PDA

Zobrazit normální verzi : AWP item



-t0m4s-
16-06-16, 00:09
Zdravím, byl bych rád kdyby byl zrušen AWP item z několika důvodů:
Když ho dostane hráč, který s AWP alespoň trochu umí a má lvl 150+ je už tak těžké ho zabít, navíc když má AWP item je to skoro nemožné, protože je moc OP.
Většinou ho dostane nějaká dvoustovka a nedá se proti němu hrát.
Padá dost často a zabije i přes kevlar, jediná obrana je proti němu notes, ale ani ten nepadá nějak často a není nekonečný.
Je tam classa Sniper, nechápu tedy proč je vůbec tento item, když dostane někdo tento item s lvlem 200 na commandu, je zázrak ho zabít, protože je rychlý, má full obranu, hp a int. + vás zabije s nožem na ránu což je podle mě úplná hloupost.
Při nejmenším bych alespoň omezil dmg tohoto itemu například, když budu mít kevlar tak vydržím alespoň 1 ránu tak jako s nožem od commanda.
To by bylo ode mě vše, budu rád za každý názor ať vím, jestli ho mám jen já.

Connan
16-06-16, 12:19
Ahoj,
už jsem navrhl odstranit Awp sniper (http://csko.cz/forum/showthread.php?47537-AWP-Sniper)
Myslím si, že si napsal konstruktivně všechny důvody, proč by awp sniper měl být odstraněn, takže můžeme jen doufat, že se to odstraní bez delší prodlevy.

SpLaXS
16-06-16, 14:08
Čau,
nevím proč řešíš levly, když může mít i nějaký malý levl skill s AWP. Každý hráč se dá porazit a jestli si myslíš, že ne, tak běž se učit hrát...

Grakon2702
16-06-16, 15:49
Nebreč

JoK123
16-06-16, 18:19
Hmm, čo na to povedať, dropni si notes a je to vyriešené(ten drop podľa mňa je dosť veľký na to aký je to item)
"Je tam classa Sniper, nechápu tedy proč je vůbec tento item," aha takže fs sú tam raketky zrušiť, sappper miny zrušiť a atd... si vtipný. Ďalší čo dostal na prdel a už ide sem plakať.... Vezmi si sappera daj všetko do kon dropni aspoň not 1 a nemá šancu ani s lvlom 2oo.

-t0m4s-
16-06-16, 19:40
1 věc je že já nikde nebrečím je to pouze můj názor a na ten mám právo, navíc rakety od FS tě nezabijí na 1 hit. To awp mi přijde jako dost Op item a podle mě by měl být odstraněn nebo omezen.

JoK123
16-06-16, 20:26
Ta ja neviem ako ty ja mám snipa lvl 1o6 mám 192 hp a raketa me vezme 17o hp bez obrani + 2 rany s mp5 a som dead....

Connan
17-06-16, 14:29
Hmm, čo na to povedať, dropni si notes a je to vyriešené(ten drop podľa mňa je dosť veľký na to aký je to item)
"Je tam classa Sniper, nechápu tedy proč je vůbec tento item," aha takže fs sú tam raketky zrušiť, sappper miny zrušiť a atd... si vtipný. Ďalší čo dostal na prdel a už ide sem plakať.... Vezmi si sappera daj všetko do kon dropni aspoň not 1 a nemá šancu ani s lvlom 2oo.

Aha... a classa Sniper dává na ránu? Zamysli se.


Ta ja neviem ako ty ja mám snipa lvl 1o6 mám 192 hp a raketa me vezme 17o hp bez obrani + 2 rany s mp5 a som dead....

Tak si dej víc obrany... a Sniper není stavěný na to, aby vydržel.

E: Jokeris samé blbosti píšeš.. jaký má význam hrát Snipera, když je tu něco, co je ve všem lepší?

Exot
18-06-16, 00:53
sniper neni stavaný nanič akurát jako terč:D pokiaľ je malá mapa:D

JoK123
18-06-16, 08:57
[QUOTE=Connan;406984]Aha... a classa Sniper dává na ránu? Zamysli se.
Ale o tom to je že sniper nemá dávať na ranu keby hej tak lvl 50 s full int + trošku skill = tak OP class že lvl 2oo ss a všetky class môžu ísť do rici. Ta dajte na awp item menší drop a je to

radim5275
18-06-16, 10:46
Souhlasím s tím menším dropem

Grakon2702
18-06-16, 11:56
Classa Sniper by ale správně měla dávat na ránu. Já to říkám pořád. Dejte Sniperovi větší rychlost a dmg, ale menší HP a obranu. Má být rychlý a na dálku smrtící. Zblízka papír, kterého byste dali pár ranama glockem i kdyby byl 200lv. Proti Sniperovi se velice dobře hodí prot se svými flashi. Nebo item špicl, který má kurevsky velký dmg z HE. Ale tady lidi neumí používat brain, jen tupě střílí a běhají za nepřítelem a pak se díví, že je snipeři dávají.

