PDA

Zobrazit normální verzi : Rehy a kamarád skype..



3k a Jerry
25-01-12, 11:25
Zdravím,
Jsem tu dnes podruhé..
Jedná se o to že Rehy se baví přes skype z Gamer
Měl jsem vdčko a najednou sem slyšel ozvěnu kde znělo "je na autíčkách a má gun"
nejpve se tvrďě bránil a nakonec z něj vylezlo že videl že je na autech rozbitá šachta i když byl u cel, tento okamžik sem nezastihl, pak mě bia řekl at začnu točit demo a zachytil jsem okamžik ozvětu ze skajpu jak mu řekl že ho bude chtit napadnou ze zadu ..

"Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack"

Demo..
http://csko.cz/dema/upload/dir/radeni.dem
+slyšel to bia , jirkalol aj druhé ctčko...
S pozdravem
3Kamaradi a Jerry

BiA Fz
25-01-12, 12:16
V tom demu to možná bude slyšet špatně, to se většinou nepodaří dobře zaznamenat ten zvuk; chtěl sem aby točil demo, kde bude jako by ten wallhack vlastně vidět. Ale toto
zachytil jsem okamžik ozvětu ze skajpu jak mu řekl že ho bude chtit napadnou ze zadu .. je pravda to můžu potvrdit, byl sem na serveru a někdo mu to řikal.

za CT:
STEAM_0:0:41226790 90.178.68.203 [ArI].:rehy

volal si prý s tímto, to nevím kdo to byl, ale údajně tedy:

za T:
VALVE_0:0:1908037471 46.227.8.229 Gamer

Pak se rehy přiznal, že byl na skypu, nevěděl že je to zakázaný a popřel, že by si nějak radili (jako s tou zbraní a polohou jak psal 3Kamarádi výše) + vypnul skype.

Těžko říct jestli jen varování nebo naopak perma? Navrhoval bych třeba podmínečný týdenní trest, ale nevim, takže zatím nebanuju až jak se ostatní vyjádří

Dwane Dibbley
25-01-12, 12:19
spíš spolupráce s dozorci (3hodiny+), než posouzení jako wallhack

3k a Jerry
25-01-12, 12:19
Za to lhání kterého tam bylo , škoda že si neslyšel jak byla první ozvěna "je na autech a má gun", to ti potvrdí jirka , pitbul no bylo nás víc, permou bych to taky nehnal to je přehnaný trest ..

"Pak se rehy přiznal, že byl na skypu, nevěděl že je to zakázaný a popřel, že by si nějak radili, vypnul skype."

Má čist pravidla, to je jakoby řekl někdo s Wh že neví že je to zakázané je to jeho boj ..

Dwane Dibbley
25-01-12, 12:27
jenže tardbrejk se nebere takhle vážně, byla (je) spousta adminů, co prozrazovala na tardbrejku díky suprovýmu spectu pozice kámošům, zkrátka je třeba to tam brát s nadhledem, ne bonzovat každej spam nebo radu (tim samozřejmě nechci snižovat jeho vinu)

3k a Jerry
25-01-12, 12:31
jenže tardbrejk se nebere takhle vážně, byla (je) spousta adminů, co prozrazovala na tardbrejku díky suprovýmu spectu pozice kámošům, zkrátka je třeba to tam brát s nadhledem, ne bonzovat každej spam nebo radu (tim samozřejmě nechci snižovat jeho vinu)

Tebe by asi neštvalo kdyby si měl Vd šel si pro gunu a nekdo by řekl kde si a že máš gunu ?
A to nebylo poprvní jak píše Bad Boys už je to opakované porušování..

Dwane Dibbley
25-01-12, 12:35
Tebe by asi neštvalo kdyby si měl Vd šel si pro gunu a nekdo by řekl kde si a že máš gunu ?
A to nebylo poprvní jak píše Bad Boys už je to opakované porušování..

chodim tam jednou za uherskej rok, protože to tam je samej upískanej byrokratickej bonzák, kterej musí bejt za každou cenu u CT (je jich tam spousta) a celkově ten mode šel do sra*ek, protože se tam nebere nic s nadhledem a celkově se vytratilo celý kouzlo

3k a Jerry
25-01-12, 12:37
U ct jsem nebyl už nějakej ten čas a momentálěn se tam ani nesnažím dostat , ale aby tam někdo v kuse spamoval nejakou blbost nebo si radili přes skype, stakovou to pujde uplěn do sraček ..
Když dostanou ban za to tak si to někteří uvjedomí a někteří ne ..

