PDA

Zobrazit normální verzi : Jailbreak SPARTA



drmko
13-06-16, 18:52
Zdravím zistil som že: ako náhle sa zapne mod "SPARTA" tak to nedoplňuje Hpčka ako pri iných modoch...
Príklad: ctčko uteká zo zbrojky a zoskoči dolu a nejde cez rebrík zostane mu dajme tomu 30hp a ako sa zapne sparta tak mu ostane aj tých 30hp :) nie nebuglo sa to keď "téčko" do mňa boxlo tam mi to ubralo od tých 30hp :)
Dúfam že chápete... :D
Ďakujem ----> Volaj ma *Steeve*

drmko
14-06-16, 16:16
uhm asi viem pouiček :) inak by som to nepísal uisťoval som sa a 3x sa mi to staloa nedoplnilo ostalo to na tom čísle a len som skočil trošičku dolu a ubralo mi to t hoo čísla čo som mal

Connan
14-06-16, 17:30
Po zapnutí sparty se CTčkům nikdy nedoplnily hp, takže Poue, si asi čaroděj. To, že to nedoplní hp tu je snad odjakživa, dokonce si i pomatuju, že Simon nahitoval CT jen tak ze srandy, aby si mod víc užil. Určitě by se to mohlo opravit, i když si myslím, že jsou důležitější věci, které by se měly udělat. Já jsem to nikdy za problém nebral, přeci jen stačí chodit po žebříku a neubereš si hp.

bohémsky život
16-06-16, 18:26
Na tom, že ti do nevrátí HP není nic divného. Jak píše Connan, taky si pamatuji jak Simon mě párkrát nahitoval abych měl málo hp na spartu. Mohlo by se to ale i tak opravit.