PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na hráče ] lukaskooo --> The Frisco (do 30-06-2016 15:58)



lukaskooo
27-06-16, 16:03
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem The Frisco
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Demence (secetlo se ti to)'
[AMXBANS] Delka: '3 dnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1833261536'
[AMXBANS] Tvoje IP: '95.82.135.164'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'^[A]pple' byl zabanovan na '3 dnu'.
Duvod: 'Demence (secetlo se ti to)'
By admin The Frisco





Poznamka:






Tak to snad ne, prejizdi se vsichni, ale jen me das ban?
Vlastne muzu polozit otazku co vlastne delas u A Teamu ty ? No to ted neni podstatne.
Ale co ja vim prejizdel jsem u CT ne u T takze proc ban celkove a ne jen k CT logika admin The Frisco 2k16 wow..
Ten internt ti leze na mozek, jsi 15-ti letty kluk, ktery si mysli ze je neco vic, kdyz ma prava. :)
Prosim UB, dekuji ti :)
A demenci ja nemam takze to z duvodu odstran oba dva vime kdo z nas ma demenci :)

The Frisco
27-06-16, 19:47
Milý Lukáši. Zapomněl jsem si tě označit a místo zákazu jsem ti dal omylem ban, za což se ti tímhle sice omlouvám, ale během několika vteřin jsem to napravil (viz. http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=187937). Délka banu odpovídá, vzhledem k tomu co jsi dělal mapu před tím, než jsi dostal tenhle zákaz. Pokud chceš délku zákazu změnit, tak to může jít za tvůj přístup jedině nahoru, naopak to nepůjde. Měj se.

Edit:
Luky, ještě bych se rád vyjádřil k některým věcem, které jsi zmínil.
15 let mi opravdu není, zřejmě sis to pomýlil se svým věkem (viz. https://ctrlv.cz/shots/2016/06/27/hInj.png)
Internet mi na mozek opravdu neleze. Podle statistiky na steamu hraju počítačové hry maximálně 4 hodiny denně. Z tvého chatloggu je jasně vidět, že například včera jsi trávil hraním her opravdu velké množství času. Hru jsi zapnul v 09:43:05 a ukončil ve 19:47:43. To je víc jak 10 hodin nepřetržitého zírání do monitoru. A to ti, Lukáši, na duševním zdraví určitě nepřidá. Pěkný zbytek večera.

hofy
30-06-16, 21:00
vypršel