PDA

Zobrazit normální verzi : O žádostech o práva



1488.6
27-01-12, 22:19
téma založeny kvůli tomuhle :) http://csko.cz/forum/showthread.php?4750-Pro%C4%8D-nem%C5%AF%C5%BEeme-ps%C3%A1t-k-%C5%BE%C3%A1dost%C3%ADm-o-pr%C3%A1va
.
.
http://csko.cz/forum/showthread.php?4187-%C5%BD%C3%A1dost-o-pr%C3%A1va-na-serveru-JB
skvělá žádost a choval se v ní zakladatel dobře. A jak tam admini psali, že je přestává bavit chodit na jb, tak by se mohli vzdát o jeden server a dát ho jemu, když žádá jen na něj;)

http://csko.cz/forum/showthread.php?4783-%C5%BD%C3%A1dost-o-adminsk%C3%A1-pr%C3%A1va-na-FY-server
nápodobně jako předchozí, slušná žádost

http://csko.cz/forum/showthread.php?4892-Naposledy-moje-psan%C3%A1-%C5%BE%C3%A1dost-o-pr%C3%A1va/page2
lock;) lidi jako on, nemají co dělat v adminství. Co jsem četl co předvedl v žádosti.
.
.
http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%C5%BE%C3%A1dost%C3%AD-!!!
bych přidal ještě tam navíc podmínku, mít nahráno na steamu víc jak 300 hodin, když jsem se koukal na ty žádosti, tak tam píšou i ty co si teprve koupili steam a vymlouvaj se na to, že tady hrajou dlouho

Charon35
27-01-12, 22:33
Rosi a Deamon dostali ANO. hapOh.... čiže tak ako by si to vyriešil ty, to je vyriešené už dávno. Ale posledné slovo má Kotel.

Počet nahraých hodín na steame sa sleduje. Ale napr. na JB nie je treba mať toľko odohratého, takže je to zbytočné dávať do pravidiel. :)

1488.6
15-02-12, 21:23
http://csko.cz/forum/showthread.php?5291-%C5%BD%C3%A1dosti-o-pr%C3%A1va
Jestli je dostane, hráli by jste tady ještě? Já už asi ne, ptž tohle je už příliš takovy nadržování. Jak všichni jako ovečky se přidávali k ano. Jak psal tam Valdez, může říct bratroj,ikdyž nejsou u sebe tak může napsat sms :p ale kčemu je takej admin dobrej, když chce kickovat všechny co poví- lamy,uninstal.... k hovnu je. Ale jak tohle on napsal až když byl admin, že by tohle kickoval banoval, ptž věděl že charon by ho s tím poslal doprčic. Kotel by mu je za to měl ty práva sebrat (zneužívání práv) ale kotel je nesebere, ptž by nechtěl přiznat svoji chybu, že ho přijmul

Svacinar
15-02-12, 21:45
Ten nemuze dostat prava. Djkofy by o ne mel prijit a nemik taky. To se ale nestane a kazdymu kdo uz tady chvili je, je jasny jak to tu chodi a jak to dopadne. Nic se nestane ;)

apach29
15-02-12, 21:48
Ten nemuze dostat prava. Djkofy by o ne mel prijit a nemik taky. To se ale nestane a kazdymu kdo uz tady chvili je, je jasny jak to tu chodi a jak to dopadne. Nic se nestane ;)

Tech kandidatu na odebrani prav je tu vice a kazdej kdo to tu pravidelne sleduje to vi.
+1 Svaco

Cegan z Lesa
15-02-12, 21:49
Jestli je Kofi jr. dostane, tak mě kotel fakt zklame.

1488.6
15-02-12, 21:55
náboráři (chmod,charon) by měli taky dostat právo na odebrání práv. Však se starají o tohle, tak by to měli mít taky umožněno

Cegan z Lesa
15-02-12, 21:58
To je dôvod!

"iksdé"


A Bezdakovi +1 za to, že ako jeden z mála adminov sa odvážil ísť "proti prúdu".

Heh.....tak tak, Bezdak má u mě taky velké +

Kotel
15-02-12, 22:01
http://csko.cz/forum/showthread.php?5291-Žádosti-o-práva (http://csko.cz/forum/showthread.php?5291-%C5%BD%C3%A1dosti-o-pr%C3%A1va)
Jestli je dostane, hráli by jste tady ještě? Já už asi ne, ptž tohle je už příliš takovy nadržování. Jak všichni jako ovečky se přidávali k ano. Jak psal tam Valdez, může říct bratroj,ikdyž nejsou u sebe tak může napsat sms :p ale kčemu je takej admin dobrej, když chce kickovat všechny co poví- lamy,uninstal.... k hovnu je. Ale jak tohle on napsal až když byl admin, že by tohle kickoval banoval, ptž věděl že charon by ho s tím poslal doprčic. Kotel by mu je za to měl ty práva sebrat (zneužívání práv) ale kotel je nesebere, ptž by nechtěl přiznat svoji chybu, že ho přijmul
Adminy vybiraji admini, nestaram se o to, ci to je chyba. Hraci se mohou vyjadrit na foru v jinem topicu nebo pres pm. Další věty nechápu. Nepíše tam nic o lamách. Dej prosím odkaz, kde to psal a koho se to tyka.

Bezdak
15-02-12, 22:03
http://csko.cz/forum/showthread.php?5205-slu%9Anost-na-serverech!!!
post numba 14

Kotel
15-02-12, 22:08
Takze, kdyz nekdo napise, abyste respektovali ostatni a nenadavali, tak si zaslouzi odebrat prava? Netreba komentovat.

1488.6
15-02-12, 22:08
Adminy vybiraji admini, nestaram se o to, ci to je chyba.
ok, moj fail ;) ale práva na odebrání by mohli mít i náboráři


http://csko.cz/forum/showthread.php?5205-slu%9Anost-na-serverech!!!
post numba 14
jsi mě předběhl, jinak thx :)


Takze, kdyz nekdo napise, abyste respektovali ostatni a nenadavali, tak si zaslouzi odebrat prava? Netreba komentovat.

otevřeně tu říkám, že podobné jednání nebudu za svojí přítomnosti na serveru nikomu tolerovat. Hráč bude upozorněn, pokud nepomůže kicknut a pokud ani to, tak si mě nepřejte :) ;) za napsaní slova lama,uninstal, jak to tam on napsal, že by dával kick. To je docela divny ne? Takej člověk nemá mít práva, ptž je to fail

Kotel
15-02-12, 22:11
Staci kdyz 1 admin/hrac napise, ze s nekym neni neco v poradku a bude to pravda, o prava prijde. Ale stiznosti typu: "rekl jsem mu, ze je curak a dal mi kick/ban" fakt neberu. Ve stiznostech jste mohli kolikrat videt jak hraci chteji potopit nejakeho admina a nakonec se ukazalo, ze si to vymyslel.



