PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] Skk (autobhop) --> Klacek



Skk
28-06-16, 17:50
Vypis z konzole:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem fgt
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Autobhop'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:105256860'
[AMXBANS] Tvoje IP: '95.103.46.41'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'*S[kk]*' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'Autobhop'
By admin fgt





Detaily banu





Hráč
*S[kk]*


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:1:105256860


IP adresa
95.103.46.41


Udělen
28-06-2016 - 17:38


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
Autobhop


BAN dal Admin
fgt (Klacek)


BAN dal Server
csko.cz | Furien 3 (de_dustlands)







Poznamka:




Ako Klacek neviem preco si mi dal BAN lebo nic nemam :D Furien hram uz dlho a ja niesom jeden z hracov, ktory potrebuju cheaty alebo nejake ine pomocky. Nahlasil som uz vela cheaterov a ja niesom jeden z nich. Dostal som BAN nepravom. Prosim o unban vdaka za pochopenie. Vas *S[kk]*

Galaverenc
28-06-16, 17:58
http://csko.cz/dema?UPD=glXkc5Ow

+

http://prnt.sc/bm6o95 (http://prnt.sc/bm6o95)

Skk
28-06-16, 18:05
Ako :DDD
Po 1. Medzery v chate dávam sám to nie je z nejakého programu alebo čo :D
Po 2. No neviem mne z toho DEMA nie je nič jasné :D Veď keď sa pozrieš na hociktorého lepšieho hráča čo to hrá uvidíš to isté a možno aj lepší BHOP a ja som nemal Ako ty hovoríš AutoBhop

_Koker_
28-06-16, 20:52
Demo mi přijde krátké, ale spíš se přikláním k Autobhopu.

Samco
28-06-16, 22:21
Ahoj, clear.

Lurky
29-06-16, 12:14
clear
ten ukazovateľ by sa mal z furienu vymazať...

Skk
29-06-16, 13:29
Ja som vážne nič nemal zapnuté :D Žiadny AutoBhop nemám.. PS: Práve včera keď som dostal BAN som si aj kúpil VIP na 3 mesiace .. -.-

Burak1
29-06-16, 14:06
Lurky má pravdu, ten ukazatel nás akorát plete. Asi by se měl zas oddělat.

Galaverenc
29-06-16, 16:40
1:03

btw. ultimate neboostuje

E.: pro Oskary, nějak zásadně se podle toho ukazatele neřídíme.

Burak1
29-06-16, 16:44
Clear.

Idea
29-06-16, 17:19
Skor ako v ukazovateli je problem ze banujete nieco co rozoznat neviete, pokial si nie ste isty radsej to poslite nejakemu jump adminovi napr Lurkymu a nie davat faily...

Galaverenc
29-06-16, 17:33
stačí jeden 100% čas a ty "mezery". Ale když myslíte

<fake?> vim,jak skace ultimate, ten Skk zaplej autobhop :)

Kajus
29-06-16, 17:56
Daron: Zdravím, Klacek ma požiadal o pozretie dema a ja taktiež zastávam názor, že tento hráč má zaplý atbhp.

_Koker_
29-06-16, 18:58
Jak napsal Klacek , ultimate neboostuje , pokud dobře vím , tak když se píše , tak to někdy i vynechává mezery viz screen .
Za mě autobhop , Kouknul jsem se na to demo ještě jednou .

Btw poslat to demo jump adminovi , to je mi skoro k ničemu , když ten furien tolik nezná , jde tam o to, aby jsi věděl, jak se můžeš boostovat Atd , je to jen můj názor ;)

A ještě mám jednu připomínku , napíšeš, že děláš ty mezery sam , takže mi tu chceš tvrdit, že když píšeš tak děláš mezi slovy schválně tak velký mezery ?:gabe:
To je odemne vše.

Skk
29-06-16, 19:30
Ako tie medzery robím sám áno :DD nepíšem ich vždy len keď chcem oddeliť nejaké dôležité slovo .. napr. Píšem hráčovi: Chlapče offni to AB :-)... A ako ja neviem čo si myslíte veď ja žiaden AutoBhop nemám. Okolo 3-4 píšu, že nemám tak neviem či to Klacek,Koker a spol neviete rozoznať, ako nič v zlom hej, ale sa dohodnite.. Ja som dostal BAN neprávom. A tu som si požiadal o UB. Kúpil som ešte v ten deň BANU VIP na 3 mesiace ako som písal.. a naštve to keď si po futbale chcete zahrať CSKO a dostanete BAN za nič ako je to len hra načo budem cheatovať alebo čo je ten AutoBhop .. keď si len chcem v pohodičke zahrať,popísať s luďmi a tak.. PS: Tu mi tie veľké medzery nenapísalo

mirecc
29-06-16, 19:36
tečka : Čaute, demo jsem koukal nejméně 3x, a hráč je určitě zaplej, když se podíváte na zmiňovanej čas 1:03 + ten zbytek. Boost mít vůbec nemusí záleží jak hráč ovládá Furien Mod.

