PDA

Zobrazit normální verzi : Pár návrhů



ZombieBot
29-01-11, 17:27
Ahojte všichni,

Jak se řikalo, že se zruší smokeři, a na jeden den se zrušili a pak tam zase byli, tak mě napadlo, alespoň omezit, třeba max 2 smokeři a pouze pro vip.
Dál, boomer, hrozná zbraň, není možnost se ubránit, jenom tak max mačkat bind, tak jestli, by nebyla možnost alespoň toho boomera zrušit, nebo omezit MAX 1 boomer a musí bejt VIP. Pač to je hrozný, v poslední dobře se hraje pouze za boomery a smokery a hra je nehratelná. Furt zelená obrazovka, smoker tě vytáhne a dalších 20 zm se na tebe vrhne, já vim, že to má takovejhle účel, ale když do bunkru leze 5 boomerů za sebou, tak skoro minutu nic nikdo nevidií...

tak prosim udělejte s tim něco. Dík:)

Syrius.
29-01-11, 17:37
Proti boomerovi aj smokerovi sa dá ubrániť. Podla mňa je to v najlepšom poriadku. Aj mne to vadí ale berem to tak že to bol proste môj fail. Keď sa snažím tak nemajú šancu. :D Ale na druhej strane v jednom pravdu máš napr keď si sám a idú samí boomeri tak vtedy to je trochu blbé. Furt zelená obrazovka. Ale mne sa to stalo iba fakt pár krát.

ZombieBot
29-01-11, 17:38
mě v posledních dnech .. cca tak dva tejdny každej den, každou mapu:(

72 Virgins
29-01-11, 17:47
Je fakt že já už taky beru jen boomera. Nadělá hodně bodů. Smokeři a boomeři by se opravdu mohli dát jen pro VIP. Byla by to motivace pro aktivaci VIP

ZombieBot
29-01-11, 17:50
smokeřimi nevadí, jako smai o sobě, jenom v kombinaci s boomerem a to je furt, a myslim, že tohle by minimálně 80% hráčů uvítalo.

Syrius.
29-01-11, 18:01
Kotel hlavne uprav aj infečáki. V poslednej dobe som nevidel s infečákom nakaziť viac než 5. Aj ja keď som v campe a mám 100 armor, tak 100 percent nebudem zm.

Pavucina
29-01-11, 19:11
O omezeni poctu zm jednoho druhu, se uz kdysi psalo a neudelalo se to. Zruseni si myslim ze je blbost. Ten kdo ví jak se to hrat má, tak smoker pro nej neni naprosto zadny problem. Boomer je horsi obzvlaste kdyz zm nemaji zpomaleni, to pak jdete rychle dokopru, ale opet kdyz budou max 3 na malých mapach, tak stim neni problem. TO ze vydelava body je pravda, ale tam doslo k velkemu omezeni oproti tomu jak vydelaval predtim.
S tim infekcakem dostanes odpoved: Je to naprosto nahodne. Já to psal casto ze stoji za hovno, a posledni dobou je extra na nic. Nejhorsi na tom je, ze kdyz ho nekdo hodi po me, tak jsem nakazen vzdy, a kdyz to hazim já tak to nikoho s vestou neda. Ironie, ale nahazel jsem jich dost.

Otazka pro kotla: Jak je to stim odrazenim ? Od koho/ceho se odrazi ?

72 Virgins
30-01-11, 17:09
Já to psal casto ze stoji za hovno
No pavučino s infečkákem u tebe to je zrovna těžký co sme naposledy hráli jednou jsi to hodil na nikoho, jednou jsi to hodil místo na 19lidí na 3 a po třetí jsi to hodil na jednoho (mě). To je pak těžký s tebou. Já včera 3 infekčáky a 2x6 lidí a jednou 9. Kdybys trochu přemejlšlel nehazel bys infekčák nikdy do kempu, protože se vždycky může odrazit, ale hodil bys ho nad kemp nebo v případě zm army pod kemp a nemusel by sis stěžovat. Jen proto, že si nešika měnit nějaký pravidla je hloupost. Taky se mi infekčák jednou blbě odrazil a vzal jsem si ponaučení, ty si ho nevemeš ani na 10x to je pak těžký to tu řešit. Pořád nadávat a stěžovat si jak to stojí za hovno, když zrovna ve tvym případě je chyba uplně někde jinde, je docela zbytečný.

Infekčák je vždy o tom hodit ho v první minutě, nejlépe do 20s od startu to má nejmín lidí vesty. Házet to před koncem a ještě blbě no to je pak otázka kdo je na vině jestli infekčák, nebo skill.

Ty boomeři je hlavně moje vina, já jsem lidem pořád řikal berte si boomery uděláte body, znemožníte lov a ejhle lidi to opravdu dělají. Já sám už jen na první zombie beru bhopa a pak si dávám boomera + za xp dokupuju hp, rychlost a regeneraci. Je to vlastně ale dobře, že se lidi učej využívat dobrejch vlastností různejch typů zombie. Zombie, který jsou prakticky k ničemu (heal, climb, jumper) už vidíte čim dál méně.