;) za napsaní slova lama,uninstal, jak to tam on napsal, že by dával kick. To je docela divny ne? Takej člověk nemá mít práva, ptž je to fail
A dává? Myslim, ze se to vyresilo, kdyz vetsina napsala, ze je blbost to resit. Kdyby za to chtel kickovat, nebude se nas ptat, jestli muze.

1488.6
15-02-12, 22:12
tojo čurák to je klidně na kick, ale ne tamto

ZEUS
15-02-12, 22:26
Přijde mi to, že mu ty práva závidíte, proč by si Kofi jr. nemohl zažádat o práva ? Vy jste si taky zažádali o práva ! Máte někde v pravidlech žádostí, jak musí tu bejt dlouho na foru ? Zkušenosti s cheaterama má, skill má a steam taktéž má. Takže všechny podmínky splňuje. Aktivní na serveru je, což je nejdůležitější.
Btw. Bay boysi, všiml sis tam někde mého ana ? Já tam teda nikde nevidím. Kofi se mě ptal, zda si má podat žádost o práva, řekl jsem mu, že za zkoušku nic nedá. Tak nevím, co furt píšete, že dostane práva z protekce.

Kotel
15-02-12, 22:27
Kofi dal zatim 5 banu za vulgarnost. Posledni hrac psal tohle:
22:52:51 <STEAM_0:1:19046837><95.102.23.36> *DEAD*DJ Salam : chcem byt admin
22:52:54 <STEAM_0:1:19046837><95.102.23.36> *DEAD*DJ Salam : vy svineee
22:53:10 <STEAM_0:1:19046837><95.102.23.36> *DEAD*DJ Salam : drz papulu ty kurva ciganska bo ta zajebem nozom
22:55:44 <STEAM_0:1:19046837><95.102.23.36> DJ Salam : ako moze admin kicknut buduceho sefa serveru ti jebeee?
22:55:51 <STEAM_0:1:19046837><95.102.23.36> DJ Salam : hend zajtra mas po pravach
22:56:04 <STEAM_0:1:19046837><95.102.23.36> DJ Salam : jj hlavne bann sa nauc ako sa to pice
22:56:14 <STEAM_0:1:19046837><95.102.23.36> DJ Salam : ty kokooot

Ban mu dal az kdyz kick nepomohl. Nemel si ho vsimat? Za hodinu by naskakalo pet filutu do stiznosti, ze admin si jen hraje a nic nedela.

Dalsi ban:
22:34:21 <STEAM_0:0:41648495><89.190.43.85> *DEAD*knife or awp : dmnce posrana
22:34:25 <VALVE_0:0:729095625><213.81.138.74> :-)) :
22:34:28 <STEAM_0:1:31943062><90.179.127.239> M!KO : klidni slovnik sefe
22:34:33 <STEAM_0:0:41648495><89.190.43.85> knife or awp : drz picu
22:34:34 <STEAM_0:1:3913772><89.102.104.66> desp' :
22:34:36 <STEAM_0:0:41648495><89.190.43.85> knife or awp : nulo posrana
22:34:36 <VALVE_0:0:729095625><213.81.138.74> :-)) : BAN !

Celkove dal ten den 3 kicky. Napiste prosim argumenty, cim poskozuje tento admin server a ostatni hrace. Sprosty slova nebo urazky jsem od nej nevidel.

zavo
15-02-12, 22:45
M!KO si prava zasluzi rozhodne, len je Fakt ze brat mu povie ze tam je hrac co ma WH zabanuj ho naco byt dvaja Ale ano zasluzi si to aj kofi

djkofi
15-02-12, 22:49
přijde mi smutný tohle číst, protože nikdo by tohle nenapsal, když bych dnes nereagoval na jejich kamaráda Karlose....jestli Kotel řekne, že mi práva vezme, přijmu to...ale psát, aby mi sebrali práva, protože jste kámoši s Karlosem a ja si dovolil mu něco říct, mi přijde jako těžká ubohost...a můžu se tomu jenom smát...ale klidně si na mě něco hledejte dál, já mám svědomí čistý...a obouvat se do mýho bratra kvůli tomu, že je můj příbuznej? Ubohost číslo dvě...Jinak, jestli jste si nevšimli, nehlasoval jsem pro to, aby bratr práva dostal...laskavě si to přečtěte ještě jednou, jestli jste to nepochopili :D nebo mám kopírovat koment z threadu? kdybych jasně nenapsal, že je to mů bratr, nikdo z vás by po tom ani neštěkl....opět musím říct, že mi nezbývá, než se smát vaší ubohosti....nevim co víc k tomu dodat..jinak zdravím všechny Karlosovy hochy

Cegan z Lesa
15-02-12, 23:19
Přijde mi to, že mu ty práva závidíte, proč by si Kofi jr. nemohl zažádat o práva ? Vy jste si taky zažádali o práva ! Máte někde v pravidlech žádostí, jak musí tu bejt dlouho na foru ? Zkušenosti s cheaterama má, skill má a steam taktéž má. Takže všechny podmínky splňuje. Aktivní na serveru je, což je nejdůležitější.
Btw. Bay boysi, všiml sis tam někde mého ana ? Já tam teda nikde nevidím. Kofi se mě ptal, zda si má podat žádost o práva, řekl jsem mu, že za zkoušku nic nedá. Tak nevím, co furt píšete, že dostane práva z protekce.


Ahoj Zeusi, promiň že se ti do toho motám ale nesouhlasím s tebou. Tady nikdo nepsal, že si o ty práva žádat nemůže, tady se řeší to, že tady má podporu svého bratra a jeho " kamíku", jak tu někdo psal. A prosím, neříkej mi, že to není pravda. Když si tady žádá o práva někdo, kdo není vůbec známý (protože tu nemá své kamíky), má pár příspěvků na fóru a má nahráno na severech málo času (což kofi jr. má), tak se mu většina adminů "vysměje",napíše zkus to za rok dva a okamžitě to lockuje...Tak by to samozřejmě mělo být, tak proč to tak není u Kofiho jr. ?? Proč asi.....
Jak už jsem psal v jiném postu, jestli si myslíte, že to píšu jen proto, že já ty práva nedostal a nějak mu závidím, že on je bude mít, tak si to klidně myslete dál...Já práva nedostal a souhlasím s tím. Zkusil jsem to a nevyšlo to... ale myslím že jsem na tom byl hodně podobně jako Kofi jr.
Je to můj názor, pokud s ním nesouhlasíš ty nebo i ostatní, budu to respektovat.

Takže jak říkám, nic osobního proti nikomu nemám, ale každý by se měl měřit stejným metrem bez ohledu na kamarádství nebo bratrství.
Jinak tě taky zdravím M!KO.

