PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o admin práva na Zombie Escape



Delete
26-06-16, 17:59
Dobrý deň

Volám sa Jozef a mám 15 rokov, narodený 30.8.2000. Medzi moje záľuby patrí: Hranie cska(to asi na prvom mieste) rád chodím s kamarátmi von, zabávam sa v podstate všetko ako normálny chalan v mojom veku.

Na Kotelne hrám s menšími, aj väčšími prestávkami zhruba 3-4 roky niečo aj na NSku.

Medzi moje + patria: Komunikatívnosť, riešenie problemov s chladnou hlavou, lojálnosť, spravodlivosť
Medzi moje - patria: Občas som náladový, sem tam lenivý a niekedy aj roztržitý

Hlásenie cheaterov a porušovanie pravidiel, väčšinou tieto problémy hlásim na fórku alebo ked tak napíšem aj samčovi, alebo aj cez (!)

Zombie na kotelne hrám už cez 2-3 roky, je to mód ktorý ma veľmi baví vždy sa pripájam na zombie s radosťou. Najviac obľubujem mód Zombie Escape. Nuž, ale nájdu sa aj ľudia ktorí vám hru znepríjemňujú, či už cheatovaním alebo ničením mostov, úmyselným zatváraním dverí pred nosom alebo blokovaním.

Skúsenosti s postom admina mám, robil som admina cez 3-4 mesiace na jednom nemenovanom portály, takže skúsenosti mám.

Prečo by som chcel robiť admina: Admin je pozícia ktorá je z môjho pohľadu zaujímavá, admin je človek ktorý nieje nič viac ako hráč, admin je človek ktorý by mal hráčom pomáhať a usmerniť ich. Rád pomáham hráčom a táto pozícia ma naplňuje.

Moja steam id: STEAM_0:1:83992530
Moja IP adresa: 78.98.33.22

S pozdravom Delet.

Troppe
30-06-16, 15:59
Deleta potkávám na ZE celkem často. Chatlog je v pořádku,aktivita taktéž.
Hlášení od něj od něj dostávám na Steam,popřípadě přes !.

Pokud se na tebe nenajde žádná špína,tak jsem PRO.

Delete
30-06-16, 17:13
Deleta potkávám na ZE celkem často. Chatlog je v pořádku,aktivita taktéž.
Hlášení od něj od něj dostávám na Steam,popřípadě přes !.

Pokud se na tebe nenajde žádná špína,tak jsem PRO.

Ďakujem,veľmi si to vážim.

Samco
09-07-16, 18:23
Žiadosť mi príde trošku unáhlená. V čase jej podania si len po dlhšej pauze znova začal hrať. Aktivita je slušná, chovanie taktiež a hlásenia môžem potvrdiť. Pokračuj v tom naďalej a uvidíme.

Delete
09-07-16, 18:27
Žiadosť mi príde trošku unáhlená. V čase jej podania si len po dlhšej pauze znova začal hrať. Aktivita je slušná, chovanie taktiež a hlásenia môžem potvrdiť. Pokračuj v tom naďalej a uvidíme.

Ďakujem za vyjadrenie, určite budem. :)

Delete
17-07-16, 18:09
Poprosil by som aby sa aj ostatný vyjadrili. Vopred vďaka.

halelujah
18-07-16, 22:11
Btw toto som vytiahol len z žiadosti riešenie problemov s chladnou hlavou, spravodlivosť Občas som náladový, sem tam lenivý a niekedy aj roztržitý . Nemyslíš že je to oxymoron , že si to protirečí ? Inak chalan je v pohode, poznám ho dobre , hráva často (posledný čas) a predtým má nahraného dosť času. Ak bude pokračovať táto aktivita aj ďalší mesiac tak za mňa ZA .

Delete
18-07-16, 22:35
Btw toto som vytiahol len z žiadosti riešenie problemov s chladnou hlavou, spravodlivosť Občas som náladový, sem tam lenivý a niekedy aj roztržitý . Nemyslíš že je to oxymoron , že si to protirečí ? Inak chalan je v pohode, poznám ho dobre , hráva často (posledný čas) a predtým má nahraného dosť času. Ak bude pokračovať táto aktivita aj ďalší mesiac tak za mňa ZA .

Máš pravdu protirečí si to, aj keď tam je písané iba niekedy ale to tu asi ďalej riešiť nejdeme, každopádne veľká vďaka.

Delete
03-09-16, 20:43
Dopredu sa chcem ospravedlňit za neaktivitu. Z dôvodu reklamácie notebooku, odišla mi zvukova karta (pravdepodobne) takže od 4.9.2016 odchádzam na internát a notebook na reklamaciu, zatial som si istý že to bude trvať minimalne do 11.9.2016, ak sa podarí ntb opravit skor, tak to tu editnem, to iste ak sa to aj predlži, dakujem za pochopenie.

S pozdravom Delet.

e- som dement, prepísal som sa v dátume.

B!g 5m0k3
03-09-16, 23:40
Dopredu sa chcem ospravedlňit za neaktivitu. Z dôvodu reklamácie notebooku, odišla mi zvukova karta (pravdepodobne) takže od 4.4.2016 odchádzam na internát a notebook na reklamaciu, zatial som si istý že to bude trvať minimalne do 11.4.2016, ak sa podarí ntb opravit skor, tak to tu editnem, to iste ak sa to aj predlži, dakujem za pochopenie.

S pozdravom Delet.
Máš nejak spomalený internet. :wat:

Delete
04-09-16, 00:28
Pardon....

Delete
07-09-16, 16:41
Lock