PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na admina



Dakota
27-06-16, 20:42
Chci si stěžovat na admina Koprakekk. Jeho chování a postoj ke včerejšímu turnaji nebyl zrovna správný. Tato stížnost je zakládána z důvodu mého zákazu na turnaje od Kotelny po dobu 3 měsíců. Těch bodů bude víc.

1. Admin Koprakek byl náš dozorce v boji o 3. místo. Jelikož měl v druhém týmu své přátelé, docela s nimi tahal za jeden provaz. Cokoliv namítl první protější tým, Koprakek ihned diskutoval, prošetřoval jako Columbo. Cokoliv namítl od nás hráč Daxer nebo Chosen1, ihned jsme si měli podepsat vlastní parte, pustil se do nás jak pes. Byla atrakce KZ, kdo dvakrát vyskákal nahoru, tak jeho tým dostal bod. Admin Koprakek započítal bod protějšímu týmu, i když my jsme vyhráli. Já jsem k němu přišel a zeptal jsem se, proč připočítal bod jim a ne nám, bylo mi řečeno drž hubu, kulka do hlavy a v konzoli "byl jsi zabanován" . Tohle se mi teda vůbec nelíbilo.

2. K. - Dozorce, který absolutně neměl tušení o tom, jak s vězni zacházet. Byla atrakce "spolupráce" to všichni z vás určitě znáte. Najednou admin K. řekl, že ta atrakce bude 4 v 4. Já s tím nesouhlasil, protože v pravidlech máme jasně napsáno, že se každý zúčastní pouze jedné vybrané atrakce a poslední atrakci vybere admin a my hráče. Jen že tady admin K. nám dával atrakce 4 v 4 , což znamená, že na ostatní tři atrakce bych neměl už žádného hráče, každý může totiž jednou. Viz: - každý hráč z týmu se muže zúčastnit pouze jedné ze 4 vybraných atrakcí, nikoliv více a pak si team vybere jednoho hráče na splnění poslední atrakce vybrané adminem. = to je citát z vašich pravidel, z pravidel, které jste porušovaly. Další věc, přišla poslední atrakce a K. nám určil hráče, který půjde na tu atrakci? Citát z pravidel: nikoliv více a pak si team vybere jednoho hráče na splnění poslední atrakce vybrané adminem. = což znamená zase nic.

Tento dozorce zvaný K. neměl vůbec schopnost k tomu, aby takový turnaj organizoval, chytal nervy a to jen kvůli tomu, že si neumí udržet pořádek a taktéž dodržet pravidla, které asi jako zakladatel topicu možná sám vymýšlel. Absolutně to tomu člověku nemyslelo v kritických situací a nechával to vše náhodě.

Další věc, kterou K. udělal, byla, že jsme hráli klasický fotbal, znovu 4 v 4 , beru, kdyby nás bylo v týmu 16, tak by to šlo. K. řekl, zahrajeme to na 3 vítězné goly, jupí super, hrajeme. Po 5 minutách stavu 0:0 řekl K., že to dáme na jeden gol. Potom, co jsme dali branku admin K. oznámil, že se hraje na 3 goly, tohle mi nepřijde jako klasická situace, ale budiž.

Admine K. doporučuji, příště na sebe nebrat takový veliký turnaj, když nemáte, troufnu si říct žádné zkušenosti s vedením turnajů.


Vrátil bych se k tomu adminovi Koprakek. Divím se, že si ho tu držíte, chápu, že v dnešní době se vám už o ty servery nebude starat nikdo jako to bylo v roce 2011-2013. Tak jste to dali prvnímu hráči member 2014, co vám nabídl, že se o to postará. Docela dost mu lezete do zadku, vlastně nelezete, většina z vás už tam jste. To co přijde po této stížnosti vím, budete jako JB admini táhnout za jeden provaz, ale i já budu mít zastání, kdo ho zná ví jaký je. Nikdy jsem před turnajem s tím člověkem neměl kontakt ve hře, ale udělal jsem si svůj obrázek o tom, co jsem se dočetl na forum, arogantní blbec, co se k ostatním chová jak kdyby byl "KRÁL" , jen že nejsi, jsi stejný "nic" jako já nebo player1548745, všichni jsme si rovni, ale jeden rozdíl tu je, ty se máš starat o to, aby se mně a playerovi hrálo na serveru dobře, ne abychom byli pod palbou urážek a šikany.
Také si myslím, že je to tím, že jsem byl v týmu hráčů Daxer a Chosen, které ty nemáš moc v oblibě, ale to mě vůbec nezajímá. Nedokážeš udržet nervy na uzdě a nesneseš absolutně žádnou kritiku, ale vůbec ne. Opakuji ještě jednou, jen jsem se tě chtěl zeptat, proč nemáme bod my, ale proč jsi ho dal jim a hned jsem dostal kill a ban + vulgární dodatek.

Zkuste se nad tímhle zamyslet, zda si tohle necháváte každý den líbit a ty Koprakek, ty se zkus zamyslet, zda ti tohle všechno za to stojí, protože práva nejsou všechno, je to jen převaha ve hře, nikoliv v životě, tam ti žádný práva nepomůžou, tam budeš jen ty a tvůj holej zadek.

Jak jsem již psal, tato stížnost je psána za účelem, že mi byl udělen zákaz na turnaje od Kotelny na dobu 3 měsíců a to neprávem. Proto prosím někoho, kdo má vyšší moc, aby mě z toho blacklistu smazal a to i celý můj tým, který je tam zapsaný.

V diskuzi budeme pokračovat po vašem vyjádření.

Chosen1
27-06-16, 20:50
K tý kájušce. Všichni dozorci, včetně Koprakeka říkali, že tým co si vybere atrakci stanoví částečná pravidla. Chtěli jsme spolupráci 2v2, tak jak to bylo ve čtvrtfinále, protože dakota nebyl úplně v obraze. Kája řekla, že se bude hrát 4v4. Čímž nás částečně poškodila. ¨

Píši to sem jen k úplnému objasnění té situace s Kájou, věřím, že kája to myslela v dobrém. Jen by chtělo, pro příště stanovit pravidla pro všechny zápasy.

Galaverenc
27-06-16, 20:50
Dostali zákaz? To už si fakt někdo dělá prdel ne?

Co vy jste tam předváděli.. jako dozor si ani nepřečíst pravidla +ještě jste ani nedali live (všichni měli fet) a ty si nás tam označuješ a meleš svoje. Když tě pak začnu boxovat tak mě zabiješ a vynadáš mi, kdyby si nebyl autista..


Mluvím teď k těmhle dvoum pánum ---> Koprakek, Hectsssssssss



Ke Klackovi, my jsme daly live, ale až pozdějí, protože Hecík něco řešil, tak na to zapomněl. + Fety nikdo neměl, to jsem kontroloval.

Je tak strašně na hovno, že není hltv. Měli jsme fety skoro všichni, gec si nás začal barvičkovat a já psal do chatu, at dá live. Napsal jsem to minimálně 15x ale vy nic :(. Tak jsem ho začal boxovat.

Jestli chceš, abych tady dál zmiňoval, jak jste to tam srali. Klidně můžeš napsat.



Takže.. S adminama (Smooke, Angel, Nobody, Kopr, Hell a já) jsme v pátek měli ,,poradu", kde jsme se domlouvali jak to bude probíhat.

Hádám, že tady někdo neposlouchal. :shifty:

Koprakek
27-06-16, 20:58
1. Já jsem nikdy na serveru neřekl slovo "drž hubu" nikdy. Takhle se to ani nestalo, pokud já vím, zabil jsem tebe a ještě toho jednoho za neústále mluvení do mikrofonu, přeřvávání mě a neplnění mích rozkazu, jako v podobě že máš jít na druhý stupínek.
2. Nevyjadřují se, nebyl jsem.
3. Mě je jedno kdo byl ve Vašém týmu, prostě na mě padl Simon, tak jsem začal Simonovat. To že tady mám registraci na webu v roce 2014 vůbec nic neznamená, hraji tady poměrně dlouho. Určitě se nepovažují za egoistického admina, který dělá ze sebe krále na serveru, nervy mám v pořádku, jsem trpělivý člověk, ale co je moc, je příliš, pokud nerozumíš příkazu , běž na druhý stupínek, pak nemáš co dělat na turnaji. Je docela pravda že nemám v oblibě Daxera a Chosena, ale jak jsem říkal nahoře, je mi jedno, kdo byl v týmu.
To že jsem vždy rozhodl v potas druhému týmu bylo proto, protože měli lepší nápad, než jsem měl já a vy, dokonce to bylo rychlejší, měli jsme trošku zpoždění tak jsem to musel dohnat, taky by se ti nelíbilo dělat dozorce 4-5 hodin na serveru.

