PDA

Zobrazit normální verzi : MiCHAL HANiCCIN - WH a k1x - ADMIN



Bad boy
11-06-16, 17:32
MiCHAL HANiCCIN
regulerni wallhacker... zpusob pohybu po mape sledovani lidi pres zdi a nasledny vykempovani ci predstrel nebo vyslovne nabihani na ne... ale klucik ma VIP tak at si hraje kdyz plati ten VALVE hrac.

k1x
*DEAD* k1x : nema nic
*DEAD* k1x : bad boy
*DEAD* k1x : prosim ta nepla
*DEAD* k1x : c
*DEAD* k1x : a zober si kapesnik
*DEAD* k1x : alebo bez na iny d2 server
*DEAD* k1x : je ich tu kopec
*DEAD* k1x : ale nevyplakavaj mi tu

reakce na hlaseni cheateru na serveru... kde behaj lidi s SH WH atd. jediny duvod proc ma prava je banovani lidi na 3h co ho nahodou zastreli vetsinou zacatecnici co byli vubec radi ze dali frag s oduvodnenim ze spawn camp... kdyz ct rushuji... vubec se nepodival ani na toho cloveka... jako tady uz ma admina fakt kde jakej dement. Psat sem uz nebudu ani reagovat je na vas jak se stim vyporadate ci ne. CSKO.CZ

Fighter
11-06-16, 18:04
Bad boy,ked ti napisal,ze nema nic to neznamena,ze ho nepreveril a hraca pozna,kto tu hrava casto zna tych lepsich hracov takze netreba tam hodinu plakat.A K1x je jeden z tych prisnejsich adminov ktory dava aj za spawn kemp,zneuzivani mic banan.Priste natoc demo ked mas pochybnosti a uploadni to na forko.

e:Vim,ze nejsem kompetentna osoba ktory sa ma vyjadrit ale neni Bad boy 1. ani poslednim hracom ktory vyplakava namisto cinov :(

Samco
11-06-16, 18:08
Ten hráč je clear, riešilo sa to xxx krát. Ak si to nemyslíš, dodaj potrebný dôkaz a to budeme posudzovať ďalej. k1x ti napísal, tak to treba rešpektovať.