PDA

Zobrazit normální verzi : Daxer - neustále bugovanie zbraní počas módu



mejdlo
20-06-16, 11:33
TU JE ZKOPIROVANY VZPIS KONZOLE!!
[JB] SPARTA MOD !!!
*<.S.k.O.t.H.y.>* : 3 hodiny v cele a pak 2 min hry

KaToSaNa : xD xD xD xD :D :D :D :D

KaToSaNa : xD xD xD xD :D :D :D :D

[#ERIK_Army] Grimmy killed *<.S.k.O.t.H.y.>* with m3
*MRTVY* YuRed : cikni
*MRTVY* YuRed : :DDD
KaToSaNa : xD xD xD xD :D :D :D :D

Daxer killed [#ERIK_Army] Grimmy with deagle
Daxer killed DemolishMen je nej sporuhrac with deagle
KaToSaNa : xD xD x

Daxer
20-06-16, 11:43
je to dobrý důkaz :doge:

mejdlo
20-06-16, 11:56
prikladam foto primo konzole kde jde videt zapnuti modu sparta i naslednz daxeruv kil bugnutzm deaglem

Daxer
20-06-16, 11:59
A demo nemáš? :sad:

Britny
20-06-16, 12:09
Když doložíš screen, tak mu dám permu :gg: Když je mod s m3, jak je možné že si je zabil dgl? :gabe:

E: Sorry ujelo mi písmenko :happy:

because
20-06-16, 12:14
mod s mp3

Taký mod tam pridajte, nechce sa mi púšťať pesničky z počítača. :doge:
K veci: Pokiaľ neni screen z hry tak toto je nebanovatelne.

Britny
20-06-16, 12:32
Jinak bylo na něj 2x hlášení při těch modech, pochybuju, že si to vymysleli a ten první skopčený důkaz z konzole, že je taky vymyšlený, screen je sice screen, ale u Daxera bych se tomu vůbec nedivila. Jestli mi to nějak neobjasní, ten ban mu v klidu dám a je mi jedno, že není screen. Už mě vážně sere, jak si tam dělá co chce.

Koprakek
20-06-16, 13:55
Jinak bylo na něj 2x hlášení při těch modech, pochybuju, že si to vymysleli a ten první skopčený důkaz z konzole, že je taky vymyšlený, screen je sice screen, ale u Daxera bych se tomu vůbec nedivila. Jestli mi to nějak neobjasní, ten ban mu v klidu dám a je mi jedno, že není screen. Už mě vážně sere, jak si tam dělá co chce.

Můj dvojměsiční ban by určitě nestačil tak se radši zrušil ? :happy:

Omlouvám se každopádně za OT.

because
20-06-16, 14:05
Nerád sa zastávam niekoho, ale otázka znie: Prečo to robia?
Odpoveď je prostá a to, že vidia to u niekoho iného. Musím sem dať jeden prípad aj keď je starší.
http://csko.cz/forum/showthread.php?48355-Pou-s%26%23357%3Ba%9Enos%26%23357%3B&p=402739#post402739
Tuto sa zahrabalo niečo podobné ako toto. Nemyslím, tým to že týpek nepočúval simona ale toto: https://s32.postimg.org/k7ajmaq0j/pou.jpg . Vtedy ste neriešili nejakú inú zbraň počas iného modu.Tak prečo tuto chcete riešiť, že počas moda používa iné zbrane než sú povolené. Tuto ani neni screen ani nič, iba to čo "mohlo" byť v konzoli, čo aj nemusí, a už chcete dávať za to ban. Viem, že by ste radi ho videli zabanovaného a už treba nájsť všetky dôvody, ale ako sa vraví: Nerob niečo čo nechceš aby robili ostatný. Spešl to urobil, tak asi je to povolené, keďže vyššia moč to urobila, tak to urobil aj normalny hrac a teraz neberme do úvahy len daxera. Keď si toto dovolil spešl a vyšiel bez trestu tak prečo si to nemôže dovoliť normálny hráč. Keď by bol screen ešte tak možno pochopím ban ale tuto fakt je iba zopár písmen.

Ďakujem za pozornosť.

E: Veci čo sú spomenuté sú len príklady. :)
E2: Tie jeho slová, že tým chcel urobiť poriadok je niečo také ako tuto táto konzola. Možno pravda, možno nepravda. Nepoužitelné. Ako mne je jedno, dajte im ban kludne, ale dokym toto budu robit admini/spešlovia , tak sa to bude prenášať aj na hráčov a budú tu potom takéto zbytočnosti sa riešiť furt.

