PDA

Zobrazit normální verzi : Gw 2016.06.12

Zereges
13-06-16, 11:02
http://ro.ekirei.cz/oldcrew.pngOld Crew by Zereges
- Date: 12/06/2016
- Class: Champion
- Duration: 10:22
- Stream: YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=6NudgzIK8DA)
- Music: Tom Day - Who We Want To Be ; Tom Day - Going Home
- Comment: 6v10. Nevím jestli vás prvních 40minut GW bylo méně nebo jste hráli jak lamy, ale z druhé půlky GW tam už toho moc není. Snad nás bude příště více a nestane se, že mi v neděli odpoledne napíšou 4 lidi, že nemůžou.

Kotel
13-06-16, 12:02
S těma lidma je to vždycky těžký. Nás bylo zase o dost víc, ale přesto nám trvalo dobíjení hradu hodinu. Hlavně díky vašim champům. Kdybyste měli stalka navíc, tak by to bylo dá se říct vyrovnané a možná jste měli převahu zase vy. My jsme na tyto gw prohazovali lidi na několika charech + jiné velení, takže chvíli trvalo, než jsme se sehráli. Mě ze začátku nešel autopot a někomu dokonce celé gw, takže se mu moc dobře nehrálo.

Elleshar
13-06-16, 13:02
Jo, autopot byl veselý. Našemu devu přestal fungovat po každém recallu, což drobátko omezilo naše taktické schopnosti (zvlášť, když chvilku trvalo, než jsme se dozvěděli, co je sakra špatně) - prostě jsme po něm strašně rychle vychcípali.
Nějaký další first line char to chtělo určitě. I creator by imho docela pomohl. A být ještě další člověk navíc, tak ten druhej prof by se sakra hodil. Navíc v počtu šesti lidí se člověk neschová a soupeřům se až moc snadno zaměřuje, co je potřeba. A když Silv s creatorem začal téct, tak mohl umřít nebo hidnout, každopádně v obou případech byl přístup k ostatním (snadno vybombitelným charům) dost triviální. Ono celkově stačilo vzhledem k počtům pořádně pushovat a byli bychom nahraní od začátku do konce.
3:11, 3:58, 9:50 docela rychlé prsty s tím hidnutím (zvlášť ty první dva, ten třetí bych přičetl trochu haluzi - prostě mačkám a je šance, že to vyjde). Už chápu, že z toho Zerga nebyl úplně nadšenej :-)

Teď bude docela náročné shánět další lidi na GW, když už několikrát přišli a soupeř se nedostavil v rozumné síle, ale třeba se zadaří.

Adalbert
13-06-16, 14:17
Nepíšu za guildu VoD ale za sebe.....

Vzhledem k tomu, že jste vždy hráli proti přesile a pokud vím občas i o dost větší mi přijde celkem ubohé tu na to vůbec poukazovat ale celkem to i chápu. Osobní názor je, že kdyby jste měli 2 hráče na víc tak je to vyrovnané herně......a to asi není tajemství, že každý hráč od vás je asi jako 2 od VoD co se zkušeností týče a tím nechci nikoho urážet..., protože jste ty SE prostě hráli a ty hráče znáte...

Autopot nešel více lidem..některým jako třeba mě nešel od minulých WoE takže jsem se na to mohl alespoň připravit a jestli nešel po každým recallu tak to bylo fajn....u mě jsou ještě ke všemu lagy....což je údajně poskytovatelem...

40 minut strašné? to jsi celkem optimista....Začátek byl příšerný ale tak nějak se zkoušelo nové velení a lidi hráli za jiné chary tak si to muselo trochu otukat a sednout.

Cílem těchto WoE mělo být guildě VoD ukázat jaká má být sestava, buildy + eq na postavy a jejich hraní (což se snad konečně povedlo) a, že v jednoduchosti je krása....aby v tom nehledali nic složitého a nezabývali se kravinama když neovládají ani základní věci...

Doufám, že si s toho něco odnesli a budou se už jen a jen zlepšovat a nabírat zkušenosti a jednou se vám snad herně vyrovnají nebo si alespoň přečtou rady co jste jim psali a konečně si je vemou k srdci když vidí, že to funguje a přestanou vymýšlet kokotiny...

Viděli, že proti vám i když vás bylo málo jde hrát a myslím si, že proti vám hrál včera team a žádný jednotlivci nevyčnívali...

Celkově to byli pěkný WoE a mě se líbily až na ty lagy.......a bral bych to jako úspěch pro všechny a snad to je cesta k lepším WoE na GWRO.....přeci jen VoD jste dávali rady i vy a není to super, že si s toho konečně něco vzali?

Elleshar
13-06-16, 15:32
Kotel naznačoval něco v tom smyslu, že se oproti minulosti vyměnili i nějací lidi. Nevím, co je na tom pravdy, ale pokud ano, tak je poměrně zřejmé, že ta převaha se najednou oproti minulosti projeví (přece jen existuje jen konečné množství lidí, kteří se ze svých chyb nejsou schopni poučit - pokud pořád bereš nové a nové lidi, jednou na ty schopnější narazit musíš). Nevidím na tom nic ubohého, ale to je asi věc názoru. Upřímně - kolik lidí by se ze včerejších GW dalo skutečně považovat za členy VoD (tím myslím ty hráče, proti kterým jsme hráli ještě s BSB)? Pokud to není tak 7+ z 10, tak mi přijde dost zavádějící říkat, že se něco zlepšilo. Jako nic proti tomu, konečně si zahrajeme GW a když to vydrží, možná přijde i někdo z těch, komu se to tady v minulosti znechutilo. Doufejme, že to nebyla jen krátká světlá chvilka.

Adalbert
16-06-16, 08:28
Myslím si, že tam bylo těch 7+ hráčů které jsem za BSB bombil ale to by asi musel potvrdit někdo jiný....