PDA

Zobrazit normální verzi : HnS,jump opravy, zmeny



Lurky
08-06-16, 18:57
Zdravím takže vzhľadom na to že jump servery majú veľa nedostatkov tak som sa rozhodol ich sem spísať, snáď sa s tým niečo spraví...
1. Na všetkých serveroch kde sú staty sa bugujú. V podstate stačí keď niekto ide do spectatu cez reconect a hráčom to bugne staty tak že skáču max units 259lj 276cj... avšak keď sa hráč napojí a už je niekto v specte sa to nebuguje...
2. Na 10aa serveroch nevidno staty z pohľadu spectátora takže ja ako admin veľmi ťažko rozoznám nejaký cheat bez statov alebo abhop bez speed metra.
3. Niektoré mapy na jump a bhop sú spravené na neobmedzený speed takže sa nedajú prejsť, je ich tam viac poprípade ich postupne budem písať nech sa vymažú
4. Čo sa týka hns serverov tak sú tam mapy na ktorých hráči automaticky disconectnu, vôbec sa nehrajú a tak..... 50 máp je zbytočne veľa, obmedzil by som to na 20-25 (spravím výber shit maps a pošlem kotlovi na vymazanie)
5. Ďalej na hns keď mám cross na hráčovi tak nevidím jeho nick, je to dosť blbé keď sa musím zabiť aby som videl kto blokuje, alebo skáče fj a tak...
6. Pokiaľ T nedostanú granaty tak majú speed 240, (stačí /knife a majú 250 ale hráči vrátane mňa to píšu tak 20x za deň)
7. Pokiaľ niekto skáče na hns serveroch DSCJ tak ukazuje toto ML_NOTFOUND: UQSTATS_JTYPE_DSCJ!, to isté u mscj.


a nejaké tie doplnky na hns
1. Keď T zabije CT skokom na hlavu, by mohlo dávať body do top15.. napr. 5
2. Taktiež fragy a body pre T za prežitie kola (nielen za eliminovanie ct)
3. Pridať max lj distance na 263, a cj na 279(to znamena iny plugin, a tým by sa vyriešil aj problem bugovania statov spectatorom)

Poprípade napíšte svoje názory alebo ďalšie chyby...

Qwix
08-06-16, 21:23
Na HnS (konkrétne Trainingu) som skoro každý deň a tiež som za to, aby sa preriedil listmap, pretože väčšina máp sa vôbec nehrá, resp. sú nehratelné. Ajstak sa to točí okolo awp_rooftops, hns_play4fun, hns_floppytown atď...

A k tomu tvojmu návrhu na pridanie LJ max. 263 a CJ max. 279... Fúha, to je dosť nereálne, že by to niekto skočil, videl som všeliakých borcov, čo skočili extrémne vzdialenosti, ale toto si myslím, že je nad limit. Zas tak veľa "ultramegapro skillerov" tam neni, aby sa musel rožšírovať LJ a CJ max.

Kotel
08-06-16, 21:48
Dobře. Zatím opravím vypsané chyby.

Hoppe
09-06-16, 13:45
Taktiež je tam bug s votovaním máp a už dosť dlho... Ide o to že keď je remíza v hlasov medzi novou mapou a predĺžením tak nikdy nevyhrá predĺženie (Hns server)

killer-savage
09-06-16, 14:09
Na jumpu maju VIP hraci len 1 hlas pri votovani map a pritom maju mat 2.

Siwy
03-07-16, 10:34
na Jump serveroch je teraz vážne nedostatkov až-až.
Veľmi veľkou zlou stránkou sú Bugy.
S tými granátmi ma to tiež moc štve, kedže na začiatku kola si chcem niečo skočiť pred tým, než sa budú namňa valiť CTčka.

YETTCZ
03-07-16, 13:16
Také jsem našel chybu v fpsmax na HNS serverech.. Jde si nastavit přes 101fps.. Prosil bych o zrušení tohohle. Jde nastavit 102 fps. Kotle nějak to oprav na maximum 101 prosím, díky.