Takže situace s booomery se dá řešit několika způsoby

1. Boomer jen pro VIP (nepatrně se sníží počet a stoupne počet vip registrací)
2. Vytvořit nový nástroj jako je noční vidění, který buď permanentně nebo třebas na 10 pokusu zabrání oslepení.
3. Zrušit body za oslepení (koneckonců tank taky nemá body za oslepení)
4. Omezit počet boomerů na určitý počet.
5. Nechat to tak jak to je.

Infekčák nechat tak jak je. Já pro lidi co ifnekčák nepoužívaj nejlepším způsobem napíšu podrobný návod. Ono je to sice snadné, ale pořád tu je dost lidí co i přes to, že to hrajou dlouho nevědí kdy infekčák použít a jak ho hodit.

AlterKoO
30-01-11, 18:38
Zombie ma uz prestal bavit neviem preco :( Uvidim este casom ale napady su dobre ... Pozdravujem svojho kolegu Virginsa :) Nech si to uzije ...

Larodar56
30-01-11, 21:02
Přiznám se, byl sem radši když smokeři mohli tahat i přes zdi, teď jsou celkem k ničemu, přitáhne človíčka, nemůže se krýt před střelbou. To už by bylo lepší kdyby tahal človíčka volně, i přes zeď, ale jakmile by přešel jazyk přes zeď, tak by se nepustil ale ani by netahal. Zůstal by volně. Pak už by ten smoker nebyl k zahození, s boomerem souhlasím, dát jen pro VIP.

72 Virgins
31-01-11, 15:32
Lol, tak prečo davať boomera len pre VIP potom keď nebude dávať body? Veď, hráči si ho berú hlavne kvoli tomu za BODY! Jednak má málo HP a ty ešte chceš zrušiť za to body? Tak to sa ti na to vys*ru načo VIP len za oslepenie?

Proč na tohle odpovídáš mě? Nápad boomery pro Vip nebyl ode mě. Já jsem jen souhlasil že by to nebylo špatný.
Musim se smát.
Prosím všechny otázky a názory které tu byly položeny tak neodpovídejte na ně autorům těch dotazů/návrhů, ale mě jako to dělá N1xQw ať je z toho guláš.

Ale něco s těma boomerama by se dělat mělo. Dobří hráči a to zvládají celkem slušně, prostě si místo jedné miny před sebe dáváme dvě takže když nás boomer oslepí nic se neděje je tam další mina, ale jde o slabší hráče. Ty po tom neustálém posilování zombie, kterýmu sme za posledních pár měsíců přihlíželi, jsou častěji a častejí více ZM než mezi živejma. Takže teď častěji než kdy jindy je rozdíl mezi prvním a třebas třetím i 200 fragů. Rozdíl mezi dobrým a horším hráčem je tak čím dál markantnější. Mě to už ani poslední dobou nebaví hrát, když je vyrovnanejch soupeřů čím dál méně. Dřív to bylo napínavý kdo vyhraje. Většina hráčů tak umí využívat dobře ZM jen proto, že jsou vlastně ZM furt, takže si zlepšují skill v tom být dobrá zombie.

grEy
31-01-11, 15:35
Booomer pre VIP? Nechcete to tu premenovat na Gamesites2? Podla mna nezmysel, obmedzovat hracov vo vybere zombie? Podla mna prehanate. Jedine, co by som suhlasil je zrusenie bodov za oslepovanie. Ked je malo zombie (a nespomaluje) tak je mala sanca ze je viac ako 5 boomerov.

72 Virgins
31-01-11, 15:49
Ono je to vlastně jedno Grey 90% lidí co na serveru hrajou jsou vip (ve špičce i 100%) stačí když jdu někoho banovat nebo vykopnout tak se mi tam zobrazí kdo je nebo není VIP. Proto jsem taky psal

1. Boomer jen pro VIP (nepatrně se sníží počet a stoupne počet vip registrací)
Ten počet jsem myslel počet boomerů to je jasný. Bude to opravdu jen nepatrně, protože jak píšu víše, neVip hráčů je málo i to když neni špička.

grEy
31-01-11, 15:50
Viem, ako si to myslel. Ide o to, ze ludia zacnu mat pocit, ze pokial je na tom niekto financne horsie o par tyzdnov si na kotelni uz nezahra.