Zákaz na turnaje si dostal z důvodu nepříčetného chování, drzosti, vulgarity a ničení samotného turnaje.
Pokud jsem na něco zapomněl tak se omlouvám, kdyžtak to editnu, díky.


Ke Klackovi, my jsme daly live, ale až pozdějí, protože Hecík něco řešil, tak na to zapomněl. + Fety nikdo neměl, to jsem kontroloval.

Mr.N0b0dy
27-06-16, 20:59
Půjdu od prvního k poslednímu -
Já jsem k němu přišel a zeptal jsem se, proč připočítal bod jim a ne nám, bylo mi řečeno drž hubu, kulka do hlavy a v konzoli "byl jsi zabanován" . - Toto je naprostá lež, KZ jsi pokud si dobře pamatuju ani neskákal, protože jsi tady mistr světa ve skákání KZ na jinou stranu, než ti byla přidělena, vystartoval jsi do něho jak dlaždič a proto jsi dostal kulku do hlavy. BAN jsi dostal až poté, co jsi napsal něco ve smyslu "Ty dostaneš pěkně přes držku až vylezeš z domu.", což je dle mého názoru dost velký důvod k banu.

K dvojce nemám co říct, protože jsem tu skupinu neměl, ale můžu říct to, že fotbal 1v1 není o ničem a spolupráce 2v2 je svým způsobem to samé jako 4v4, zacházíš až moc do detailů pravidel bych řekl.

PS: Koprakek tu dělá první poslední, nepamatuju si, že by se choval arogantně apod.. K tomu, že nedokáže udržet nervy na uzdě je naprostá hloupost, měl s váma svatou trpělivost a vy jste tento turnaj brali jako soutěž o miliony. Kdyby jsme brali všechno podle pravidel, tak by Daxer ani Chosen na tomto turnaji nebyli a vůbec ten váš team by po prvním prohřešku dostal dis.

PS: Klacku, ty jsi nějak ujel na fetu, nebo co?

Jako měl jsem váš zápas čistě jeden, ty jsi ten team vůbec neměl ošéfovaný a bylo to otřesné. Stačilo mi, že jsem dal Fotbal na 3 góly, a ty jsi si stěžoval, že když už to je 2:1, tak se má končit, protože asi nemáš selský rozum a nechápeš, že 3 góly jsou stanovený limit pro výhru.

Chosen1
27-06-16, 21:00
1. Já jsem nikdy na serveru neřekl slovo "drž hubu" nikdy. Takhle se to ani nestalo, pokud já vím, zabil jsem tebe a ještě toho jednoho za neústále mluvení do mikrofonu, přeřvávání mě a neplnění mích rozkazu, jako v podobě že máš jít na druhý stupínek.


Chápeš, že se jednalo o nadržování? Jak jsem ti psal již 3x od toho tu jsou výhody :))


Půjdu od prvního k poslednímu - - Toto je naprostá lež, KZ jsi pokud si dobře pamatuju ani neskákal, protože jsi tady mistr světa ve skákání KZ na jinou stranu, než ti byla přidělena, vystartoval jsi do něho jak dlaždič a proto jsi dostal kulku do hlavy. BAN jsi dostal až poté, co jsi napsal něco ve smyslu "Ty dostaneš pěkně přes držku až vylezeš z domu.", což je dle mého názoru dost velký důvod k banu.

K dvojce nemám co říct, protože jsem tu skupinu neměl, ale můžu říct to, že fotbal 1v1 není o ničem a spolupráce 2v2 je svým způsobem to samé jako 4v4, zacházíš až moc do detailů pravidel bych řekl.

Když si to tak dobře pamatuješ, tak by jsi si mohl pamatovat to, jak jsme to doskákali jako 1. :)))



K dvojce nemám co říct, protože jsem tu skupinu neměl, ale můžu říct to, že fotbal 1v1 není o ničem a spolupráce 2v2 je svým způsobem to samé jako 4v4, zacházíš až moc do detailů pravidel bych řekl.


Vždy jsme se domluvili na pravidlech, Kája to naprosto ignorovala, stejně jako kopr :)



Ku Koprovi napisem iba ze ako mohol v boji o 3 miesto zvyhodnovat kamaratov ked ziadnych nema?

Ku K., bol som s nou dozor na serveroch, spolupraca sa sla 4v4 pretoze sa cely turnaj snazila o to aby si kazdy sam dal atrakciu 1v1, to znamena ze keby ste 2 isli spolupracu tak by automaticky ostavali 4 atrakcie a 2 hraci ktori este nehrali nic, takto ostavali 4 atrakcie a vsetci 4 sa mohli ukazat 1v1 co bolo cielom celej olympiady, ukazat kto vie zlozit najlepsi turnaj z hracov ktory su individualne silny, nie ako skupina, futbal sa hral vacsinou uz za rozhodnuteho stavu ak by ste chceli narazat na to.


A kde chytala K. nervy to by ma fakt zaujimalo :D


Ku futbalu, islo o to ze trval strasne dlho no raz ked sa urcilo na zaciatku ze sa hra do 3 tak sa do 3 bude hrat, to ze sa bude hrat na 1 bol len navrh o ktorom sme komunikovali kedze to trvalo strasne dlho no stale platilo ze sa hra do 3, pravdepoodbne ste to zle pochopili a naozaj nemozeme za to ze ste vyhravali 2:0 a nechali ste si dat 3 goly...


Btw preco to tu nehodi daxer/chosen ktori to aj tak spisali a vyuzili ta ako toho kto to tu napisal kedze ich by hned poslali do pice? Aha vlastne preto..


A nezabudni palcekovat :)))

Ve čtvrtfinále jsme normálně šli 2v2 :))

Idea
27-06-16, 21:01
Ku Koprovi napisem iba ze ako mohol v boji o 3 miesto zvyhodnovat kamaratov ked ziadnych nema?

Ku K., bol som s nou dozor na serveroch, spolupraca sa sla 4v4 pretoze sa cely turnaj snazila o to aby si kazdy sam dal atrakciu 1v1, to znamena ze keby ste 2 isli spolupracu tak by automaticky ostavali 4 atrakcie a 2 hraci ktori este nehrali nic, takto ostavali 4 atrakcie a vsetci 4 sa mohli ukazat 1v1 co bolo cielom celej olympiady, ukazat kto vie zlozit najlepsi turnaj z hracov ktory su individualne silny, nie ako skupina, futbal sa hral vacsinou uz za rozhodnuteho stavu ak by ste chceli narazat na to.


A kde chytala K. nervy to by ma fakt zaujimalo :D


Ku futbalu, islo o to ze trval strasne dlho no raz ked sa urcilo na zaciatku ze sa hra do 3 tak sa do 3 bude hrat, to ze sa bude hrat na 1 bol len navrh o ktorom sme komunikovali kedze to trvalo strasne dlho no stale platilo ze sa hra do 3, pravdepoodbne ste to zle pochopili a naozaj nemozeme za to ze ste vyhravali 2:0 a nechali ste si dat 3 goly...


Btw preco to tu nehodi daxer/chosen ktori to aj tak spisali a vyuzili ta ako toho kto to tu napisal kedze ich by hned poslali do pice? Aha vlastne preto..


A nezabudni palcekovat :)))

Dakota
27-06-16, 21:02
Ne, nadržoval jsi druhému týmu a to i za tu cenu, že my jsme vyhráli danou atrakci, ale bod byl přičten jim. No mně si zabil a dal ban za neustálé řvaní do mikrofonu? Ty by ses možná mohl začít trochu ovládat, já jsem celou dobu mlčel, až když si nám to neuznal, tak jsem přišel s panáčkem k tvému panáčkovi a zeptal se tě, slušně jsem se tě zeptal, proč si dal bod jim a ne nám. Okamžitě jsem dostal kill a k tomu i ban, ale neměl jsi k tomu důvod. Byla to jen tvoje výbušná reakce, ale to všichni admini a ostatní useři zjistí. A to, že nemáš rád Daxera ani Chosena tu nemá žádnou roli? Však admin, který nemá rád hráče, tak dělá vše proto, aby se jich zbavil, viz. bod v naší atrakci, kdy jsi nadržoval druhému týmu. Admin, který nemá rád hráče, "určité" hráče by neměl v admin teamu co dělat.