Britny
20-06-16, 15:48
Pou tam objasnil jak to bylo, nebugnul zbran schválně, aby si zvýšil ego a šel je tam pozabíjet. Daxer ještě nedostal ban, proto se tu nevyjádřil. Jediný kde se vyjádřil je u mě na steamu s tím, že bugování se řeší ingame, takže dle něj za to nemůže vlastně ani dostat ban :happy: Protože tu bylo jedno demo, kde se 1 hráč co měl VD bugnul z celi a jen stál na místě a měl dostat ban, tak sem vysvětlila, že takové bugování se spíše řeší ve hře jako napomenutí. Ale ne bugování, kde si jde schválně pro zbraně a vystřílí je tam + udělal to 2x za 2 mody. Prostě si tam dělá co chce. Nevidím jediný důvod, proč by si dva hráči vymýšleli pohádku, že si tam buguje zbraně, když všichni Daxera známe a čeho je schopný.

Kopr měl nechat ban pouze na JB a byl by klid, já nevím proč si jim to dával na celé servery. Takhle by ještě měli ban a nic by se neřešilo. Ale je očividné, že si Daxer neváží toho, že tam může hrát, že vlastně ten UB dostal, když neustále nerespektuje pravidla a ještě se na ně vymlouvá. A když dostane ban, tak neustále spamuje chatbox, svou žádost a zde k tomu nemá co říct? Takže mi nezbývá nic jiného mu udělit ban z webu, aby měl co říct :happy:

Fast212
20-06-16, 16:28
Protože tu bylo jedno demo, kde se 1 hráč co měl VD bugnul z celi a jen stál na místě a měl dostat ban, tak sem vysvětlila, že takové bugování se spíše řeší ve hře jako napomenutí.

Tymto si mislela jednoho nemenovaneho hraca :taunt::taunt::happy::yay:

Pou
20-06-16, 18:06
Daxera znám celkem dobře a vždycky je sranda ... nechápu proč ho berete jako předposlední písmenko v abecedě a poslendí je ban... To že dělá bordel je úplně normální ostatně kdo ho tam nedělá? :D :D Kolikrát se s ním přejíždím jen tak z blbosti a ze srandy protože nám to v tu chvíli přijde vtipný :D mapa se tim nebuguje takže to si strčte do kapsy :D Až vám příště řekne že ho nezajímá váš názor tak mu dáte permu za to že se vám nelíbí to jak vám to řekl? :D

Daxer
20-06-16, 19:20
Nechapu proc zrovna ja bych se k tomu mel vyjadrovat kdyz je to JEHO stiznost na me...Ale budiz..az mi ukaze jasnej dukaz bugovani tak sklopim usi a jdu..ale jelikoz nevidim jasnej dukaz demo ci screen ve hre tak mi je to celkem fuk ikdyz vim ze jste tak dobri admini ze ten ban dokazete dat jen z duvodu ze vite co dokazu..Tot vse z me strany posuzovani je vase prace.Cuss Daxer (psano na phone) :))

Britny
20-06-16, 19:46
Daxera znám celkem dobře a vždycky je sranda ... nechápu proč ho berete jako předposlední písmenko v abecedě a poslendí je ban... To že dělá bordel je úplně normální ostatně kdo ho tam nedělá? :D :D Kolikrát se s ním přejíždím jen tak z blbosti a ze srandy protože nám to v tu chvíli přijde vtipný :D mapa se tim nebuguje takže to si strčte do kapsy :D Až vám příště řekne že ho nezajímá váš názor tak mu dáte permu za to že se vám nelíbí to jak vám to řekl? :D

Ted mi vysvětli k čemu si to napsal? Protože v pravidlech bugování zbraní a ještě k tomu během modu je zakázané. Tak nevím co s tím má co společné cos napsal (přejíždění a bugování mapy) Ono pokud ste oba u CT a přejíždíte se tam, vlastně nehlídáte Simona, napomáháte věznům při vzpouře atd. Tohle přejíždění si měl namysli?

No nevím proč nepřiložil to foto z té konzole. Ale už to, že mi píšeš na steamu, že bugování se řeší ingame a nemá za to dostat ban je směšné.


Tymto si mislela jednoho nemenovaneho hraca :taunt::taunt::happy::yay:

On je rozdíl, když sem hodíš demo, kde se ti bugne VD a stojí na místě a když 2x za mapu hráč bugne zbraně a schválně tam zabíjí ostatní vězně, i když si je plně vědom toho, že to je zakázané, ale dělá to proto, protože tam není admin.

Bykoz: Po tomto co tu napsal Poe, máš aji možno pravdu, že to napsal, jen aby si zachránil zadek. Vzhledem k tomu, že mu to přijde velice směšné, zabíjet ostatní jinou zbraní při modech, přejíždět se atd. Ale to se už těžko posoudí zpětně. Ted teda počkám zda ten hráč doloží screen. Ale Daxere, jestli se tu na tebe objeví ted nebo kdykoliv jindy prokazatelný důkaz o tom, že tam děláš bordel, tak si to u kotla už nevyprosíš ten UB. A víš moc dobře, že bany z hlášení se dávají z webu. Takže na všechny servery.

