PDA

Zobrazit normální verzi : pravidla



UchihaShisui
22-06-16, 11:12
je proti pravidlam keď hrač sa vihraža hračovi že bude mať ban
je proti pravidlam sa kamaraťit s adminom a zneuživať tak jeho admin vyhody napr. na bb serveroch dostavovane campu pocas pripravy

je proti pravidlam keď admin da ban za niečo čo nevidel ale videl to jeho kamarat a stalo sa to vtedy keď admin nebol na servery

može admin blokovať hrača s blokom keď je hrač ct a admin zm demo mam ale nestihol som jeho steam ID odpojil sa


mohli bi ste davať perma bany zato že sa hrači vihibaju hranu za ZM, je 7 CT a 1 ZM ,ZM napiše do konzole kill a resetne kolo ban na 1 day je podla mna za take kazenie hry malo

a ešte jeden dotaz prečo sa berie za samovraždu tak malo bodou 20b presnejšie nemože to biť 1000b ? hrači bi nekazili hru a vždy keď je YM bug napr. medzi ihlanamy zaseknute može požiadať admina o slay je to bežna prax na tomto portaly.


Ďakujem.

Samco
22-06-16, 19:32
je proti pravidlam keď hrač sa vihraža hračovi že bude mať ban
To netreba brať vážne.


je proti pravidlam sa kamaraťit s adminom a zneuživať tak jeho admin vyhody napr. na bb serveroch dostavovane campu pocas pripravy
Ak sa to deje, nahlás daného admina s príslušným dôkazom.


je proti pravidlam keď admin da ban za niečo čo nevidel ale videl to jeho kamarat a stalo sa to vtedy keď admin nebol na servery
S týmto tvrdením nemôžem súhlasiť. Hráči môžu admina kontaktovať na fóre prostredníctvom správy, prípadne na steame, alebo založením sťažnosti.


može admin blokovať hrača s blokom keď je hrač ct a admin zm demo mam ale nestihol som jeho steam ID odpojil sa
Ak máš demo, môžeš ho nahlásiť. ID vieme dohľadať.


mohli bi ste davať perma bany zato že sa hrači vihibaju hranu za ZM, je 7 CT a 1 ZM ,ZM napiše do konzole kill a resetne kolo ban na 1 day je podla mna za take kazenie hry malo
Nie je to závažné porušenie pravidiel, ktoré narúša chod hry. Dĺžka banu, závisí aj od histórie banov dotyčného hráča.


a ešte jeden dotaz prečo sa berie za samovraždu tak malo bodou 20b presnejšie nemože to biť 1000b ? hrači bi nekazili hru a vždy keď je YM bug napr. medzi ihlanamy zaseknute može požiadať admina o slay je to bežna prax na tomto portaly.

Ďakujem.

1000 určite nie. Možno tak len 100. Ale sú také situácie, keď je hráč za ZM niekde zapadnutý a nemá sa ako dostať von, iba napísaním killu. Preto by som to nechal tak.

UchihaShisui
23-06-16, 11:53
predtim nes som ho dal natacat dal jednemu hračovi ban a pak keď som išiel stavať air ma začal blokovať tušim že sa vola Samco ale cez sklo to nebolo vidno

http://leteckaposta.cz/610680349

Samco
23-06-16, 15:14
Taký tu žiaľ nehrá, jedine Samčo. :hypocrite: :shifty:

Nixvan
23-06-16, 22:19
Taký tu žiaľ nehrá, jedine Samčo. :hypocrite: :shifty:
Tak jsem hold slepej. https://i.gyazo.com/dbbe290624a6791a4c1521045bce9aca.png

Samco
24-06-16, 13:43
Tak jsem hold slepej. https://i.gyazo.com/dbbe290624a6791a4c1521045bce9aca.png

Keď už si to vzal vážne, tak diakritika tu nefunguje, čo určite vieš. Len som si doň trošku "rýpol", keď už aj on do mňa.