PDA

Zobrazit normální verzi : Gangster mód - STERAC NA PONORCE



Chosen1
21-06-16, 16:20
Můžete mi říct, proč se mód GANGSTER jmenuje, tak jak se jmenuje?
Viděli jste někdy gangstera osamotě? Já ne vždy to byla "parta". Buď přejmenujte mód nebo dejte do pravidel, že zakazujete týmovat nebo nechte týmovat. Ale to co dneska předvedl STERAC bylo k smíchu. Místo toho, aby upozornil ty co si hrají, kempí a nevěnují se módu, tak radši zabije nás, protože sme ho zabili.

Grakon2702
21-06-16, 16:25
Při módu gangstar je hlavním cílem vězně zůstat jako jediný naživu. Jakým způsobem to udělá, je na pár výjimek jedno.

Výjimky:
1. Nesmí si doplnit HP ani AP.
2. Musí se věnovat módu (nehrát si na atrakcích, ale opravdu hledat a zabíjet ostatní vězně).
3. Nesmí bugovat ani cheatovat.
4. Nesmí schválně zdržovat hru. (utíkání před vězněma, schovávání apod.)

Pokud jsi neporušil ani jednu z těchto výjimek, je stížnost oprávněná. To však nezahrnuje situace, kdy admin může někoho potrestat např. za vulgaritu.

Chosen1
21-06-16, 16:28
Při módu gangstar je hlavním cílem vězně zůstat jako jediný naživu. Jakým způsobem to udělá, je na pár výjimek jedno.

Výjimky:
1. Nesmí si doplnit HP ani AP.
2. Musí se věnovat módu (nehrát si na atrakcích, ale opravdu hledat a zabíjet ostatní vězně).
3. Nesmí bugovat ani cheatovat.
4. Nesmí zdržovat hru.

Pokud jsi neporušil ani jednu z těchto výjimek, je stížnost oprávněná. To však nezahrnuje situace, kdy admin může někoho potrestat např. za vulgaritu.

Běhali sme po mapě ve čtyřech. Zabíjeli vše co se pohlo. Proto mé rozhořčení.

STERAC NA PONORCE
22-06-16, 00:08
No, popravdě je spíš k smíchu, co předvádí vaše parta na JB serverech. Každý kolo spamování, aby vám simon zapnul mikrofon a snažení se obhájit, proč byste měli mít VD. Neustálý nátlak na málo zkušené simony, až vám nakonec podlehnou a spoustu dalšího. Ale vaše věc, když to máte zapotřebí... Z toho jednou vyrostete. Stejně jako vyrosteš z představ, že někdo jiný má zapotřebí se jakkoliv mstít jen proto, že si ho ve virtuální hře zabil.

Nařknutí, že neupozorňuju ty, co se nevěnují módu, považuju za naprostý výstřel do tmy ze zoufalství a ani se mi k tomu nechce dál vyjadřovat. V tomhle mám svědomí naprosto čistý. Jen hráči obecně mají představu, že admin musí vidět na serveru úplně všechno, hlavně když je najednou naživu třeba 20 hráčů. Nesmysl. Zrovna tak vás jsem nejméně 3 krát upozornil před tím, než jsem jakkoliv zakročil, leč vy si z upozornění zásadně nic neděláte. Jestliže ste spolu někde na TS a dohodnete se, že se navzájem nebudete ve 4 zabíjet a jdete spolu pak proti všem ostatním hráčům, kteří tak nemají nejmenší šanci, já to považuji za kazení hry ostatním hráčům na serveru, což je jedno z primárních pravidel serverů obecně. A jestliže ste moje upozornění naprosto ignorovali a ještě se mu vysmívali, grabnout vás o zem považuju za ten nejmenší trest. Jestliže to ale chcete rozjíždět v tomhle stylu, potom se nedivte, až vám příště nebudu věřit, že ste si při módu bugli zbraň jen kvůli tomu, abyste ukázali, že to jde...

Rada na závěr: zkus někdy myslet v první řadě na to, abys porážel někoho ve hře proto, že jsi prostě lepší, a ne se snažit za každou cenu někoho "vochcat"

Chosen1
22-06-16, 07:12
Vochcat? V čem je teda smysl toho módu? Kempit v cele ? Podle mě ne. Každej si ten team mohl udělat. Teprve pak by to byl pravý gangster mód. Jak jsem už psal změňte název, upravte pravidla nebo to netrestejte.

Troppe
22-06-16, 07:23
Je to pouze o domluvě hráčů. Pokud se skupina (skupiny) lidí dohodnou,že budou spolu a vytvoří tzv. "gang",věnují se módu a neporušují žádná pravidla,tak bych v tom neviděl problém. Toť můj osobní názor.