BiA Fz
25-01-12, 12:39
Dám zatím oběma ban na 5 dnů, kdyžtak upravím podle diskuze nebo až se vyjádří ostatní admini z jailbreaku...

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=19773
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=19772

Dwane Dibbley
25-01-12, 12:41
Áno, keď si dá mr. andrej, ktorý trvdí že má 16, do nicku "PUSTITE ME K CT PLS PLS PLS" tak je to na nič, ale semtam, hlavne tak predobedom keď tam nie je veľký nátresk, tak sú tam aj fajn CT a vládne tam priateľská atmosféra....

Zavání to do offtopicu, ale je kravina hrát to přesně podle pravidel, jakože třeba ve svý vlastní cele se nesmíš hejbat, jinak tě pepík s ns aimem děruje půl dne, než tě dostane, je kravina na mountains pouštět každý kolo náhodu, je blbost neposlouchat za CT simona a z důvodu nepatrnýho hnutí střílet do vězňů, hlavně že budu mít fragy,...
Mohl bych o tom sepsat knihu, je toho hromada.


Dám zatím oběma ban na 5 dnů, kdyžtak upravím podle diskuze nebo až se vyjádří ostatní admini z jailbreaku...
Vtipný je, že kdyby to místo skype psal do chatu, dostane to na pár hodin.

3k a Jerry
25-01-12, 12:41
Děkuju ..

BiA Fz
25-01-12, 12:45
Vtipný je, že kdyby to místo skype psal do chatu, dostane to na pár hodin.

Bral jsem to v potaz, ale zase to bylo opakovaně. Ještě mě napadla druhá varianta, Gamerovi kratší ban za spolupráci s CT a rehymu 14 dní k CT za to že měl špicla u T... ale bylo to opakovaný porušení pravidla, myslim že těch 5 dní oběma bude správný řešení

3k a Jerry
25-01-12, 12:50
První varianta je vyhovující :)
Děkuju za vyřešení ..

rehy
25-01-12, 13:00
tak to nenecham jen tak byt...sice mi nic jineho nezbyva ale meli by jste to brat jako radeni nic vic...napriklad kdyby mi napsal gamer ze je na autech a ma gun tak prece date ban JEMU A NE ME ZA RADENI NE SNAD??takze ma vina to nebyla ze ON rekl me...BAN KDYZ UZ TAK JEMU a rozhodne ne me za to ze ON radil me nemyslite??jerry je pro me malej kluk co vic resit...prej vam by nevadilo kdyby jste meli VDcko a nekdo by na vas praskl?neni to jen hra?sice jsem to prehnal ale vyse meho trestu je moc velika na to co jsem udelal nemyslite?????1 den bych bral..ale toto je prehnane...kdyz uz ban tak jemu a ne me za to ze ON radil me

3k a Jerry
25-01-12, 13:08
Zajimáme že si na začátku lhal že vůbec nekecáte, za druhé "jerry je pro me malej kluk" jsem rád že si dospěl
A néni to jen jeho vina on ti ten skype nezapl ..

rehy
25-01-12, 13:13
on mi na nej zavolal...a ja to prijmul..to nerikam nechci to sodit na nej...ale ja mu nerekl rekni mi co kdo dela a kde kdo je...chci aby se vyjadrili amdini a poradne to propresili protoze my hrajem s gamerem gladiatus a mluvili jsme o tom...pak jsem ho pozval sem na jail ze si zahrajem...a nemate dukaz ze ja mu rekl at mi rekne kde kdo je...ja si s nim povidal o vecech i z realnyho zivota a on mi rekl toto...kdyz uz tak mi dejte zakaz na jail nebo jen k CT...ale je na celou kotelnu :) ja za to muzu trochu to nerikam...ale ja se nikoho neprosil aby mi radil...hraju csko a vy mi nemuzete prece zakazat abych si nevolal na skypu vzdyt to je blbost...i admini si volaji pres Team Spike...a nedelejte ze ne...nikdo vam ban nedava ani vam nic nerika...tak proc ja bych za to mel platit??

vydle
25-01-12, 13:18
za to co tu rika bych mu ten ban prodlouzil o dalsich 5 dni vsechno hazet na toho druhyho? mel si ten skype vypnout a neposlouchat ho. a ejste na serverech rekne ze bdue hrat prez non steam aby mohl obejit ban :D