Daxer
20-06-16, 20:02
Píšeš tu že vícekrát za mapu..prosimtě a to jsi vyčetla z toho názvu stížnosti?Pokud bych to dělal vícekrát tak si přeci počká na lepší důkaz a nebo rovnou točí demo,nemyslíš? :) Ještě k tomu když sem hodí jen "1 bugovani"..:)

Britny
20-06-16, 20:12
Jo pravda, spletlo mě to hlášení, kdde při jiném modu na tebe bylo opět hlášení, kde to napsal ve smyslu, že si zase bugoval a přejížděl a nevěnoval se tomu modu. Tak pokud nedodá ten ss tak hold inkognito proces. :)

Chemo
20-06-16, 20:36
Tymto si mislela jednoho nemenovaneho hraca :taunt::taunt::happy::yay:
Ty počúvaj, choď sa radšej učiť gramatiku, lebo robíš hanbu celému slovenskému národu! A nespamuj už konečne fórum, už to lezie každému na nervy.

Keď nie je dôkaz -->screen z konzole, som proti banu, aj keby bol screen, tak ako píše bikos, spešl vyviazol bez najmenšej ujmy (a hlavne my, admini a spešlovia, by sme mali ísť príkladom) a hráčovi by ste dávali permu. Perma je veľa, zase tu nie je každý týždeň na fóre...

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Keď ti idem tak na nervy, tak načo mi odpovedáš na toto? Len mi to prišlo vtipne, tak som to tam dal a neviem, prečo na to takto reaguješ... a ja si nespamujem, ja len keď chcem a mám náladu a chuť, tak sa proste vyjadrím... a ešte tu začneš s gramatikou... a čo, tak som napísal zle "Y", no doserieme sa z toho.
Toto nie je len "Y"... Začni s tým rýchlo niečo robiť, lebo Angela je nešťastná!
http://img.blesk.cz/img/1/normal620/2438682-img-angela-merkel-merkelova-nemecko-kanclerka.jpg

Fast212
20-06-16, 21:06
Ty počúvaj, choď sa radšej učiť gramatiku, lebo robíš hanbu celému slovenskému národu! A nespamuj už konečne fórum, už to lezie každému na nervy.

Ked ti idem tak na nervy tak naco my odpovedas na toto? len my to prislo vtipne tak som to tam dal a neviem preco na to takto reagujes... a ja si nespamujem ja len ked chcem a mam naladu a chut tak sa proste vyjadrim... a este tu zacnes s gramatikou... a co tak som napisal zle "Y" no doserme sa z toho

Grakon2702
20-06-16, 22:19
Tahle historie banů je směšná:
http://jpeg.cz/images/2016/06/20/XiaTG.png (http://jpeg.cz/obrazek/eJAW)

Tvrzení, že "když admini můžou, tak já taky," je ještě směšnější.

Ale nejsměšnější na tom je to, že se tady zase hádáte o naprosto jasné věci.

Pou
20-06-16, 23:14
Ted mi vysvětli k čemu si to napsal? Protože v pravidlech bugování zbraní a ještě k tomu během modu je zakázané. Tak nevím co s tím má co společné cos napsal (přejíždění a bugování mapy) Ono pokud ste oba u CT a přejíždíte se tam, vlastně nehlídáte Simona, napomáháte věznům při vzpouře atd. Tohle přejíždění si měl namysli?

Myslel sem tím to, že on není jediný kdo to dělá, ale dostává o mnohem větší tresty než ostatní. Pokud vím, tak žádnému banovanému hráči se doba banu/zákazu nestupňovala. Všechno je zakázané, takže se vlastně nedá skoro nic udělat ze srandy, aby to nebylo porušení pravidel... ALe pokud jste takhle upjatí a nedokážete brát věci na jb s nadhledem ... Tak nemám slov ... Ostatně, Ano ... Porušuju pravidla a řekl bych, že celkem dost často. A vadí to někomu? Všichni na serveru se smějou se mnou a není to nic závažného ... A to přejíždění? To že se přejíždíme před všema a oni se smějou jak nám to nejde? A když se to někomu povede, tak nikdo nejde brečet na forko, ale smějeme se tomu... vždyť to nic není... Je to jen zábava... A nechápu co je na tom za napomáhání vzpoury? I kdyby sme měli zbraně tak se ta druhá vždycky odháže ... už aby se udělal ten JB anarchy ...