STERAC NA PONORCE
22-06-16, 09:25
Vochcat? V čem je teda smysl toho módu? Kempit v cele ? Podle mě ne. Každej si ten team mohl udělat. Teprve pak by to byl pravý gangster mód. Jak jsem už psal změňte název, upravte pravidla nebo to netrestejte.

Smysl jakýhokoliv módu, včetně jakýkoliv hry samotný, je to, aby se hráči bavili. Jestliže chceš bazírovat na řízení hry přesně podle pravidel (nikoliv "v duchu pravidel"), tak zrovna tak teda nemáš jakýkoliv právo si stěžovat na kempení hráčů při gangsteru a požadovat jakýkoliv jejich trestání, protože tím explicitně neporušují zádný pravidlo. Nicméně stejně se tak děje, protože admini správně řídí hru "v duchu pravidel".

teecko
22-06-16, 10:52
Jen tak do toho vpluju :D
Ten mod by měl správně být VšichniProtiVšem (krom CT ovšem) a ne 4 proti zbytku .. s tím že na konci ještě budete dělat ve 4 kokotiny a zdržovat to už jsem taky fiděl mno :D ( a predpokládám že ta tvoje parta by to jistě neváhala zkusit ) :D
Podle mě má stěrač pravdu jak může samotný hráč proti 4 mít šanci ? leda porušením pravidel že si bude doplnovat ? xD Grab je v poho za kazení hry :D
Toť vše odplouvám čůůůs :DDD

Chosen1
22-06-16, 11:29
Jen tak do toho vpluju :D
Ten mod by měl správně být VšichniProtiVšem (krom CT ovšem) a ne 4 proti zbytku .. s tím že na konci ještě budete dělat ve 4 kokotiny a zdržovat to už jsem taky fiděl mno :D ( a predpokládám že ta tvoje parta by to jistě neváhala zkusit ) :D
Podle mě má stěrač pravdu jak může samotný hráč proti 4 mít šanci ? leda porušením pravidel že si bude doplnovat ? xD Grab je v poho za kazení hry :D
Toť vše odplouvám čůůůs :DDD

Že to píšeš zrovna ty. Děláš jak kdyby jsi nikdy netýmoval. Hraješ si na andílka, ale opak je pravdou.

Stále nechápu jak kazíme hru. Všichni ostatní měli stejnou možnost sehnat si tým. Žádné pravidlo jsme v tom případě neporušili.

teecko
22-06-16, 11:34
Jsem všelijakej ale u gangsteru jsem už hodně dlouho netýmoval :D a i tak maximálně 2x myslím a naposledy bud s tebou nebo s dědou xD

Jenže ostatní jsou férovějšího ducha a nemyslí si že tak budou hráči takto kazit hru .. tak si ro představ být y jeden hráč proti čtyřem .. Uvidíš jednoho, jdeš k němu že ho zabiješ, začneš do něj střílet a vylezou z pozerohu další 3 .. jakou máš asi šanci o.o :D Tobě by to nekazilo hru ? a prosím blbosti typu "bral bych to s humorem" atd atd si nech :D no nic mě už neodpovídej nepotřebuju vědět všechno :D

Britny
22-06-16, 12:01
Mě je celkem jedno jestli někdo týmuje nebo ne, vždy se taky ke mě někdo přidá a je to potom rychlejší ten mod. Jsme třeba tři a rychle se to zabije. Nejvíc mě třeba vadí, když si někdo campi s 250 životy a jen čeká na toho posledního nahitovaného. To mi vadí víc jak týmová spolupráce. Jinak gangster je sám o sobě velký shit a nuda. Už několikrát bylo vyproseno, aby se změnily zbraně, nebo aspon bylo co na výběr, dle méh by to ptom mělo jiný efekt. No a nebo se ten mod zrušil úplně.

Karadak
22-06-16, 12:50
Nechapem co tu vladtne riesite. Je to len hra a mod gangster zas netrva az tak dlouho. Mnoho lidi timuje u tohoto modu a ako povedala Britny je to aspon rychlejsi.

Troppe
22-06-16, 19:36
Nechapem co tu vladtne riesite. Je to len hra a mod gangster zas netrva az tak dlouho. Mnoho lidi timuje u tohoto modu a ako povedala Britny je to aspon rychlejsi.

Boužel,tento mód bývá nejdelší (většinou se vězni nevěnují módu a hrají si).

Klidně bych tento mód vyřadil a přidal nějaké další. To samé se Spartou. CT se (většinou) zakempí do nějaké věže a postupně čekají,jak jim tam vězni budou chodit. Vězně to samozdřejmě nebaví,tak si jdou hrát a je to takhle pořád dokola..