3k a Jerry
25-01-12, 13:18
5 dní je ban na míru, za druhé máš svému inteligentnímu příteli vysvětlit že se radit nemá , to co sme slyšeli je dostačující a píše se to TeamSpeak hlavně že mě říkáš že nevím jak se píše skype :)
+divím se že ti to vůbec vadí ...
12:46:33 <STEAM_0:0:41226790><90.178.68.203> [ArI].:rehy : nevadi pujdu na non steam >D>D
Rehy, rehy kdyby si ted slyšel co o tobě říkají na jailu jak si to na něj všechno hodil , moc lidí tě nemá rádo ..

rehy
25-01-12, 13:24
ja na nej nic nehodil jen tim chci rict ze neni ma vina ze ON neco rekne me...chapes to?ja mam vedet 5 dni dopredu co on z ty pusy vypusti??NE...tak o co tu jde...proste mi to vadi...

rehy
25-01-12, 13:25
a prestan si tu hrat na slusnacka jerry jsi uplne jinej tu a uplne jinej ve hre...tu nereknes ani jedno vulgarni slovo a davas si na vse pozor.....bud jakej jsi a na nic si nehraj boze

3k a Jerry
25-01-12, 13:26
Tady je to vyřešené jestli se ti to nelíbí zažádej unban jen koukni na to ci napsal ..
12:46:33 <STEAM_0:0:41226790><90.178.68.203> [ArI].:rehy : nevadi pujdu na non steam >D>D
A zkus používat edit :) A zas tak vulgární ve hře nejsem ..

Edit: Nechápu co má moje chování společného s tvým banem ..

BUBEN
25-01-12, 13:27
jenže tardbrejk se nebere takhle vážně, byla (je) spousta adminů, co prozrazovala na tardbrejku díky suprovýmu spectu pozice kámošům

Mohl bych se zeptat kdo to byl(je)?

vydle
25-01-12, 13:35
Fajn Rehy, když ty jsi taková mršina, že shazuješ vinu na toho druhýho tak já budu mrcha taky.
Vím, že to není tak dávno co jsi tu žádal o práva tuším, že dokonce na jail. Jenomže s tvým stylem hraní bys je dostat vůbec neměl ani za půlrok.
Normálně řekneš příkaz a ještě než to dořekneš tak už zabijíš (konkrétně můj případ) musíš taky počítat, že to nějaký 3sec trvá než to hráči zaregistrují.
Takhhle to vypadalo dneska:
10:35:54 <STEAM_0:0:41226790><90.178.68.203> : [ArI].:rehy zmenil nick na: skilerkovi smrdi pejlo :D:D
10:43:01 <STEAM_0:0:41226790><90.178.68.203> *DEAD*skilerkovi smrdi pejlo :D:D : pi4ce ja vam nebudu davat atrakce seru na vas.

reakce na to, že bude mít ban

12:46:33 <STEAM_0:0:41226790><90.178.68.203> [ArI].:rehy : nevadi pujdu na non steam >D>D

A Rehy lískni si za ty lži ...

S pozdravem Lálla

BiA Fz
25-01-12, 13:41
netahejte tu na sebe špínu. všechno co řeknete nebo napíšete může být později použito proti Vám. ban byl určenej a jeho povahu a délku jsem ochoten upravit pouze v případě, pokud to nějaký jiný admin z Jailu nebo přímo Kotel uzná za vhodný. Tímto bych teda prosil ostatní adminy z Jailu aby se vyjádřili, pokud už se s tím třeba setkali a jak to řešili nebo jaké navrhují řešení.

rehy
25-01-12, 14:27
vidle ty sem prosimte vubec nepis protoze kazdej se ti smeje...vubec neznas pravidla a jen na me hazis spinu ja takovej nejsem...kdyz ty jo tak bud...nejsel takovej abych sel do chat logu a vytahl to nejhorsi na tebe...kazdopadne vinu v tom mam a na toho druheho kamose to neschazuji jen chci rict ze kdyz se jedna o chat dostane ban ten kdo radi ne ten kdo radu dostal...tak neni to snad pravda to co jsem ted napsal?bia prosimte dej odpoved na tuto zpravu podle me tohle dava logiku

vydle
25-01-12, 14:34
kdyby si umel cist nick tak nerekl ale ty ho ani opsat neumis to za 1. za 2. pod tou dlouho zpravou se podepsala lallinka ne ja tak se taky uklidni :) a za 3. pis cesky je to velcie nesrozumitelne