Kotel
15-02-12, 23:23
M!KO si prava zasluzi rozhodne, len je Fakt ze brat mu povie ze tam je hrac co ma WH zabanuj ho naco byt dvaja Ale ano zasluzi si to aj kofi
Tyhle faily jsou tu porad i bez bratru. Maly buu ma bratra, co hraje/hral na jeho steamu 2 roky a resil to nekdo?
Porad resite hovna. Zkuste neco na rozptyleni: http://csko.cz/download/fun.jpg

BUBEN
16-02-12, 00:15
http://csko.cz/download/fun.jpg
Zase jsem něco propásnul? To už máme i vlastní disk? :)

NUME
16-02-12, 00:17
Dobře Kotel...
Rozjel se tady krutej flejm, připadam si jak v Beverly Hills...
Kofíci předvedli , že v hlavě nemají nasráno.
Je tu plno těch, co mají 150 nesmyslnejch postů typu ":D". Ti můžou jen tiše závidět, co poslali tihle bratři.

Je mi jedno, jak to bude s Kofiho právama, ale jsem pro to, aby udílení práv vedlo ke zvýšení kvality csko.cz...
Ať už jsou admini spolužáci, nebo z jednoho baráku, nebo bratři, nebo ať s polu klidně chrápou, hlavně ať ví co dělaj a ať to dělají poctivě.

Toť vše. Dík za prostor.
NUME

Charon35
16-02-12, 00:21
Tyhle faily jsou tu porad i bez bratru. Maly buu ma bratra, co hraje/hral na jeho steamu 2 roky a resil to nekdo?
Porad resite hovna. Zkuste neco na rozptyleni: http://csko.cz/download/fun.jpg

Nejaká mi je povedomá :think:

@1488: Právo na odobranie práv by bolo aj tak zbytočné. Kotel by aj tak musel s každým, ktorému by sa práva odoberali, súhlasiť. Čiže len zdvojená robota. Jedine mať plnú moc na dávanie/odoberanie práv. Len to určite nevíde, ani neviem, či by som sa na to cítil. Už aj tak som ten najhorší pre niektorých.

Inak fakt neviem, o čo tu ide. Už ste to videli u Cegana. Skoro všetci boli ZA, aj tak ich nedostal. Nemyslíte, že ste len urobili zbytočný rozruch okolo toho? :smile:

Cegan z Lesa
16-02-12, 00:38
Inak fakt neviem, o čo tu ide. Už ste to videli u Cegana. Skoro všetci boli ZA, aj tak ich nedostal. Nemyslíte, že ste len urobili zbytočný rozruch okolo toho? :smile:

To je fakt, trochu jsem se nechal unést, když už s tím nesouhlasilo více lidí. Všichni jsme tu začli psát jako kdyby už ty práva měl. Mě šlo jen o to, že jsem Kofiho jr. potkal na classiku opravdu jen párkrát a s jeho žádostí souhlasili skoro všichni jako by tu byl nějaký veterán, což mi přišlo dost nefér vůči ostatním. Kotel už se k jeho žádosti vyjádřil a určitě s ním souhlasím.Tím bych to uzavřel.

djkofi
16-02-12, 01:55
hlavně si myslim, že mluvit o někom, koho neznáte takovym stylem je dost nefér vůči němu i mě.. Nevim co je špatnýho na tom, že zkusil požádat o práva...je tu spousta dalších lidí co o ně žádá úplně stejně a neviděl jsem, že by to někdo takhle propíral, tak kde je zakopanej pes???... Nezastávám se ho a nedělám mu protekci a rozhodně kvůli tomu nelezu nikomu do zadku, a je mi celkem jedno jestli bude mít práva nebo ne, a taky, pokud se admin team shodne a vetšina řekne a't jdu, klidně se práv vzdám..než abych poslouchal kecy lidí, který si neviděj ani na špičku nosu...šlo jen o to, že chtěl být v admin teamu proto, že by mohl pomoct...má s adminingem podstatně víc zkušeností než já a většina co o ně žádá i když mu je 16...a když už se chytáte pravidel, který jsou daný kotlem jako základní, tj hrát na kotelně aspoň tři měsíce ( nikde se nepíše, kolik hodin by měl mít odehráno) tak s klidem můžu říct, že na kotelně jsem s nim hrával občas už když jsem s cskem začínal...tj cca 2-3 roky zpátky...a to že zná několik lidí, co jsou v admin teamu a hraje s nima, by rozhodně neměla bejt nevýhoda...naopak, ty lidi ho aspoň znaj, ne jako vy, co sem dáváte zcesntný komentáře...GN

NemiKD
16-02-12, 02:32
Hlavně bych se vykašlal na tohle, melete tu kraviny, je mi jedno kolik má admin příspěvků na fóru u admina jde o to, aby byl na serveru, aby se uměl ovládat a měl v hlavě mozek, což většina co žádá o práva ani nemá. Kofi jr, rozumí vše módům má v hlavě mozek a hraje to aspoň 3 roky. Ruku na srdce, řekněte mi, kdo z vás tu hru hraje 3 roky a kdo z vás je na úrovni aby mohl psát co píšete?

Když jsem na kotelně začínal byl jsem těžká lama, začínal jsem tady a kolektiv takovej, že jsme se spolu normálně bavili a na kotelně se všichni znali, tehdy byli admini Opixie, HunticSVK dlouhis a další. Nikdy si na serveru nikdo nenadával... Po roce hraní na kotelně na mě přišla touha po tom být lepší, byl jsem malej, blbej a lama, učil jsem se hrát a učil se znát tu hru a všechno jsem se učil sám. Na kotelně už jsem byl kdysi admin, přišel jsem o práva, a proč? Protože jsem byl lama a neuměl se ovládat. Za 4 roky hraní jsem se naučil jedno jediný co je důležitý, neřešit "hovna" a to, že mi někdo píše na serveru neřešit. Dneska tady na kotelně co si lidi dovolí je o proti minulým letům co pamatuju z aktivního hraní na kotelně docela dost hrozný. Na kotelně hraju furt, někdy sem hrál jednou týdně někdy třikrát týdně pod jiným nickem a neznám prakticky z nikoho krom pár lidí co sem s nima z kotelny hráol každej pátek mixy. Naučil jsem se tu hru aspoň trochu ovládat a znát ji, na kotelnu mi to stačí a teď si myslim, že toho admina mám právem a řekl bych, že když někoho posuzuju tak posuzuju docela dobře a řikám vám, že kofi jr. by byl docela dobrej admin a je to můj názor.

Vy tu koukáte na úplný kraviny, aktivitu na fóru? K čemu to je? K ničemu ve hře vás to nezdokonalí a o schopnostech člověka to nic nepoví. A za 5,5 roku co tu hru hraju tak jsem si zahrál s dost lidma a řekl bych, že hodně z vás nemůže a mělo by mít zákaz posuzovat kdo by admin být měl a neměl. Mojí podporu kofi jr. mít bude, za svim názorem si stojim.

dtr
16-02-12, 06:24
Aktivita na foru -> to je tak, když někdo píše pod každej thread, tak nabírá posty. Skvělý příklad je zavo, ten co je tak blblej, že sem dokáže postnout post třeba takový ,,:d :d". Když někdo příjde s 1 příspěvkem na foru, tak zase není aktivní.