Lurky
08-08-16, 21:05
bump... po 2 mesiacoch píšem ešte nejaké zmeny ktoré by sa mohli uskutočniť
--- na 10aa serveroch je /top15 tabulka na nick, príde mi to divné zvyčajne to býva na id a už sa mi aj niekto sťažoval...
--- na serveroch nehlási tieto 3 nepovolene nastavenia
m_rawinput 0 (1)
m_customaccel 0 (1)
m_customaccel_exponent 1 (0)
v zátvorke default povolene nastavenie

Hapalicek
08-08-16, 21:47
Ahoj,

Prvně se hlavně musí opravit bod 5. "Ďalej na hns keď mám cross na hráčovi tak nevidím jeho nick, je to dosť blbé keď sa musím zabiť aby som videl kto blokuje, alebo skáče fj a tak..."

Stěžuje to rozpoznávání hráčů při porušování pravidel.

Hoppe
08-08-16, 23:52
...
--- na serveroch nehlási tieto 3 nepovolene nastavenia
m_rawinput 0 (1)
m_customaccel 0 (1)
m_customaccel_exponent 1 (0)
v zátvorke default povolene nastavenie

Tieto príkazy nepatria medzi nepovolené nastavenia =/

Lurky
09-08-16, 10:34
Tieto príkazy nepatria medzi nepovolené nastavenia =/

možno nie ale zaradil by som ich tam, rapídne to pomáha v jumpoch

IKEA
09-08-16, 11:50
Zdravím,jelikož taky hraju posledních pár týdnu na HNS serveru, chtěl bych také přispět do mlýna.
Na hns serveru to probíhá tak, že se hraje rooftops, kde je podle mě aktivita hráčů největší, vzhledem k možnostem mapy, začne votování, a vybere se nějaká kravina. Lidi se odpojí, zůstanou tak dva na serveru, což je škoda.
Taky se mi zdá, že se votování rooftopsu nějak zabugovalo. Dohraje se rooftops, jde se nová mapa, a když napíšu do chatu awp_rooftops, tak to nenapíše nic, ani nic o těch pěti mapách,..

Vyházel bych většinu map, snížil bych počet map tak na 5-8 nejhranějších map a zrušil bych to, že se může hrát stejná mapa až za dalších pět map. Taky mě velice sere, když se na HNS serveru hraje tenhle streak map - hns_floopytown - hns_floopytown_pro - hns_floopytown_b2 - hns_floopytown_snow - hns_floopytown_prochallange.
Tohle je fakt na zblbnutí, hrát furt floopytown. Jak říkám, změnit map list a nebo udělat cyrcle map, kdy by se střídaly furt stejný mapy dokola. K té změně maplistu - nechat rooftops, floopytown, proworld, etheral, možná jumpworld, cbble - všechno ostatní vyházet do pryč. Na ostatních mapách se nedá prakticky nic kloudnýho dělat, bo tam nejsou ani bloky, ani prostor pro nějaký triky atp. Lidi jednoduše vlezou na nějakej blok 232 a pak runnujou přes surfy atp.

Lurky
03-10-16, 17:34
up...

Lurky
17-11-16, 14:15
ap

Hapalicek
17-11-16, 15:10
Tady si můžeš upovat a apovat jak chceš, ale nějakej náznak nebo výsledek v nedohlednu ^^

Lurky
17-11-16, 17:43
treba veriť!!!

Kotel
17-11-16, 21:59
Zkusím najít nějaký nový plugin na staty. Ale nevím, jestli je nějaký nový vůbec.

Kotel
17-11-16, 23:31
Novější plugin není.
Opravil jsem rychlost. Přidal zobrazení nicku.
Jak se hráč dostane do spectu netuším, má ho to připojit rovnou do týmu.

Lurky
18-01-19, 22:26
Takže nejake zmeny čo by bodli
-mapy na hns pretriediť tu je zoznam máp čo by sa mali vymazať keďže sa nehrajú, + mapy s download linkami ktoré pridať http://leteckaposta.cz/942375547
-na hns ponovom nieje top15 ani body nepridáva..
Jump a bhop problémy
-nefunguje /spec. do spect sa dostavam cez kill do console a von s /respawn
-keď niekoho spectujem tak nevidím žiadne LJ staty a ani speedmeter

