PDA

Zobrazit normální verzi : Party mod



Karadak
17-06-16, 10:29
Dobry den,
Zaznamenal som teraz i v minulosti problemi, staznosti a nezhody co sa tyka party modu. Party mod je na uvolnenie a zabavenia hracov ktory sa na tom dohodnu. Lenze na csku su aj ludia ktory su inteligentne na to trosku horsie a preto su okolo party modu stale problemy, ci zo stran ct alebo t. Navrhoval by som ci by sa stym uz nedalo nieco spravit. Dat ho do pravidiel ako atrakciu s urcitymi pravidlami a ustanovit mu urcite pravidla. Party mod vlastne ani neexistuje a neni definovany. Zakazat by som ho nezakazoval pretoze ako kazdy urcite vieme tak v spravnom kolektive je party mod dobra vec. Tymto by som chcel otvorit diskusiu ohladom Party modu a konecne odstranit tento problem okolo neho.
Dakujem :D

Michaela
17-06-16, 10:46
Myslím, že kvôli tomu budu ešte väčšie problémy. Pretože ako si spomenul, podaktorý sú inteligentne na tom horšie :/
Lebo keď si to tak zoberieš, určia sa pravidla o móde...No a čo teraz, aj tak sa to bude porušovať, a chcem vidieť, ako ti nejaký admin vstane z postele o 3 ráno, pretože mu voláš na mobil, nech príde na server :D

Karadak
17-06-16, 11:00
O tej 3 rano mozu tym padom porusovat pravidla celeho jb ak to takto beres. Party mod by mal byt na uvolnenie, preskusanie atrakcii a popripade vymyslanie blbosti ako bugovanie... Ak tak nad tym rozmyslam tak podla mna by bolo fajn keby sa party mod zakaze na serverochalebo ho trosku presnejsie zadefinovat a ako tu uz keyo dal navrh trosku davnejsie tak vytvorit ten jb anarchy... Otvoril som tuto diskusiu aby sa tento problem konecne odstranil a aby sme sa tu dohodli na urcitom rieseni ako tento problem odstranit.

Michaela
17-06-16, 12:47
Nie, vôbec to neberiem tak, že sa môžu porušovať pravidlá jb o 3. Ale je rozdiel, keď nahlásiš o 3 ráno napr. WH alebo to, že niekto nesúhlasí s party módom a zabíja CT.
A viem, o čo ide v párty móde, nemusíš ma poučovať Tomáš, len hovorím, že si myslím, že to k ničomu nevedie.

Karadak
17-06-16, 13:07
Tak to treba inak vymysliet a vyriesit to. Vela ludi nechape ako vlastne party mod funguje a aj niektory admini nevedia ako a co maju banovat a tak dochadza k nedorozumenia atd. Podla mna je to teraz zle ako to je s party modom a za pokus vyriesit tento problem nedame nic.

Britny
17-06-16, 13:35
No mě už napadla taková věc.

Stejne jak je na publiku votování o přidání botů formou botadd/kickbot (asi tak nějak) Tak v té formě by se dalo přidat votování jak pro CT tak pro T na JB.
Formou:
partyadd/partyoff - příkaz by se už nějak více specifikoval.

Podmínky jsou jasné. Toto by se dalo spustit dejme tomu při max 8 hráčích - od 2-8 hráčů.
Naběhlo by vote, jako u těch botů a bud se párty zapne, že se lidi shodnou a nebo prostě ne.
Pokud se párty zapne, tak naběhne kolo, kde budou všichni nesmrtelní, jak to dříve bylo u hvd s tím, že kolo nebude končit po 3 minutách, ale bude končit dokud bud nevyprší celkový čas mapy, nebo někdo prostě nenapíše opět partyoff a neproběhne řádné hlasování o tom, že by měla párty skončit. Ale aby se to nezneužívalo, dala bych rozmezí, že první vote někdo napíše a další by šlo třeba až za 10 minut mapy.

Myslím, že tohle je dost reálné, pokud by to kotel tak mohl zařídit. Nemusí se to ani dávat do pravidel, prostě by tam byla tato možnost.

E:

Ještě bych chtěla dodat, že kdyby náhodou někdo umřel kvůli atrakci, nebo byl přejet, tak by se mohl přidat plugin jak je třeba na dm, nebo dr, že by se hráč opět oživil. Aby nemusel čekat.

Michaela
17-06-16, 13:47
Súhlasím s Brytni, ak by sa to dalo, bolo by to fajn

Karadak
17-06-16, 13:52
Suhlasim tiez. Je to velmi dobry napad.