rehy
25-01-12, 14:39
jo??tak si precti tu posledni vetu...kdyz uz nekomu pises takovouto zpravu a chces poukazat na jeho gramatiku tak se nejdrive nauc ty psat ano?napsal jsi to sem ty me nezajima nic jinyho...jsi hrac ktery zna mozna tretinu pravidel...a proto te prosim abys sem nepsal protoze sem maji psat lidi kteri pravidla znaji a soudi toho kdo udelal chybu (ja) ale ty me soudit nebudes alespon ja se odtebe nenecham...ja tu vsechny respectuju co sem napsali....jen tebe ne...uz tim jak pises za prve za druhe a za treti...to je sice heske ze umis pocitat....ale stacilo by psat za sebou ne mi tam motat cislice dale ti nebudu uz nic psat je nemam potrebu te ponizovat jak to delas ty me...ale jestli ti to dela dobrej pocit tak si posluz...jen ti chci rict ze TY me nikdy neurazis

kashpi
25-01-12, 14:42
...dostane ban ten kdo radi ne ten kdo radu dostal...

Při volání na skype nebo TS se dává na ostatních serverech ban oboum hráčům, pokud se na ně přijde na oba, a věř, že ban dostane vždy ten co radu přijmul, protože u něj to vypadá jako WH a toho co mu radí se podaří najít jen někdy :)

TheFinrod
25-01-12, 14:43
Takže,
docela mě zklamal Rehy, to co napsal...:

12:46:33 <STEAM_0:0:41226790><90.178.68.203> [ArI].:rehy : nevadi pujdu na non steam >D>D
Asi bych to udělal tak, že tomu Gamerovi by se BAN prodloužil na +/- 2 týdny. Rehy by dostal na týden, ale oba dva by dostali zákaz k CT na 3 měsíce. Toť moje varianta..

rehy
25-01-12, 14:49
nemyslel jsem to vazne...vzdyt na NS nehraju...jen si ze me delali srandu ze si dlouho nezahraju tak jsem si delal srandu...nemyslel jsem to vazne...radsi bych to neresil jak koukam nema to cenu...tech 5 dni vydrzim...ale jen bych chtel poprosit jestli by jste mi ten ban nedali jen na jail...rad bych si dnes zahral AWP nebo DMko...diky

3k a Jerry
25-01-12, 14:54
Rehy jen sme napsalí měj se hezky a ty si nám napsal že pujdeš na NS
Řekl bych že je to tu pro hráče vyřešeno, teď záleží jen na adminech jestli délku banu změní..
Každopádně mě neříkej že jsem děcko když sme na to věkově stejně a nemůžu za to že jsem hajzlík a hlasím každou kravinu aby byl na serveru pořádek..
Pokud se ti neco nelíbí tak zažádej o unban
A za ty tvoje lži co si tam dávál a říkal že za to nemůžeš že ti radil by ti měli ještě přidat..

Svacinar
25-01-12, 15:04
http://www.youtube.com/watch?v=ztVMib1T4T4

Tohle už fakt nemyslíte vážně. Za to, že mu řekl, kde je nějakej vězeň perma na servery? :D Co je moc, to je moc a tohle je fakt EPIC! Bio nechápu, ale fakt vůbec, proč jsi jim dal ban na 5 dnů na všechny servery? Klidně jim dej 14 dní k CT, ale na všechny servery? Wtf?! Prosím mody a Charona, aby mi to needitovali.
Když jailbreak začínal, byl to dobrej server, byl tam klid. Pak se to začalo zhoršovat, ale furt se to dalo s klidem vyřešit. Ale teď, ať si říká kdo chce co chce, je to tam naprosto neúnosný. Je tam prostě bordel! Nikdo tam nedělá co má, všichni CT kecaj sračky do micu, že ani neni poznat kdo je Simon. Ještě lepší je, když tam vlítne 12ti-letej kid s IQ menším než jeho věk a začne pištět nějaký cypoviny do micu a nejlíp ještě střílet do vězňů jen tak for fun.
Jerry ty seš malej trapnej uplakánek, kterej běží s každou blbostí na forum brečet, protože ho někdo zabil, když si jezdil s autíčkem. Za tuhle """"""""stížnost"""""""" bych ti dal na ferovku kopačku, protože řešit takovouhle kravinu půl odpoledne je naprosto nepochopitelný. Dám ti radu, fakt se na ten server vyser a hraj normální classic nebo něco, co se csku aspoň trochu podobá, protože z tohohle máš úplně vyjebanej mozek.
Každopádně jsem chtěl hlavně říct, aby si ty bany změnil třeba na 14 dní k CT Bio a nedával to na všechny servery.