Já to tu vidím tak, že je tu sekta lidí, kterým se nelíbí styl, jakým to kotel žene dopředu a admin team, takže dvě strany proti sobě a do toho se taky někdy přidá ultramozocrew0w. Takže tři strany co na ostatní strany hledaj špínu.

Chvilku jsem tu nebyl, ale jak teď vidím, je to tu pořad stejný ;).

Kotel
16-02-12, 07:42
V podmínkách o fóru nic není, protože skill admina nijak neovlivnilo, jestli něco psal fóru nebo ne. Je to ale plus. Vypsané jsou jen základní podmínky, bez kterých se dál nebavíme. Jako admin je nutné, aby na fórum chodil.

Dwane Dibbley
16-02-12, 09:10
přijde mi smutný tohle číst, protože nikdo by tohle nenapsal, když bych dnes nereagoval na jejich kamaráda Karlose....jestli Kotel řekne, že mi práva vezme, přijmu to...ale psát, aby mi sebrali práva, protože jste kámoši s Karlosem a ja si dovolil mu něco říct, mi přijde jako těžká ubohost...a můžu se tomu jenom smát...ale klidně si na mě něco hledejte dál, já mám svědomí čistý...a obouvat se do mýho bratra kvůli tomu, že je můj příbuznej? Ubohost číslo dvě...Jinak, jestli jste si nevšimli, nehlasoval jsem pro to, aby bratr práva dostal...laskavě si to přečtěte ještě jednou, jestli jste to nepochopili :D nebo mám kopírovat koment z threadu? kdybych jasně nenapsal, že je to mů bratr, nikdo z vás by po tom ani neštěkl....opět musím říct, že mi nezbývá, než se smát vaší ubohosti....nevim co víc k tomu dodat..jinak zdravím všechny Karlosovy hochy
hnedka druhej řádek a už karlos karlos karlos, začal sis ty, tak nemumrej, hlavně že máš věci na co svádět

Charon35
16-02-12, 09:37
Vy tu koukáte na úplný kraviny, aktivitu na fóru? K čemu to je? K ničemu ve hře vás to nezdokonalí a o schopnostech člověka to nic nepoví.

Možno o charaktere a inteligencií človeka...

- Nikto nebol zamietnutý len kvôli tomu, že mal 1 príspevok na fóre. Vždy to bolo niečo iné.
- Podľa mňa, niekto sa zľakol a vyčmuchal rodinkárstvo, tak jasne, že sa toho museli chytiť, aby sa stará parta mohla do niečoho obuť a riešiť cipoviny jak delo.

Asi by fakt bolo dobré, aby do žiadostí nikto nevidel. Len neviem, čo za kraviny by ste riešili potom.

1488.6
16-02-12, 10:07
přijde mi smutný tohle číst, protože nikdo by tohle nenapsal, když bych dnes nereagoval na jejich kamaráda Karlose....jestli Kotel řekne, že mi práva vezme, přijmu to...
svědomí čisty? Hahah. Neznáš jak to tady chodilo tak pomlč :p Neponížil jsi jen karlose, ale většinu v chatu... Jo měl by je vzít, za to ponížení stálých členů v krátké době registrace.

Asi tu jeste nehrajes 3 mesice. Na classic a dm je treba vic zkusenosti.
good job;) tamty ostatní to brali jen, že se kamarádičkujou s jeho bratem. A taky sis mohl všimnout jak u obou kofi čokolád, jim bylo jedno 1 příspěvek a hned práva, ostatní by hned zavrhli a psali by to. Takže tu žádost už můžeme locknout.

nehlasoval jsem pro to, aby bratr práva dostal...

takže za mě, jen přímluva
omfg. Každej tam píše přímluvy. PRO je PŘÍMLUVA ty 0. Je to vidět, že neznáš význam ČESKÝCH slov

djkofi
16-02-12, 10:32
to : 1488.6

:D Z tebe ta inteligence úplně pramení...;) nemám co bych k tomu už dodal...a prosím, ty mudrci, zamysli se..od kdy je PRO a PŘÍMLUVA to samý???? Těžko ale vysvětlovat něco někomu na úrovni tvého vzdělání, protože to co sem píšeš o tobě dost vypovídá :D

1488.6
16-02-12, 10:37
omfg to je kkk :/O práva píšou všichni přímluvy či nesouhlas ty lamo. Sám nemáš mozek, když neznáš pojem toho slova

djkofi
16-02-12, 10:55
jak říkám, jsi inteligent ! :D palec nahoru ubožáku

NemiKD
16-02-12, 11:33
omfg to je kkk :/O práva píšou všichni přímluvy či nesouhlas ty kkte černej. Sám nemáš mozek, když neznáš pojem toho slova

Další se projevil, ovládej se prosimtě.

bones
16-02-12, 11:33
Stale sa tu riesi to iste dokola, aj ja som bol kedysi do toho fora zazraty a refreshoval som ho kazdych 5 sekund a banoval Juroba s Billym hned jak si vytvorili nove ucty, ale treba sa na to pozriet trochu s nadhladom. Riesia sa tu uplne somariny. Kazdy ma pravo dostat sancu, sme ludia, nikto nie je neomylny, ale az casom sa zisti, kto za co stoji a kto to ma v hlave v poriadku, tieto predSUDky naozaj nemam rad.
Je teraz sice trochu zima a vacsina sportovych a inych aktivit sa premenila sedenim na riti za pocitacom, ale netreba to prehanat. Kotel vam tu naznacil, ze sa netoci svet okolo kotelny a naozaj nie je potreba taketo veci riesit, dokonca to nema ani vyznam. Byt adminom na tomto portali naozaj nie je lahke, neustale na vas striehnu stovky oci a pozoruju, kedy spravite chybu, ale nikto sa nepozera na to pozitivne, co ste pre portal urobili dobreho, bohuzial zijeme v takych hlupych krajinach, kde je toto na dennom poriadku aj vo firmach a podnikoch, tak sa netreba cudovat, ze aj tu chce vzdy niekto niekoho potopit a dokazat mu, ze je nanichodnik.

mrkvicka
16-02-12, 12:56
trošku som nepochopil načo ste tento topic založili ked su tu same hadky.. LOCKNITE TO!

Charon35
16-02-12, 13:02
trošku som nepochopil načo ste tento topic založili ked su tu same hadky.. LOCKNITE TO!

Ešte sa niečomu čuduješ? Poslanie niektorých na fóre je len rýpať do admin teamu (teraz nemysliím zakladateľa tohto vlákna). A toto by chceli aby sa dialo aj v žiadostiach o práva.

djkofi
16-02-12, 13:03
Jde o to, že ten topic rageujou lidi, co si neuměj zamíst před vlastnim prahem a jsou zapšklý vůči schopnějším lidem..neuměj než kecat a remcat a pomlouvat ostatní...jak na základce:D...to je náplň jejich života :) srát se do lídí a přitom mít v hlavě hovno....proto končim s adminingem, kvůli těmhle lamám a dementům a říkám to otevřeně, nemám důvod se za něco schovávat a je mi jedno, kdo si o tom co jsem napsal myslí...

