PDA

Zobrazit normální verzi : router + internet. operátor



The Keox
18-06-16, 22:04
Sháním internetového operátora za dobrou cenu (cca. 400-500/měsíc). Potřeboval bych lepší připojení a tady to je jak smažit řízky na papíru. Nemám problém zaplatit či splácet router taky za dobrou cenu, ten už si představuju tak za nižší částky na splácení.

Pokud má někdo stránky na toho operátora tak prosím nechť mi je pošle sem.
Každopádně pokud to bude přes optickej tak Praha 5

The Keox
18-06-16, 22:59
Našel jsem http://www.airwaynet.cz/domacnosti/20mb

cena mi docela vyhovuje, router je k tomu zdarma....Jenom sem si vyplnil kontrolu kde sem zadal svojí adresu a zjistil si jestli by bylo připojení v pořádku či ne. 20mb/s za 490kč + DPH...teď je problém že nevím kolik si účtují DPH...abych nebyl na vyšších částkách

apach29
19-06-16, 02:26
No ja tam vidim cenu 490 vcetne DPH, coz je konecna cena.

Bezdak
19-06-16, 14:15
Bez přesný adresy ti nikdo nezjistí jestli co u tebe poskytují za připojení, adresu sem ale nedávej.

The Keox
19-06-16, 21:41
Bez přesný adresy ti nikdo nezjistí jestli co u tebe poskytují za připojení, adresu sem ale nedávej.

Až tak blbej snad nejsem abych sem dával svojí adresu...ale jelikož airwaynet poskytuje zdarma inspekci připojení v okolí, kde zadáš adresu tak to zjistit jde....Nějak sem si nad tím sednul..a díky malému dotazníku kde se vyplňuje Adresa,email,jméno a tel. číslo dokáží zjistit připojení. Potom záleží už jenom co si vybereš...10,20,30mb/s

edit :
No ja tam vidim cenu 490 vcetne DPH, coz je konecna cena.
ano, děkuju. špatně sem předtím pochopil text a nevšiml že je tam "včetně DPH". Díky