_Koker_
29-06-16, 19:45
Ako tie medzery robím sám áno :DD nepíšem ich vždy len keď chcem oddeliť nejaké dôležité slovo .. napr. Píšem hráčovi: Chlapče offni to AB :-)... A ako ja neviem čo si myslíte veď ja žiaden AutoBhop nemám. Okolo 3-4 píšu, že nemám tak neviem či to Klacek,Koker a spol neviete rozoznať, ako nič v zlom hej, ale sa dohodnite.. Ja som dostal BAN neprávom. A tu som si požiadal o UB. Kúpil som ešte v ten deň BANU VIP na 3 mesiace ako som písal.. a naštve to keď si po futbale chcete zahrať CSKO a dostanete BAN za nič ako je to len hra načo budem cheatovať alebo čo je ten AutoBhop .. keď si len chcem v pohodičke zahrať popísať s luďmi a tak..

No, když jsem s tebou hrál na serveru , tak si vynechával mezery nějak často , a nemyslím si, že to byly důležitá slova .
Já osobně na tom demu vidím ultimate. Kdyby se všichni podívali na YT nebo si to vyzkoušeli mimo online hru , možná by jste změnili názor.
Jestli dostaneš UB , tak si na tebe dám pozor , uvidíme jak budeš hrát, udělit ban znova problém není, ale stojím si za svým názorem, že autobhop používáš.:smile:

E: A jinak ještě, když mi tu píšeš , že děláš velké mezery mezi slovy , tak mi prosím tě řekni co je důležité na tvé větě ze screenu.
Tvá věta: "black pozerm na......teba a.....toto nesu strafy.
Jsem zvědavý, jak mi tohle vysvětlíš , co je na tom důležitého ;)

Skk
29-06-16, 20:08
Ten black ma štval celá veta je dôležitá keď to nevie hrať a myslí si, že ja pán, že vie strafy a tak tak som mu to takto napísal. A ja tvoj názor rešpektujem, ale nemám ten AutoBhop.. Ale to je tvoj názor a ten ti nikto nemôže vziať, ale ber ohľad na názory iných, ktorý píšu, že nemám a majú pravdu, že nemám ako napr.Samčo,burak a ďalší.

Luccy
29-06-16, 21:07
AceS: Ahojte, chcel by som sa vyjadriť k tejto žiadosti tiež. Skk poznám dlhšiu dobu, a pochybujem, že má autobhop. Demo je podľa mňa krátke, a podľa medzier sa to dá odhadnúť len tak ťažko, kedže sa v nastaveniach klávesnice dá dať rýchlejšia odozva klávesnic. Poznám viac hráčov, ktorý si to pred cskom nastavujú, aby sa dalo ľahšie bhopovať. Byť na mieste admina, som za unban.

hofy
29-06-16, 21:17
Demo je clear. Nějaký čas 1:03 dovede nasimulovat snad kdokoli, to není vůbec vypovídající. Ukazatel stisknutých kláves není vůbec důkaz.

Galaverenc
29-06-16, 21:34
Co sem táháte ten ukazatel? Psal jsem snad, že jsem banoval podle něj? Ban byl udělenej na základě ultimatu a času v demu.

e. Takže Vám to všem upřesním ---> video (https://www.youtube.com/watch?v=WDRTPck2GFQ) (nejlepší i s komentářema)

Skk píše, že to dělal schválně a vymyšlí tady nějaký mezery kvůli důležitosti. V chatlogu se vám to neukáže, proto ten screen. Nebyla to jedíná věta, nebudu dělat 50 screenu.

btw. To s tou klavesnicí je hovadina.

Ten jeden čas mě akorát utvrdil v tom, že je zaplej. Skočil to prostě nechtěně.

Burak1
29-06-16, 21:40
Banovat na základě dema, na kterém je jeden pomyslný čas není nejlepší.

Samco
29-06-16, 21:46
Banovat na základě dema, na kterém je jeden pomyslný čas není nejlepší.

Obzvlášť, keď sa jedná o steam hráča.

E: Ale keď už je reč o tom ukazovateli, určite by sa mohol dať preč.

Skk
29-06-16, 21:57
Klacek ty si odmietaš priznať, že si dal ten BAN proste neprávom alebo čo ? Veď ja nič nemám :DD to je až smiešne to čo píšeš

Lurky
29-06-16, 22:09
takže tu dávame bany podľa doublespace, jedného "času" alebo toho ukazatela???

Idea
29-06-16, 22:13
Btw poslat to demo jump adminovi , to je mi skoro k ničemu , když ten furien tolik nezná , jde tam o to, aby jsi věděl, jak se můžeš boostovat Atd , je to jen můj názor ;)



Jn radsej sa hrat na majstra sveta a davat faily ako si nechat poradit od niekoho skusenejsieho v tomto smere... Ale su to vase faily mne to moze byt jedno..

Galaverenc
29-06-16, 22:18
takže tu dávame bany podľa doublespace, jedného "času" alebo toho ukazatela???

Proč sem zase sereš ten ukazatel? Psal jsem to snad jasně

Máš unban, omlouvám se.

Příště zavolám ty zkušený, co mají nahráno 1000x víc a můžou dát svůj první ban za tenhle script.

Koprakek
29-06-16, 22:38
Proč sem zase sereš ten ukazatel? Psal jsem to snad jasně

Máš unban, omlouvám se.

Příště zavolám ty zkušený, co mají nahráno 1000x víc a můžou dát svůj první ban za tenhle script.


Je to čistý, jen ti chci říct že jak ty se chováš k ostatním adminům, tak oni se budou chovat stejně takhle k tobě, nic proti ale měl by ses krotit, víš o čem mluvím.
Omlouvám se za OT, popř. smažu.

A ano, asi by se měl smazat ten ukazovatel.