1488.6
16-02-12, 13:41
15/02/2012 18:04 <djkofi> nic jinýho si taky nezasloužíš šašku :)
15/02/2012 18:08 <djkofi> ty si asi myslíš, že si tady z tebe každej sedne na prdel viď? :DD
15/02/2012 18:10 <djkofi> jen mi řeněte kluci kolik že vám je?
15/02/2012 18:10 <djkofi> iq odpovídá základní škole... :D
15/02/2012 18:17 <djkofi> Karlosi, začínáš se mi opravdu líbit...je pravda že každý forum by mělo mít svoje maskoty
15/02/2012 18:18 <djkofi> Uděláš mi teda fotku? Prej se učíš s photoshopem ale výsledky nic moc....tak jak? kam ti ji mam upnout?
15/02/2012 18:19 <djkofi> Dwane :D to máš asi z nějaký telenovely ne?
15/02/2012 18:20 <djkofi> libí se mi, jakej jsi za tim monitorem king :DD
15/02/2012 18:20 <djkofi> par facek bys měl dostat ty..ale jestli chceš, můžu se stavit a můžeš mi je dát...kam můžu přijet, mám teď dovolenou
15/02/2012 18:21 <djkofi> i za tebou se rád stavím, adresa? hero?
15/02/2012 18:21 <djkofi> tak mi pošli ulici, mám to jen 40km
15/02/2012 18:22 <djkofi> rád si to poslechnu do očí
15/02/2012 18:22 <djkofi> bojíš se? nebo máš ty silný řeči jen za monitorem chlapče?
15/02/2012 18:23 <djkofi> vy ste teplý kluci?
15/02/2012 18:23 <djkofi> nebudu to řešit na serveru kloučku, dej mi tu adresu
15/02/2012 18:24 <djkofi> mě zajíma co stojí za niemanda za tim nickem
15/02/2012 18:25 <djkofi> ale jak koukám, hlupákovi se dá těžko něco vysvětlovat :D
15/02/2012 18:26 <djkofi> adresa nic?
15/02/2012 18:27 <djkofi> nejsou to nervy Johny, jen se těm dětem směju...nedokážou se postavit za něco, co píšou..v chatu jsou králové..doma zaprděný děcka...
15/02/2012 18:28 <djkofi> ne nad userama...stavim se proti demenci..a každym příspěvkem ji jen potvrzuješ
15/02/2012 18:29 <djkofi> přečti si co píšeš, oc to nedává smysl
15/02/2012 18:29 <djkofi> já ne...pár po hubě a byl by klid, ale na to nemaj koule...šašci
15/02/2012 18:31 <djkofi> HEROES :DDDD
15/02/2012 18:31 <djkofi> ale nemáš na to mi to říct do očí viď ?
15/02/2012 18:31 <djkofi> ste k smíchu děti...
15/02/2012 18:31 <djkofi> hlavně když vám maminka utře prdel a táta zaplatí net .DDD
15/02/2012 18:32 <djkofi> kde je ta adresa?
15/02/2012 18:34 <djkofi> doufám že otevřeš :D
15/02/2012 18:34 <djkofi> když bys v hlavě něco měl, tak sklopíš uši nulo
15/02/2012 18:34 <djkofi> 15 a budeš tu pyskovat
15/02/2012 18:35 <djkofi> demence nevymizi
15/02/2012 18:36 <djkofi> napíše 15 letej fagan co neví o čem byl komunizmus :DDD
15/02/2012 18:37 <djkofi> nemá cenbu řešit něco s lidma, co si neviděj do huby
15/02/2012 19:01 <djkofi> víš, ne každej má čas u toho pořád sedět, ale ty asi nemáš jiný povinosti...
15/02/2012 19:04 <djkofi> jendou třeba pochopíš, co to povinosti jsou...možná za pár let pokud se ti v hlavě rozsvítí...
15/02/2012 19:06 <djkofi> apachi? ty jim supluješ tátu? nebo co že je bráníš jak kohout kuřata? :D
15/02/2012 19:07 <djkofi> pokud bereš jako povinost chodit do školy a vynýst smetí tak asi jo
15/02/2012 19:08 <djkofi> ja se taky nebavil s nim...ale Karlosem, a nejsem tvuj bro hošku
15/02/2012 19:10 <djkofi> ja tu ale apachi nemluvim o csku ani pravech ani o tom, kdo tu co dokazal...
15/02/2012 19:11 <djkofi> to není frajeření, mě zajímá, když si z lidí děláš prdel Karlosi, jestli jim to seš schopnej říct i do očí...SUDE
15/02/2012 19:12 <djkofi> napsla bych mu to úplně stejně, i kdybych neměl práva
15/02/2012 19:13 <djkofi> pokud se zastáváš lidí, jako je karlos, který se zmůžou na to pomlouvat, kurvit lidem fotky a podobně, tak to o tobě taky dost vypovídá
15/02/2012 19:14 <djkofi> a jestli ti je 35 tak je to o tovíc smutný

- sám sis začal ty. Se sereš do cizích konverzací a nikdo se tě o to neprosil. A sral si se do každýho, se vtíráš jak hajzlpapír.


Ešte sa niečomu čuduješ? Poslanie niektorých na fóre je len rýpať do admin teamu (teraz nemysliím zakladateľa tohto vlákna). A toto by chceli aby sa dialo aj v žiadostiach o práva. ale co on předvedl v chatu. Tak si to zasloužil ;) vše on tam tím začal tím šaškem a pak do všech

NemiKD
16-02-12, 13:48
Kdes zapoměl okopírovat to, co oni psali jemu? Já bych si z nich taky dělal srandu :)

1488.6
16-02-12, 13:51
však si to dohledaj sami v chatlogu, to šlo o ten datum a čas :)

Kotel
16-02-12, 13:58
Nejak jsi zase zapomel napsat, kdo to zacal.

djkofi
16-02-12, 14:00
1488.6 za komančů by z tebe byl skvělej udavač :DD Určitě jsi jeden z těch, co ve škole chodili žalovat paní učitelce :DD

djkofi
16-02-12, 14:48
BADBOYS xXx : šašku :D

Cegan z Lesa
16-02-12, 15:05
Zabudol :DD som :DDDDD že :D si odborník :DDD na komunizmus :DDDD

Je chválitebné, že si odstúpil, ale ja osobne som nikdy nežiadal o "tvoju hlavu". Mne išlo len o (ne)prijatie kofiho jr, ale som rád že sa to vyriešilo. Niektorí tvoji "Germánski kolegovia" by si z tohto kroku mohli zobrať príklad :)

Přesně tak, já jsem taky proti kofimu sr. nic neměl. Byl jsem pouze jenom proti přijetí kofiho jr., ale po přečtení chatu, který jsem předtím nečetl jsem se dost divil. Vytahovat se kvůli věku a blábolu o komunismu mi přijdou dost dětinský, natož všem nádavat do online heroes a k tomu psát "dej mi adresu, přijedu ti rozbít hubu". No, je to dost k zamyšlení, kdo tu je vlastně online hero.

