PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban (JB)



Leryx
25-01-12, 21:38
Dobrý večer dostal jsem ban k ct od Viruse a to na základě toho že se zeptal hráčů jestli to bylo nadržování nebo ne (a to u toho byl), samozřejmě všichni napsali že ano a dal mi ban, myslím si že admin který toto nedokáže sám rozpoznat přestupek přece nemůže rozdávat bany na základě toho co mu řekli jiní. Admin by měl mít na serveru na kterém má práva dostatek zkušeností aby sám rozhodl o tom jestli jsem pravidla porušil nebo ne. Já hraji JB už dost dlouho abych věděl že toho nadržování nebylo a nenechám si dát ban od někoho kdo se ptá hráčů jestli se to může nebo ne. Když to neumím tak se do toho přece nepletu. Předem děkuji za vyjádření :)

Ryukyza
25-01-12, 22:10
V jailu se moc nevyznam, davam tam sice jen BANy za dmnci, vulgaritu, no mic. Ale ty poustis pasti, hraci chcipnou, zbyde jich par a zacnes rikat nepoustejte uz pasti. Co to je? To je vuci jinym Teckum dost nefer nemyslis? Co kdyby si tam byl ty mezi tema mrtvyma? Vedel jsem ze slo o nadrzovanie, ale musel som si byt jisty. Aj CT mi to potvrdili, takze si pockej tech par dni...

Edit: Kdybys chtel na neco zeptat, odpovim zitra. Jdu ven...

Leryx
25-01-12, 22:20
Mě ale vůbec nejde o to že nemůžu 3 dny k CT mě jde o to že ten ban už budu mít v historii zapsaný napořád a chci jen říct že Simon si může určovat pořadí ve kterém T půjdou, může dávat reakce jen určitým lidem a taky se to nebere jako nadržování hlavně když je to ve větším počtu (simon si prostě může měnit kdykoli pravidla her a co řekne, platí), tak jako když řeknu že vy čtyři co jste zbyli to můžete doběhnout, první v cíli přežije, já jím nenadržoval neměl jsem vůbec ponětí o tom jací hráči to jsou a navíc ta první past se smí pouštět jen 3x což už bylo a taky sem na začátku říkal že budeme mačkat jen ty u konce což by lidé slyšeli kdyby mi do toho CTcka celou dobu nekecaly, to ti nevadí že vyrušujou simona a kecají mi do toho do čeho jim nic není. Jak říkám nejde mi vůbec o to hádat se s tebou, nejde mi o to že si 3 dny nezahraju za CT ale jde mi jen o tom že tohle je na Jb naprosto běžná věc a že mi zůstane záznam.

PS: co se týče toho že kdybych byl mezi těmi mrtvými tak se to dá řešit i jinak než banem jelikož toto nebylo schválně nadržování někomu, nejsem malé dítě jako ostatní co jen píšou BAN, BAN, BAN a neumí nic jiného, já bych to s nimi probral a pokusil se jim to vysvětlit a né že hned při první příležitosti kdy se admin zeptá jestli to bylo špatně napíšu ban, nadržování atd. jen ze škodolibosti, tady jde vidět jací jsou lidi hnusní vůči ostatním hráčům jen aby bylo místo u CT, možná jsem i rád že si dám na chvíli pauzu protože toto nemám zapotřebí :)

I-Mouse
26-01-12, 13:36
V jailu se moc nevyznam...

Došiel som len potadeto. Čo robí sakra KNIFE ADMIN na JB? Sa uvedom. Žiadal si o práva na server knife tak tam buď a do iného sa nestaraj! Poprípade, na nejakých streľacích banuj. Na JB treba admina so skusenostami a tie ty nemas!

Svacinar
26-01-12, 13:51
V jailu se moc nevyznam

Tak tohle mě zarazilo. Jen spolu jsme tam nahráli sakra hodně hodin.

Leryx
26-01-12, 15:07
Došiel som len potadeto. Čo robí sakra KNIFE ADMIN na JB? Sa uvedom. Žiadal si o práva na server knife tak tam buď a do iného sa nestaraj! Poprípade, na nejakých streľacích banuj. Na JB treba admina so skusenostami a tie ty nemas!

Ano přesně tohle bych chtěl říct, opravdu si Virusi žádal o práva na knife a teď hraješ úplně na jiných serverech, jak řekl I-Mouse JB je velmi složitý mod co do znalosti pravidel a pokud je nemáte a ty zkušenosti taky ne tak se do toho nepleťte. Já hraju JB každý den a vím tedy co se smí a co ne a proto se mi nelíbí že mě zabanoval někdo kdo o tom ví méně než já...

