lepsi skore jak ty, proto ho hned musis shodit, takze si bez fulloutit do svyho kempu a my jmeno si vubec neber do huby, jak jsi nekde uz slibil

72 Virgins
27-01-12, 19:54
Zm není o fulloutu. Zm je hra strategická, kdo si to uvědomí a je šikovnej dosáhne dobrejch výsledků. Potvrdí ti to naprosto všichni co udělali víc než 500 fragů. A kdo má nejlepší strategii vyhrává. Jenom totální omezenec může tvrdit, že to je bindem, kterej stejně používají všichni (teoreticky by pak všichni měli být dle tvých slov nesrmtelní).
Ty si tohle nikdy neuvědomíš dokonce ani když ti to napíšu tak se nad tím nezamyslíš. To už není jen hloupost, ale omezenost. Nedokážeš vidět hru takovou jaká je. Vidíš jí jen tak jakou by jí chtěl mít Bawson a pořád jen opakuješ jeho slova. Jsi tak prázdnej, že i názory musíš přebírat od jinejch lidí, protože žádné svoje nemáš. Dokonce ani pro juroba nejsi zajímavej. Tak si vynášel věci z admin teamu aby ses pro něj stal aspon trochu užitečnym. Jenom tak sis mohl zajistit něčí pozornost. Ted když jsi jim k ničemu tě odkopli a ty ses vrátil.
Je mi tě líto člověče, opravdu líto.

Dwane Dibbley
27-01-12, 20:21
Zm není o fulloutu. Zm je hra strategická, kdo si to uvědomí a je šikovnej dosáhne dobrejch výsledků. Potvrdí ti to naprosto všichni co udělali víc než 500 fragů. A kdo má nejlepší strategii vyhrává. Jenom totální omezenec může tvrdit, že to je bindem, kterej stejně používají všichni (teoreticky by pak všichni měli být dle tvých slov nesrmtelní).
Ty si tohle nikdy neuvědomíš dokonce ani když ti to napíšu tak se nad tím nezamyslíš. To už není jen hloupost, ale omezenost. Nedokážeš vidět hru takovou jaká je. Vidíš jí jen tak jakou by jí chtěl mít Bawson a pořád jen opakuješ jeho slova. Jsi tak prázdnej, že i názory musíš přebírat od jinejch lidí, protože žádné svoje nemáš. Dokonce ani pro juroba nejsi zajímavej. Tak si vynášel věci z admin teamu aby ses pro něj stal aspon trochu užitečnym. Jenom tak sis mohl zajistit něčí pozornost. Ted když jsi jim k ničemu tě odkopli a ty ses vrátil.
Je mi tě líto člověče, opravdu líto.

Hru vidim takovou jaká je, za lidi je to mrdka největšího kalibru, proto když tam jednou za čas zavítám, zombie je jasná volba.

Kde si sebral, že nemam vlastní názory? lež nr.1
I když ti je po tom hovno, jur0b, billy, bawson, greg, apach ani bones mě nikdy neodkopli a jsem s nima furt v kontaktu. lež nr. 2
Další věc, napřed si ty blbečku pořádně zjisti, jak to bylo s vynášením a pak tu něco mel.
Proč si asi myslíš, že kotel založil topic o mý práva v tý vaší počmáraný sekci?
Myslíš, že by si někoho takovýho vydžoval?

Aspoň je videt, jak dobre si umíš domejšlet, protože tohle dokaze napsat jen úplnej retard tvýho rozměru. Jestli se mě snažíš shodit timhle způsobem, tak to je fail úplně na 72.

Víš hovno, a pak to taky tak dopadá, někdo ti něco nakecá a ty tomu slepě věříš, podobně jako tomu bylo s jur0bem.

Takže moje rada vaginsi, když už žádnej zombík do tvý nory slepě neběhá, otevři si pomyslnou kroniku kotelny a začni pořádně studovat, jak se věci měly a mají.