Idea
27-06-16, 21:07
Ve čtvrtfinále jsme normálně šli 2v2 :))

A v Semifinale normalne 4v4 :))

Chosen1
27-06-16, 21:08
A v Semifinale normalne 4v4 :))

Normálně to nebylo :)) Nemohli jsme ani nic namítat :))

Idea
27-06-16, 21:09
Normálně to nebylo :)) Nemohli jsme ani nic namítat :))

A co by ste chceli namietat? Ako organizator urci to sa ma robit, ked chcete proti teamu spolupracu 2v2 rezervujte si server a dajte si ju :) Tu islo o olympiadu organizovanu niekym kto ma pravo ju viest ako chce..

Chosen1
27-06-16, 21:11
A co by ste chceli namietat? Ako organizator urci to sa ma robit, ked chcete proti teamu spolupracu 2v2 rezervujte si server a dajte si ju :) Tu islo o olympiadu organizovanu niekym kto ma pravo ju viest ako chce..

Stejně jako určila, že se hraje na jeden gól ? Rozhodčí má vždy pravdu, když jí nemá, tak jí má :)

teecko
27-06-16, 21:12
No co vím tak schopnost dělat turnaje neni Požadována když máš práva takže to je jen volba admina :D taky žádný nemusel být a asi to tak i bude :DDD
btw k tomu nadržování .. :D taky jsem na serveru někdo píše trampošku tak řeknu "hmm trampošku si můžeme dát" a jdeme na trampošku a nikdo si nestěžuje jsou rádi že nemusí být v boxu :D

e : Navrhuji příště novou Disc. :D Desetiminutovku Reakcí ono je to přejde :DD

bohémsky život
27-06-16, 21:13
Dovolte, abych se k tomu také vyjádřil. S teamem jsme bojovali o 3. místo proti vám. Hned, jak začalo kolo a Koprakek dal reakci s výhodou a ty jsi to napsal první ,ale bohužel špatně, tak jsi po něm hned vystartoval a začal jsi kecat, že jsi byl první. Už hned šlo vidět, že jste jen nervní. (Bylo toto mířené na Dakotu) To samé u HE. Koprakek si to trošku popletl a chtěl, aby každý z teamu házel 1x. My jsme mu chtěli vysvětlit, že jsme to minulé zápasy hráli jinak. Vy jste okamžitě začali na nás řvát že je vám to ukradené co se dělo minulé zápasy a začali jste být nesmírně arogantní. Cením si toho, že Koprakek má nervy z ocele. Protože to, co jste tam předváděli, bylo otřesné..

Kajus
27-06-16, 21:15
Takže.. S adminama (Smooke, Angel, Nobody, Kopr, Hell a já) jsme v pátek měli ,,poradu", kde jsme se domlouvali jak to bude probíhat. Řekla jsem, že hráči si můžou vybrat jak chcou atrakci jen u surfu a trampolíny (př. surf na jednu nebo obě strany (jb_oasis) a tramp třeba na tamtu vež) a ostatní atrakce budou v jejich režii. Ano, to pravidlo platilo tak, že když se dal třeba kz a pod. atrakce, které nejsou na týmy tak aby hráči šli po jednom, aby jeden hráč nešel na všechny atrakce a nedělal celý turnaj. Příště to asi vážně napsat jak pro malé děti, aby to každý vše pochopil a hlavně do podrobna. Snažila jsem se sepsat aspoň víc pravidel, aby bylo podchycené, co na jiných olympiád bylo chybami, ale to by musely být nejméně 20 stránek pravidel, aby bylo vše OK a nikdo tam nenašel žádnou škvíru...

K té spolupráci: - tam sem se vám to rozhodla dat pro celý tým jako jsem předtím i potom dávala i u fotbalu. Protože spolupráci byla tuším nějaká 3. atrakce? tak jsem se vám to rozhodla dát pro 4, aby pak ti další dva, co nebyli na žádné atrakci mohli jít. Tak jak to je u norm. pravidel na jb, kde se snažíte hledat díry - nebudu tam vypisovat podrobnosti, máte vl. mozek i když u této hry a zvlástě u některých hráčů je hlavní, aby oni měli nej. pozici, pravdu a jen škodili ostatním, co hrají..

K tomu fotbalu: - klidně se koukni na HLTV.. Ale bylo tak, že se řeklo na 3 body po dlouhé době nic tak jsem se zeptala těch dvou (adminů) jestli na jeden a oni mi na ts říkali, že to mám nechat tak jsem pak hned řekla, že to necháváme na 3 a pak teprve jste dali gol :).

Za to, že ty jsi drzí a sprostý si můžeš sám jako vždy u všech tvých banů :).

Chosen1
27-06-16, 21:19
Dovolte, abych se k tomu také vyjádřil. S teamem jsme bojovali o 3. místo proti vám. Hned, jak začalo kolo a Koprakek dal reakci s výhodou a ty jsi to napsal první ,ale bohužel špatně, tak jsi po něm hned vystartoval a začal jsi kecat, že jsi byl první. Už hned šlo vidět, že jste jen nervní. (Bylo toto mířené na Dakotu) To samé u HE. Koprakek si to trošku popletl a chtěl, aby každý z teamu házel 1x. My jsme mu chtěli vysvětlit, že jsme to minulé zápasy hráli jinak. Vy jste okamžitě začali na nás řvát že je vám to ukradené co se dělo minulé zápasy a začali jste být nesmírně arogantní. Cením si toho, že Koprakek má nervy z ocele. Protože to, co jste tam předváděli, bylo otřesné..



Koprakek, jakožto simon by jsi měl stát za svým ne, stejně jako Kája. Vaše připomínky vyslyšel. Nás pofragoval :)

bohémsky život
27-06-16, 21:21
Nás pofragoval :)
Vás pofragoval, protože jste neustále skákali do řeči a nenechali jste jak nás, tak CT nic doříct. Když děláte pí*oviny, tak se nedivte, že se takhle k vám ostatní chovají ..

Daxer
27-06-16, 21:22
Tak mi vysvětli, jak je možné že v boji o 3. a 4. místo nikdo z dozorců nebyl schopen hlídat kdo skákal KZ první hráč? :D
U héček..proč ti admin minutu tvrdí že to půjde podle něho a to že každý hráč z týmu hodí 1 HE a pak se body sečtou..Proč sakra rovnou nezabil i je když mu to narušovali?Stojí si za názorem a po chvilce ti řekne že "přehodnocuje situaci a bude to tak jak říkají".
Stav 2:0 následná atrakce surf na čas, jde hráč od nich 36 sec..Chosenovi řekne "po zapnutí stopek můžeš začít" zapl stopky a Chosen stál a psal..padla třetí vteřina u stopek a Chosen dostal kill a následně hned já a konec :D :D :D :D

Idea - já ani nic psát neměl v plánu protože Koprakeka znám a vím jeho řešení takových věcí :)

Newbye - Tak proč až když zabil 2 hráče..vypnul mikrofony? :D

Zbytečná stížnost - https://ctrlv.cz/s3yu

Grakon2702
27-06-16, 21:25
== offtopic ==
Kopr je jeden z těch lepších adminů, který se nejen snaží udržet pořádek na serveru, ale svým jednáním ostatní učí. Dejme si ruku na srdce, když jsem přestal hrát JB, jednak mě to nebavilo, protože jsem to hrál furt a už jsem v tom ztratil smysl, jednak mě odradila ta hnusně zkažená komunita. Celou dobu, co na JB nehraju, sleduju aktivně fórum a všiml jsem si právě Kopra, který tam začal rozdávat banů jak na běžícím páse. Spoustu lidí řešilo s Koprem ve stížnostech i žádostech o UB jeho chování. O tom si každý udělá svůj obrázek, když vidí jen ty "špatné věci". Ve hře jsem se stal svědkem Koprova zásahu proti obyčejnému nevhodnému nicku. Někomu by to bylo jedno, ale Kopr to vzal naprosto vážně a říkal, ať si ho hráč změní. Hráč byl u CT a když měl odpovědět, proč má takový nick, tak jenom koktal do mikrofónu a neměl co říct. Kopr mu navalil kick a já si v ten moment udělal o něm obrázek. On není ten špatný, on je právě ten lepší. V čem? On ta děcka vychovává. Nebo vám příjde normální mít v nicku slovo čurák?

Chosen1
27-06-16, 21:25
Vás pofragoval, protože jste neustále skákali do řeči a nenechali jste jak nás, tak CT nic doříct. Když děláte pí*oviny, tak se nedivte, že se takhle k vám ostatní chovají ..