Amazing-Zajic
26-01-12, 16:07
Já se z Leryxem znám a vím že on JB umí hrát dost dobře.

vydle
26-01-12, 16:20
virus dal ban opravnene. nemuzes dat 10 teroristu pasti a dalsim 4 free run jenom proto ze sou 4 to je naprosto nefer vuci ostatnim hracu kteri museli jak trubky skakat a vy jim pousteli pasti. Tim padem si nadrzoval ten 4 tak ti dal ban. Pokud bys to rekl na zacatku ze posledni 4 co prezijou budou mit freerun fajn ale to co si udelal ty nejde takhle delat.

Leryx
26-01-12, 16:56
No já si stejně myslím že je rozdíl mezi nadržováním typu: Date si posledni reakci na skok všichni krome hráče XXX protože ten je můj kámoš, a nebo jako tomu bylo u mě vy 4 to doběhnete první na konci přežije, nemělo by se to trestat stejně protože tohle je naprosto odlišná situace.

Damon
26-01-12, 18:15
vy 4 to doběhnete první na konci přežije
V tomhle případě záleží odkud běžely a taky jestli byly vedle sebe nebo měli od sebe odstup pak je jasné že to nemůžou stihnout ty co jsou za prvním.

Ryukyza
26-01-12, 19:12
Tak tohle mě zarazilo. Jen spolu jsme tam nahráli sakra hodně hodin.

Mozna proto, ze jsem to pres 2 mesice nehral, a nevim co se tam zmenilo.



Došiel som len potadeto. Čo robí sakra KNIFE ADMIN na JB? Sa uvedom. Žiadal si o práva na server knife tak tam buď a do iného sa nestaraj!

Ja znam pravidla dost dobre. Nevies, nepis. Dejf odesel, Pepino nemuze byt 12 hodin denne na compu, ja si tam vlezu, kdyz nekdo napise pres !. A rovnou tam jsem pres 1 mapu. Pak na to uz nervy nemam.

Leryx: Slozity mod to opravdu neni, znam i horsi, takze tim postem chces naznacit, ze si zde chces brzo zazadat o prava?
Ano simon si muze zmenit hru jak chce, ale na zaklade ceho se ty ostatni zabili, a ty poslednich 4 nebo kolik, uz nevim mohli mit freerun, dal jsi snad reakci na vyhodu? Nevim o tom.

Dwane Dibbley
26-01-12, 19:37
Ja znam pravidla dost dobre.


V jailu se moc nevyznam
ok


Leryx: Slozity mod to opravdu neni, znam i horsi, takze tim postem chces naznacit, ze si zde chces brzo zazadat o prava?


myslim, ze zrovna nepatris mezi ty, co maji pravo nekoho shazovat

http://csko.cz/forum/showthread.php?1193-Zadost-o-Unban

Ryukyza
26-01-12, 19:54
Ano, v ty dobe jsem byl jeste blbecek. Ale minulost uz neresim. Ano k WH se ted priznam, ale kdyz me zabanovali, tak jsem to zrovna ON nemel. Koneckoncu nevidel jsem ani demo. Viz jake sracky jsem zakladal a psal.

Pravidla a zpusob hry jsou uplne neco jineho. Pravidla si ctu pokazde znova, kdyz vlezu na JB. Ale zpusob hry uz neznam jelikoz jsem tam nebyl dlouho.

Dost OT nesmyslis?

Leryx
26-01-12, 19:54
Ou tak to jsem ani nevěděl žes měl Wh to mě opravdu dostalo :D No radši to už nebudeme řešit jak vidím každý máme odlišný názor a nejspíše se neshodneme. Takže myslím že by mohlo Lock :)

Dwane Dibbley
26-01-12, 20:02
pises neco v tom smyslu, ze si bude urco zadat o prava, ja ti pisu, ze nejsi ten pravy, kdo by mel rypat, kdyz jsi druhou (treti) sanci sam dostal

Ryukyza
26-01-12, 20:05
Ano, jen se ho ptam, a zrovna jsem mu psal na steamu, ze bych ho i klidne podporil, posledni dobou tan neni nikdo jiny nez pepino. Dostal jsem druhou sanci, neplanoval jsem ze napisu 2 zadost, ale ten bordel na knifu se nedal prehlidnout.

Dwane Dibbley
26-01-12, 20:18
v tomhle ale souhlasim, byval to vzdy jeden z nejhorsich serveru z hlediska moralky atd.

Svacinar
26-01-12, 20:24
v tomhle ale souhlasim, byval to vzdy jeden z nejhorsich serveru z hlediska moralky atd.

A to se nezměnilo, akorát přibyla koknurence v podobě tardbrejku.