NemiKD
16-02-12, 15:07
Přesně tak, já jsem taky proti kofimu sr. nic neměl. Byl jsem pouze jenom proti přijetí kofiho jr., ale po přečtení chatu, který jsem předtím nečetl jsem se dost divil. Vytahovat se kvůli věku a blábolu o komunismu mi přijdou dost dětinský, natož všem nádavat do online hereoes a k tomu psát "dej mi adresu, přijedu ti rozbít hubu". No, je to dost k zamyšlení, kdo tu je vlastně online hereo.

Nauč se to hrát a pak tu něco pište lidi jako vy co nic neví a nic neumí by se na to měli vysrat a držet hubu a krok, vám je do žádostí uplný nic, tak si všimejte toho ať se naučíte aspoň něco.

Cegan z Lesa
16-02-12, 15:10
Nauč se to hrát a pak tu něco pište lidi jako vy co nic neví a nic neumí by se na to měli vysrat a držet hubu a krok, vám je do žádostí uplný nic, tak si všimejte toho ať se naučíte aspoň něco.

No, tady je krásně vidět charakter zdejších adminů.

1488.6
16-02-12, 15:12
vám je do žádostí uplný nic
předtím nebylo, když mohli normální uživatelé psát do žádostí, jak to měl nastaveny kotel. Sice je to už v tahu, ptž vždy byl jeden topic přespamovanej, že se vtom nedalo ani vyznat. Sice takhle je to přehlednější, ale stejně máme právo ohodnostit uživatele než budou adminama :p buď tady nebo tady (http://csko.cz/forum/showthread.php?5028-Reakcie-na-%C5%BEiadosti-%28nie-admini!%29)

NemiKD
16-02-12, 15:12
No, tady je krásně vidět charakter zdejších adminů.

Ty máš držet hubu a krok, na serveru jsi docela noob kofi neni online hero, online hero je carlos bawson a ostatní co psali ty voloviny to jsou onlinehera, kofi se zastal akorát normálních hráčů a měl na to právo.
Admini si vybíraj s kym chtěj dělat a s kym se budou bavit, ne ty, ty můžeš jedině hrát a nekecat do ničeho do čeho ti nic neni.

NemiKD
16-02-12, 15:13
předtím nebylo, když mohli normální uživatelé psát do žádostí, jak to měl nastaveny kotel. Sice je to už v tahu, ptž vždy byl jeden topic přespamovanej, že se vtom nedalo ani vyznat. Sice takhle je to přehlednější, ale stejně máme právo ohodnostit uživatele než budou adminama :p buď tady nebo tady (http://csko.cz/forum/showthread.php?5028-Reakcie-na-%C5%BEiadosti-%28nie-admini!%29)

To je chyba, pak to vypadá tak jak to vypadá.

Cegan z Lesa
16-02-12, 15:21
Ty máš držet hubu a krok, na serveru jsi docela noob kofi neni online hero, online hero je carlos bawson a ostatní co psali ty voloviny to jsou onlinehera, kofi se zastal akorát normálních hráčů a měl na to právo.
Admini si vybíraj s kym chtěj dělat a s kym se budou bavit, ne ty, ty můžeš jedině hrát a nekecat do ničeho do čeho ti nic neni.

Mohl by sis prosím přečíst název tohoto theardu?? Je to vytvořené proto aby se k žádostem mohli vyjádřit i normal useři. Jde vidět , že ti je 15 let ikdyž na věku nezáleží. Jo a když u jsme u toho učení, tak by si se mohl taky něco naučit, třeba psát.

za svim názorem si stojim.
Heh, tím jsi mě docela pobavil.
Jinak nechápu proč tu do mě startuješ a říkáš ať se to jdu naučit hrát. I kdybych byl sebemenší lama, tak tobě to může být úplně jedno jak já hraju. Tohle jsou pub servery.....ale chápu tě, někde si svůj skill a své ego prostě zvýšit musíš, když ne v RL.

NemiKD
16-02-12, 15:41
Mohl by sis prosím přečíst název tohoto theardu?? Je to vytvořené proto aby se k žádostem mohli vyjádřit i normal useři. Jde vidět , že ti je 15 let ikdyž na věku nezáleží. Jo a když u jsme u toho učení, tak by si se mohl taky něco naučit, třeba psát.

Heh, tím jsi mě docela pobavil.
Jinak nechápu proč tu do mě startuješ a říkáš ať se to jdu naučit hrát. I kdybych byl sebemenší lama, tak tobě to může být úplně jedno jak já hraju. Tohle jsou pub servery.....ale chápu tě, někde si svůj skill a své ego prostě zvýšit musíš, když ne v RL.

Dál na vás nereaguju

Cegan z Lesa
16-02-12, 15:45
Dál na vás nereaguju

Čekal jsem to. Ahoj.

:D Dal Ta Bhoper:D
16-02-12, 17:18
Nemiku, Cegan to vie určite lepšie hrať ako ty.Ked si pozriem top15 tak Cegan má rank 3. no a teba tam proste nevidím .

Johny Pampeliska
16-02-12, 17:20
tak to mě dostalo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Cegan z Lesa
16-02-12, 17:23
Nemiku, Cegan to vie určite lepšie hrať ako ty.Ked si pozriem top15 tak Cegan má rank 3. no a teba tam proste nevidím .

Heh, to zas ne. 3. v ranku jsem protože tam mám nahrané 2x více času než všichni ostátní. Za žadnou skillu se nepovažuju a Nemik je určitě lepší než já. Ale bohužel má moc vysoké ego na pubu a strašně rád povída o svojem super high skillu. Nejspíš mu to dělá dobře, holt každý je jiný.

djkofi
17-02-12, 12:08
http://csko.cz/forum/showthread.php?5291-%C5%BD%C3%A1dosti-o-pr%C3%A1va
Jestli je dostane, hráli by jste tady ještě? Já už asi ne, ptž tohle je už příliš takovy nadržování. Jak všichni jako ovečky se přidávali k ano. Jak psal tam Valdez, může říct bratroj,ikdyž nejsou u sebe tak může napsat sms :p ale kčemu je takej admin dobrej, když chce kickovat všechny co poví- lamy,uninstal.... k hovnu je. Ale jak tohle on napsal až když byl admin, že by tohle kickoval banoval, ptž věděl že charon by ho s tím poslal doprčic. Kotel by mu je za to měl ty práva sebrat (zneužívání práv) ale kotel je nesebere, ptž by nechtěl přiznat svoji chybu, že ho přijmul

ty se prober, vůbec nevíš, co píšeš. Z těch lidí, který mi dali ano a znaj mě, je max. Goldy (sry, ale známe se už x-let osobně a na kotelně jsem začal hrát kvůli němu), Pampelišák, Luccy a Nemikd. Ostatní admini jsem až do doby podání žádosti nikdy neviděl, neznal a nepsal si s nima. Proč by takový lidi dávali ano někomu, koho neznaj??? Chceš říct, že ostatní nemaj svojí hlavu?? Nenech se vysmát... Jinak, co to je za logiku, že by mi bratr posílal sms, když uvidí cheatera? Asi si nečetl můj koment k vyjádření k jeho žádosti, nebo jinak nechápu, jak tohle můžeš napsat?? Jasně jsem psal, že hraje v době, kdy nehraju já a hraje jiný mody CSky, který já v životě nezapl jako je War, HNS, JB atd...tak než vyplodíš zase nějakej nesmysl "chytráku", tak si prosím tě ověř podrobnosti.....opět se ti hochu musím jen smát, promiň