Nakladana Okurka
20-06-16, 23:30
Tady přece vůbec nejde o nějaký nadhled na JB Poue. To že je tohle nedostatečný důkaz je jasný, ačkoli všichni víme že to tak bylo. Tady jde prostě o narušování hry a jak tady vidíš, ne každej to může brát jako srandu (proto tahle stížnost). Co k tomu víc dodat, snad jen že by ses měl Daxeri nad sebou zamyslet. Nikdy jsem s tebou neměl problémy, ale když jsem viděl co jste schopný (tehdá ještě se zkrewem) na tom JB předvádět, to jsem jen koukal jako blázen. Zkrátka se nebudeš moct divit, až nějakému adminovi dojdou nervy a dá ti permu, protože nikdo tě sem nechodí schválně shazovat, ale jsou to stížnosti, protože nehrajes jak by se mělo. Myslim, že s ohledem na to, co se kolem tebe za poslední dobu událo, jsou admini ještě hodně hodně tolerantní.

ToniKross
21-06-16, 01:53
Pou tam objasnil jak to bylo, nebugnul zbran schválně, aby si zvýšil ego a šel je tam pozabíjet.


Tehdy jste to lockli tak brzo ze sem tam nemohl odepsat. To ze zabil jednoho co mel gunu je pravda ale to ze pak zabil dalsi 3 co meli MAC-10 nenapsal :think:
https://s31.postimg.org/5fp98vb2j/pou2.jpg

A taky si myslim ze na Daxera mate jinej metr jako na zbytek hracu. Na Daxera staci screenshot a jinym hracum nedate ban ani kdyz jste pri tom na serveru.
Banujte vsechny nebo nikoho.

because
21-06-16, 03:47
Nebudeme si klamať ale Pou tu nemá myslím, čo byť riešený. Na to bola téma predtým ktorá bola už zavretá. Ja som to spomenul len ako príklad toho, že tuto sa chcel dať ban za pár riadkov a predtým pekný screen nestačil. Taktiež ani jeho názor by tu nemal byť podstatný, keďže 100 ĺudí, 100 chutí, to ako on to vidí, však nech vidí, taktiež ste ma zhubovali za názor, s ktorým sa potom polka ľudí čo hubovala ztotožnila. Rieši sa tu iba ten prvý príspevok tak sa pokúste sa pozerať iba naň. Ono keď sa pozerá na problém individuálne (čo v poslednom čase sa pozerá furt) tak sa to rieši 3x dlhšie ako keď by sa pozeralo skupinovo, ba čo viac 3x viac ľudí nevie čo už má robiť, lebo jeden môže druhý nie.

DiEAcE
21-06-16, 06:47
Zamerenych lidi je tu na Daxera hodne, ale bez dukazu stejne nic nenadelate.

Jak psal pan Okurka o nedostatecnem dukazu a prece vime jak to bylo.. To same se deje i na aimu u nedostatecnych dem zaplych hracu, tak proc uz to nelocknete a resite tady blbosti.. Priste at se polepsi nahlasujici.

Koprakek
21-06-16, 06:50
Zamerenych lidi je tu na Daxera hodne, ale bez dukazu stejne nic nenadelate.

Jak psal pan Okurka o nedostatecnem dukazu a prece vime jak to bylo.. To same se deje i na aimu u nedostatecnych dem zaplych hracu, tak proc uz to nelocknete a resite tady blbosti.. Priste at se polepsi nahlasujici.

Čekáme na toho, kdo to založil.

Karadak
21-06-16, 08:50
Trosku vam unika podstata hry a tychto serverov. Zabudate na prve pravidlo. CT ma veznou zabavat. Pozerate a riesite tu daxerove nedostatky ale to ze ako simon dokaze zabavit velku skupinu ludi a spravit super kolo, co sa v dnesnej dobe nevidi casto, to vam uchadza. Ked aj bugoval ale po killoch bolo pekne vidiet komentar smajlikov a typujem ze tam bolo min dalsie 4 take komentare. To ze nevyhovie vsetkym a z 20 ludi sa to 2 nepaci tak uz chcete banovat a hned aj permu? Ako mate ako ct zabavit ludi ked nemozte nic zabavne robit? ...co sa tyka bugovania :D neviem ci hravate jb alebo nie ale napr. Jb_oasis ak sa nemylim tak tam sa vkuse buguju guny. A to ani nehovorim o mode shark na tej mape. Z 20 hracov min 7 bugne gunu.... Ste moc naviazany na daxera. Tak neskutocne mu chcete dat ban ze to uz nieje normalne. Skuste sa na neho pozret aj s tej lepsej stranky na jb a nie stale len z tej horsej stranky.

Daxer
21-06-16, 09:06
Libi se mi ze u jinych stiznosti kde nemaji jasny dukaz hned LOCKujete ale tady si pockate klidne mesic..K smichu toto :DDD

_AnGeL_
21-06-16, 09:14
Riešite tu blbosti a iba sa flamite za totálnu somarinu. Keďže Pou nedostal ban, tak ani Daxer by ho nemal mať. Nemôžte nikoho diskriminovať pretože je "pošahaný" (prepáč Daxer :D) Nemalo by sa to robiť, ale ani veľmi banovať. Pri tom bugovaní stačí dotyčného iba kicknuť alebo zabiť (pokiaľ je tam admin) a nie hádzať hneď niekoho na fórum za každú blbosť. Je to FUN server a nie server s najväčšou ochranou na svete, kde človek nemôže ani "grgnúť" aby nedostal ban.

