PDA

Zobrazit normální verzi : Huntic, Predlženie



JoK123
09-06-16, 21:22
1. Máme tu 3 codka a všade je ten trápny huntic. Nedalo by sa spraviť že by bol len čisto na Fy maps. Je to malá mapa tak preto si myslím že na FY je ako uliata a nie že kuknem cod a 3 krát huntic alebo to spraviť tak že keď je huntic napríklad na Fy maps tak už nemôže byť na Cod 1 item a na Cod 2 itemy.

2. Predlženie by sa mohlo obmedziť na max 2-3 krát, lebo ako ja mám rad cod, ale zas hrať "huntic" 3 až 4 h niekedy je moc a na ostatných serveroch nikoho nie je.
S pozdravom Joker....

mustang21
09-06-16, 21:25
Naprosto s tebou souhlasím..

By: Lunetick

SpLaXS
09-06-16, 21:29
No, já upřímně bych dal max. 3 hlasování a konec, protože čekat třeba i hodinu a půl než se změní mapa je votřes...

Grakon2702
09-06-16, 22:07
Hraje se to, co mají hráči nejradši, ta spravedlivá volba všech tam je. Huntic bych do Fy map nedával. Spíše bych to udělal tak, že jakmile je na jednom ze serverů huntic, tak na dalších dvou se nebude moct votovat.

>Odpad_spolocnosti<
09-06-16, 23:55
Nedávala by som to len na FY mapy ale zmenila by som akurát to predĺženie lebo niekedy Huntic ide fakt aj cez hodinu keď ľudia majú nahrabané itemy ja by som to spravila ako sa tu už píše že 3 krát max predĺženie A potom konec! ;-) :think:

>Odpad_spolocnosti<
09-06-16, 23:58
Tento nápad sa mi páči aspoň bude na serveri viac ľudí pretože to nebude roztrúsené ! Máš nápad ktorý sa mi páči za toto som jednoznačne [pro]

JoK123
10-06-16, 00:38
Tak huntic sa nehra poväčšine čo si väčšina praje to je vdaka vip hráčom ktorý to majú za 2 hlasi.

SpLaXS
10-06-16, 06:41
Tady to není jak na jednom nejmenovanému serveru, že VIP má dva hlasy..
Tady je to jen pro "přilepšení" XP za kolo.

JoK123
10-06-16, 07:16
Ale máš ved vidím ked som sam dal inu mapu a dalo za 2 si to kukni sa me zdá že to máš aj napísané medzi vip výhodami.

Mr.BlackDay
10-06-16, 10:34
pro

Seeky
11-06-16, 01:40
Tady to není jak na jednom nejmenovanému serveru, že VIP má dva hlasy..
Tady je to jen pro "přilepšení" XP za kolo.

VIP má hodnotu 2 lidí při hlasování.
K nápadu: Souhlasím s omezením na 3x prodlužko, je to fakt otravný hrát hodinu a půl tu samou mapu, obzvlášť když někdo chytne Notes 5+Naboje/AWP Sniper

radim5275
11-06-16, 08:53
Pro

SpLaXS
11-06-16, 10:12
VIP má hodnotu 2 lidí při hlasování.

Aha, jo promiň už to tu vidím, že to má za 2 hlasy.

JoK123
11-06-16, 11:43
Bol by som rád keby sa sem vyjadril k tomu aj Kotel.

Grakon2702
11-06-16, 12:18
To jsem nvěděl, že za VIP jsou dva hlasy. Toto by se rozhodně mělo zrušit. Jinak zpátky k tomu hlasování. Pokud to hlasování bude spravedlivé, žádné omezení bych tam nedal. Přece jen se hraje to, co se demokraticky a spravedlivě odhlasuje. Je pravda, že když se mapa hraje víc jak hodinu, tak většinou už tam hrajou ti, co si nahrabávají expy s dobrými itemy (sám to dělám). Můj návrh tedy zní takto: 1. Povolit huntic jen na COD:MW FY a COD:MW 1 item. 2. Všichni budou mít hodnotu jen jednoho hlasu. 3. Pokud na jednom serveru bude huntic, na druhém se nebude moct odvotovat. Toto řešení je podle mne spravedlivé pro všechny. Pokud má někdo lepší nápad, sem s tím. Jinak si budu stát za svým.

Shakespeare
11-06-16, 12:31
popravdě by to bylo milé :-D
kdyby se nehrál Huntic vždy hodinu... :-)
aspoň by hráli lidé i na jiných serverech :-D

radim5275
11-06-16, 12:46
Souhlasím s grakonem

Mr.BlackDay
20-06-16, 16:51
To jsem nvěděl, že za VIP jsou dva hlasy. Toto by se rozhodně mělo zrušit. Jinak zpátky k tomu hlasování. Pokud to hlasování bude spravedlivé, žádné omezení bych tam nedal. Přece jen se hraje to, co se demokraticky a spravedlivě odhlasuje. Je pravda, že když se mapa hraje víc jak hodinu, tak většinou už tam hrajou ti, co si nahrabávají expy s dobrými itemy (sám to dělám). Můj návrh tedy zní takto: 1. Povolit huntic jen na COD:MW FY a COD:MW 1 item. 2. Všichni budou mít hodnotu jen jednoho hlasu. 3. Pokud na jednom serveru bude huntic, na druhém se nebude moct odvotovat. Toto řešení je podle mne spravedlivé pro všechny. Pokud má někdo lepší nápad, sem s tím. Jinak si budu stát za svým.

Zrušiť by sa to mohlo, s tým s tebou súhlasím

-t0m4s-
21-07-16, 02:57
Jsem pro omezení prodloužení na 2-3 krát maximálně, většinou prodlužují mapy právě ti, kteří si nahrabali itemy.

Mr.BlackDay
21-07-16, 13:55
Bohužial by si toho musel niekto všimnúť že to tu je :) Podla ma tam stačí niečo upraviť a je to :D. Tiež ma nebaví už hrať 1 až 2 hodiny stále tú istú mapu -_- a ešte keď nemáš itemy a level .. :D

Pandy
25-07-16, 21:47
Suhlasim Jok123 nieledy ma to už nebavi všade je ten len huntic n