HaX-sKiLLeR
27-01-12, 21:46
Zdravím Vás

To cislo je velmi pekne zaslúzi si gratuláciu celý TEAM.Jak uz podotkol grEy.
A s Virginsom úplne súhlasím s jeho názormy jak hrať.
A už jak podotkol Virgins ze ked dojde niekto zo ZM 2 ked tam nahrá skóre 1000-2000 a viac... a dojde na jednotku tak nahrá približne 100-vku a odíjde.
A to je pravda!! napr. minule dosiel SliZo dal niečo cez 100 a odisiel.

72 Virgins
27-01-12, 22:07
@Karlos Nemáš vlastní názory jen papouškuješ co řeknou ostatní. Výpis těch tvejch kamarádů co jsi nám poskytl mluví naprosto za vše :). Jurob billy bawson greg to jsou nádherný jména který k tobě naprosto pasujou.
Jurob a bawson maj aspon názor, ale protože maj názory většinou neslučitelný s normálníma lidma tak se obklopujou těma prázdnejma lidma co svůj názor nemaj Greg, Billy a ty. Prostě se krásně doplnujete a moc vám to spolu sluší.

Dwane Dibbley
27-01-12, 22:54
@Karlos Nemáš vlastní názory jen papouškuješ co řeknou ostatní.

Ok, myslí si to 72 virgins, cenný to názor, nech si ho pro sebe, protože tady kokotiny psané inteligentně nabývají "pravosti".


Výpis těch tvejch kamarádů co jsi nám poskytl mluví naprosto za vše :).

Za co mluví? S kym se nesnášíš ty, je automaticky špatnej? Di se zahrabat.


Jurob billy bawson greg to jsou nádherný jména který k tobě naprosto pasujou.

Aspoň se za ně nemusim stydět, narozdíl od tvých kolegů za tebe :-).



Jurob a bawson maj aspon názor, ale protože maj názory většinou neslučitelný s normálníma lidma tak se obklopujou těma prázdnejma lidma co svůj názor nemaj Greg, Billy a ty. Prostě se krásně doplnujete a moc vám to spolu sluší.

Stále stejný hovna dokola. Nikdo z nás neni tak blbej, aby neměl vlastní hlavu a nebude se kvůli ovečkám (jur0b tomu říká roboti :-) v rámci mezí omezovat.

72 Virgins
27-01-12, 23:39
Ty jsi nešťasný viď? To já poznám :)

Mr.Egg
27-01-12, 23:45
Co sis to koupil za emo telefon virgins :) Jinak dexter hraje dobře i bez kámošů.

Dwane Dibbley
28-01-12, 03:59
Ty jsi nešťasný viď? To já poznám :)

ty poznáš leda tak hoWno Wsudu, celej svůj život si je o fulloutění do zombie, což je vlastně tvůj životn ícíl, absolutní vrchol, gl.. mehehe

72 Virgins
28-01-12, 04:52
Karlos kámo ty se na mě zlobíš viď?


Co sis to koupil za emo telefon virgins :) Jinak dexter hraje dobře i bez kámošů.
No já chtěl sensation nebo samsung galaxy sII. Pak tenhle telefon spadnul na půlku a bylo jasno. Stejný špičkový parametry, jen foták má 5 mega místo 8mi. Ale zas má 3D natáčení videa.

Dwane Dibbley
28-01-12, 13:02
sem to psal po x pivech, takže překlepy tam budou, a kdyz uz nevis kudy kam, tak radsi drz hubu a nepis blb00sti, hadku jsi zacal ty, hňupe

72 Virgins
28-01-12, 13:28
Tak už se na mě nezlob a odpusť mi...

ZombieBot
28-01-12, 15:16
sem to psal po x pivech, takže překlepy tam budou, a kdyz uz nevis kudy kam, tak radsi drz hubu a nepis blb00sti, hadku jsi zacal ty, hňupe

Hej ty šmejde! :D



Co sis to koupil za emo telefon virgins :) Jinak dexter hraje dobře i bez kámošů.

Dexter hraje dobře bez kámošů, to jo. Ale nikdy by sám bez nich tohle score nedal. Oni si neuvědomují, jak kazí hru ostatním, tím, že si honí ego a fragy. Blbost.