Shakespeare
18-06-16, 17:54
:-D já osobně s class Sniper hraji skoro furt :3 :-D
a nemohu si ho vynachválit :-)
jediný problém je nějaká rychlá mrška co si to drží a jen jede + mu někdy musíte dát až 3 rány :-D :-)
takže tak mno... :-)
Sniper je už tak dost rychlí ale rychlost se mi líbí :3 :-D
a ten DMG ? :-) jestli se mu přidá tak chci aby to šlo vidět :-D
ne že někoho trefím o 5 dmg víc :-D :-)

-t0m4s-
18-06-16, 21:48
Pomalu ale jistě se tady začíná řešit něco úplně jiného, než by se mělo. Proto bych byl rád, kdyby jste napsali pouze: ano souhlasím s odstraněním nebo snížením dmg AWP itemu, nebo ne nesouhlasím chci aby to zůstalo tak jak to je. Děkuji.

Connan
18-06-16, 23:10
Hned v prvním postu jsem ti napsal, že jsem stejnou věc už navrhl, tak proč by se měly řešit dvě stejné věci ?

JoK123
20-06-16, 10:53
Podla mňa je to dobre tak ako to je teraz, max menší drop itemu "AWP sniper". A bola aj anketa či awp bude zrušené alebo nie jednoznačne awp lúdia chcú. Ale kotel asi už nemá záujem toto riešiť keďže sem ani nedá jeho názor.

SpLaXS
20-06-16, 12:54
Podla mňa je to dobre tak ako to je teraz, max menší drop itemu "AWP sniper". A bola aj anketa či awp bude zrušené alebo nie jednoznačne awp lúdia chcú. Ale kotel asi už nemá záujem toto riešiť keďže sem ani nedá jeho názor.

S tím Kotlem nesouhlasím. Kotel nemá čas (alespoň si to myslím) na hraní. On to MOŽNÁ udělá tehdy, kdy bude mít čas, dostatečné hlasy od hráčů.

Connan
20-06-16, 15:45
Podla mňa je to dobre tak ako to je teraz, max menší drop itemu "AWP sniper". A bola aj anketa či awp bude zrušené alebo nie jednoznačne awp lúdia chcú. Ale kotel asi už nemá záujem toto riešiť keďže sem ani nedá jeho názor.

Aha, takže z ankety si vydedukoval, že hráči jednoznačně AWP Sniper chtěj.. hm.. zajímavé.. stále platí, co tvůj post, to perla.
Anketa už nemá vypovídající hodnotu, vzhledem k tomu, že někteří jsou po návrhu úpravy Snipera pro odstranění. Zajímavé je, že ještě nikdo, nikdo, kdo je proti odstranění nenapsal žádný důvod, ani argument, proč by AWP Sniper měl být, čím to asi bude.

JoK123
21-06-16, 22:16
Takže hned ti dam odpoveď prečo by ten item mal ostať.
Malé lvly ocenia item ktorý im umožňuje dať väčší lvl ako on sám. A nie každý je nový hráč hneď skill s awp a ked tak drpni si notes aký chceš daj si sappera (najlepšie s full kon a nemá šancu). Môj názor. Ja osobne drpujem tento item lebo hrám snipera.

Connan
22-06-16, 16:02
Blbost, skoro nikdy jsem neviděl malý lvl hrát s awp sniper, využívají to převážně velké lvly. A "dropni si notes"... ach, nebudu komentovat.

Paulie
22-06-16, 18:45
Demokracie hold vítězí buď se s tím smiř a nebo se snaž nějak podmaňovat lidi ;)

JoK123
22-06-16, 21:13
lol ja vidím na serveru lvl 5o s awp sniperom vkuse. a notes dropneš skoro vkuse ja za to nemôže že si nenecháš notes 1,2

Shakespeare
23-06-16, 19:54
Joky :-)
byli vymyšlené nové staty :-) na snipera jestli se to schválí a bude to tak jak je psáno tak je mi šumák co se s itemem stane :-) hlavní bude že Sniper bude řádně hratelnej :-)