Pou
21-06-16, 10:59
Tehdy jste to lockli tak brzo ze sem tam nemohl odepsat. To ze zabil jednoho co mel gunu je pravda ale to ze pak zabil dalsi 3 co meli MAC-10 nenapsal :think:
https://s31.postimg.org/5fp98vb2j/pou2.jpg

A taky si myslim ze na Daxera mate jinej metr jako na zbytek hracu. Na Daxera staci screenshot a jinym hracum nedate ban ani kdyz jste pri tom na serveru.
Banujte vsechny nebo nikoho.

Vím že to nepatří sem ale rád mu to sem napíšu. 3 hráči? :D kde si vzal jaký 3 hráče? :D zabil sem toho kteřej měl gunu (Pony) + toho kterému to nevadilo... Jen tak mimochodem strašně by mě zajímalo proč máš ten screen ořezaný? copak tam chceš schovat? to že tam je nick jednoho z mých přátel? great job :thumsup4:
A abych ti vysvětlil Ty tvoje červený rámečky ... když zapnou box a ty se s někým boxuješ tak za každou ránu se v chatu ukáže tento text -_- takže frag asi těžko brouku :*

Britny
21-06-16, 12:07
Tu jde o princip. Daxer místo aby sekal dobrotu, kde měl mít dlouhej ban, tak okamžitě porušuje opět pravidla. A co s takovým hráčem dělat? Proto byla už na něj navržena perma. Byl to pouhý návrh, aby si nemyslel, že si tam může dělat co chce. Každý admin banuje jinak, to už je tu asi dost profláklé. I když nevím přesně jak to s Poem bylo, tak přeci on má nějakou zodpovědnost a na druhou stranu, proč by jako spešl mě v tomto porušovat pravidla. Já nechápu, jak vůbec se ještě někdo může divit, že jsou tu všichni zaměření na Daxera, když dělá neustále problémy. Ze začátku sem byla i já na jeho straně a orodovala sem i za něj i čosena u kopra, ale už to přechází všechny meze. Kotel se mu podíval na banlist a řekl "takového hráče tu nepotřebujeme" Ale i tak dostal UB. Prostě bud se Daxere probereš a nebudeš porušovat pravidla, protože už tak máš podmínku, nebo dojde opět nějaké hlášení a už se s tebou nikdo mazlit nebude. Ber to jako ještě radu.

Daxer
21-06-16, 12:36
Nebavi me cist ty slohovky..bud se vyjadrite k te stiznosti ze nema jasnej dukaz nebo mi date ban za bugovani...Romany mirene na me mi muzete zaslat do PMky kde si je po vecerech poctu..Tady me to ani nezajima protoze to je JEHO stiznost tak at si to resi on...Diky

Kalerab
21-06-16, 13:01
A čo tak dať Daxerovi permu iba na JB?
Pokiaľ viem, tak hráva aj COD a tam s ním problémy nie sú. Drvivá väčšina banov čo má, sú bany z JB, a on je v tomto nepoučiteľný.
Keď dostal UB od Kotla, tak dva dni na to dostal znova ban na JB za bugovanie.
Za posledný rok ma 28 banov a všetky na JB...

Daxer
21-06-16, 13:29
Ten ban jsem dostal..nevim noo...simon dal moda ja sel na AIM dolu a kdyz slo po me asi 5 veznu tak js couval az jsem omylem stoupil do AIMU kde jsem nebranil a vezni me zabili...Nasledne kolo mi Adio napsal at uz nebuguju a pri snaze se mu to vysvetlit mi napsal jestli budu drzej..Odpoved byla "a ty tu stale budes rusit simona?" Nasledne ten ban (jen pro info...Adio si dosel na server kde celou dobu kecal sra*ky do mikraku a myslel si jak je vtipnej:) ) a kdyz jsem si psal s JB nejmenovanem adminem tak mi napsal ze nema cenu psat o UB ze Adio by stejne napsal az by ban vyprsel napsal by "Ban ti vyprsel"....Takze prosim nevytahuj neco Kalerabe o cem nic nevis,diky

Amaterasu
21-06-16, 14:17
Nejlepší je, že se do toho míchají admini, co si na jail jdou zahrát s legrací. Vyjádření od jb adminů tu máte :). Daxer využívá bugy a proč by ne? Já s ním hraju na jailu a baví mě, s čím vždy přijde. I když mě přejel autem či co, proč ne... Je to server o pobavení a ne na nějaké hrocení. Na hrocení téhle hry se vraťte pár let zpátky na playzone a meziherňáky :)).

