PDA

Zobrazit normální verzi : Teamspeak (GH)



Daxer
11-06-16, 17:00
Zdravím..když jsou na TS roomky "GH" tak na co nedodat tam rovnou pravidla?Např. týpek zaplej a když má dodat demo tak začne tvrdit že demo může dodat zítra apod..jsou tam pak různé výmluvy...

Dále proč neudělat přeba "GH admini"?Měli by právo přeba na kick či moove...Na co "GH" admini?Často se tam setkáváme s lidma co afkujou v GH,CT či T roomkách a blokují místo..Dále rovnou lidi co přijdou jen čistě provokovat či pouštět písničky..

Co říkáte na tyto návrhy?

Samco
11-06-16, 17:06
Ak ti z GH nechce dodať demo, máš možnosť stiahnuť si HLTV. Zavedenie skupiny "GH admini" je zbytočnosť, nakoľko stačí požiadať hociktorého administrátora o poriešenie situácie.

Daxer
11-06-16, 17:17
Většinou když je pooknu tak nedostanu odpověď

Samco
11-06-16, 17:19
Ak je to teda takto, tak kľudne mi tu môžeš napísať správu a prídem sa tam na to pozrieť.

Chosen1
11-06-16, 17:25
Spíš by to chtělo dopsat pravidla.




GATHER PRAVIDLA!!!



1) Urážky, otravování v gh roomkách = BAN. (1 a více hodin)

Tohle je vše co tam je.

Idea
11-06-16, 20:43
Tak si robte gathery vo svojich roomkach kam zoberiete ludi ktorych chcete a nemusite riesit afk, zapatcov atd...

Chosen1
11-06-16, 21:03
Tak si robte gathery vo svojich roomkach kam zoberiete ludi ktorych chcete a nemusite riesit afk, zapatcov atd...

Proč tam jsou teda 3 gh roomky? Blacklist a (neúplná) pravidla?

Já spíš řeším ty pravidla.

Daxer
11-06-16, 21:04
Tak to rovnou můžete smazat ty roomky na GH když vás tam nic nezajímá :wall:

Idea
11-06-16, 21:14
Niekedy tie roomky ani neboli a gathery sa hravali v sukromnych roomkach a kazdy bol spokojny :)

KeYo
11-06-16, 21:26
hlavne treba pokovat cervene a cierne S.. iba ti maju prava na TS..

Daxer
11-06-16, 21:49
Dík Keyo..co asi dělám prosimtě..POOKE jim asi stejně nestačí:)

KeYo
11-06-16, 21:51
Dík Keyo..co asi dělám prosimtě..POOKE jim asi stejně nestačí:)

pisal som to preto, lebo vzdy ked som na TS ma kazdy pokuje ze potrebuje dakoho kicknut, zabanovat alebo daco a ja som rad ze sa s mojim CS admin mozem aspon pohybovat po roomkach

because
11-06-16, 21:55
Proč tam jsou teda 3 gh roomky? Blacklist a (neúplná) pravidla?

Já spíš řeším ty pravidla.

Neviem prečo tam sú, gather roomky sú bez hesla, teda verejné, to znamená, že ho nemôžem niekam vyhodiť len tak. Ak sa Vám ten človek nepáči, tak Idea tu napísal riešenie.
Ja keď som hrával ešte gathere tak vždy boli v roomkach s heslom a vždy to bolo s ľudmi čo som ich poznal. To, že niekto si tu presadil gather roomky tak nech sa o ne aj stará. Ale to potom dopadá tak, že ľudia dostávajú ban za WH na teamspeaku. Ja som napísal, že sa o gather roomky nestarám, a to z toho dôvodu, že pokiaľ Vám tam daný človek nenadáva, tak je to pre mňa stále freeroomka, do ktorej môže ísť ktokoľvek. Už len to čo som videl, že chcete aby si počas gatherov točili demá je dosť. Snáď si idem zahrať gather forfun a nie nejakú profiligu, na ktorú potrebujete demo. Nepozývajte si kktov čo viete, že sú zaplí a nemusíte nič riešiť s pravidlami.

Keď už tak som chcel navrhnúť gather roomku na prenájom. To znamená, že by sa každej gather roomke dalo heslo a keď by chcel niekto hrať gather, pokol by admina, ten by zmenil heslo na napr: Udica a mohli by hrať vkľude, lebo ostatný by to heslo nevedeli, iba ľudia ktorí ten gather hrajú.

Btw: Ten blacklist je úplne k hovnu, na začiatku slúžil aby varoval ostatných, že tí ľudia sú zaplí, ale žial nikomu sa to nechce pozerať či sa ID v blackliste zhoduje s tym co gather hrá. Potom sa tomu dala nová úloha, že to varuje adminov, keď bude nejaký turnaj aby vedeli, že bol zaplý tak ho môžu hneď diskvalifikovať. Ale aj na to sa zabudlo, teda sa na tie turnaje hlásili furt minimálne 10ti, čo tam na tom blackliste sú.

