PDA

Zobrazit normální verzi : Pro pobavení ... DEMENCE jb



Ext4Zz
16-06-16, 13:43
Je zbytečné psát co porušují asi když se tu vyjádří admin či spešl po 4 hodinách co to sem dám. Demo postačí k poukázání jak se vyjadřují vulgárně a vymýšlejí kraviny. Padly tam více jak 3fk než jsem začal předchozí kola atd... a nebylo ani 1 nahlášeno ani další 3 kola.

A pokud je ten tatka šmoula spešl s NS a má takové vyjadřování tak to je super . :D
10 Ing.Tatka.Smoula VALVE_0:0:845778952 78.45.48.181 CZ

http://leteckaposta.cz/326106534

kuba002
16-06-16, 15:07
Já bych ho nebanoval, spíš jen upozornil stejně tam větčina hraje FOR FUN .. a on už hraje dost dlouho aby věděl co se muže dělata co nemůže ..

teecko
16-06-16, 18:28
Směšné dát někoho na forko za to, co sám děláš :D 1x piči a párkrát retard ? to je na dva týdny minimálně :D
Hold, když má člověk poruchu vývoje osobnosti, tak neni divu, že mu lidi říkají retard :D znám člověka, co má na takový kartičce napsáno "naprostá debilita", nebo tak něco,, to debilita tam je určitě :D a nic si z toho nedělá a nežaluje lékaře, že ho uráží :D možná by to chtělo k vám poslat odbornou pomoc :D Jak si to říkají ? Dementátoři ? xDDDDDD :D

#Reklama

Britny
16-06-16, 20:15
On už hold tatka takový je, ale banovat za slovo "retard" mi přijde jako nesmysl, stejně jako za slovo "dement" Je to sice hanlivé označení pro narušeného člověka, ale s tím mi nic nezmůžeme, že se už takoví lidi narodili :hypocrite:

Tatkovi odkážeme, aby se trošku mírnil ve slovníku.

Koprakek
16-06-16, 20:46
Souhlasím s Britny, až spešla uvidíme, napomeneme ho.