Kotel
21-06-16, 14:55
Pokud je Daxer tak problematický, že opravdu narušuje hru, že hráči např. odcházejí, tak se mu dá perma. V opačném případě řešíte hovna a problém jsou naopak lidi, co vyžadujou striktní dodržování pravidel, která jsou na jb spíš jen orientační, protože když se hráči na serveru domluví, tak si můžou udělat vlastní pravidla (pokud tam nevlítne admin a nezačne je banovat, protože hráli jinou hru než on chtěl).

Daxer
21-06-16, 15:26
Stiznost na me prisla az ted na forum a nechapu ze tu vypisuje Britny kterou jsou od doby co mam UB nevidel na serveru..Ano delam nekdy neco proti pravidlum ale kdyz se pak tomu vsichni zasmejem nad tim tak co? Je to fun mod :) a predpokladam ze se tomuto hraci nelibilo jen to ze umrel na mode jako prvni..


Pokud je Daxer tak problematický, že opravdu narušuje hru, že hráči např. odcházejí, tak se mu dá perma..
Hráči kvůli mě odcházejí ale ne z důvodu stálého bugování,přejíždění apod..ale z důvodu neustálých vzpour na serveru:(

Samco
21-06-16, 16:45
Trosku vam unika podstata hry a tychto serverov. Zabudate na prve pravidlo. CT ma veznou zabavat. Pozerate a riesite tu daxerove nedostatky ale to ze ako simon dokaze zabavit velku skupinu ludi a spravit super kolo, co sa v dnesnej dobe nevidi casto, to vam uchadza. Ked aj bugoval ale po killoch bolo pekne vidiet komentar smajlikov a typujem ze tam bolo min dalsie 4 take komentare. To ze nevyhovie vsetkym a z 20 ludi sa to 2 nepaci tak uz chcete banovat a hned aj permu? Ako mate ako ct zabavit ludi ked nemozte nic zabavne robit? ...co sa tyka bugovania :D neviem ci hravate jb alebo nie ale napr. Jb_oasis ak sa nemylim tak tam sa vkuse buguju guny. A to ani nehovorim o mode shark na tej mape. Z 20 hracov min 7 bugne gunu.... Ste moc naviazany na daxera. Tak neskutocne mu chcete dat ban ze to uz nieje normalne. Skuste sa na neho pozret aj s tej lepsej stranky na jb a nie stale len z tej horsej stranky.

Pozerať sa z tej lepšej stránky na človeka, ktorý za rok schytal xxx banov je niekedy ťažšie. Povesť tu má negatívnu, preto je k nemu taký prístup aký je a pozerá sa na neho viac z negatívnej stránky. Bohužiaľ, každý si je zodpovedný sám za seba.

teecko
22-06-16, 11:20
Hráči kvůli mě odcházejí ale ne z důvodu stálého bugování,přejíždění apod..ale z důvodu neustálých vzpour na serveru:(
Jen něco co se stalo mě .. vezmu simona, dám spartu ( oasis jsme ve věži ) přijde daxer a zastřelí mě deaglem ... Měl jsem i screen ale je to delší doba takže ban nežádám .. Jde spíš o to co tu ted napsal .. víš když někoho zastřelíš při modu s nožema deaglem, neni to pěkné a hráč se odpojí protože ví, že tam admin neni takže spravedlnost ani nečeká .. Takže nejde jen o vzpoury, já sám jsem měl chut odejít, když si mě tím deaglem zastřelil :)

Kalerab
22-06-16, 11:45
Hráči kvůli mě odcházejí ale ne z důvodu stálého bugování,přejíždění apod..ale z důvodu neustálých vzpour na serveru:(

Myslíš, že keď niekoho zrazíš 3 kolá po sebe, tak tam ostane? Simona nebereš skoro vôbec a každé kolo iba bereš autíčka a robíš blbosti a kecáš chujoviny do mikrofónu a to ľudí odoženie zo serveru.
Tie neustále vzbury sú práve preto, že nestrážiš simona, a tým, že sa ho snažíš zraziť a vyrušuješ ho mu ešte stažuješ to, že má strážiť väzňov. +situácia, ktorú opisoval teecko je podľa mňa tiež dosť častá

Čo tak skúsiť dať nejakú anketu, nech sa hráči vyjadria, či im Daxer prekáža/neprekáža a či si podľa nich zaslúži ban? Mňa by celkom zaujímalo, aký názor na toto prevláda v hráčskej komunite.

