PDA

Zobrazit normální verzi : Zdravím



*srsen*
25-01-12, 14:07
Mám prosbu,proč na Furien1 když je např: 12 Ts a 12 Ct tak se ct nemůže připojit k Ts a by byl počet 13:11,a na Furien2 to jde,myslím že by to bylo lepší udělat i na furien1 ale to už je na vás.dík

tyger103
25-01-12, 14:37
Myslím,že tohle řídí automat a je to všude stejné...rozhoduje tam třeba score CT vs T a pod. třeba když je 12 T na 12 CT a pro T 6:0 tak tě to v tý situaci nemusí pustit k T a přinutí tě to jít k CT,nějak tak to je,prostě automat se stará o co "nejvyrovnanější" hru.
Snad se nemýlím :))

Kotel
25-01-12, 16:28
Hraci pry chteji zase vratit automaticky prehazovani tymu, tak nevim, co je lepsi.

*srsen*
25-01-12, 16:41
To že ti to vybralo automaticky tým bylo pěkně k hovnu,ve hře si na to hráči furt stěžovali a teď to chtějí zpátky? proč nemůžou být furíci tak ako na začátku? Sám si vybereš tým,bug každejch 5 kol,nikdo proti tomu nic neměl,tohle dělá akorát zmatky.

Dexter.Morgan
25-01-12, 18:01
Kdyz bylo BUG tak vsecko bylo v poradku a ted kdyz rushuju 1 kolo a mam full vybavu, tak me to prehodi na Ct ,taky nechapu
KOTLE prosim dej to,jak to bylo.Zakaz prehazovani, chci aby to bylo spravedlive, ze si kazdy si zahraje po 5 kolech :-)

Frackore
27-01-12, 23:52
Můj názor ? Teď je to nastavení nejlepší co může být. Team se dá změnit, je-li over, ale teď už se to nestává protože balance funguje dobře... Bug je, tudíž se nestává že pak všichni hráču u Furienů mají nakoupeno vše co jde, a podobně... Já s tím nemám absolutně problém, i když teda mě to občas hází z teamu do teamu ale to se zkousnout... hlavně že to ty teamy úspěšně balancuje...

Snaker
12-02-12, 18:27
Urobil by som to ako na F2. Každý sa bude prehadzovať automaticky, ale komu sa nepáči môže sa kopnúť späť