Idea
11-06-16, 21:58
A navyse musite pochopit ze admini si tiez na tsko chodia hlavne pokecat popripade nieco zahrat a tak nemaju vzdy cas riesit vase problemy...

Chosen1
11-06-16, 22:10
A navyse musite pochopit ze admini si tiez na tsko chodia hlavne pokecat popripade nieco zahrat a tak nemaju vzdy cas riesit vase problemy...

Proč tam teda mají práva??


A s lidma, který neznám hraju proto, že není lehké sehnat známé lidi na GH.

Daxer
11-06-16, 22:17
to rovnou lockněte..Stejně se tu stále dokola vyjadřuje jen Idea který na GH nechodí :D

because
11-06-16, 22:21
Proč tam teda mají práva??


A s lidma, který neznám hraju proto, že není lehké sehnat známé lidi na GH.

CS admin: Schopnosť movovať ľudí, umožnenie vstupu do admin roomky, umožnenie vstupu do roomky bez hesla, nestará sa o chod TSka
TS admin: Zakladanie roomok, staranie sa o to (založenie pod správne písmeno, opraviť prípadné nezrovnalosti v roomke napr. priradiť C), riešiť nejaké priestupky proti pravidlám TS servera.

Tie gather roomky si niekto vyžiadal, tak nech sa ten dotyčný o to stará. Ja neviem ani ako to tam už funguje, kto tam chodí atď a je mi to jedno. Nech sa starajú o to admini, ktorí gatheri tam hrávajú, ak sa oni na Vás vyserú tak to už môj problém neni.


Tak by jste mohli aspoň upravit pravidla, aby admin co tam přijde se nemusel hádat s hráči o tom ,že nemusí dodat demo protože to není napsáno v pravidlech.

Demo si robiť počas gatheru nemusíte, to už sú Vaše nepísané pravidlá, ktoré idú mimo kotelnu. Keď admin chce demo od hráča tak sa hráč môže na neho vysrať, neni jeho povinnosťou sa točiť keď hrá posratý gather pre zábavu. Admin tam má HLTV keď tak, z tade nech si vybere časy. A keď je to na inom serveri než na kotelne, iba ste na kotelna teamspeaku, tak to už vôbec admina nemusí zaujímať či bol hráč zapnutý alebo nie.

Očakávam hate od adminov čo gathere hrajú. :)

Ninja_The_Bot
11-06-16, 22:21
Tak by jste mohli aspoň upravit pravidla, aby admin co tam přijde se nemusel hádat s hráči o tom ,že nemusí dodat demo protože to není napsáno v pravidlech.

Idea
11-06-16, 22:41
Proč tam teda mají práva??


A s lidma, který neznám hraju proto, že není lehké sehnat známé lidi na GH.

Tak napr raz za cas niekomu zalozime roomku alebo tak ale to ze tam mam prava neznamena ze sa necham 24/7 pokovat od ludi a budem riesit ich problemy, ak mi niekto slusne napise niec co treba urobit rad mu vyhoviem ale tiez by osm si napr rad v klude zahral a volal pritom s niekym bez toho aby mi kazdu minutu niekto pisal alebo pokoval

Daxer
12-06-16, 00:23
Idea..proto jsem napsal návrh taky na "GH" admini...když vás to nebaví :)

DiEAcE
12-06-16, 07:18
Zitra uz budu po par dnech na pc.

Na tsku jsem kazdy den, vzdycky tam udelam poradky a pomuzu lidem, ale aktivne se tam kolem gh pohybujem jen s Majou, coz neni moc a je pravda, ze spousta adminu to ma u prdele, jelikoz to nehrajou.

Co se tyce gh pravidel, tak je taky dodrzuju, ale nevim kdo je tam prepsal..

Podle me to neni uplne blbost, max ale 1-2 hraci. Stacila by tam funkce kick z roomky, kdyz by byl nekdo afk popr. by otravoval, ale tahle moznost tu stejnak neprojde, takze bych to bral za vyresene.

Dakota
17-06-16, 08:06
Řešíte něco, co dávno v řešení je. Kotel říkal, že pracuje na nějakém novém systému. Ale to co tady píšete jsou opravdu kraviny. Občas tam chodí hrát nějaký admin, takže to hned vyřeší, ale ty kecy typu, svojí roomku, lidi, které znáte... však je to směšný. Gather roomky byly vždy a vždy budou.
Vůbec mě nezajímá, že admin jde na TS "pokecat", zavázal se, že bude pomáhat hráčům, což znamená, že bude pomáhat i mně na TS, takže žádný arogantní chování když napíši, ale okamžitě půjde vyřešit můj problém. To samé je to na serverech, člověk vás div nemusí prosit, jestli byste mohli jít zabanovat nějakého hráče.