Britny
22-06-16, 12:16
Pokud je Daxer tak problematický, že opravdu narušuje hru, že hráči např. odcházejí, tak se mu dá perma. V opačném případě řešíte hovna a problém jsou naopak lidi, co vyžadujou striktní dodržování pravidel, která jsou na jb spíš jen orientační, protože když se hráči na serveru domluví, tak si můžou udělat vlastní pravidla (pokud tam nevlítne admin a nezačne je banovat, protože hráli jinou hru než on chtěl).

Vtom je ten problém. Na JB se vymyslely určité mody zbraní, které po zapnutí dostanou všichni. Jenž na nějakých mapách se dají i jiné zbraně bugnout a ostatní jsou potom v nevýhodě. To potom celý mod nedává smysl a proto je to zakázané, to dává smysl. To je to dodržování pravidel, které Daxerovi absolutně nic neříká. Já mu dám permu, za jeho bohatou historii, jenže ji dostane na všechny servery. Pokud to adminům nebude vadit a ani tobě, tak fajn. Ale jak ho znám, tak zase bude zakládat žádosti a brečet ti o UB. A ty mu ho zase dáš. A jak mu ho dáš, tak zase vidíš co dělá. Není to taková doba co ho dostal a už si tam vesele dělá co chce.

Daxer
22-06-16, 12:26
Sak Britny sak na servery nechodis..A kdyz tam jsem ja tam prevazne stale admin ci spesl..A vzpominam na dobu kdy jsi jeste lezla zamnou a za ostatnima do roomky na TS a chtela jsi snama hrat ikdyz jsi vedela ze si na tom TS radime apod..a ted ty bys mi tu chtela davat permu:DDD

teecko
22-06-16, 12:33
vzpominam na dobu kdy jsi jeste lezla zamnou a za ostatnima do roomky na TS a chtela jsi snama hrat ikdyz jsi vedela ze si na tom TS radime apod..a ted ty bys mi tu chtela davat permu:DDD
Tohle je zajimavý přírodní jev když už má někdo na mále začne se kolem sebe ohánět :DDD

Britny
22-06-16, 12:38
Důvod proč tam nechodím už tak často, jste právě vy. Srát se tak s takovýma blbcama se mi vážně nechce. Doby kdy sem tam byla tak chceš říct max 3x v roomce s tebou jsou dávno pryč a je to už dost dlouho. A nevím kdo mě otravoval s tím, at ho tam přesunu, tak tu nemel o tom, že sem za tebou lezla. Ze začátku si byl ještě relativně v pohodě, ale pak sis tam začal dělat co chceš a to nemluvím jen o tobě, ve svém inkognitu profilu sem tam viděla různé věci. A o tom razení, sem psala už ve vašem UB :)) že si tam radí kde kdo a taky to nebanuju. Nekřič tolik do tmy, nic ti to už nepomůže.

Michaela
22-06-16, 13:03
Daxera poznáme všetci. Vieme čo robí. Je pravda, že robí hlúposti ale taktiež zabáva hráčov. Príkazy: Do boxu priamou cestou bez zdržovania a nudná hrá v boxe alebo aj na atrakcia... To je nuda, Daxer sa aspoň zabáva. A zabáva tak ostatných. Ale sama som mu hovorila nech sa spamätá. Screen je nedostačujúci, som za to, aby Daxer nedostal ban, kvôli bugovaniu s tým, že akonáhle bude na neho ďalšia sťažnosť, dostane permu na všetky serveri, nie len na JB. Možno sa uvedomí, a bude hrať podľa pravidiel. Žiadne bugovanie, prechádzanie autom a pod. Na to je párty mod v noci, keď je na serveri minimum hráčov. Vtedy nech si robí čo chce s kamarátmi.
Ale Daxer, ak sa nespamätáš, nemáš šancu.

Karadak
22-06-16, 13:04
Britny ako nemam nic proti tebe ale ako davat permu za to ze ty mas na neho vytvoreny svojsky nazor je trosku prehnane. Ano ma tam vela banov ale tie uz su vyriesene a locknute. Riesite tu bugovanie co je kazdodena realita na jb. Dlho si tam nebola a odbtej doby sa hraci a komunita trosku zmenili. Kazdy den tam x ludi buguje guny, sami seba, auticka... Podla mna tu riesite uplne zbytocnosti. Keby sa ma davat kazda jedna staznost co sa tyka bugovania tak forko spadne kvoli pretazeniu. Namiesto toho aby ste ako admin tym riesili celkove bugovanie (aby sa nedalo bugovat), tak tu riesite 1 hraca zo 100viek hracov. Co sa tyka mena Daxer, spravil niekolko preklepov ale ako meno mu kazite vy. Tym chcem povedat cim viac tu riesite daxera tym viac ludi ho vnima zle a tym viacej staznosti tu bude nanho. Este jedna staznost a perma? Do 3 dni tu je ta staznost za uplnu kravinu. Preco asi?

