PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva DD2 3



nikolascz10
25-06-16, 18:08
ŽÁDOST O PRÁVÁ NA DD2 ta 3 tam je omylem :D
Ahoj jmenuji se Nikolas je mi 16 let. Jsem narozen 3.5. Pocházím z Ostravy
Jsem aktivní hraji tam téměř 4-5 hodin denně :) Amx mod : Umím jen to co potřebuji např: banování,kickování,
Můj koníček je fotbal :) ,ale na fotbal a počítač mám vždy čas :) Zápasy máme vždy ráno ,takže stíhám vše :)
Chodím na Vítkovickou střední školu a zde se vyučuji na automechanika.Zájem se stát adminem je důvod ten že (nic proti adminům) ,ale často tam nejsou a hráči si kolikrát stěžuji na to že ty "HACKERY" nemá kdo banovat či je zkontrolovat :) a já mam čas vždy :)
Gramatika: Dá se říct že na 90 % každý dělá chyby. Tak snad se vám to bude líbit a budu rád ,když odepíšete cokoliv :)


Nick ve hře : World of Nikolas @____A
STEAM IP: STEAM_0:1:126783193
Omlouvám se ještě za to je si budete mít problém že mám tento učet na WEBU kratkou chvíli ,ale ja si nezapamatoval ten starý :)

AB+WH a takové blbůstky poznám :) .. Ano mám 2 bany :) přes JB a AIM :) (menší vysvětlivky)
Ano na Jailbreaku jsem hold udělal mimořádnou blbost :) To vím a za to se omlouvám :)
Ale ohledně AIMU ... AB bylo použito proti hackerovi .. Volal jsem admini přes FORUM ,ale nikdo nic :) ,tak jsem se rozhod to vzít do vlastních rukou :) No dostal pár hlav a odešel :) ,ale v tu chvíli přišla admin/ka a zabanovala mne :). Takže super načasování že ? :D



Tak díky za všechny odpovědi :)

Bugy
26-06-16, 01:01
Ale ohledně AIMU ... AB bylo použito proti hackerovi


- Cheating, aktivita, hlášení

Proti

Awesome^.
26-06-16, 01:16
Mal si ho natočiť, hodiť na fórum..Ak si použil cheat proti cheaterovi, nieje riešenie. Vzhľadom nato, že si žiadaš.. -ban z JB máš na steame, ešte by ma zaujímalo, ak si ten ban za cheating dostal na non-steame, či si pred tým banom už hral na kotelne cez steam.

nikolascz10
26-06-16, 08:28
Mno ab bylo použito na NS .... Na steame bych to nepoužil :) a ani bych to nestahoval :)

nikolascz10
26-06-16, 08:31
Aktivita je myšleno kde ? :) na strankách ? je si ano ,tak jak jsem psal zde jsem zapomněl starý učet na ,kterem jsem tu byl celkem dlouho ..
No hlášení: Nějak zvlášt jsem zrovna na nějake lidi ,kteří zrovna něco mají nějak nenarazil ,takže jsem neměl nic moc hlásit ,protože kdysi jsem spíše hral jen speedsurf.
A na dust ,když jsem viděl hackera ,tak jsem to hlasil do "!" ,ale nikdo neodpovídal ,tak jsem to nechal na ostatních :) a vždy admin přišel :)

B!g 5m0k3
27-06-16, 17:19
cheating

proti

Samco
09-07-16, 18:14
Aktivita v posledných týždňoch len na iných módoch. Obrovským mínusom je cheating. Na serveroch v poslednej dobe vulgárne vystupovanie, urážanie hráčov. Prijatie neprichádza do úvahy.

PROTI

Del!k98
13-07-16, 11:00
Proti cheating + hráva všetko možné len nie DD.

Maaaaaaaaaaja
17-07-16, 10:32
AB bylo použito proti hackerovi .. Volal jsem admini přes FORUM ,ale nikdo nic :) ,tak jsem se rozhod to vzít do vlastních rukou :) No dostal pár hlav a odešel :) ,ale v tu chvíli přišla admin/ka a zabanovala mne :). Takže super načasování že ? :D

Tak díky za všechny odpovědi :)

Uvědomuješ si vůbec, co tu píšeš ? Se tady přiznáš, že zapneš na serveru cheaty jen proto, že to udělal někdo jiný a pak jdeš žádat o práva ? Lock.

Koprakek
17-07-16, 11:21
Já věděl že na Vitkovickou chodí jen nevychovanci :hypocrite:
Proti i přesto že jsi zdejší.

Saintpepo
05-08-16, 10:19
Lock.