Pamatuješ jsi jak jsem se zeptal kopra, jestli můžu promluvit? Nechal mě promluvit ? Ne nenechal :))




== offtopic ==
Kopr je jeden z těch lepších adminů, který se nejen snaží o pořádku na serveru, ale svým jednáním ostatní učí. Dejme si ruku na srdce, když jsem přestal hrát JB, jednak mě to nebavilo, protože jsem to hrál furt a už jsem v tom ztratil smysl, jednak mě odradila ta hnusně zkažená komunita. Celou dobu, co na JB nehraju, sleduju aktivně fórum a všiml jsem si právě Kopra, který tam začal rozdávat banů jak na běžícím páse. Spoustu lidí řešilo s Koprem ve stížnostech i žádostech o UB jeho chování. O tom si každý udělá svůj obrázek, když vidí jen ty "špatné věci". Ve hře jsem se stal svědkem Koprova zásahu proti obyčejnému nevhodnému nicku. Někomu by to bylo jedno, ale Kopr to vzal naprosto vážně a říkal, ať si ho hráč změní. Hráč byl u CT a když měl odpovědět, proč má takový nick, tak jenom koktal do mikrofónu a neměl co říct. Kopr mu navalil kick a já si v ten moment udělal o něm obrázek. On není ten špatný, on je právě ten lepší. V čem? On ta děcka vychovává. Nebo vám příjde normální mít v nicku slovo čurák?


http://csko.cz/forum/showthread.php?48227-%26%23269%3Bek%E1n%ED-na-admina-Chosen1-gt-Koprakek


Jj, úplně oprávněnej ban. On je tu ta spravedlnost :) Když dal stejný ban Because, v tu dobu "problémový" admin, tak to řešila celá kotelna. Stejný ban dá kopr "čouznovi(kámoš daxera)" a nikdo to neřeší.

Del!k98
27-06-16, 21:32
Tak admini pre vás spravia turnaj a ešte budete chujovať na nich, že to bolo nadržovanie. :D :D Btw. nechapem, kto mu dovolil isť na turnaj,keď každe vlakno je jeho žiadosť o ub.

Chosen1
27-06-16, 21:34
Tak admini pre vás spravia turnaj a ešte budete chujovať na nich, že to bolo nadržovanie. :D :D Btw. nechapem, kto mu dovolil isť na turnaj,keď každe vlakno je jeho žiadosť o ub.


S nikým jiným nebyli žádné konflikty :) Kopr simon a hned je tu stížnost. :gabe:



Je docela pravda že nemám v oblibě Daxera a Chosena, ale jak jsem říkal nahoře, je mi jedno, kdo byl v týmu.




A stejně nám ho dáte jako dozor/simona. (y) Jak jsem již psal s nikým jiným problémy/hádky nebyly.:wall:

KHAL
27-06-16, 21:50
Jenomže vy si najdete na Kopra cokoliv, jenom aby vypadal jako ten "špatnej"

Chosen1
27-06-16, 21:51
Jenomže vy si najdete na Kopra cokoliv, jenom aby vypadal jako ten "špatnej"


http://csko.cz/forum/showthread.php?48227-%26%23269%3Bek%E1n%ED-na-admina-Chosen1-gt-Koprakek


Jj, úplně oprávněnej ban. On je tu ta spravedlnost :) Když dal stejný ban Because, v tu dobu "problémový" admin, tak to řešila celá kotelna. Stejný ban dá kopr "čouznovi(kámoš daxera)" a nikdo to neřeší.



http://csko.cz/forum/showthread.php?48227-%26%23269%3Bek%E1n%ED-na-admina-Chosen1-gt-Koprakek


Jj, úplně oprávněnej ban. On je tu ta spravedlnost :) Když dal stejný ban Because, v tu dobu "problémový" admin, tak to řešila celá kotelna. Stejný ban dá kopr "čouznovi(kámoš daxera)" a nikdo to neřeší.

Stačí ? přečti jsi to, díky :)))

KHAL
27-06-16, 21:54
Protože ty seš v tom vždy nevinně vid?

Chosen1
27-06-16, 21:57
Protože ty seš v tom vždy nevinně vid?

Přečetls to? Ban za Party mod o půlnoci?¨



E:
Tam ti bylo vyvětleno, že pokud 1 hráč nechce, tak máš simovat pokud dobře tušim.

Koukal jsi až na konec?! Prosím přečti jsi to celé, díky :) Because jako jediný nesouhlasil. Dal ban. Byl udělen unban.

KHAL
27-06-16, 22:01
Tam ti bylo vyvětleno, že pokud 1 hráč nechce, tak máš simovat pokud dobře tušim.

KHAL
27-06-16, 22:10
A co timhle chceš vlastně dokázat?

Chosen1
27-06-16, 22:12
A co timhle chceš vlastně dokázat?


Jenomže vy si najdete na Kopra cokoliv, jenom aby vypadal jako ten "špatnej"

Tohle jsi napsal. Já ti tu dávám důkaz, že nemáš pravdu. :)

KHAL
27-06-16, 22:13
Ale jako celkově na tomhle příspěvku. Uspořádav vám tady turnaj pro srandu a pak si tu akorát stěžujete.

Karadak
27-06-16, 22:15
Ak sa môžem vyjadriť z toho čo tu čítam. Čo sa týka Kajušky a celého turnaju - áno byl trošku horšie zorganizovaný ale konal sa...neboli nejaké večšie problémy atď.. Pravidlá a okolnosti turnaju mohli byť trošku lepšie stanovené lebo potom tu je chaos. Ale nevadí, delala si to poprvý. Večšina hráčov bola spokojná.
Čo sa týka kopra - Okolo neho je to velice zaujímavý a chaotické. Ja naňho nemám a ani si nechcem vytvárať názor. Rozdáva bany ale ako na to sú tu admini. Možno trošku viac ako ostatný ale tak dajme tomu že je aktívny :D
Čo sa týka pravidiel a hovadín čo tu riešite - Jak hovorí Kotel - pravidla sou jen pro uvedení do obrazu. Netreba ich striktne dodržiavať. Keď sa ludia vedia dohodnúť tak si môžu určiť vlastné. LEN KEBY SA VIETE DOHODNÚŤ :D ... Je to len turnaj chlapci a csko je len hra. Turnaje boli a budú.
TÁKŽE PODLE MNE BY STE SA UŽ MOHLI ZAČAŤ SPRÁVAŤ NORMÁLNE AKO SA NA DOSPELÝCH (ludí čo maju zdraví rozum) PATRÍ A DOHODNÚŤ SA. JA NAVRHUJEM KOMPROMIS 1,5 MESIACA BEZ TUNAJU.

Samco
27-06-16, 22:22
Vašou povinnosťou je rešpektovať organizátora a dozor, ktorý si určil. Ani ma neprekvapilo, že sa tu znova rieši situácia, do ktorej je zapletený Daxer a Chosen. Hlavne vzhľadom k Daxerovi, ktorý už to tu má poriadne nahnuté je podľa mňa dĺžka 3 mesiace relatívne krátka.

Chosen1
27-06-16, 22:24
Vašou povinnosťou je rešpektovať organizátora a dozor, ktorý si určil. Ani ma neprekvapilo, že sa tu znova rieši situácia, do ktorej je zapletený Daxer a Chosen. Hlavne vzhľadom k Daxerovi, ktorý už to tu má poriadne nahnuté je podľa mňa dĺžka 3 mesiace relatívne krátka.


Když dozor nadržuje? Jak se to řeší? Když veškeré námitky byly zamítnuty?

mirecc
27-06-16, 23:27
riešia sa tu blbosti, podstatou tohto threadu je aby mu bol zrušený zákaz ktorý je podľa mňa nezmyselný a nie aby tu vznikali nejaké konflikty ,tak sa mu to môže zrušiť a toto locknuť

Karadak
27-06-16, 23:49
Prikláňam sa k zrušeniu zákazu. Ak sa nechovali slušne mali ste ich kicknuť a kontumačná prehra. Tak je to aj v realite a nie sa s nimi začať hádať a nakoniec to takto vyzerá.