KeYo
22-06-16, 13:05
s inými sme sa nesrali a stymto sa tu serkáme uz polroka ak ne viac.. jako je to na Vás.. ale volakedy sme as takto neprosikali nikomu aby nerobil toto a tamto.. proste as zabanoval a bol klud.. debilov tu nepotrebujeme.. čest

Michaela
22-06-16, 13:15
A čo, že príde za 3 dni sťažnosť na neho? Tak nech nerobí neustále hlúposti. Koľko krát si ho niekto zastával? Koľko? Stále!
Ak dá niekto sťažnosť a bude sa na 100% vedieť, že to je on. Tak nech má permu. Nezáujem.

teecko
22-06-16, 13:26
Tak já se to pokusím vyjádřit jen Obrázky :D
https://i.imgsafe.org/a75aa265a4.jpg
http://i.imgur.com/zBGNRX9.png
To číslo je dosti vysoké a neni jen od Britny :D Je to od několika adminů .. :P :D
Jak píše keyo asi se s tím moc serete :D Miška je adminka že rozhoduje ? :DDD

E:
Ak dá niekto sťažnosť a bude sa na 100% vedieť, že to je on. Tak nech má permu. Nezáujem.
Tohle jsem myslel přišlo mi to jako rozhodnutí admina víš :DD jinak at se klidně vyjadřuje já dělám to samé

^SeaBi
22-06-16, 13:28
No, tak původně jsem se vyjádřit nechtěl ale Britny se už po několikátý trefila do černého a vystihla to přesně. Jsem stejného názoru jako Micheala, ještě jedna blbost a vyřešil bych to permou na JB (všichni víme že dřív nebo pozdějc, nějakou blbost udělá, je to jen otázka času, pokud se nad sebou nezamyslí), na AIM sekci ať si klidně hraje, tam s ním problémy nejsou, je to v pohodě hráč a stejně tak i na gedr., co si pamatuji. No Karadaku, každý má svůj názor na Daxera a většina ho nemá ráda ale upřímně, dívíš se jim ? Porušuje pravidla a myslí si že když to dělaj jiný tak on může ? (To že ti ostatní nebyli potrestání je jiná věc, ban by dostat měli a odvolávat se na to je kravina). To že umí udělat zábavný kolo když je simon je hezký ale nemění to nic na tom, že ty pravilda porušuje. + Ta historie banu je fakt dost.

E: Ano, zastávalo se ho hodně lidí ale taky berte v potaz to, že se vyjádřilo plno lidí co ho znají z gedr. a nebo to jsou kamarádi. A je tady vůbec někdom kdo pochybuje že by tu zbraň daxer nebugoval ? K tečce, pokud vím tak vyjádřit se mohou i hráči co daxera znají a mít na to svůj názor.

Daxer
22-06-16, 13:59
Ser na ne. Jim to nevysvetlis oni stejne koukaj jen na me, ale kdyz jim to dela dobre tak co:D uz to tu vidis jen z toho jak zu cekaj stale na toho hrace co jim da screen a oni si budou moct honit penis nam tim ze mi dali ban...Kdyby byli aspon trosku normalni tak to locknou jak X dalsich stiznosti kde neni jasnej dukaz :D

Nixvan
22-06-16, 14:39
Jako sorry, že se seru do něčeho, po čem mi je hovno, ale už jen z TOHOTO (https://i.gyazo.com/1bb9d4aca5612e221b9a84d4965333c0.png) a TOHOTO (https://i.imgsafe.org/a75aa265a4.jpg) se tu dá udělat obrázek o někom, jako seš ty, provokuješ, děláš píčoviny, ale jakmile ti admin hodí ban, rychle se vybrečet na forum jak moc ten případný ban byl nespravedlivý a jak je admin špatný, dále mi neříkej, že ti neni jasný, že koukaj hlavně na tebe, když máš 20 banů na JB hlavně za demenci a provokování. Co čekáš?

Britny
22-06-16, 15:04
Na screen tu nikdo čekat nebude. Protože by tu už asi dávno byl. Ale velká většina se shodla na to, že na JB nemáš co dělat, ale i přesto ti byla udělena poslední šance. Pokud se zde na tebe objeví prokazatelný důkaz o tom, že porušuješ sebemenší pravidlo, které se týká JB, tak ti bude okamžitě na ten server udělena perma. Je to tvá poslední šance, abys sekal dobrotu. Neležíš v žaludku jen adminům, ale i spoustě hráčů, kteříurčitě rádi nějaké to demo na tebe natočí a hodí ho sem, takže si dávej pozor a už začni sekat dobrotu. Já neříkám, že s tebou na tom serveru není sranda, ale ty vyloženě porušuješ pravidla neustále a to se už nikomu nezamlouvá.

Tímto tedy toto téma zamykám a jak říkám, máš poslední šanci, tak ji nezahod.