Zabudol :DD som :DDDDD že :D si odborník :DDD na komunizmus :DDDD

Je chválitebné, že si odstúpil, ale ja osobne som nikdy nežiadal o "tvoju hlavu". Mne išlo len o (ne)prijatie kofiho jr, ale som rád že sa to vyriešilo. Niektorí tvoji "Germánski kolegovia" by si z tohto kroku mohli zobrať príklad :)

prosím, můžeš mi vysvětlit, o co ti jde? jsi anarchista nebo co,že musíš pořád propírat člověka kvůli jeho příjmení? Chtěl bych znát tvoje...a co se bratra týče, nevim kde bereš právo ho soudit? A taky v čem je jeho žádost jiná, než moje, nebo kohokoliv jinýho??? Neviděl jsem, že by ses takhle vyjadřoval k žádostem kohokoliv jinýho, tak co máš za problém??? Kofi jr. má podstatně víc zkušeností s adminingen než ty, a ve hře věřim, má taky odehráno víc jak ty...a narozdíl od tebe, se umí chovat slušně:D to, že nezná forum, se myslim dá dohnat max za týden...ještě že tu nerozhodujou zabedněnci, jako seš ty...to by ten portál šel do kolen během chvíle...takže tě a tvoje kámoše prosím, přestaň řešit lidi, o kterejch nevíš ani "ň"...díky

1488.6
17-02-12, 12:22
.od kdy je PRO a PŘÍMLUVA to samý???? Těžko ale vysvětlovat něco někomu na úrovni tvého vzdělání, protože to co sem píšeš o tobě dost vypovídá :D
už zavři tu svoji držku, ty dmnte nevzdělanej. Maximálně máš zvláštní školu, ptž tam tohle nevěděj. BEZMOZKU. A vůbec ty kočovníku táhni opět do Rumunska, už jste tady v Čechách a ve Slovensku dost dlouho :/

djkofi
17-02-12, 12:32
Přesně tak, já jsem taky proti kofimu sr. nic neměl. Byl jsem pouze jenom proti přijetí kofiho jr., ale po přečtení chatu, který jsem předtím nečetl jsem se dost divil. Vytahovat se kvůli věku a blábolu o komunismu mi přijdou dost dětinský, natož všem nádavat do online heroes a k tomu psát "dej mi adresu, přijedu ti rozbít hubu". No, je to dost k zamyšlení, kdo tu je vlastně online hero.

Cegane, ty asi nevíš, že to, že jsem reagoval na komenty, který mě jako člověka urážej ...mě nešlo o to, abych za někym jezdil..ale serou mě lidi, co se nedokážou postavit za svůj názor( a jen papouškujou cizí myšlenky) a dokážou ho napsat jen z domu, v bezpečí za monitorem...v normálním RL by to vživotě nevypustili z úst...Pokud jsem se někoho dotkl, tak se omlouvám, ale ne těm, co se mi serou do rodiny a přátel, když je neznají...At už jsem byl admin nebo ne, tohle je ubohost. A stejně jako vy, co se mezi sebou znáte a hájíte názory jeden druhýho, já hájim zase lidi, co znám já...je pravda, že jsem to přehnal, ale z takovejch komentů, fakt chytám rapl...ten den to bylo i něčim jinym, osobním, ale na to se vymlouvat nebudu...takže všem co si to nezasloužili se upřímně omlouvám


už zavři tu svoji držku, ty dmnte nevzdělanej. Maximálně máš zvláštní školu, ptž tam tohle nevěděj. BEZMOZKU. A vůbec ty kočovníku táhni opět do Rumunska, už jste tady v Čechách a ve Slovensku dost dlouho :/

ukázal jsi opět( znova to psát tobě vážně nemá cenu, protože vedení máš asi hodně dlouhý) a už nebudu komentovat žádný tvoje přízpěvky, že jsi jenom šašek...pokud se vyjadřuješ tak, jak jsi teď předvedl, tak je to k zamyšlení, kdo tu má jaký vzdělání...copak máš za školu, jestli se tě můžu zeptat? Jestli jsi dosáhl vyššího vzdělání než jám, sklopim uši, a rád se ti omluvim...a stylem, jakým píšeš, píšou děti na základní škole...pokud nemáš pádnej argument, vidím, že to doháníš urážkama, a slovníkem "roma" v předškolním věku...

PS: nejsem rasista

jinak, vem si výkladovej slovník, a přečti si, co je jasné pro a co je přímluva, intelektuále :D

ZEUS
17-02-12, 12:44
1488.6 - poslední varování, žádný urážení !

Kofi, používej edit.

Kotel
17-02-12, 13:01
Kdo je nestrannej a precte si tohle, hned mu bude jasny, kdo umi jenom urazet.

1488.6
17-02-12, 13:05
1488.6 - poslední varování, žádný urážení !

Kofi, používej edit.

a co jako dělá on? Když pravdu mám já. Když do žádostí o práva se píšou přímluvy,nesouhlasy,ano,ne,klady,zápory.... kdo bude admina kdo nebude. A ten debílek co má jen dementnů zvláštní školu, nic? Narozdíl od něj vím co ty slova znamenají a taky k čemu se používají, ale ten negr to neví a stále jen pičuje.
A ještě než definitivně odejdu z tohodle fora, tak abych udělal radost tomu newbie-vlezprdelovi (http://csko.cz/forum/member.php?7123-djkofi) co začal se srát do celýho fora a členů. To je můj obor (http://stredniskola.dobruska.cz/new/?sec=3&odd=6) zakončený MZ

NemiKD
17-02-12, 13:07
gg tohle je hustý

djkofi
17-02-12, 13:07
1488.6 - poslední varování, žádný urážení !