S pozdravem, Svacinar.
Nikdo mi do toho postu nefušujte!

BUBEN
25-01-12, 15:11
5 dnů je moc. Porušil Rehy a ten druhej nějaká pravidla? Pokud ano, tak je ve správné tématu a s oprávněnou stížností. Takže nechápu, proč ses do něj tak dal?

3k a Jerry
25-01-12, 15:15
Je to porušování pravidel,takže z mé strany je to vše tak se klidně ještě nekdo další do mě pustite ..
A tím že si budou pomáhát T s Ct to jde ješte víc do sraček než když ja si budu chodívat pobrečet na fórum..

rehy
25-01-12, 15:41
kdyby ti bylo 10 pochopim ze jdes brecet chovanim si v poho ale co nekdy delas a jak brecis chcipam z tebe...celej den si mi na jailu psal a menil jsi si nick na rehyho skajpovej kamos a citil si se jak desnej frajer a smesnej...kazdopadne svaco i kdyz si me nechtel branit tak ti dekuju protoze tvoje zprava se mi naproste libila...ja jail moc nehraju zasel jsem na chvili rano s tim mim skype kamosem....a hned dostanu ban...prosil bych jestli mi fakt nedate zakaz k CT a ne na vsechny servery....protoze to mi prijde fakt prehnany??BIA SOUHLAS?

BiA Fz
25-01-12, 15:45
Hned v prvnim příspěvku to 3Kamarádi napsal jasně: "Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack"
Tohle pravidlo platí na JB stejně jako na všech ostatních serverech a nikde tam není o tom, že by se za to dával zákaz k CT.

2 Sváča:
Když bude někdo mít SH na socceru, nedostane ban jen na soccer, ale všude. Když bude na Jailbreaku vulgární, taky nedostane zákaz k CT jen na JB. Když někdo na classicu nebude chodit defuzovat, taky nedostane zákaz k CT. Když bude TERORISTA na classicu domluvenej s CT, že plantne bombu a on ji hned defuzne, už vůbec mu nebudu dávat zákaz k CT. (Je to dost logicky vysvětleno? :D )

4 all: Ban k ct je speciální druh banu, který se dává, pokud CT poruší pravidla pro dozorce nebo nezvládá simona a ne když podvádí! V tomto případě se jedná o porušení obecného pravidla Kotelna serverů.

Takže proto mají oba ban a nikoliv zákaz k CT. Jediný zákaz k CT by mohl Rehy vyfasovat jako bonus za porušení pravidla 14 zákaz spolupráce s vězni.

2 all JB kritizants:
Na Jailbreaku sem nahrál asi 4 hodiny během včerejška a dneška a dost sem se bavil, nevim v čem vidíte ten katastrofální stav, přijde mi že to píšou jen ti co tam prakticky vůbec nehrajou, protože "to tam stojí za prd" . (Nechoděj tam, ale ví jaký je to tam hrozný- to mě dycky pobaví xD ..)

Závěr: Pepino, kterej má na JB nahráno poslední dobou z adminů nejvíc, je pro prodloužení, ostatní jsou pro zkrácení, takže to kompromisně nechávam tak jak sem to původně dal.. a myslím že už to je dál zbytečný řešit.

rehy
25-01-12, 15:56
hele ja se ti kazdopadne omlouvam...uz jsem se omlouval i na jailu....volal jsem si s nim a on mi to rekl tak jako ja mam vedet do predu ze mi rekne takovou vec??stale zadam o ten kompromis jaky navrhl svaca...a odprisahnu ze se 2 tydny na JB vubec nedostavim :(

3k a Jerry
25-01-12, 16:06
O mě nejde, bylo to už opakované..
To je stejné jak když nějaký hacker napíše pls já už sem to odinstalocal..
Nechápu proč to ješte néni lock. když bany už jsou uděleny a bia to tu vysvětlit

rehy
25-01-12, 16:08
coze??ja jsem to delal opakovane??dnes poprve...zas nic nevis a pises to sem...

