PDA

Zobrazit normální verzi : Server



ASIO
09-06-16, 15:59
Ahoj, hrál jsem na jailbreaku a dávali reakce, mám nabindované slovo "Pes" na písmenko C, ale omylem jsem zmáčkl písmenko V a klicklo mě to na jiný čínský server, ted se to děje pořád např.: Zmáčknu O,L,J,P A kickuje mě to stále na ten stejný čínský/anglický server, už jsem psal Klackovi a ten říkal že musím nějak restartovat configy ale právě nevím jak to udělat.

Předem díky.:happy:

ASIO
09-06-16, 15:59
Předem se omlouvám, spletl jsem si Troppe a Klacka, psal jsem Troppe.

Chosen1
09-06-16, 16:26
Mělo by stačit do konzole napsat "unbindall".

because
09-06-16, 16:36
Pokiaľ ns tak: ProgramFiles/Counter-strike 1.6/csstrike , otvor súbor config (otvor cez notes) a tam najdi to tlačítko, cez ktoré ťa to hádže inam a vymaž ten celý riadok alebo vymaž celý config a zapni hru (hra by ti mala generovať automaticky nový).
Pokiaľ steam tak: ProgramFiles/steam/steamapps/common/half-life/csstrike a ďalej to isté.

Keď to nepomôže tak skús reinštal celého CSka a nechodievaj na serveri kde to nepoznáš keďže to zahraničné serveri robia, že keď tam napojíš tak ti hodia do cska bind cez ktorý ťa to tam bude pojiť aj keď to nechceš.

Kotel
09-06-16, 19:37
Nebo stahni nove cs z webu kotelny a nainstaluj do jine slozky. S nim muzes klidne chodit na shit servery a nic ti nezmeni.

ASIO
10-06-16, 16:19
Okey díky.

Wigle
26-06-16, 23:55
to "unbindall" do konzole by mohlo pomoct , v configu smazat bind na c určitě nepomůže , a to co ti pomůžeš na 100% je smazat to csko a stáhnout si csko od kotelny (y)

teecko
28-06-16, 14:20
smaž ty řádky jak Psal Beause a případně to hod ten soubor jen pro čtení když to jinak nepůjde :D nebo jak psal kotel to je asi nejlepší varianta mno a "nejlehčí" :D