PDA

Zobrazit normální verzi : CHORY KAPITAN NA CIERNOM KORABE (jiny hrac) --> chorykapitan



ExitMucq
30-06-16, 18:11
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas 23 hodin, 31 minut a 4 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'kopirovani nicku'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < CHORY KAPITAN NA CIERNOM KORABE >
[AMXBANS] Tvuj nick: DEAD SYRIAN KID
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:78700945
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:78700945
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 194.228.76.48
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.228.76.48
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < chorykapitan >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Awp
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum





Poznamka:






Zdravim,
Byl jsem na serveru JailBreak 6 s nickem "CHORY KAPITAN NA CIERNOM KORABE". Ale z niceho nic mi nejaky admin zmenil jmeno na "Player". Tak jsem si ho nechal (ten nick Player
, ale nechapal jsem, trosku jsem premyslel jestli to nemuze byt admin. Ja jsem nevedel ze je to admin. Znam pisnicku s timto textem a tak jsem si proste chtel dat na par her tento nick. Ale potom, kdyz jsem se pripojil s nickem "CHORY KAPITAN NA CIERNOM KORABE" na server AWP, vyhodilo mi s tim ze mam ban.
Takze zadam o rozumne vysvetleni pana admina "chorykapitan". Ano, dozvedel jsem se, ze je to admin na dd2o.
Do toho ještě potom jsem se od pár nejmenovaných adminů dozvěděl, že admin či jakýkoliv hráč by neměl mít vulgární nick. Ale admin měl nick "mrdky". viz. banlist nejmíň 6x..
Děkuji předem za odpověď.

valentino
30-06-16, 18:50
vyřešeno v chatu, hráč ma unban