Nakladana Okurka
28-06-16, 06:40
Hlavně musíte pochopit že žádný admin nemá v úmyslu vás schválně poškozovat. Největší ironií je to, že si stěžují zase ti samí lidé (vyjma Dakoty). Zase se snaží vidět chyby i tam, kde nejsou a zase se cítí nejvíc ublížení. A zase z toho kvůli nim vzniká 4 strankovej thread "caf Kopr mě naštval zrušte mu práva :(". Z toho co jsem se tu dočetl tak nejsem moudřejší protože najít mezi 100 postama to důležitý je fakt hard.
Hlavně byste měli nejdříve vyřešit své problémy, kouknout se jestli jsem taky neudělal něco špatně, protože ukázat prstem "on za to může" zvládne i pětileté děcko chlapci :)

Chosen1
28-06-16, 07:05
Hlavně musíte pochopit že žádný admin nemá v úmyslu vás schválně poškozovat. Největší ironií je to, že si stěžují zase ti samí lidé (vyjma Dakoty). Zase se snaží vidět chyby i tam, kde nejsou a zase se cítí nejvíc ublížení. A zase z toho kvůli nim vzniká 4 strankovej thread "caf Kopr mě naštval zrušte mu práva :(". Z toho co jsem se tu dočetl tak nejsem moudřejší protože najít mezi 100 postama to důležitý je fakt hard.
Hlavně byste měli nejdříve vyřešit své problémy, kouknout se jestli jsem taky neudělal něco špatně, protože ukázat prstem "on za to může" zvládne i pětileté děcko chlapci :)

Chybu udělal kopr a dozor, kdyby jí neudělali tak bych tu teď nepsal:) Stačilo nám uznat atrakci, kterou jsme vyhráli. No nenasralo by tě to? V normální hře by jsi taky určitě protestoval.

Samco
28-06-16, 07:49
Když dozor nadržuje? Jak se to řeší? Když veškeré námitky byly zamítnuty?

To je ale len zase tvrdenie proti tvrdeniu. Ak tu nie je jednoznačný dôkaz pochybenia z príslušnej strany, tak jedna strana bude len dookola kydať na tú druhú (a opačne). Vzhľadom k tomu, akú tu máte povesť, vám to však do karát nehrá.

Chosen1
28-06-16, 08:00
To je ale len zase tvrdenie proti tvrdeniu. Ak tu nie je jednoznačný dôkaz pochybenia z príslušnej strany, tak jedna strana bude len dookola kydať na tú druhú (a opačne). Vzhľadom k tomu, akú tu máte povesť, vám to však do karát nehrá.

A co třeba ten fakt, že nás kopr nemá rád? Sám to napsal.

Samco
28-06-16, 08:08
A co třeba ten fakt, že nás kopr nemá rád? Sám to napsal.

Ak vás aj nemá rád, nemusí to znamenať, že teraz ide po vás ako sup. Pri udeľovaní tohto zákazu sa rozhodol možno aj preto, že vie, kto ste a máte tu "svojskú" povesť. Kľudne vám mohol udeliť permanentný stop od turnajov, čo by bolo asi horšie, než 3 mesiace. Ako vravím, škoda, že nemáte demo alebo HLTV. Situácia by sa dala posúdiť a zistilo by sa, kto pochybil. Takto je to však blúdny kruh.

Del!k98
28-06-16, 10:57
Mám nápad, odoberú sa Koprakekovi práva a ostatným dementom čo nevedia organizovať turnaj a bude to ok. Kto súhlasi ?

Mám nápad,dajú sa perm bany dementom z jb čo maju milion banov a bude to ok

Darongodx
28-06-16, 11:21
Ja mám zas nápad, že sa to celé lockne, pretože z toho vznikol len 3stranový thread, ktorý nemá žiaden zmysel kvôli nedostatku dôkazov. A ak Kajuška nejak pochybila, tak je to jej prvý turnaj, v druhom už chyby napraví a bude všetko tip-top.
Myslím, žeby ste "vy" JBáci mohli prejaviť aspoň trochu slušnosti a poďakovať jej za turnaj. Pretože ako jediná sa odhodlala vám zrobiť turnaj, ktorý ste všetci určite dlho očakávali.

K qwsaa - ešte nedávno si prosíkal na forku o UB s dôvodom, že už nebudeš písať sračky. A hneď tvoj prvý príspevok ukázal aký si braindead, takže ja by som na tvojom mieste bol rád, že nemám perma ban, vzhľadom na tvoje množstvo banov, ktoré si obdržal za tak krátky časový úsek, sklopil by som uši a už sa vôbec nezapájal do podobných debát na fórku.

K Koprovi - zatiaľ nič, pretože som to ešte celé nedočítal, ale kopra je jeden z mála adminov, ktorý za každých okolností príde na hlásenie. Potom asi editnem, čo si o tom myslím po dočítani týchto sračiek. ;)

Zrušiť zákaz, neboli doložené žiadne použiteľné dôkazy.

Britny
28-06-16, 11:47
Propříště by bylo dobré, aby organizátoři sami natáčeli demička po krátkých intervalech. Stejně jak je to u aim turnajích, protože očividně se ani JB neobejde bez pořádných důkazů, když už jsou stížnosti aji na Olympiadu.

teecko
28-06-16, 12:32
Nojo Pro dobrotu na žebrotu :D Udělá turnaj a ještě by kvuli tomu přišla o práva xD vbšak at se nědělají turnaje .. jak potom budou žebrat ostatní o turnaj na JB xDDD :D

Chosen1
28-06-16, 14:35
Přečetli jste si pořádně příspěvek Dakoty? Tenhle thread tu je kvůli nesmyslnému zákazu na turnaje.

drmko
28-06-16, 15:56
Chudák Kájuška ... Jediná čo sa toho ujala a zobrala tu zodpovednosť na seba že vôbec urobila nejaký turnaj a idete jej tu nadávať...
Ja som ju mal na dozore a bolo to úplne v pohode... :) o všetkom sme sa dohodli či už vo futbale a pod. Ja som sňou nemal ani jeden problém...
Volaj ma *Steeve*

Chosen1
28-06-16, 15:58
Chudák Kájuška ... Jediná čo sa toho ujala a zobrala tu zodpovednosť na seba že vôbec urobila nejaký turnaj a idete jej tu nadávať...
Ja som ju mal na dozore a bolo to úplne v pohode... :) o všetkom sme sa dohodli či už vo futbale a pod. Ja som sňou nemal ani jeden problém...
Volaj ma *Steeve*

Pokud vím, řeší se tu hlavně kopr, a náš zákaz :)

Fighter
28-06-16, 17:45
Zase se resi blbost.Jb je blbost kde se nebude dat udelat nikdy 100% ok pravidla lebo vzdy se nekdo najde komu se neco nebude libit.Kajuska udelala turnaj tak budte radi aj ked to este nebolo 100%-ne.

Sa smejem kdyz ctu jak Kopr nadrzoval druhemu teamu a nervoval sa :D Kopr je jeden z mala adminu ktory je na max aktivni a dela si svoju pracu dobre.Nikdy som s nim nemal ziaden problem a aj keby udelal niekedy nejaky failicek tak u takeho mnozstva banov ake dava by som sa aj divil kdyby nepochybil.

Podla mna je to zbytecni thread,keby sa tu stazovali iny hraci ako vy a s dokazom tak by sa to uz aj vyriesilo ale vy ste si uz tady posrali renome takze ja by som vam ten zakaz aj nechal :taunt:

qvsaa ty si uz mal mat davno permu i na forum,nic ine nerobis jenom urazas a zosmiesnujes adminov

Radeji to loknite :(

Britny
28-06-16, 18:02
Rozhodnout by měli organizátoři turnaje, zda jsou bany oprávněné či nejsou. Pokud se shodnou že ano, tak se to může uzavřít.

Chosen1
28-06-16, 18:06
Rozhodnout by měli organizátoři turnaje, zda jsou bany oprávněné či nejsou. Pokud se shodnou že ano, tak se to může uvařit.

Když někdo dostane ban za wh, musí být důkaz. Kde je důkaz?

Britny
28-06-16, 18:09
Když někdo dostane ban za wh, musí být důkaz. Kde je důkaz?

U turnajů to tak nechodí. Ten si založí admin sám a vy hráči máte respektovat jeho pravidla, včetně organizátorů. Můžete být vůbec rádi, že něco takového admin pořádá a sekat latinu. Dodržovat jasně daná pravidla a nebýt vulgární. Za to ste dostali bany.

"Nevhodné chovanie, narušovanie chodu turnaja"

Chosen1
28-06-16, 18:11
U turnajů to tak nechodí. Ten si založí admin sám a vy hráči máte respektovat jeho pravidla, včetně organizátorů. Můžete být vůbec rádi, že něco takového admin pořádá a sekat latinu. Dodržovat jasně daná pravidla a nebýt vulgární. Za to ste dostali bany.

