PDA

Zobrazit normální verzi : Acer knife cup#



bugerekk
19-06-16, 14:40
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je tady nějaký schopný admin který by dokázal uspořádat 1v1 turnaj. Už kvůli tomu že když byl 3v3 tak se sešlo málo týmu a když dáme 1v1 tak možna seženeme i 32 lidí nebo aspoň těch 16. Hrálo by se do 16cti výherních kol protože do 12 kol je to někdy až moc rychlé. Na čase a datumu by jsme se ještě dohodli a pokud tady není žádný admin který by to udělal tak bych se toho ujmul já. S pozdravem Vino.

Bager258
19-06-16, 14:45
Kludne spravím, ale dátum a čas dám ja aby som mal čas to spraviť... A prihlási sa ten čo bude mať čas tiež, nemám problém :)

bugerekk
19-06-16, 14:49
No a my bychom právě potřebovali do 10 července jestli by to šlo :) to jsou 2-3 týdny na přihlášky a se vším ti pomužeme že.

busted
19-06-16, 14:54
Ja by som navrhol dátum 3.7. čo je nedeľa a v nedeľu má podľa mňa viac ľudí čas ako v sobotu, kedy má niekto brigádu/robotu a podobné kokotiny. Pokiaľ by ti to nevadilo..

E: To už je aj po škole a podobných sračkách, takže mladší hráči by mali už tiež čas

E2: Keby sa prihlásilo 16 hráčov tak by som to urobil štýlom na 4 skupiny po 4 tímy a z každej by postúpili 2 hráči. Potom by sa hralo po jednom zápase štvrťfinále->semifinále->finále.. Keby si mohol "Michal." , tak si ma pridaj na steam alebo hod tvoj link: http://steamcommunity.com/id/xeeerooo/

Bager258
19-06-16, 19:11
No takto chlapci... ja od 3.7. do 17.7. som úplne preč... takže to bude niekde do vtedy alebo si to dajte vy, každopádne môžem pomôcť :)

busted
19-06-16, 19:28
Ja som zas preč od 13.7 do 25.7. Jedine keby sme to dali skôr na 2.7. napríklad, keď môžeš. A keď nie, tak by sme to dali až v auguste.

sAid
19-06-16, 19:37
Ja som za 2.7. Keby ste potrebovali pomoc kľudne pomôžem.

re1ease
19-06-16, 23:38
To uz nebude 3vs3 ? Ciste jenom ka acer pf by byli zajimave ty duely 1 vs 1 kdybych nemel na kotelne 50 ping tak bych se zucastnil.

Bager258
20-06-16, 15:09
Bud to spravim 2.7. Alebo az potom neskor v auguste alebo tak nejak.

busted
20-06-16, 17:59
Toho 2.7. by to bolo fajn ked mozes. Keby si s niecim potreboval pomoct tak si ma pridaj na steam, ktory som napisal vyssie. Inac re1 s tvojou ucastou ratam, kedze si ma oznacil v minulom turnaji, ze na 1v1 by som hned vypadol a konecne sa nebudes moct vyhovarat na tim ze bol slaby. Velky ping nie je kotelnou ale tvojim internetom a 50 mam aj ja, takze nevidim problém.

re1ease
20-06-16, 23:53
Toho 2.7. by to bolo fajn ked mozes. Keby si s niecim potreboval pomoct tak si ma pridaj na steam, ktory som napisal vyssie. Inac re1 s tvojou ucastou ratam, kedze si ma oznacil v minulom turnaji, ze na 1v1 by som hned vypadol a konecne sa nebudes moct vyhovarat na tim ze bol slaby. Velky ping nie je kotelnou ale tvojim internetom a 50 mam aj ja, takze nevidim problém.
Na wifi na pevnem 18 az 20 ping teď 50 tak mi nepis ze netem když mam na vsech portalech napriklad gs normální ping 20 nezapomen si udelat new config + dll soubory :-D když i ty mas takovy ping ok zucastnim se

Bager258
21-06-16, 06:06
Dobre, dam vam vediet ci bude 2.7. alebo nie, ese neviem ci odchadzam uz 2.7. alebo az 3.7.... ked odchadzam 2.7. tak to dam mozno 1.7. myslim si ze tam ma vela ludi volno :)

busted
21-06-16, 18:57
Dobre, ale ked to bude 1.7./2.7 trebalo by uz napisat pravidla a tie ostatne somariny aby sme mali viac casu na zohnanie hracov. Aspon tyzden pred turnajom by bolo dobre to napisat nech sa uz hraci mozu registrovat. Co sa tyka teba re1 nebudem sa uz k tebe vyjadrovat, pretoze sme sa hadali pred kazdym turnajom a vzdy to dopadlo rovnako, ze ja som to vyhral a ty si skoncil niekde na chvoste. Potom si dosiel plakat na forko a vyhovarat sa, pritom vsetci hraci mali rovnake podmienky. Ked nieco dokazes, tak sa spolu mozme bavit. Nemusis uz ani odpisovat na tento komentar lebo to aj tak budem ignorovat...

