PDA

Zobrazit normální verzi : 1tomaskon (demence, dej si oddych) --> Kratos



1tomaskon
07-06-16, 21:51
Vypis z konzole:





Detaily banu





Hráč
YGY [Rada ~ Mudrcu]


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:1558987884


IP adresa
109.105.39.19


Udělen
07-06-2016 - 21:12


Délka BANu
4320 minut


Vyprší
10-06-2016 - 21:12 (0 měsíců 0 týdnů 2 dny 22 hodin 5 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] Demencia, zabranovanie vzbury


BAN dal Admin
Ascension (Kratos)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 7 mini (jb_mountains)









Detaily banu





Hráč
YGY [Rada ~ Mudrcu]


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:1558987884


IP adresa
109.105.39.19


Udělen
07-06-2016 - 21:17


Délka BANu
1440 minut


Vyprší
08-06-2016 - 21:17 (0 měsíců 0 týdnů 0 dní 22 hodin 11 minut ještě zbývá )


Důvod
Daj si oddych


BAN dal Admin
Ascension (Kratos)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 7 mini (jb_mountains)




Poznamka:




Tak ted to rozvedeme tady (je mi jedno ze je na tri dny, BAN nepravem mit nebudu :) )

Muj "nejmilovanejsi" admin Kratos rozdava uz asi BANY uplne free, bo se nudi...

Nechapu za co jsem dostal BAN...

Jak jsme si psali v chate, nedokazal si mi to nejak vysvetlit...

Dosel si a byl zaply box. Kazdej se rozutekl a ty si tak nejak prisel. Zacal si se ptat proc jsou takhle po cele mape a ja rekl ze se tak proste rozmistili... (Ted jeste v chate si mi rekl ze byli ve zbrojce, ze nadrzuju, ale kdyz meli zaply box tak co by meli vzit? Navic se tam zabijeli)... V pohode jedeme dal. Dalsi kolo me Pata zabil a rekl "to mas za to!, ze jsem ho nemel zabijet...

A BUM, Zakaz k CT - Demence.

Za BOX to bylo nepravem, za zabiti Pati taky, protoze narusoval simona... :) (Mimochodem to si tam jeste nebyl...) . Zabraneni vzpoure to nebylo, kdyz jsem jim dal box a vsichni se rozmistnili... :)

Kazdej ti to pak na serveru rekl, ale ne, ty budes Banovat na slepo jako minule pospiho kdyz byl zrovna na chvili AFK a ty jsi mu dal BAN k CT, ze?... :-)

Pokud mi to tady nejak vysvetlis vic, budu rad, ja proste vim, ze jsem nic spatnyho neudelal... :-)

Zadam o UB! - YGY

Kratos
07-06-16, 22:03
No takže ja ti to napíšem ešte raz. Prišiel som na server a bol si jedno živé ct. Všimol som si že je spustený box a asi 6-7 väznov bolo na žive všetci väzni boli rozlezený po mape a mali sa boxovať. Jeden stihol zobrať pravdepodobne scouta takže mohol zabíjať ostatných ktorý zbrane nemali v rukách. Bol si v zbrojke a boli tam dvaja väzni nechal si ich v zbrojke... Nejaký väzni si chceli zobrať aj zbraň a zabiť ťa ale nemohli lebo bol spustený box chudáci nemali ťa ako zabiť... Potom som napísal do chatu nech simonuješ tak si ich poslal do boxu ale stále bol box zapnutý. Stále si hovoril že je mod box nech sa boxujú vôbec nechápem aký to má zmysel ich vypustiť po celej mape že boxujte sa...

1tomaskon
07-06-16, 22:09
Tak já ti to taky ještě jednou napíšu... Byl jsem jediný živý CT, protože Páťa narušoval simona - mě.

Zapnul jsem box a otevřel cely... Tak se rozmístnili po celé mapě. Ten co vzal scouta musel asi utéct když jsem zabil Páťu, o tom sem nevěděl.

Ti co byli ve zbrojce se boxovali...

Když jsi řekl ať začnu simonovat tak jsem je poslal všechny do boxu. Řekl jsem jim ať do sebe neboxují že vypnu box!!! Když jsem ho vypl vypálil T ze dveří a dostal jsem headshot!!

