PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] VojBer --> Koker



VojBer
29-06-16, 19:39
Vypis z konzole:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem fgt
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Obchazeni, ban z webu'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1117297213'
[AMXBANS] Tvoje IP: '86.49.179.11'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'VojBer' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'Obchazeni, ban z webu'
By admin fgt
Pro pripojeni na druhy server napis: /server
** "VojBer" mas ban na serveru: "csko.cz | Furien", cas: "29/06-2016 - 19:29:24", tvoje ip: "86





Detaily banu





Hráč
VojBer


Typ banu
SteamID


SteamID
VALVE_0:0:1117297213


IP adresa
86.49.179.11


Udělen
23-06-2016 - 17:38


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
Aimbot By Tecka


BAN dal Admin
_Koker_ (_Koker_)


BAN dal Server
csko.cz | Furien









Poznamka:




Prosim vas, muzete mi vysvetlit za co jsem dostal ban? Nic jsem neobchazel, na banlistu jsem se docetl, ze jsem dostal ban i za AB... To se nesmi strilet hlavy? Vazne?! Nevim jak se mam obhajit... Jsem kid 12ti lety. Takze fakt nevim co s tim... Jestli mi ban zustane budu se asi hodne divit a radeji prestanu strilet HS, protoze by me mohl "admin" zabanovat.. Diky za vyslechnuti. Doufam ze, nashledanou!

PS.: Ptejte se me na co chcete, abych vam dokazal ze nejsem cheater!

_Koker_
29-06-16, 19:55
Zdravím , obcházíš tento BAN (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=187453), akorát jsem si nejspíš spletl reason, protože si myslím, že jsem ti dával ban za autobhop.
Demo dodám až budu doma .

E: Ok , tak čekat nemusíš , protože nahlášen jsi byl TADY (http://csko.cz/forum/showthread.php?49288-VojBer-ATBH-Furien).

Samco
29-06-16, 21:35
Ahoj, clear. Na deme som nič podozrivé nezbadal.

VojBer
30-06-16, 10:15
Ano, "autobhop" v podstatě mám... tím že mám nastavené na myšce držení tlačítka. Netušil jsem, že se tohle počítá jako autobhop, který by se měl banovat. Také bych chtěl poprosit o unban, pod podmínkou, že už takové nedorozumění se už stávat nebude. Díky a krásný den. :)

hofy
30-06-16, 21:17
Na demu vůbec nic není.


Ano, "autobhop" v podstatě mám... tím že mám nastavené na myšce držení tlačítka. Netušil jsem, že se tohle počítá jako autobhop, který by se měl banovat. Také bych chtěl poprosit o unban, pod podmínkou, že už takové nedorozumění se už stávat nebude. Díky a krásný den. :)
Bind na klávesu není autobhop, to je povolené.

_Koker_
30-06-16, 21:25
Aha , okj , koukám, že nemá vůbec smysl banovat atbh , protože všechno je samozřejmě čisté , každej druhej si může stáhnout ultimate , zřejmě je to povolené..
Ono někdy kouknout na YT a zjistit si jaké druhy jsou atbh , to je jako u AB , je hodně druhů ..
Zdar máš UB a strašně se ti omlouvám ;))

hofy
30-06-16, 21:32
Že znaky hry můžou odpovídat nějakému cheatu není vůbec vypovídající, podstatné je, že to, co je na demu, jde bez problému odehrát i bez nějakého cheatu. Je to normální, běžná hra.