E: ked mas nieco na srdci, co urcite mas, tak mi to napis do pm a nespamuj tu sracky. Rad sa zasmejem nad tvojim egom a zas a znova ti dokazem ze si bot xd

re1ease
21-06-16, 23:32
Dobre, ale ked to bude 1.7./2.7 trebalo by uz napisat pravidla a tie ostatne somariny aby sme mali viac casu na zohnanie hracov. Aspon tyzden pred turnajom by bolo dobre to napisat nech sa uz hraci mozu registrovat. Co sa tyka teba re1 nebudem sa uz k tebe vyjadrovat, pretoze sme sa hadali pred kazdym turnajom a vzdy to dopadlo rovnako, ze ja som to vyhral a ty si skoncil niekde na chvoste. Potom si dosiel plakat na forko a vyhovarat sa, pritom vsetci hraci mali rovnake podmienky. Ked nieco dokazes, tak sa spolu mozme bavit. Nemusis uz ani odpisovat na tento komentar lebo to aj tak budem ignorovat...

E: ked mas nieco na srdci, co urcite mas, tak mi to napis do pm a nespamuj tu sracky. Rad sa zasmejem nad tvojim egom a zas a znova ti dokazem ze si bot xd
Nikdo nechodil vyplakavat na forko ty 15 kilovy demente ja se nedivim jak si komentoval sracky na YT jake meli kniferi stebe nervy stezoval jsem si na ping na odezvu a zasrane lagy tak chapej co ti clovek pise to ze si natacel pres fraps a mel si lepší ping nez ja to ti neberu a me nepis ze jsem bot abych ti nepripomnel pred 2,3 rokama jak si vyplakaval ze te davam jsou lepší kniferi nez ty ty si hovno bud rad ze si zahrajes turnaj na kotelne i presto ze si byl zabanovany za to tvoje kb zasrane a to co jsem slysel o tobe co delas a stahujes lol bez komentare

Bager258
22-06-16, 11:08
Nehádajte sa jak dementi obaja... dnes to napíšem...
E: nebol čas zajtra...

re1ease
23-06-16, 00:00
Nehádajte sa jak dementi obaja... dnes to napíšem...
E: nebol čas zajtra...
Sorry ale nemam rad take lidi co 2 krat vyhral turnaj a dela tu machry jaky on neni pro knifer az bude knf 3vs3 tak uz nebudu taky debil co si vybere hrace co to hrajou par mesicu ci 2 roky me me se bude taky hrat dobre ze silnymi hraci jak jemu a resit picoviny nebudu

busted
23-06-16, 15:20
Ja nechapem co tu ty riesis zas nejaky 3v3 turnaj :DD to ta stale sere ze si prehral? Teraz je 1v1, ktory si chcel uz minule tak nechapem o co ti ide. Minuly turnaj si bol v pohode aj ked si s nami prehral. Co som ti akoze urobil ze ma zas urazas? xd A este jednu vec nechapem ze pred kazdym turnajom mas velke reci a po turnaji uz si ticho. Pred ziadnym turnajom som nenapisal ze ho vyhrajem ako ty. Ja len pisem ze ty ma neporazis, nepisem ze to vyhrajem. Pis fakt PM ked vies co to vobec znamena, lebo podla tvojho vyjadrovania usudzujem ze asi nie ale to tu nebudeme rozoberat

E: a uz prestan konecne plakat vkuse. Vyolakavas kazdemu ze si si na oboch turnajoch zobral slabsoch hracov. Ved to je tvoj problem nie moj. Pises tu Michalovi veci ktore ho absolutne nezaujimaju lebo nikdy knife ani nehral a ani ta nepozna. Ale naco to tu pisem ked ty si precitas prvu vetu a nic viac a aj tej nepochopis a zacnes urazat :D

Bager258
23-06-16, 16:54
OK, dám to na 1.7. potom nemám čas... Toto môžete lock.

Samco
23-06-16, 18:42
Lock (http://csko.cz/forum/showthread.php?49284-1-7-2016-1on1-Knife-turnaj)