Navíc si tam od začátku nebyl, když jsem zapl box, tak za co banuješ!!! I ti druhý ctčka ti řekli, že když zapnou bo, jestli taky dostanou BAN... -_-

Pokud si mi dal BAN za to že něco nechápeš, tak nechápu já tebe, protože nevidím nikde v pravidlech, že by bylo zakázaný pro T, aby se rozmístnili... ;)

Za co dál jsem dostal BAN k CT neprávem?

_AnGeL_
07-06-16, 23:14
1. Zabraňovanie vzbure boxom
2. Ban je na mieste
3. Nemáš čo zapínať box ak nemáš všetkých pod kontrolou a už vôbec nie, keď ma niekto zbraň (pokiaľ nejde o aim box)

1tomaskon
07-06-16, 23:36
Kde je psaný že nemám právo zapínat box když nejsou u sebe?

Zabránění vzpouře boxem a jak? Že jim dám box a volnost rozmístění?

Ban je namístě? Nesouhlasím ;) Není za co... :-)

A další věc. Když mě Páťa vyrušuje, tak jak mám vědět, že mi někdo utekl a vzal gun? Sám jsem byl překvapenej, když mi dal headshot nějaký T hráč s gunou... ;)

Prosím o nějaký důkaz/demo, že si BAN zasloužím,..

hofy
07-06-16, 23:56
Podle všeho to tedy vypadá tak, že zákaz jsi dostal za to, že sis neohlídal jednoho z vězňů, který stihl před spuštěním boxu vzít zbraň. Nepřijde mi, že by to mělo být na zákaz, to je v režii Simona a bylo možné, že si to Simon ohlídá, než s tím scoutem někoho zabije. Navíc by to šlo omluvit tím, že vyrušovalo jiné CT, které musel Simon zabít (to nikdo nepopírá a admin asi ani nebyl v tu chvíli na serveru). Jak se přišlo na zabraňování vzpoury, když o tom nikdo nepíše, nevyplývá to ze situace a admin před spuštěním box modu ani nebyl na serveru?

Nihilia
08-06-16, 06:51
Procházel jsem chat log hráčů a nikdo si na zabraňování vzpoury nestěžoval, ale...

Co nastalo po tom, co Kratos udělil ban je na další ban, protože když chcete něco řešit, tak slušně a ne jak prasata.

Jailbreak 7 mini 07-06-2016 21:12:46 VALVE_0:0:1558987884 109.105.39.19 YGY [Rada ~ Mudrcu] tak dopici dam box a ty mi za to das ban?
Jailbreak 7 mini 07-06-2016 21:12:18 VALVE_0:0:1558987884 109.105.39.19 YGY [Rada ~ Mudrcu] to je picus...
Jailbreak 7 mini 07-06-2016 21:13:04 VALVE_0:0:1558987884 109.105.39.19 YGY [Rada ~ Mudrcu] ty si ten chytrak co dal ban i pospimu? Kratos?
Jailbreak 7 mini 07-06-2016 21:13:41 VALVE_0:0:1558987884 109.105.39.19 YGY [Rada ~ Mudrcu] netusim, je to picus
Jailbreak 7 mini 07-06-2016 21:14:08 VALVE_0:0:1558987884 109.105.39.19 YGY [Rada ~ Mudrcu] nic, jen ze jsi picus :*
Jailbreak 7 mini 07-06-2016 21:16:04 VALVE_0:0:1558987884 109.105.39.19 YGY [Rada ~ Mudrcu] pica banuje za pravdu no.. Prijde si a da ban za nic... :D Ani nic nevidel, krome toho ze jsem dal box
Jailbreak 7 mini 07-06-2016 21:17:09 VALVE_0:0:1558987884 109.105.39.19 YGY [Rada ~ Mudrcu] ty pico vyatlana.. A co tomu pospimu?
Jailbreak 7 mini 07-06-2016 21:18:45 VALVE_0:0:1558987884 109.105.39.19 YGY [Rada ~ Mudrcu] picus..
Jailbreak 7 mini 07-06-2016 21:19:43 VALVE_0:0:1558987884 109.105.39.19 YGY [Rada ~ Mudrcu] pica
Jailbreak 7 mini 07-06-2016 21:20:36 VALVE_0:0:1558987884 109.105.39.19 YGY [Rada ~ Mudrcu] picus kidskej..

Jsem pro ZRUŠENÍ zákazu k CT, protože ten ban přijít neměl.
Jsem PRO udělení banu na 3-5 dní, za naprosto nevhodné chování.