72 Virgins
31-01-11, 15:54
No VIP dnes už není tak důležité pro hru jako dřív. Je důležité aby se lidi na server vůbec dostali. ZM je nejoblíbenější cs server na kotelně. Je prakticky přes den pořád nabušenej až po strop. Chtělo by to určitě druhej server a o sobotách a nedělích klidně třetí a čtvrtej :)

grEy
31-01-11, 15:58
Ale pokial sa spravia tie zmeny pre vela ludi bude vip dolezite. S tym druhym zombie serverom by to nebolo od veci. Ale viem o jednom mode, ktory by bol postupom casu hravanejsi ako zombie. Nema to so zombie nic ale myslim, ze by to chytilo aj teba. Tento mod pozna na Slovensku/Cesku len malo ludi a zatial som ho videl len na 2 Ruskych serveroch. Ale to je na dlhsie vysvetlovanie i ked na nastavenie nie je taky zlozity.

Pavucina
03-02-11, 00:11
Kdepak jsou smokeri ? Celkem tam chybi i kdyz byly k nicemu, ale dalo se snima aspon obcas nekoho slovit...
Me to taky posledni mesic nebavi, ptz za lidi je to jednoduchy, a jen tupe zirat me nejak prestalo bavit. Proto kdyz tam hraju, tak hraju za zm, kazdej blbec má minigun, takze o body ze strany zm opravdu neni nouze.
Dneska mi ten server udelal radost ze inf dal vsechny lidi s armorem. TO bych si mel zarameckovat :D

grEy
04-02-11, 15:35
Smokeri su zruseni?

Kotel
04-02-11, 15:46
Jsou zruseni. Lidi ted budou mozna lezt i ven a uplatni se vic climb a jump zombie. Na spousta mapach jsou dobra ostrelovaci mista, kde se ale neda kempit kvuli smokerum.
Omezeni smokeru a boomeru by mohlo vyresit par veci, ale jeste jsem neprisel na to, jak to mezi hrace spravedlive rozdelit. Kazdy hrac by mohl mit boomera treba max 2 kola.
Pokud mate nejaky navrh na novy mod pro zombie, tak ho sem klidne napiste, ale spis zalozte novy topic.

grEy
04-02-11, 16:09
Hmm tak to som dost sklamany. Dalsia vyhoda pre ludi. Co uz..
Nejedna sa o zombie mod..

Syrius.
04-02-11, 18:35
Rozhodne zombie server 2 by som niako upravil nech sa niako od seba odlišujú.

Kaktus-sama
04-02-11, 18:39
Nápady ? A jako první sem přiletí slovo " Skiny " .

BTW: Mohlo by se no, ale nejspíš to bude víc práce pro Kotla.

Pavucina
04-02-11, 22:36
Jsou zruseni. Lidi ted budou mozna lezt i ven a uplatni se vic climb a jump zombie. Na spousta mapach jsou dobra ostrelovaci mista, kde se ale neda kempit kvuli smokerum.
Omezeni smokeru a boomeru by mohlo vyresit par veci, ale jeste jsem neprisel na to, jak to mezi hrace spravedlive rozdelit. Kazdy hrac by mohl mit boomera treba max 2 kola.
Pokud mate nejaky navrh na novy mod pro zombie, tak ho sem klidne napiste, ale spis zalozte novy topic.
Ostrelovaci mista a vylejzani lidi ven je presne to co by se melo zmensovat a ne jeste pridavat moznosti to delat. Me to stacilo vcera na anxtraxu lovilo se jako za starych casu 8 zm "uzasna" hra to ti povim.

Kotel
04-02-11, 23:16
Tak na jednom serveru muze byt smoker a na druhem zatim ne.

grEy
05-02-11, 08:23
To by bolo fajn.
Kotel niektori sa stazuju, ze nevedia po anglicky. Nemohol by si dat naspet cestinu?

jUmP kIllEr
05-02-11, 10:59
1.)hale me napadlo co kdyby jste zridili unban za ,100 kc byl by to pridel a admini by meli dost prace a ty hackeri by zase dostali prenament a treba si to koupili jeste jednou a hrali bez hacku 2.) pro VIP by jste mohli udelat kick nad 150 ping a u normalnich hracu nad 100 protoze kdyz hraju tak tam alespon 10 lidi doostane kick za ping.(pres celou mapu)3.)climb zombiim bych dal jen 300 - 500 hp max protoze jsou otravni,porad nekam lezou a maji moc hp

grEy
05-02-11, 11:08
Hacky su nepripustne a spoplatnovat unban je hlupost. Nechces rovno zrusit vsetkych zombie? Zacina mi byt smiesne ako vsetci hraci fnukaju len preto, ze niekto je sikovny a dokaze ich nakazit. Ked je niekto clovek nadava na zombie a ked je niekto zombie nadava na ludi. Bohuzial tak to je ale to je len "komplex" slabsich. Treba sa zmierit s tym, ze niektori to proste za zombie vedia.

Pavucina
06-02-11, 00:33
System s kickovanim za ping si myslim ze je dorbe udelany, nema smysle resit.
Ohledne tech ubnanu no comment.
Ohledne climb zombie taky nema smysl komentovat.

kalabi
10-03-12, 00:52
sloby ze by se vratila stara mapa zm_toronto

ZombieBot
10-03-12, 11:35
Nespamuj do starejch vlaken!