"Nevhodné chovanie, narušovanie chodu turnaja"

Ani jedno sprosté slovo nepadlo, a žádný konflikt by nemusel být, kdyby dával kopr POZOR !

Darongodx
28-06-16, 18:34
U turnajů to tak nechodí. Ten si založí admin sám a vy hráči máte respektovat jeho pravidla, včetně organizátorů. Můžete být vůbec rádi, že něco takového admin pořádá a sekat latinu. Dodržovat jasně daná pravidla a nebýt vulgární. Za to ste dostali bany.

"Nevhodné chovanie, narušovanie chodu turnaja"

Sorry, ale to snaď nemyslíš vážne? Tí hráči podľa mojich info neboli vulgárni, tu sa nie je o čom baviť. Ten zákaz mal byť vymazaný hneď po založení tohto threadu plných sračiek, nedoložili ste žiaden normálny dôkaz. Taktiež môže hocikto založiť furien turnaj a mne dať zákaz na jeho účasti, pretože som vulgárny bez akýchkoľvek dôkazov?
Btw, ten zákaz sa netýka len JB olympiad, ale aj iných turnajov, ktoré si tí hráči chcú zahrať.
Dajte im preč zákaz a locknite to alebo doložte použiteľné dôkazy.

because
28-06-16, 18:37
Chudák Kájuška ... Jediná čo sa toho ujala a zobrala tu zodpovednosť na seba že vôbec urobila nejaký turnaj a idete jej tu nadávať...
Ja som ju mal na dozore a bolo to úplne v pohode... :) o všetkom sme sa dohodli či už vo futbale a pod. Ja som sňou nemal ani jeden problém...
Volaj ma *Steeve*

Ono jedna vec je to, že chce, začo každý ďakuje, ale druhá vec je to, že či na to má. Keďže si ešte donedávna nevedela urobiť poriadok v CT teame tak som ani nečakal, že toto bude bez menších problémov. Čo som sa naučil ja za turnaje čo som spravil je to, že kašlať na ostatných čo si myslia, nepáči sa im, nepotrebujem ich.
Pre kajusku: Pre budúce turnaje ti doporučujem (ber to ako doporučenie a nie ako niečo čo napísal because) :
1, Zozbierať trocha "sily", arogancie a trpezlivosti. Nech si nerobí každý to čo chce, ale nech robia to čo ty chceš. Napríklad stanov si pravidlo, ak s ním niekto má problém, nemusí sa hlásiť. Taktiež tá trpezlivosť, keď už niečo povieš tak to dodrž a nie, aby si to menila po polke a potom menila zase s5.
2, Stanov kludne aj 5 organizátorov, nech nenesieš následky len ty.
3, Ak si netrúfaš, neni problém sa najskôr zúčastniť turnaja nejakého ako dozor. Tam zistíš veľa vecí.
Tento turnaj mi prišiel ako ten čo ide byť teraz na knife. Napíše jeden dvaja ľudia, že chcú turnaj a hneď sa toho musí chytiť lebo si myslí, že to chce úplne každý aj keď možno sama si vedela, že tam bude nejaké to -.

Na koprakeka: Bol som s ním na TS počas jedného zápasu. Neviem ktorý to bol ale čo som počul, keďže si nemutol mikrák na ts, takže som počul ako Vám vypráva do hry, tak jednal diplomaticky. Nebol jeden z tých: Mám ťa u riti, máš toto robiť.
Avšak tie bany čo dal sú podľa mňa úplne zbytočné. Prečo? Tuto sa nerobia turnaje každý deň, teda tie 3 mesiace ani nemusí byť žiadny iný turnaj. Alebo turnaj ktorého sa chcú títo 4ria zúčastniť. Celkovo tieto bany na turnaj sú zbytočné pokiaľ nerobili na tom turnaji niečo, čo by narušovalo plynulý chod. Tým chcem povedať: Ak nadávali na druhých, tak sorry ale to mi príde zbytočné banovať. Pokiaľ urobili niečo ako napríklad Aviatik, že sa napojil počas finálového kola na server, tak že znemožnil organizátorom vojsť na ten server, tak ok. Ale to, že tam vyplakávajú, že sa nevedia chovať alebo niečo podobné je podľa mňa zbytočnosť. To už potom, môžte dať ban aj hráčovi Newbye, keďže počas nášho zápasu tam furt vyplakával, nech nás vyhodia lebo sme zabíjali CTčka počas pauzy ktorá trvala asi 4 minúty CTčka.

Btw: Dočítal som sa, že som bol problémový admin. Ako, 96% (tie 4% ešte len budú zabanovaný) toho čo ste mi tvrdili, že sú to úplne nevinní hráči, že som dal bany neoprávene atď. tak boli zabanovaní úplne inými adminmi nezávisle na mne a za to isté, začo som tie bany dával ja. Ale tak čo už, hlavne, že majú práva ľudia čo dojdú raz za 4 mesiace na server a tu na forku campujú každý deň, v živote toho hráča nevideli hrať alebo sa im pchá do riti ale budú písať aký ten človek je.

E:

Because.. toto si už ze mě už děláš prdel? Ty, který prosí hráče a CT, aby vůbec něco udělali mi tu říkáš, že já si neumím udělat pořádek? Jak si každý dělal, co chtěl? Hects na ..poradě" nebyl tak v prvním jejím kole došlo k menšímu nedorozumění, ale pak vše klapalo až na Daxera a Cosena s Koprem. S tímto jsem měla počítat.. Člověk jim umožní se tam dostavit a oni toto.. O 1. a 3. místo jsme měli v plánu jít všichni jako dozor, jenže na rezerv. se vejde jen 11 hráčů tak jsme se rozdělili. Nevím, co se tam dělo, ale bylo m iřečeno, že celý tým od Daxera byl vugární,.. S tímto se musí vyjádřit Kopr, Nobody a Angel*. ANO, turnaj jsem dělala porpvé a už vím, co příště doladit.. Chybama se člověk učí :) a já jsem taky jen člověk a vážně nemám čas trávit týden nad olympiádou. Ještě k tomu když si úžasní profesoři vymyslí samé blbosti do školy, v sobotu jsem měla závody agility a ještě k tomu tu byly slavnosti, ale to je moje věc...

Nerobim si prdel, stačí mi to čo som prečítal od dakoty a čo vidím na serveri/videl na serveri. Taktiež si to môžeš o sebe prečítať v JB admin forku ked ta navrhli na spesla. Nevidel som to tak jediny. Neviem ako ty vieš aké mam kola, ked dojdes na server kde som ja a hned odpojis lebo som tam ale je mi to jedno. Taktiež zatiaľ čo sa týka turnajov som nikdy nemal nejakú sťažnosť. (myslím) Pokiaľ je pravda, že mi turnaj nevyšiel tak mi to kludne sem hoď. 2-3 turnaje som myslím robil už. Takže je z čoho vyberať. Ono pravda sa ťažko počúva, ja tvoj názor berem a je pravda, že v poslednom čase im dovolujem veľa keďže nerád "fragujem za totálne pičoviny". Ale keď už ma to prestane baviť tak to pofragujem všetko.

Britny
28-06-16, 19:28
Sorry, ale to snaď nemyslíš vážne? Tí hráči podľa mojich info neboli vulgárni, tu sa nie je o čom baviť. Ten zákaz mal byť vymazaný hneď po založení tohto threadu plných sračiek, nedoložili ste žiaden normálny dôkaz. Taktiež môže hocikto založiť furien turnaj a mne dať zákaz na jeho účasti, pretože som vulgárny bez akýchkoľvek dôkazov?
Btw, ten zákaz sa netýka len JB olympiad, ale aj iných turnajov, ktoré si tí hráči chcú zahrať.
Dajte im preč zákaz a locknite to alebo doložte použiteľné dôkazy.

Tak snad na tom turnaji nebyl jenom kopr s kájou. Bylo tam více adminů i lidí co to můžou dosvědčit. Na JB se ani dema netočí při no mik, mfks. Prostě je tam admin, ten to vidí, slyší a dá ban, to se snad chceš odkazovat se vším s demem? Jak říkám, bylo tam více lidí, kteří snad dosvědčí zda to je oprávněné nebo ne. Zatím tu jen čtu obhajobu těch 3 že jsou v tom nevinně a ostatních co tam byli, že zákaz dostali právem, tak nevím teda. Všichni si teda nakonec budou vymýšlet historky, aby měli zákaz chodit na turnaje. Neřekla bych že kopr je zrovna z těch co by toho zneužíval, či někdo jiný z adminů co byli přítomni.