Napíšu ti to ještě jednou. Že dá admin ban se kterým nesouhlasíš se dá slušně řešit na fóru. Tím, že mu začneš vypisovat že je "kidskej pičus" a podobně, tak tomu vůbec nepomůžeš.

1tomaskon
08-06-16, 07:51
Za toto jsem BAN už dostal, protože mě úplně naštvalo to, že si přijde a dá mě BAN. Chytil jsem takovej rage jako nikdy, ale za to jsem banovanej byl a to sice jen na 1 den, protože už asi Kratos chápal, že BAN k CT je neprávem :)

A na to, jak se přišlo na zabráňování vzpouře taky nevím... Admin přišel později něž jsem box zapl a zřejmě to už pro něj znamená automaticky "zabranování vzpouře" :)

_AnGeL_
08-06-16, 09:41
No takže ja ti to napíšem ešte raz. Prišiel som na server a bol si jedno živé ct. Všimol som si že je spustený box a asi 6-7 väznov bolo na žive všetci väzni boli rozlezený po mape a mali sa boxovať. Jeden stihol zobrať pravdepodobne scouta takže mohol zabíjať ostatných ktorý zbrane nemali v rukách. Bol si v zbrojke a boli tam dvaja väzni nechal si ich v zbrojke... Nejaký väzni si chceli zobrať aj zbraň a zabiť ťa ale nemohli lebo bol spustený box chudáci nemali ťa ako zabiť... Potom som napísal do chatu nech simonuješ tak si ich poslal do boxu ale stále bol box zapnutý. Stále si hovoril že je mod box nech sa boxujú vôbec nechápem aký to má zmysel ich vypustiť po celej mape že boxujte sa...

Takže tento týpek mal výhodu, že mal scouta zo strechy a ostatný ho mali zabiť bez nejakej pomôcky? Nie je to tak trochu nadržiavanie?
Prečo sa mali rôzne rozmiestniť po mape, keď sa mali boxovať? Bolo jasné, že to splní iba 1-2 a nie všetci.

1tomaskon
08-06-16, 09:51
A jak já měl vědět, že utekl, když jsem byl narušován CTčkem!!! Kolikrát to sem budu muset ještě napsat?

A je někde napsaný, že je zakázaný se rozmístit po mapě, nebo to tu pořád vytahuješ proč?

hofy
08-06-16, 13:36
Jsem pro ZRUŠENÍ zákazu k CT, protože ten ban přijít neměl.
Jsem PRO udělení banu na 3-5 dní, za naprosto nevhodné chování.

Admin už ban v nějaké délce dal, prodlužovat ho na základě toho, že si hráč požádá o unban zákazu, který byl udělen neprávem, není moc fér. Nejférovější by bylo zrušit oba bany, protože ta vulgárnost vznikla až na základě něčeho, k čemu nemělo vůbec dojít. Admin udělal chybu se zákazem, stejně jako ji udělal i hráč s tou vulgárností.

1tomaskon
08-06-16, 13:45
Hurá! První normální admin co mě pochopil... Děkuji ;) :-)

Kratos
08-06-16, 15:38
Ak som to správne pochopil tak ty si bol narušovaný ctčkom ktorého si zabil a utiekli ti všetci väzni. A keď boli rozutekaný po mape tak si im dal "box mod" aby si sa o nič nemusel starať. Takže jeden jediný väzeň mal toho scouta ktorým mohol zabíjať ostatných alebo teba... Takže z toho vyplýva že si asi ani väznov nevieš ustrážiť =/
O tom zabranovaní vzbúre - viem že pravdepodobne nikto nič nepísal do chatu ale keď boli dvaja väzni v zbrojke spolu s ctčkom tak si chceli zobrať zbraň a pravdepodobne ťa zabiť ale nemohli ako pretože bol ten box.. Ty si im ešte povedal že na čo to berieš aj tak ma nemôžeš zabiť.
Ja si stojím za tým že ban je právom a ub nebude.

1tomaskon
08-06-16, 15:44
Ale ty nemáš co chápat!!! Ty to musíš vidět!!!! Tady nepodáváš sazku, tady si admin, nemůžeš dát BAN jen proto, že z toho něco vyplívá, nebo že si to snad správně pochopil...

CTčko pořád něco mlelo, tak jsem ho zabil, dal box a otevřel cely ježiš!!! A ještě jednou říkám, že ten s tím scoutem musel utéct, asi šachtou když jsem to ctčko zabil!!!