Pou
22-06-16, 20:05
Jediný co bych udělal, tak dal ke gangsteru výběr zbraní, jako je třeba na DM. A pokud Jde o teamování tak nechápu co kdo proti tomu může mít? Nikde to není zakázané a žádné pravidlo to neporušuje. Jak už Chosen řekl: "Teamovat může přece každý." Nevidím v tom kazení hry. Když já jsem sám a proti mě 3 tak se do nich pustím se snahou zabít všechny 3. Jasný skoro nikdy se to nepovede ale nezabíjím je přesunem ani je nepřesouvám za to do spectu. Každý má stejnou šanci udělat si team. Dle Mého zbytečné Banování.

Chosen1
22-06-16, 20:22
Jediný co bych udělal, tak dal ke gangsteru výběr zbraní, jako je třeba na DM. A pokud Jde o teamování tak nechápu co kdo proti tomu může mít? Nikde to není zakázané a žádné pravidlo to neporušuje. Jak už Chosen řekl: "Teamovat může přece každý." Nevidím v tom kazení hry. Když já jsem sám a proti mě 3 tak se do nich pustím se snahou zabít všechny 3. Jasný skoro nikdy se to nepovede ale nezabíjím je přesunem ani je nepřesouvám za to do spectu. Každý má stejnou šanci udělat si team. Dle Mého zbytečné Banování.

Nešlo o ban. Ale o slay. Jen mě to namíchlo, protože jsem si koupil fety. :D Toť vše. Můžete asi lock. Chtěl jsem jen vědět názory ostatních. Jak vídím shodují se s tím mým.

STERAC NA PONORCE
22-06-16, 21:02
Jediný co bych udělal, tak dal ke gangsteru výběr zbraní, jako je třeba na DM. A pokud Jde o teamování tak nechápu co kdo proti tomu může mít? Nikde to není zakázané a žádné pravidlo to neporušuje. Jak už Chosen řekl: "Teamovat může přece každý." Nevidím v tom kazení hry. Když já jsem sám a proti mě 3 tak se do nich pustím se snahou zabít všechny 3. Jasný skoro nikdy se to nepovede ale nezabíjím je přesunem ani je nepřesouvám za to do spectu. Každý má stejnou šanci udělat si team. Dle Mého zbytečné Banování.

Stejně jako kempení při gangsteru neporušuje žádný pravidlo a stejně jsou hráči usměrňováni, aby to nedělali. Kdybych používal stejný argumenty, napsal bych, že kempit může přece každý... Já v tomto kazení hry vidím (jak k tomu přijde třeba hráč, který je na kotelně nový - logicky s ním tedy nikdo spolupracovat nebude - a jak se mu bude asi takový mód líbit?) a budu nadále upozorňovat hráče, aby na úkor ostatních nespolupracovali a jestliže několikanásobný upozornění nebudou respektovat a budou se mu ještě vysmívat, budu hráče nadále takto brutálně trestat :-)

Pou
22-06-16, 21:26
Stejně jako kempení při gangsteru neporušuje žádný pravidlo a stejně jsou hráči usměrňováni, aby to nedělali.
Kempení se ale může brát, jako nevěnování se módu. Nejdeš totiž proti soupeřům, ale děláš něco jiného/nic neděláš.
Dále... Ať nový či starý, já taky chodím povětšinou proti skupinám, kteří se domluvili a pak si dají duel o "pp." A nebo, když je serveru někdo, kdo se mě zeptá ,jestli s ním nejdu proti ostatním, tak nejsem proti. Proto sem v tom neviděl žádné kazení hry :)

STERAC NA PONORCE
22-06-16, 21:38
Kempení se ale může brát, jako nevěnování se módu. Nejdeš totiž proti soupeřům, ale děláš něco jiného/nic neděláš.
Dále... Ať nový či starý, já taky chodím povětšinou proti skupinám, kteří se domluvili a pak si dají duel o "pp." A nebo, když je serveru někdo, kdo se mě zeptá ,jestli s ním nejdu proti ostatním, tak nejsem proti. Proto sem v tom neviděl žádné kazení hry :)

Tomu nerozumím jak. Kempící hráč se módu věnuje, akorát kempí, protože si je vědom výhody oproti ostatním, kterou mu kemp přináší. Stejně jako si spolupracující hráč je vědom výhody, kterou mu spolupráce přináší. Ani jedna věc není explicitně zakázána, ale obě situace přináší někomu výhodu oproti jinýmu a otravují ostatním hru. Ať už zdržováním nebo relativně nižší šancí rozdat si to s CT :-)

Grakon2702
22-06-16, 21:47
JB admini se snaží rozeznat kemp od zbytečného zdržování, lul...

