PDA

Zobrazit normální verzi : ping ?



Hauss
18-06-16, 10:56
Zdar jak je možný že na kotelně mám horší ping než kdekoli jinde ? V oblíbených mám na všech kotelnáckých 49 ping a ve hře kolem 40.Na jinejch serverech mám ping naprosto OK.(zkoušel jsem 2 CZ/SK portály).Když se kouknu do score tabulky tak někteří hráči jsou na tom stejn ale někteří zas ne.Už se ví o tomhle problému nebo je chyba někde u mě ?:sad:

Edit:Tak jsem pozkoušel i různý zahraniční portály z německa atd.A mám tam lepší ping než na kotelně.:blink: vůbec tomu nerozumím.

Kotel
18-06-16, 11:12
Nemáš O2 ? Zřejmě jde připojení nějakou oklikou a ne přímo na páteřní síť.

Hauss
18-06-16, 11:15
Ano mám.Problém je v něm ? :(

Kotel
18-06-16, 11:16
Něco předělali a od té doby je to horší, protože jeden uzel mají přetížený. Každopádně ping 40 od 20ti ve hře nerozeznáš.
Oni teď celkově mají problém s daty, proto ruší i FUP a další věci ořezávají. Nemají kapacity na taková data. Zaspali s upgradem sítě.

Hauss
18-06-16, 11:17
No občas to lagne páč to sem tam přeskočí i na 55.No snad to vyřešej.Díky

Kotel
18-06-16, 11:19
Já měl s UPC cca 14 dní ping 100, protože něco opravovali a přepojovali mě přes Německo.

Hauss
18-06-16, 11:22
:D .. tak snad to bude okej.Kotelna je srdcovka a chtěl bych tu hrát i nadále.Dlouho jsem na cs 1.6 nebyl hrál jsem GO a když sem to dneska spustil že zas začnu hrát a viděl tohle docela sem se naštval.Díky kotle snad to nebude na dlouho ono by to problém nebyl ale jde o to že to semtam skočí i na těch 50-60 a to už trochu laguje a je to nepřijemný.