A jak bych mohl zabránit vzpouře, když už byl box zaplý a ty T-čka byli ve zbrojce?

_AnGeL_
08-06-16, 15:47
Admin už ban v nějaké délce dal, prodlužovat ho na základě toho, že si hráč požádá o unban zákazu, který byl udělen neprávem, není moc fér. Nejférovější by bylo zrušit oba bany, protože ta vulgárnost vznikla až na základě něčeho, k čemu nemělo vůbec dojít. Admin udělal chybu se zákazem, stejně jako ji udělal i hráč s tou vulgárností.

Lenže všetko sa dá riešiť s chladnou hlavou a bez vulgarity :)


Ale ty nemáš co chápat!!! Ty to musíš vidět!!!! Tady nepodáváš sazku, tady si admin, nemůžeš dát BAN jen proto, že z toho něco vyplívá, nebo že si to snad správně pochopil...

CTčko pořád něco mlelo, tak jsem ho zabil, dal box a otevřel cely ježiš!!! A ještě jednou říkám, že ten s tím scoutem musel utéct, asi šachtou když jsem to ctčko zabil!!!

A jak bych mohl zabránit vzpouře, když už byl box zaplý a ty T-čka byli ve zbrojce?

Žeby si si to nejak zorganizoval? Čo tak prepočítať väzňov pred tým nez spustíš box?
Je to len a len tvoj problém, že si nevedel o väzňovi čo ušiel. Mal si si to nejak ustrážiť a všimnúť si, že chýbalo tečko. Keďže šiel spustiť box, tak tam muselo byť max 10 väzňov a dá sa to ľahko zistiť či ti niekto ušiel. :)

1tomaskon
08-06-16, 15:52
Promiň, ale přecejen, měl jsem těžký den a chtěl jsem si normálně zahrát, uvolnit se...

A najednou si tam přijde on a dá mi bezdůvodně BAN... A to není jen u mě. Vím že někdy porušuju pravidla, to každopádně neznamená že je neumím, takže si uvědomím, kdy jsem co udělal. Dokonce i Hellovi jsem psal do chatu, ať mě přijde zabanovat, že jsem na tom a tom JB, že jsem prý dostal BAN přes internet, ale nejede, ať mě prostě zabanuje in-game! Tady si nejsem absolutně vědomí za co jsem dostal BAN k CT...

Každopádně BAN za vulgaritu chápu a ten BAN přijímám, i když by se z toho asi nic nestalo kdyby jsem nedostal BEZDŮVODNĚ BAN... Z hlediska hráče by jste to snad pochopili... Díky :)

Toto už ale není na mě...

Byl bych už rád za "rozsudek" případně bych si už rád zahrál.

Díky...

hofy
08-06-16, 23:44
Ak som to správne pochopil ... ban je právom a ub nebude.
Taky bych si chtěl být tak skálopevně jistý, že je zákaz právem, když jsem situaci vůbec neviděl a jen dedukuji podle vyjádření z žádosti o unban. To je opravdu obdivuhodné. Zbytek už jsi jednou psal, bylo ti na to odpovězeno a nijak jsi na to nezareagoval. Že vůbec neodpovídá důvod zákazu s realitou mluví za vše.


Lenže všetko sa dá riešiť s chladnou hlavou a bez vulgarity :)
Tohle šlo taky řešit bez zákazu. Podle chatlogu probíhala poklidná hra, nikdo si na nic nestěžoval, nikdo nic nehlásil, ale jakmile se připojil admin a začal klást podivné otázky, hned se to zvrtlo.

FizzyBubble
09-06-16, 00:59
Jsem za UB a chci se zeptat proč jenom Kratos má amx_vestecmodmenu ? Dík

_AnGeL_
09-06-16, 08:24
Jsem za UB a chci se zeptat proč jenom Kratos má amx_vestecmodmenu ? Dík

To je platený príkaz. Tuším, že mesačne ťa to vyjde na 50kč.

FizzyBubble
09-06-16, 14:50
No mě to vyjde kulový, když banuju podle toho co vidim, a hlavně je to proti pravidlům.

Kratos
09-06-16, 15:23
Dobre teda rozhodol som sa dať hráčovi UB...
Sorry za problémy a nabudúce hráča len upozorním.

1tomaskon
09-06-16, 15:30
Díky ;)

hofy
09-06-16, 15:46
To je rozumné rozhodnutí, díky za vyřešení.