Kofi, používej edit.

promiň Die, píšu z práce a nestíhám to...

djkofi
17-02-12, 13:36
a co jako dělá on? Když pravdu mám já. Když do žádostí o práva se píšou přímluvy,nesouhlasy,ano,ne,klady,zápory.... kdo bude admina kdo nebude. A ten debílek co má jen dementnů zvláštní školu, nic? Narozdíl od něj vím co ty slova znamenají a taky k čemu se používají, ale ten negr to neví a stále jen pičuje.
A ještě než definitivně odejdu z tohodle fora, tak abych udělal radost tomu newbie-vlezprdelovi (http://csko.cz/forum/member.php?7123-djkofi) co začal se srát do celýho fora a členů. To je můj obor (http://stredniskola.dobruska.cz/new/?sec=3&odd=6) zakončený MZ

v pořádku :D to jsem si myslel...je vidět, že si se tam hodně naučil, ale i tak si myslím, že jsem se toho na Matematicko-fyzikální fakultě Univezity Karlovy naučil trochu víc....jinak nic proti ale SOU a SOŠ školám, ale nereaguj příště na můj intelekt, když by ses na školu, co jsem studoval ani nedostal....díky

spinn
17-02-12, 15:16
v pořádku :D to jsem si myslel...je vidět, že si se tam hodně naučil, ale i tak si myslím, že jsem se toho na Matematicko-fyzikální fakultě Univezity Karlovy naučil trochu víc....jinak nic proti ale SOU a SOŠ školám, ale nereaguj příště na můj intelekt, když by ses na školu, co jsem studoval ani nedostal....díky
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d3/Albert_Einstein_Head.jpg/225px-Albert_Einstein_Head.jpg

Cegan z Lesa
17-02-12, 16:57
Cegane, ty asi nevíš, že to, že jsem reagoval na komenty, který mě jako člověka urážej ...mě nešlo o to, abych za někym jezdil..ale serou mě lidi, co se nedokážou postavit za svůj názor( a jen papouškujou cizí myšlenky) a dokážou ho napsat jen z domu, v bezpečí za monitorem...v normálním RL by to vživotě nevypustili z úst...Pokud jsem se někoho dotkl, tak se omlouvám, ale ne těm, co se mi serou do rodiny a přátel, když je neznají...At už jsem byl admin nebo ne, tohle je ubohost. A stejně jako vy, co se mezi sebou znáte a hájíte názory jeden druhýho, já hájim zase lidi, co znám já...je pravda, že jsem to přehnal, ale z takovejch komentů, fakt chytám rapl...ten den to bylo i něčim jinym, osobním, ale na to se vymlouvat nebudu...takže všem co si to nezasloužili se upřímně omlouvám


OK, toto beru. To, co jsem napsal, byla pouze reakce na to z toho chatu, který jsem četl. Viděl jsem, že jsi mu napsal, že je šašek jako první ale jestli jste měli spolu spory už někdy předtím, tak to nevím. To, jestli ti někdo nadával do rodiny jsem v tom chatu kdy ta hádka začla nečetl ale jestli je to pravda a bylo to někdy jindy nebo někde jinde, tak to ubohost je a chápu tě. To, že se zastáváš svých kámošů taky chápu, je to přirozené. Jinak bych chtěl říct, že já jsem ničí názor nehájil, nikoho z těch co tu psali neznám. Pouze jsem s něma sdílel stejný názor o přijetí tvého bratra do admin teamu a za tímto názorem si pořád stojím. Nikde jsem nepsal, že by tvůj brácha nebyl dobrý admin a ani že by o práva žádat nemohl. Ale přišlo mi strašně nefér to, že mu všichni admini dali pro, protože má s nimi nahraných stovky hodin mixů a gatherů a nevím čeho všeho (samozřejmě, že toto mu nevyčítám a určitě je to pro něj + ale jak tam psal Zeus, mixy a gathery nejsou vše a neomlouvá to jeho malý čas odehraný na serverech)....... To, že jste tu spolu hráli už před 2-3 lety je sice pěkné ale on nežádal o práva před 2-3 lety ale teď. Na classiku měl tvůj brácha za poslední 3 měsíce nahráno minimum a potkal jsem ho tu tolikrát, že by se to dalo spočítat na prstech dvou ruk (ovšem pokud tvůj brácha nechodí do školy nebo do práce a nehraje to od 8 rána do 3 odpoledne a pokud nehrál pod jiným nickem). Vím to, protože si troufnu říct, že mám za poslední 3 měsíce nahráno na classiku ze všech nejvíc. Dále chtěl práva na deathmatch, kde neměl za poslední skoro 3 týdny (od nového ranku) nahrané ani 2 hodiny, to mi přišlo spíše jako vtip (ikdyž to je jen od nového ranku, při starém ranku tam mohl mít nahrané klidně stovky hodin, nevím to a pokud to tak bylo tak se mu omlouvám). Ostatní servery nevím, nehrál jsem tam ani před resetem ranku. Byl jsem hlavně proti tomu aby dostal práva na classik.

(Heh, teď tu vypadám jako největší mudrc kotelny ale tak to není, je to pouze můj názor. Adminům můžou být úplně jedno naše názory jak psal Nemik, ano, to má pravdu ale ......k tomu se dostanu ještě níže. Tento theard je tady proto, aby jsme se zde k žádostem vyjádřili i my, normalní useři a zhodnotili je mezi sebou. Pokud by se to Kotlovi nelíbilo, mohl to locknout hned na začátku).

Jinak prosím, aby se k tomu už nikdo nevyjadřoval, já bych tvého bratra už bral za uzavřeného, Kotel už se výjádřil a nechci aby se tady opět rozjel nějaký flame. Pouze jsem chtěl Kofimu vysvětlit jak to vidím já.

Ještě Kofi, pro odebrání tvých práv jsem nebyl a nic proti tobě nemám, na serverch jsme spolu poslední dobou hráli skoro pořád a byl jsi v pohodě. Takže doufám, že se na mě nijak nezlobíš, měj se.

BTW. Nemiku, pokud by si mi tu chtěl opět napsat, že jsem sežral všechnu moudrost lidstva, že jsem noobíseq a ať radši držím hubu a jdu se naučit hrát cs, tak klidně. To, co jsi napsal
vám je do žádostí uplný nic nebo

Admini si vybíraj s kym chtěj dělat a s kym se budou bavit, ne ty, ty můžeš jedině hrát a nekecat do ničeho do čeho ti nic neni. je pravda ale pak se nemůžete divit tomu, co se tady poslední dny děje. Svůj názor si v tomto threadu mohl vyjádřit každý takže....Ahoj.

Kotel
17-02-12, 17:10
Každý má svoji verzi jak a kdo si začal. Neřešitelné.

djkofi
17-02-12, 21:18
@ Cegan: Souhlasim s tebou...ani já se bratra nezastávám a neoroduju, aby práva dostal..jediný o co mi šlo, jak se do něj každej pustil, proto, že je to můj bratr..nic víc..každopádně dík za koment, vážim si ho..a ve spoustě věcí souhlasim, díky za to

sick
17-02-12, 23:23
Hmmm myslim si že kofi se svého bratra zastal správně,málo kdy by si tohle nechal líbit.

Dwane Dibbley
18-02-12, 03:34
s co ze se tady poslednich par dni vlastne deje?