vydle
25-01-12, 16:14
a zase lzes rehy :)

rehy
25-01-12, 16:22
tobe jsem rikal aby si sem nepsal...nikdo na tebe nema naladu ja tu neco resim ale ne s tebou....bylo to poprve na jailu co jsem si takhle vemu to teda na sebe RADIL...a priznam nevedel jsem ze to je proti pravidlum...tak vas jen zadam jestli mi date ban k CT klidne na 2 mesice ale na ostatni servery mi prosim dejte unban

HoracioKeine
25-01-12, 16:24
http://www.youtube.com/watch?v=ztVMib1T4T4

Tohle už fakt nemyslíte vážně. Za to, že mu řekl, kde je nějakej vězeň perma na servery? :D Co je moc, to je moc a tohle je fakt EPIC! Bio nechápu, ale fakt vůbec, proč jsi jim dal ban na 5 dnů na všechny servery? Klidně jim dej 14 dní k CT, ale na všechny servery? Wtf?! Prosím mody a Charona, aby mi to needitovali.
Když jailbreak začínal, byl to dobrej server, byl tam klid. Pak se to začalo zhoršovat, ale furt se to dalo s klidem vyřešit. Ale teď, ať si říká kdo chce co chce, je to tam naprosto neúnosný. Je tam prostě bordel! Nikdo tam nedělá co má, všichni CT kecaj sračky do micu, že ani neni poznat kdo je Simon. Ještě lepší je, když tam vlítne 12ti-letej kid s IQ menším než jeho věk a začne pištět nějaký cypoviny do micu a nejlíp ještě střílet do vězňů jen tak for fun.
Jerry ty seš malej trapnej uplakánek, kterej běží s každou blbostí na forum brečet, protože ho někdo zabil, když si jezdil s autíčkem. Za tuhle """"""""stížnost"""""""" bych ti dal na ferovku kopačku, protože řešit takovouhle kravinu půl odpoledne je naprosto nepochopitelný. Dám ti radu, fakt se na ten server vyser a hraj normální classic nebo něco, co se csku aspoň trochu podobá, protože z tohohle máš úplně vyjebanej mozek.
Každopádně jsem chtěl hlavně říct, aby si ty bany změnil třeba na 14 dní k CT Bio a nedával to na všechny servery.

S pozdravem, Svacinar.
Nikdo mi do toho postu nefušujte!

Tak já s tím absolutně souhlasím!!!!!!! Kdysi jsem hrával JB na gamesites a dřív to bylo v klidu, admini fájn, hráči taky fájn, ale najednou tak začali chodit 11,12-ti leté děti a vše bylo v prde*i. Admini si o sobě mysleli, že když je to admin tak, že je to bůh a prostě všichni se ze mě poserte. Začali tam být i admini, co tvrdili, že je jim 15, ale když promluvil tak jsem to mu sám nevěřil co je ten člověk vůbec zač a hráči si dělali co chtěli, nikdo si nebral simona, CT vězňům házeli zbraně, FK se nijak neřešily, pokud byl někdo AFK v pravidlech na to měl 1 minutu aby se vrátil, né oni se museli předhánět o to, kdo ho zabije jako první a zabili ho třeba ještě 20 sekund před uplynutím minuty atd. Prostě BORDEL A NIKDO TO NEŘEŠIL!!!! Jen doufám a hlavně bych to i chtěl, aby to tu nedopadlo, jako na tom debilním GS, protože.....JB dokáže hodně zkazit reputaci a odradit spoustu hráčů. Já jsem z GS třeba navždy skončil, protože tak debilní a stupidní adminy, jsem jakživ neviděl...

Giussepe
25-01-12, 16:38
tobe jsem rikal aby si sem nepsal...nikdo na tebe nema naladu ja tu neco resim ale ne s tebou....bylo to poprve na jailu co jsem si takhle vemu to teda na sebe RADIL...a priznam nevedel jsem ze to je proti pravidlum...tak vas jen zadam jestli mi date ban k CT klidne na 2 mesice ale na ostatni servery mi prosim dejte unban

Nevěděl si, že je to proti pravidlům a to sis žádal o práva na tento server? hm.

E: jinak myslím si že tohle je vyřešený, už se tu akorát nesmyslně hádají mezi sebou.

BiA Fz
25-01-12, 16:41
Takže, tomu terákovi nechávam 5 dní, tobě rehy, protože ses přiznal atd. beru jako polehčující okolnost; i když na střílecim serveru bys za to mohl mít i permu.

upravuju ban na 2 dny + pak se aktivuje ban k CT na 10 dní a to je konečný verdikt, radši to už zamknu, než tady začnou kecálkové rozvíjet vesmírné teorie..