DinGo
18-01-19, 22:48
Pridávam mapy na vymazanie

Jump:
nfs_climber (Zhadzuje server)
kz_a2_godspeed (Nie sú tlačítka)
kzbr_alk_dementebhop (Zhadzuje server)
kz_kzlv_wanderer (Zhadzuje server)
fof_axn_scroll_killa (AXN mapa)
kzcn_shortclimb_back (Zhadzuje server)
kzro_axn_rock (AXN mapa)
kzro_axn_shortbrick (AXN mapa)
kzro_axn_simple (AXN mapa)
kzro_axn_volcano (AXN mapa)
go_axn_bhop (AXN mapa)
deathrun_impasable (bug hneď na začiatku, človek sa ani nepohne)
kz_stealthhangar (Zhadzuje server)

Bhop server:
bhop_m_climb (Nedá sa prejsť so 100 FPS)
bhop_koll (Nedá sa prejsť so 100 FPS)
bhop_ousadia (Nedá sa prejsť so 100 FPS)
bhop_m_hillside (Nedá sa prejsť so 100 FPS)

Sewell_
18-01-19, 22:53
Mapy nice souhlasím.
Rank tam je na co? Nechápu, jak někdo může hrát na rank, to bych úplně zrušil.
Když bych měl srovnat bhop na rayish a na kotelně, tak to ani nelze srovnat, jelikož na rayish se hraje jedna báseň...
Dale hitboxy, můžu sekat jak chci a stejně toho hráče nezabiju
Zrušil bych fish totální nesmysl, který je na Cz/Sk serverech a stejně to každý porušuje.
Zrušit čekani na mapu, která se hrála 6 map zpátky tak na 3, přidat příkaz, který je na rayish /findmap map name, když jsem na serveru sám, tak nebudu muset čekat, abych si mohl dát svoji mapu...
Dale bych chtělo upravit prehozeni z jednoho teamu do druhého... Např. Hraju 2v3 můj spoluhráč se odpojí, takže hrají 3v1, nedokážu všechny zabít, takže začne nové kolo napíše to, že v dalším kole se doplní automaticky teamy to bych zrušil a nastavil to tak, aby to tam dalo okamžitě někoho jak začne nové kolo.. Třeba jako to mají na rayish
Trošku jsem si dovolil udělat pár změn a samozřejmě vím, že se většina z těch věcí ani nesplní a budeme rádi, když se přidají a odstraní aspoň ty mapy, ale tak co za zkoušku nic nedám. :gg:

Burak1
17-02-19, 16:49
Smazané všechny vypsané mapy na hns, bhopu i jumpu + na jumpu smazaná ještě mapa bh_axn_tunnel. Mapy na hns přidám hned, jak na to opět budu mít čas.

Xxxtenaction
20-02-19, 18:57
kde sa najde Admin ja som nový a dostal Jsom Ban :sad:

Samco
20-02-19, 19:01
kde sa najde Admin ja som nový a dostal Jsom Ban :sad:

Založ si samostatnú vlastnú žiadosť o unban, kde bude oprávnenosť banu posúdená a kde sa následne dozvieš aj možnosti k opätovnému pripojeniu: https://csko.cz/unban/

Zoid
23-02-19, 23:59
m_rawinput 0 (1)
m_customaccel 0 (1)
m_customaccel_exponent 1 (0)

je vsechno legal. Jinak pekna prace.

Sewell_
17-03-19, 01:43
Čus, nevím zda to je nějaký bug nebo tak, ale když skočím třeba z popa na mapě awp_rooftops dolů na žebřík (směrem k mrktu) a dopadnou těsně před zem, hned máčknu space, nebo popojedu kolečkem nahoru (skok), tak mě to zabije, a tak jsem to zkoušel i na jiných serverech a tam se mi tohle ještě nestalo, tak by mě zajímalo, jestli to je prostě nějaký bug nebo něco dělám špatně já. :P

Lurky
17-03-19, 08:08
Skúšal som to a mňa to nezabilo asi to delam zle, natoč demo ako ťa to zabije aby sme vedeli o čo ide

Sewell_
24-06-19, 18:02
Caw bobci, mám opět problém na Jump mapě jménem mto_bhops.. Nechápu co s tím je, tak sem posílám demo (na žádných jiných mapách se mi tohle ještě nestalo)
Demo: http://leteckaposta.cz/748920449