Tady se řeší 3 měsíce, u jiných tam vidím permu. Turnaje by se měly i tak promýšlet dopředu + organizace, nevidím, krom knife turnaje, že by se nějaké měly stejně uskutečnit.

Dakota
28-06-16, 19:39
Já bych chtěl požádat jen o zrušení toho banu na všechny turnaje, tento turnaj se mi nelíbil od začátku, protože jste vy jako admini měnily pravidla v průběhu turnaje, přitom byly jasně napsané na forum. Ještě jednou prosím o zrušení banu na turnaje, o nic víc mi nejde.

Kajus
28-06-16, 19:56
Because.. toto si už ze mě už děláš prdel? Ty, který prosí hráče a CT, aby vůbec něco udělali mi tu říkáš, že já si neumím udělat pořádek? Jak si každý dělal, co chtěl? Hects na ..poradě" nebyl tak v prvním jejím kole došlo k menšímu nedorozumění, ale pak vše klapalo až na Daxera a Cosena s Koprem. S tímto jsem měla počítat.. Člověk jim umožní se tam dostavit a oni toto.. O 1. a 3. místo jsme měli v plánu jít všichni jako dozor, jenže na rezerv. se vejde jen 11 hráčů tak jsme se rozdělili. Nevím, co se tam dělo, ale bylo m iřečeno, že celý tým od Daxera byl vugární,.. S tímto se musí vyjádřit Kopr, Nobody a Angel*. ANO, turnaj jsem dělala porpvé a už vím, co příště doladit.. Chybama se člověk učí :) a já jsem taky jen člověk a vážně nemám čas trávit týden nad olympiádou. Ještě k tomu když si úžasní profesoři vymyslí samé blbosti do školy, v sobotu jsem měla závody agility a ještě k tomu tu byly slavnosti, ale to je moje věc...

Darongodx
28-06-16, 20:08
Je to stále len tvrdenie proti tvrdeniu. Nečítal som to celé, ale nevidím tu, aby niekto potvrdzoval vulgaritu. Všimol som si len niečo pri poste Noubadyho, ale bola to len 1 veta. Snaď nechcete dávať zákaz za 1 vetu.

Chosen1
28-06-16, 20:08
Because.. toto si už ze mě už děláš prdel? Ty, který prosí hráče a CT, aby vůbec něco udělali mi tu říkáš, že já si neumím udělat pořádek? Jak si každý dělal, co chtěl? Hects na ..poradě" nebyl tak v prvním jejím kole došlo k menšímu nedorozumění, ale pak vše klapalo až na Daxera a Cosena s Koprem. S tímto jsem měla počítat.. Člověk jim umožní se tam dostavit a oni toto.. O 1. a 3. místo jsme měli v plánu jít všichni jako dozor, jenže na rezerv. se vejde jen 11 hráčů tak jsme se rozdělili. Nevím, co se tam dělo, ale bylo m iřečeno, že celý tým od Daxera byl vugární,.. S tímto se musí vyjádřit Kopr, Nobody a Angel*. ANO, turnaj jsem dělala porpvé a už vím, co příště doladit.. Chybama se člověk učí :) a já jsem taky jen člověk a vážně nemám čas trávit týden nad olympiádou. Ještě k tomu když si úžasní profesoři vymyslí samé blbosti do školy, v sobotu jsem měla závody agility a ještě k tomu tu byly slavnosti, ale to je moje věc...

Smooke tam nebyl, byl tam Angel a Noubady ti težko něco potvrdí, když ani nedával pozor na hru :)

_AnGeL_
28-06-16, 20:17
Ospravedlňujem sa, že som nedával príliš veľký pozor, ale potreboval som súrne napísať niečo na fb.

Daxer
28-06-16, 20:29
Libí se mi jak mě do toho všichni taháte..ještě všechno hoďte na mě a bude to OK.Já se snažil dostat z Koprakeka důvod proč najednou změnil názor u héček že to bude jinak..řekl mi "drž už pusu!!" Pak vypnul mikrofony a v chatu jsem neviděl skoro žádnou nadávku až u toho KZ kde jsme byli rozčílení z toho že jsou na serveru 3 dozorci a ani jeden neuměl hlídat kdo skákal KZ první...jinak za mě proběhlo vše v pořádku a nevidím důvod k zákazu na turnaje.:)

Koprakek
28-06-16, 20:40
Libí se mi jak mě do toho všichni taháte..ještě všechno hoďte na mě a bude to OK.Já se snažil dostat z Koprakeka důvod proč najednou změnil názor u héček že to bude jinak..řekl mi "drž už pusu!!" Pak vypnul mikrofony a v chatu jsem neviděl skoro žádnou nadávku až u toho KZ kde jsme byli rozčílení z toho že jsou na serveru 3 dozorci a ani jeden neuměl hlídat kdo skákal KZ první...jinak za mě proběhlo vše v pořádku a nevidím důvod k zákazu na turnaje.:)

Zase si vymýšlíš, tohle jsem zase neřekl a mikrofony jsem vypl až u poslední atrakce, tudíž u surfu, kontumačně ste prohráli z důvodu že Chosen nešel skákat surf, říkal jsem mu to 3-4 ať jde na danou atrakci, furt nic, zabil jsem Vás a bylo po všem.
Nešlo jenom o nadávky, ale drzost a neplnění zadaných rozkazu Simona.

Proč jsem brál jejích nápady a Vaše ne?

Na to jsem Vám už odpověděl na první stránce.To že jsem vždy rozhodl v potas druhému týmu bylo proto, protože měli lepší nápad, než jsem měl já a vy, dokonce to bylo rychlejší, měli jsme trošku zpoždění tak jsem to musel dohnat.




Zapl jsi stopky, měl jsem na to 36 sekundy, zabil jsi mě po 4. Důvod??


To byl ale příkaz, ne že si máš dělat co chceš.

Chosen1
28-06-16, 20:45
Zase si vymýšlíš, tohle jsem zase neřekl a mikrofony jsem vypl až u poslední atrakce, tudíž u surfu, kontumačně ste prohráli z důvodu že Chosen nešel skákat surf, říkal jsem mu to 3-4 ať jde na danou atrakci, furt nic, zabil jsem Vás a bylo po všem.
Nešlo jenom o nadávky, ale drzost a neplnění zadaných rozkazu Simona.

Proč jsem brál jejích nápady a Vaše ne?

Na to jsem Vám už odpověděl na první stránce.To že jsem vždy rozhodl v potas druhému týmu bylo proto, protože měli lepší nápad, než jsem měl já a vy, dokonce to bylo rychlejší, měli jsme trošku zpoždění tak jsem to musel dohnat.

Zapl jsi stopky, měl jsem na to 36 sekundy, zabil jsi mě po 4. Důvod??




E:



To byl ale příkaz, ne že si máš dělat co chceš.


Měl jsem na to daný čas, ten čas byl můj, jak ty můžeš vědět po čtyřech sekundách, že to nedám?

Burak1
28-06-16, 21:00
Musím se zastat i já, i když jsem hrál v teamu proti nim. Ct nedávali moc velký pozor a tudíž bych se ani nedivil, že si něčeho nevšimli. Nevím, jestli byli opravdu první, nesledoval jsem to, ale co tu vidím, tak myslím, že mají pravdu a první byli. Už jsem ani moc nechápal ten ban na rezerv, když ten hráč nic moc neudělal... Mno když si to tak vezmeme, tak celý turnaj a vlastně celý jb je for fun, tak proč tyto hádky a bany na další turnaje? Není to zbytečné, když se ti hráči téměř nijak neprovinili? Chyba se stala jak na straně teamu dakota a spol., tak na straně organizátorů. Bany jsou prostě zbytečné, jsem pro jejich zrušení. (ono je sice pravda, že ti hráči nedělali to co měli, ale vůbec se nedivím tomu, že se cítí ukřivdění... přece jen tam ct byly od toho, aby dávali pozor)

Neberte to jako nějakou kritiku, berte to pouze jako holý fakt.

Daxer
28-06-16, 21:00
Ok zabil jsi ho že porušil příkaz..ale ještě jsem tam byl já..a mě si dal hned hlavu po chosenovi když ten surf jsem mohl dodělat pak já..

