PDA

Zobrazit normální verzi : Crosshair



Krejzy
11-06-16, 14:07
Chcem sa opýtať či sa dá v CS 1.6 nastavit crosshair ako v CS:GO čiže napr. bodka namiesto crossu?

Bezdak
11-06-16, 14:30
Ne. Muzes menit jen velikost a barvy.

Krejzy
11-06-16, 14:32
Ďakujem :D

SpLaXS
11-06-16, 23:03
Ne. Muzes menit jen velikost a barvy.

Nechci ti do toho kecat, ale možná by to šlo, nejsem si jist, ale nějaký webky, by mohli obsahovat takové soubory, jen najít na netu

Bezdak
12-06-16, 12:14
Nechci ti do toho kecat, ale možná by to šlo, nejsem si jist, ale nějaký webky, by mohli obsahovat takové soubory, jen najít na netu

To uz je pak ale externi zasah do cs. To uz si tam rovnou muzes natahnout city.

Krejzy
12-06-16, 13:31
Dačo som našiel no jemne sa bojím že je to vírus a ku tomu zasahu do hry to neni dačo zlé nie? Jediné čo človek robí je že si nastavuje cross lebo ve to neni AB alebo daco: http://cs-utilities.blogspot.sk/2009/06/adjust-your-cross-hair-in-cs-16.html

EDIT: Ano vyzerá že to je vírus. AntiVír to zablokoval. xDD

SpLaXS
12-06-16, 19:59
To uz je pak ale externi zasah do cs. To uz si tam rovnou muzes natahnout city.

Tak to je už pak není můj problém, jestli si tam dal cheaty, nebo ne. :D

ser
15-07-16, 15:35
tady mas co hledas, zadny hack to neni : http://www.4shared.com/get/vUv4OBORba/Crosshair_v1__2015_.html
+ video https://www.youtube.com/watch?v=iVppnEydF-A

Applicek
30-08-16, 23:07
Nejlepší je tohle cl_dynamiccrosshair 0 pří begripu se nerozšiřuje.

Hauss
01-09-16, 10:32
Nejlepší je tohle cl_dynamiccrosshair 0 pří begripu se nerozšiřuje.

To ví snad každej...

Qwix
01-09-16, 12:26
Nejlepší je tohle cl_dynamiccrosshair 0 pří begripu se nerozšiřuje.

V skutočnosti sa ti ten cross zväčšuje, len to nie je vidno, pretože si si zapol ten command. Žiadnu taktickú výhodu to neposkytuje.

Applicek
01-09-16, 15:55
Neznáte nějaký příkaz, že když střílím, aby se cross nerozšiřoval ?

Qwix
01-09-16, 16:22
Taký príkaz neexistuje, jedine strieľaj po dávkach.

Hauss
01-09-16, 16:23
Neznáte nějaký příkaz, že když střílím, aby se cross nerozšiřoval ?

To nejde.Jde jen aby se ti nerozšiřoval při pohybu.

Applicek
01-09-16, 17:07
Aha.. díky.

Kloucek
01-06-17, 07:54
Cross s tečkou nebo jako puntík si do hry nemůžeš dát, nehýbal by se ti a to by tě zvýhodnovalo oproti ostatním, což znamená, že by to byl "nepovolený script" a stejně by jsi neměl recoil menší, náboje by ti lítali po mapě, protože na nehybném crosshairu nezáleží. Jediné z čeho můžeš čerpat je defaultní nastavení hry a kdyby jsi měl potřebu si do složek něco vkládat a připadat si jak master technik, zajdi na www.gamebanana.com a vyber jsi tam něco ze skinů, není jich tam zrovna málo, ale jelikož jsem všechny projel a líbili se mi pouze 2 AK-skiny doporučuji si najít čas.

ZeMi7
01-06-17, 10:03
Cross s tečkou nebo jako puntík si do hry nemůžeš dát, nehýbal by se ti a to by tě zvýhodnovalo oproti ostatním, což znamená, že by to byl "nepovolený script" a stejně by jsi neměl recoil menší, náboje by ti lítali po mapě, protože na nehybném crosshairu nezáleží. Jediné z čeho můžeš čerpat je defaultní nastavení hry a kdyby jsi měl potřebu si do složek něco vkládat a připadat si jak master technik, zajdi na www.gamebanana.com a vyber jsi tam něco ze skinů, není jich tam zrovna málo, ale jelikož jsem všechny projel a líbili se mi pouze 2 AK-skiny doporučuji si najít čas.
Nepiš do starých threadů.
Nenapsal si nic nového, jen si zopakoval předchozí příspěvky.

Nehledě na to, že tu píšeš krávoviny.

1. Najdi si co to znamená script.
2. cl_dynamiccrosshair
3. Jak si se sakra dostal od toho tématu ke skinům...

Hybrid
02-06-17, 19:47
Nepiš do starých threadů.
Nenapsal si nic nového, jen si zopakoval předchozí příspěvky.

Nehledě na to, že tu píšeš krávoviny.

1. Najdi si co to znamená script.
2. cl_dynamiccrosshair
3. Jak si se sakra dostal od toho tématu ke skinům...





Nech ho, chce si připadat jak master technik. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kloucek
07-06-17, 14:55
A kdo si nechce připadat jako master technik?
Vypiš 5 jmén, nejmín... Skoro každý se rád montuje v systému.
Script vím co je, jak co, může to být povolené nastavení hry, ale script jako např. wallhack nebo aimbot, které mně zvýhodnujou před ostatními, jsou nepovolené.
Btw. krávoviny, tím jsi myslel co?

ZeMi7
07-06-17, 15:28
Btw. krávoviny, tím jsi myslel co?

Sám sis odpověděl.


Script vím co je, jak co, může to být povolené nastavení hry, ale script jako např. wallhack nebo aimbot, které mně zvýhodnujou před ostatními, jsou nepovolené.

Matyzz
08-08-17, 12:20
A ako zmením crosshair na AWP?