PDA

Zobrazit normální verzi : Stav Kotelny.



metanol
05-06-16, 17:29
Je to škoda. Kotelna bývala pre mňa asi najlepší server na Jailbreak. Hrávam tu cez 3 roky, ale to čo sa z toho stáva je hrozné.

STEAM_0:1:106288930 31.130.162.39 SK - Jemne vožralej - Volaj ma *Steeve*

Prvé kolo, dá ma do teamu, a kvôli demencii jedného z môjho teamu ktorý vyšiel pred box keď nemal zabije celý team. Jasné však čo že... treba pofragovať a s ostatnými si urobiť potom 15 minútové kolo. Potom mám VD a som na streche, on tam vôbec nieje, vyleze na vežu a zabije ma lebo zmizol Scout... po mňe samozrejme žiadny scout nezostal lebo som ho nemal. Ale to jeho nezaujíma. A admini sa pri takýchto situáciach len prizerajú. A týpek sa potom diví že mu nadávam, do riti ja si chcem počas toho ako mám kopec práce trochu zahrať, zrelaxovať. Ale kvôli idiotivi to nejde. Nech sa nediví že mu potom vynadám. Rovnako pokiaľ aj admini budú hrať štýlom, jeden mi dá ban na deň za to že zoberem auto počas prestrelky, zatiaľ čo druhý admin autom zabíja počas prestrelky väzňov, tak bude z kotelny zachvílu rovnaký sh.t ako GS.

Ja niesom človek čo by sa nejako sťažoval stále, niesom ani hráč ktorý by bol vzorný, áno občas nadávam keď ma niekto takýto vytočí. Ale nijako neobmedzujem hru ostatným hráčom. Kotelnu sa snážim aspoň občas podporiť kúpou VIP, a robím všetko možné, ak niekto zháňa dobrý portál, pošlem ho sem... A preto ma o to viac štve to čo sa s ňou deje.

Čo sa týka JB musím pozdvihnúť prácu adminov: Koprakek a Hell

Prajem pekný zvyšok víkendu.

davidh18
05-06-16, 17:48
Byl jsem tam. Simon (stííívííí - btw. jeden z těch mála lidí, co dokáží normálně simonovat) všechny jasně několikrát upozornil, že pokuď vyleze z každého týmu víc jak 1 hráč, pofraguje celý tým - což se ve vašem případě stalo. To ale není důvod k tomu, abys předváděl to, co si předváděl.

Víš, kolikrát se nám všem stane, že máme v týmu někoho, kdo nám to úmyslně/neúmyslně zkazí, my zemřem a další kolo je až za 15 minut? Např. ty klasické: kdo odpoví správně na otázku, zemře, kdo bude první na KZ, zemře atd.. ?

Takové věci tě nesmí vyprovokovat. Je to fun server, lidi dělaj chyby, povznes se nad tím.

To s tím scoutem jsem neviděl.

metanol
05-06-16, 17:56
Ano Davide, to je pravda, ale je to trochu iné podľa mňa ako povedať že vyjde len jeden, a omylom vyjdú dvaja, a hneď to zabiť, proste aspoň povedať že ste tam dvaja opravte sa.... Ale to s tým scoutom ma naštvalo viac.

drmko
05-06-16, 18:04
K tomuto sa musím vyjadriť aj ja osobne xD xD sorry ale nemôžem :D :D no pekný citát si napísal tlieskam :D :D už niekto plače že dostal ban ? určite z tohto dostanem ban čo si ty napísal za1. lož za2. ukáž mi demo :D kebyže ho máš rád by som si ho pozrel :)
A teraz idem k tomu čo si napísal...
Dal som ťa do teamu noa ? :) dával som do týmu podľa toho ako ste stáli prvých čo stáli vedľa seba som označil ďalších 3 čo stáli vedľa seba a znova to isté :) upozornil som minimálne 5x že ak výjde viac ako jeden hráš z toho istého týmu zabijem všetkých ! prvý krát ste urobili že ste vyšli dvaja dal som vám možnosť vrátiť sa späť a vrátili sa obaja :) tak znova osm povedal fialový jeden pred box vyšli ste dvaja ? :) myslíš že mám náladu sa tu svami baviť ?
Dobre idem ďalej :)
Bol si na streche ak si si dobre mohol všimnúť hlavu som mal stale vystrčenú :) jediný kto bol na tej strechce si bol ty :) a mňa už nezaujíma že si ten scout iba zobral a hneď vyhodil :) nemáš to vôbec čo brať :) zoomnul som si na miesto kde je scout nebol tam :) takže nemám k tomu čo viac povedať :)
Ďakujem -----> Volaj ma *Steeve*
Ps. Metanolek skús nabudúce :)

metanol
05-06-16, 18:56
3 ďalší hráči ti povedali že ten scout vzal niekto iný, ale to teba nezaujímalo :) peace, a ban nemám, stále hrám :)

Grakon2702
05-06-16, 19:32
Simon se ničím neprohřešil. Já taky okamžitě zabiju VD, když vím, že chybí nějaká zbraň a on je jediný, kdo by tu zbraň mohl vzít. Jakožto Simon uplatňuju metodu cukru a biče.

Fast212
05-06-16, 19:36
Ja poviem len toto: natoc demo a potom sa z toho budu robit zaveri... ked to len ty takto povies tak je to k nicomu, slovo proti slovu.

metanol
06-06-16, 17:11
Ja poviem len toto: natoc demo a potom sa z toho budu robit zaveri... ked to len ty takto povies tak je to k nicomu, slovo proti slovu.

Fast, tu išlo skôr o to pokecať o tom či je takéto hranie dobré alebo zlé, chápeš :)

Koprakek
06-06-16, 22:04
Příjde mi to jako stížnost mezi tebou a tím druhým, vyřešte si to někde v soukromý a netahejte to na forum. Pokud jsem něco přehlédl tak mi napište.
Lock