PDA

Zobrazit normální verzi : Mr. Right |#LIBARMY --> :_Koprakek_:



Ext4Zz
23-06-16, 17:39
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 187445)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 41 minut a 14 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Demence'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Mr. Right |#LIBARMY >
[AMXBANS] Tvuj nick: Mr. Right |#LIBARMY
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:158460981
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:158460981
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 94.112.159.187
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 94.112.159.187
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >





Poznamka:






Dobry den vazena poroto ci pane Koprakek. Chtel by jsem se zeptat za co jsem dostal ban, kdyz jsme to resil pouze po cas modu to co delal a pokud je normalni, kdyz nadava vedeni csko.cz a rika ze ma v pi*i pokud bude mit ban a ja dostanem za to ban, ze dava neohlasene mody a FK. A chtel bych zazadat o unban dekuji. Dekujem s pozdravem Mr. Right (extaz)


leteckaposta.cz/581702116 Zde co pěkné o tobě píše

Koprakek
23-06-16, 18:12
Ahoj, já už jsem Vám jasně a zřetelně říkal, že máte o tomhle mlčet, hádaly jste se tam jako dva vesničané v Praze. Vždyt to je šilené... obrázek jsem viděl, nevím co na to říct, jen to že je to vůl ale výhodou je, že pro ten UB radši ani nepůjde. Máš to jen na den, to není tak hrozné.

Ext4Zz
23-06-16, 18:44
Je to hrozné když stále provokuje a nadává tak se bráním nic špatného jsem neprovedl tak nevím za co mám ban když byl mod a nějak jsme tím neotravovaly hráče kteří mu také psaly že je dement.

Koprakek
23-06-16, 18:50
Je to hrozné když stále provokuje a nadává tak se bráním nic špatného jsem neprovedl tak nevím za co mám ban když byl mod a nějak jsme tím neotravovaly hráče kteří mu také psaly že je dement.

Myslíš že to nikoho neotravuje, slyšet neustálou vulgaritu, o tom kdo je větší *-*-* atd... byl si toho součásti tak proč bych tě nemohl potrestat? Nechtěl jsi skončit i když jsem Vám to říkal.

Ext4Zz
23-06-16, 19:11
Nenadával jsem pouze jsem řekl at opakuje co říkal když jsi tam nebyl takže asi tak