Pou
22-06-16, 21:50
Tomu nerozumím jak. Kempící hráč se módu věnuje, akorát kempí, protože si je vědom výhody oproti ostatním, kterou mu kemp přináší. Stejně jako si spolupracující hráč je vědom výhody, kterou mu spolupráce přináší. Ani jedna věc není explicitně zakázána, ale obě situace přináší někomu výhodu oproti jinýmu a otravují ostatním hru. Ať už zdržováním nebo relativně nižší šancí rozdat si to s CT :-)

Jak se někdo, kdo kempí, může věnovat něčemu, co nědělá? To je jako by si řekl, že AFK hráč se zůčastňuje atrakcí. Promiň, ale to mi vážně nedává smysl. Nemůžeš mluvit o žádné výhodě, protože "spolupracující" hráč se zůčastňuje a jde po ostatních, zato "kempící" hráč zastává roli AFK hráče a jen stojí/čupí někde v rohu.(tudíž má výhodu pouze kempící hráč, který bude mít více HP) To pro mě není věnování se módu. "Kempící" hráč si může udělat s kýmkoliv team. Stačí se zeptat. O výhodách se tu nedá mluvit protože každý má nějakou ale kemp je jako neúčast nebo doplňování HP. Tohle si myslím že není fér a né, že někdo přemýšlí a teamuje. :)

Grakon2702
22-06-16, 21:58
Asi nemáš moc zkušeností s FPS hrami. Kempení je naprosto obyčejná a běžná věc, která nabízí jistou taktickou výhodu v dané situaci. Je rozdíl mezi kempením a zbytečném zdržování hry.

Amaterasu
22-06-16, 22:02
Je to srovnatelné třeba s tím, že v pravidlech je, že hráč nesmí vyzradit polohu hráče, ale byl jsem svědkem (a to na mě), že si admin jako simon vyžádal, aby hráč ukázal, kde jsem boxnutím a jinak když mu poradí blbě, tak ho zabije. Nebudu jmenovat, ale dotyčný to ví. I kdžy o mě věděl, tak mě nezabil... Takže tohle se smí a nějaké týmování ne? Stejný princip, ale nikomu to nevadí...

STERAC NA PONORCE
22-06-16, 22:07
Jak se někdo, kdo kempí, může věnovat něčemu, co nědělá? To je jako by si řekl, že AFK hráč se zůčastňuje atrakcí. Promiň, ale to mi vážně nedává smysl. Nemůžeš mluvit o žádné výhodě, protože "spolupracující" hráč se zůčastňuje a jde po ostatních, zato "kempící" hráč zastává roli AFK hráče a jen stojí/čupí někde v rohu.(tudíž má výhodu pouze kempící hráč, který bude mít více HP) To pro mě není věnování se módu. "Kempící" hráč si může udělat s kýmkoliv team. Stačí se zeptat. O výhodách se tu nedá mluvit protože každý má nějakou ale kemp je jako neúčast nebo doplňování HP. Tohle si myslím že není fér a né, že někdo přemýšlí a teamuje. :)

Když tomu nerozumíš, tak si to jen obrať z jinýho pohledu. Když tedy CT např. při přestřelce kempí, tak podle toho, co píšeš, se nevěnuje módu. Abych tě citoval "jak se může věnovat něčemu, co nedělá?". Samozřejmě jak kempící CT při přestřelce, tak i kempící hráč při gangsteru se módu věnují. Jen ne zrovna tím nejvhodnějším způsobem. Kempící hráč si je vědom toho, že se hraje mód a je připraven střílet, pokud mu někdo naběhne do rány = podle mě jasné atributy věnování se něčemu. Nevěnování se módu bude, když si CT při schovce místo hledání bude skákat na trampolíně :-) Jinak je asi načase téma uzamknout...

Grakon2702
22-06-16, 22:35
Je to srovnatelné třeba s tím, že v pravidlech je, že hráč nesmí vyzradit polohu hráče, ale byl jsem svědkem (a to na mě), že si admin jako simon vyžádal, aby hráč ukázal, kde jsem boxnutím a jinak když mu poradí blbě, tak ho zabije. Nebudu jmenovat, ale dotyčný to ví. I kdžy o mě věděl, tak mě nezabil... Takže tohle se smí a nějaké týmování ne? Stejný princip, ale nikomu to nevadí...

To se dělat může. Nařídil mu to Simon a ten se má poslouchat. Jiné by bylo, kdyby mu to Simon nenařídil, pak by se jednalo o záměrné porušení pravidel.

Amaterasu
22-06-16, 22:44
To se dělat může. Nařídil mu to Simon a ten se má poslouchat. Jiné by bylo, kdyby mu to Simon nenařídil, pak by se jednalo o záměrné porušení pravidel.

V pohodě nijak to nenapadám :). Jde samozřejmě o ten základ, snad víš, jak jsem to myslel :).

Koprakek
23-06-16, 11:19
Já myslím že bychom mohli uzavřít toto téma.