Divné moc neplnění příkazů simona..na tom KZ jsme dali 2v2 vyhráli a myslel jsi že vyhráli oni a to už jsme byli na surfu..nechápu proč jsme šli znova 2v2 na KZ.Místo toho jsi řekl ať jdu proti někomu od nich a řekl jsi "Ostatní hráči počkají na SURFU!" Chosen poslušnej bál se o frag tak zůstal a ale proč jsi nechal aby se od nich 2 hráči šli kouknout a nechal je v klidu..Divné ne?

Chosen1
28-06-16, 21:13
Musím se zastat i já, i když jsem hrál v teamu proti nim. Ct nedávali moc velký pozor a tudíž bych se ani nedivil, že si něčeho nevšimli. Nevím, jestli byli opravdu první, nesledoval jsem to, ale co tu vidím, tak myslím, že mají pravdu a první byli. Už jsem ani moc nechápal ten ban na rezerv, když ten hráč nic moc neudělal... Mno když si to tak vezmeme, tak celý turnaj a vlastně celý jb je for fun, tak proč tyto hádky a bany na další turnaje? Není to zbytečné, když se ti hráči téměř nijak neprovinili? Chyba se stala jak na straně teamu dakota a spol., tak na straně organizátorů. Bany jsou prostě zbytečné, jsem pro jejich zrušení. (ono je sice pravda, že ti hráči nedělali to co měli, ale vůbec se nedivím tomu, že se cítí ukřivdění... přece jen tam ct byly od toho, aby dávali pozor)

Neberte to jako nějakou kritiku, berte to pouze jako holý fakt.

Pěkně napsáno, konečně někdo kdo tam byl taky.

Pou
28-06-16, 22:55
Co kdyby jste na sebe přestali házet špínu? Šlo by to? Nebo tu máte zapotřebí pořád hádat o ničem? Když jsem chtěl přijít na to, o co šlo, tak mi druhá strana odmítla odpovídat. Drtivá většina odpovědí tu, jsou úplně na nic, protože jsou buď nepravdivé nebo o ničem. Je pravda, že Koprakek je na Daxera a všechny v jeho blízkosti jako pes na myši, ale to neznamená že uvalíte zákaz na všechny turnaje bez patřičného důvodu. Očividně jste nikdo nepochopil tuhle stížnost. Dakota chtěl poukázat na nedostatky a nespravedlivost. A vy, jakmile jste zjistili, že byl v teamu s Daxem a Chosenem, jste sem okamžitě začli tahat, že se nedivíte, že to dostali zrovna oni. Já sem si na olympiádě taky asi 2x dupnul, a bylo po mém. Smažte radši už tento thread a smažte jim i ten nesmyslnej zákaz na turnaje, který je mimochodem udělen neprávem. A jestli máte někdo problém, s tím, co jsem napsal, tak si o tom pojďte promluvit za mnou na TeamSpeak, a já vám vysvětlím, o co vlastně jde. Psát hodinu 10 vět jen dokazuje, že moc přemýšlíte nad tím, co píšete, aby si lidi mysleli, že to je správně, a že to tak má být. Prosím o LOCK

E: Ať si vyřeší osobní problémy mezi sebou a vy se do toho necpite.

Dakota
29-06-16, 06:24
Zdravím, poprosil bych o zrušení mého zákazu na turnaje, za moje chování na serveru bych dostal možná tak kick, takže si myslím, že by to zrušit šlo. Nechci, aby sem zase někdo psal, že žádný turnaj není, mně je to jedno, já chtěl jít hrát Knife. Klidně mi dejte zákaz na Jailbreak, to snesu normálně a budu to brát jako můj trest, díky.

Prosím přečíst ten kdo zákaz dal nebo kdo ho může dát pryč. Díky moc.

Libovej_Tukan
29-06-16, 12:19
:) na turnaje jedine HLTV, systemove, ono se to stejne pohada a bez nich si to nedovedu predstavit.. A kdyz jsou dema, vzdy se najde nekdo s elektronickou tuzkou :) Jinac bych doporucil podat si ruce, zrusit zakazy a usmivat se na sebe, vzdyt nejde o vysledky ale o dobre straveny cas ne? Mate super, ze Vam nekdo turnaje porada tak proc si to kazit.

Baxo15
29-06-16, 13:22
Vobec sa mi nechce čítať tych xx strán sračiek, ale napíšem sem len toto .. Ak nespravili nič zavažné tak im ten zákaz určite zrušte.. Myslím si,že tento zákaz je úplne zbytočný a aj dosť trápny..

Btw. kto mi zmazal príspevky zo včera? :gabe:

Pyndyk
29-06-16, 16:32
Jaaaaj mne sa to nechce citat . Dakujem za krasne stvrte miesto Koprakekovi a Kajuske. Keby nebolo ich tak sme na lepsom mieste... P.s. - Pivo je cesta. Bye

Idea
29-06-16, 17:36
Jaaaaj mne sa to nechce citat . Dakujem za krasne stvrte miesto Koprakekovi a Kajuske. Keby nebolo ich tak sme na lepsom mieste... P.s. - Pivo je cesta. Bye

Keby nebolo ich tak nie je ziadna olympiada to by ste si mohli uvedomit...

Pyndyk
29-06-16, 18:12
Keby nebolo ich tak nie je ziadna olympiada to by ste si mohli uvedomit...

To je pravda . Dobre ze tam boli zato im dakujem ale nabuduce trosku viac zlepsit pozornost :) Nervy som mal na tychto dvoch ale riadne.

Hectsssssssss
29-06-16, 18:26
Nebudu se tu vubec vyjadrovat k lidem kteri jen placou a nemaji nic jineho na praci nez jen fnukat a resit takove blbosti , to ze se dalo jedna mapa ze ze zucastnil celej team tak boze nezapomente si utrit nudle a vubec nic banalniho se nestalo ja s Koprem jsme to vpohode odehrali a to ze nejaci hraci breci uz neni nas problem,JB je FUN server tak si to uvedom te .Kajuska udelala vse co bylo v jejich silach a bylo to super uz koukam na vas jak to organizujete tak laskave soupejte nohama a budte radi ze neco je a ze hraci jsou ochotni pro vas neco udelat !!!

Galaverenc
29-06-16, 20:50
Nebudu se tu vubec vyjadrovat k lidem kteri jen placou a nemaji nic jineho na praci nez jen fnukat a resit takove blbosti , to ze se dalo jedna mapa ze ze zucastnil celej team tak boze nezapomente si utrit nudle a vubec nic banalniho se nestalo ja s Koprem jsme to vpohode odehrali a to ze nejaci hraci breci uz neni nas problem,JB je FUN server tak si to uvedom te .Kajuska udelala vse co bylo v jejich silach a bylo to super uz koukam na vas jak to organizujete tak laskave soupejte nohama a budte radi ze neco je a ze hraci jsou ochotni pro vas neco udelat !!!

My si to uvědo míme, až si přečteš pravidla olympiady.

KeYo
30-06-16, 05:55
Koprakek jebe ti? ty nie si žiadny král...

jediny kral som tu JA.

xDDDDDDDD ze sa pozastavujete nad takymi blbostami.. a presne preto nikto zo starsich adminov nechce usporiadavat turnaje.. lebo su tu len jeble decka, co vsade hladaju negativa.. čest

method__maan
30-06-16, 09:29
Že ŘeŠíŠ nĚjaké malé dĚti :ddd dej vĚdĚt a pojedem jim naliskat :d

Britny
30-06-16, 13:06
Vzniká už téma o 6 stránkách, takže to prozatím zamykám. Myslím, že vše už bylo řečeno. Kopr se následně vyjádří zda vám udělí UB či ne. Možná by stačil zákaz jenom do dalšího turnaje a ne na 3 měsíce, za nevhodné chování. Jinak nechám to na koprovi a poprosím, aby se to neprodlužovalo a už se to vyřešilo.

A přístě by bylo fajn, abyste si založili žádost o UB a ne zde do stížností, potom z toho vzniká slohová práce. Dík

Samco
30-06-16, 19:53
Z dôvodu neuspokojivého preukázania všetkých dôkazov sú zákazy skrátené len na nasledujúci turnaj (t.j. do 1.7.2016).
Toto skrátenie bolo ďalej udelené na základe toho, že organizátorka a admin, ktorý udelil zákaz na treste trvajú a je vysoko pravdepodobné, že zlyhali spomenutý hráči, ktorým bol zákaz udelený. Týmto sa čiastočne vyšlo v ústrety obom stranám.

Vzniknutá situácia nás mrzí a za pôvodnú neprimeranú dĺžku zákazu sa ospravedlňujeme.