PDA

Zobrazit normální verzi : method__maan --> Troppe



method__maan
23-06-16, 16:54
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 187430)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 52 minut a 12 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Dej si pauzu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < method__maan >
[AMXBANS] Tvuj nick: method__maan
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:376744862
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:376744862
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 109.81.215.11
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.81.215.11
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Troppe >
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilder XP 2 (bb_dust_iplay)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






chlapce ty si dobre jebly...

hlavne ze kdyz jak kokot nahlasuju strileni do cizich kempu, zablokovani spawnu atd. za to ban nedavas ze....... Nechapu jak ses mohl stat adminem pokud to nebylo pres tvuj ritni otvor.... buznicko.... akorat kazis ostatnim hru. Method pico

Del!k98
23-06-16, 16:57
Ja som za predlženie tak na 3 dni

E: Tak keď pozeram historiu, som pre viac,2 tyždne.

Burak1
23-06-16, 17:03
Co bys prosím tě chtěl? Unban? Podle tvých banů kazíš hru ostatním pouze ty, tak se uklidni a dej si pauzu. Proti ub.

_Koker_
23-06-16, 17:10
Já jsem taky za prodloužení banu .

valentino
23-06-16, 17:13
pro prodloužení

Burak1
23-06-16, 17:24
Proč prodlužovat? Špatně se chová zde na fóru, kdyby se mu mělo dávat něco navíc, tak ban na fórum.

Troppe
23-06-16, 18:13
Promiň,ale nemůžeme být online 24/7. Hodně Adminů má spoustu práce v osobním životě (škola,práce,..). Nestíháme být všude. Ale to není důvod,aby si se takhle vyjadřoval jak na Serveru,tak tady.
Nedá mi to a napíšu to sem. Hlásíte s prominutím každou hovadinu. Vezmu třeba to střílení do cizího kempu. Hoď tam nějakej blok,aby nikdo neviděl,jestli je u tebe ZM a je tvůj (snad si to pochopil).
Když příjdu na hlášení,tak (občas) dostanu ještě zjeba za to,že jsem přišel pozdě (ano,napíšete mi hlášení 5 vteřin před koncem kola -.- ). Potom komu se chce na ty hlášení chodit,když ho tam ještě urážíte,jak je neschopnej.