PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na adminku Kájušku



lukaskooo
01-07-16, 10:30
Ahoj,
Kájuška mi dneska řekla že mám demenci, retardaci a podobně=urážela mě.
Dala mi zákaz k CT, ale ještě něco k tomuhle musím dodat, předemnou tam bylo CT které dostalo zákaz od Luccy (neschopnost) dostal ban pouze na den a k tomu bral vězeňské guny atd.. Já dostal ban na 3 dny! A bylo tam napsané: Nehelídání simona, jako vážně ? To si děláš srandu? Dostal jsem to já (grabik) a hráč Beru sirup na kidy. Simon nám řekl, jdite pryč, šly jsme. Tak jsme si s CéTéčkem hráli na autíčkách a najednou BANNED a nadávky ze strany admina!
Předem díky za řešení.
+bych prosil UB nebo aspoň zkrátit nebo upravit důvod.

Kajus
01-07-16, 10:36
Tak ty jsi vtipný.. Nvm, kdo furt psal o demenci :). Autičkama jste zablokovali vstup z barviček (jb_cp_assis) a skoro jste dildem přejeli simona... Přemýšlěla jsem či vám dat den nebo 3.. Nakonec jsem vám to změnila na den..

E: btw.. simon říkal, že vás poslal pryč, protože jste dělali blbosti (to jsem tam ještě nebyla tak nevím..)

The Frisco
01-07-16, 10:36
Včera ti vypršel můj zákaz a trvalo ti 18 hodin, než jsi dostal další od jiného admina. Gratuluju. Chybu se snaž najít u sebe a ne v admin týmu.

Britny
01-07-16, 10:37
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=188416
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=188415

Máte to oba na 1 den, Lucka dala na 3 dny, už jsi spokojený ?

E:

Za to co tady čtu, bych já vám osobně napařila aspon 1-2 týdny, abyste trošku pochopili smysl být u CT. a klidně s důvodem demence, narušování chodu hry, neschopnost..

Tuhys09
01-07-16, 10:38
Poslal jsem vás pryč,protože když jsme byli na barvičkách,říkal jsem ještě příkazy a pravidla hry a vy jste schválně zmáčkli tlačítko (1 z vás) a zabili jste Blua,proto jsem řekl ať jděte pryč,jelikož jste dělali bordel..A pak jste tam začali cpát autíčka,pak přišla Kája,a řekla že máte ban za toto ,ale měli byste ho mít za ty kraviny,co jste dělali..respektive zniičili jste atrakci(Autíčka) s tím,že jste je cpali tam abych já se s ostaníma vězněma nemohl dostat ven..
A nadával jsi taky,takže buď rád,že máš jen zákaz k Ct..
Toť vše ode mne,jelikož jsem byl Simon,když se to stalo.

Burton
01-07-16, 10:43
Zakaz k CT na 3 dni neni nic co by sa nedalo vydržať. Pokiaľ viem tak ste blokovali autami vychod z atrakcie kde bol simon s hráčmi - to ti príde uplne normalne? a potom namiesto toho aby si rovno išiel sem napísať svoju vypoved tak ste tam zahatali chat tym aky su admini dementní a svet nespravodlivý.

lukaskooo
01-07-16, 10:45
Proč jsi to nenapsala do důvodu? Simon nám řekl ať jdeme pryč. A ty nám za to dáš ban je to napsané v pravidlech že CT mají poslouchat simona. Takže nechápu co banuješ. Něco jiného píšeš a něco jiného jsi říkala, že jsme dementi retardi atp..

Tuhys09
01-07-16, 10:45
Vy jste začali ze sebe dělat největší chudáky,že máte ban atd..Takový ty drsňáci,co si hrajou na velký šefy,a pak když,přijde někdo,kdo jim dá ban,tak si hrajou na největší chudáky- ubohost dle mě.
Zajímalo by mě,jak byste se zachovali vy,kdyby vás někdo chtěl schválně přeject,blokoval východ atd..

E: Nadávali jste 2x víc než Kája..

lukaskooo
01-07-16, 10:47
Do důvodu to nenapsala. Napsala nehlídáni simona, přestože jsme byli poslaní doprdele.

Že já jsem nenahrál jak jsi Tuhysi nadával, já kdybych byl simon a stáli tam vedle mě a zmáčkly mi to, zabil bych je. Ty jsi řekl, ať jdeme pryč.

Tuhys09
01-07-16, 10:50
Ježiši,tak ti tam napsala jinej důvod,ban bys dostal stejně..

Britny
01-07-16, 10:51
Do důvodu to nenapsala. Napsala nehlídáni simona, přestože jsme byli poslaní doprdele.

A z jakého důvodu jste byli poslaní pryč? Není problém, aby Kája přepsala tedy důvod za narušování chodu hry, demenci, kterou máš ve svých důvodech často, protože to asi tak bude a ban vám dala na ty 3 dny nebo i víc. Protože za poslední měsíc tam máš 4 bany k ct, tak nechápu ban 1 den, to už měl být aspon týden.

lukaskooo
01-07-16, 10:55
Beru sirup na kidy. střelil na atrakci (barvičky) do tlačítka=jeden hráč zemřel. V tom případě nechápu proč jsem byl já poslán pryč a dostal ban za nehlídání simona. Když jsem neměl co dělat protože nechtěl aby jsme ho chránili tak jsme zablokovali dveře.

Tuhys09
01-07-16, 10:58
Protože jste dementi,už na začátku jste jezdili na autech..nevím kdo do toho střelil ,ale poslal jsem vás pryč oba,chovali jste se jak dementi..A to že nemáš co na práci neznamená,že mi budeš ničit další atrakce..Tím bych to ukončil,ban dostali zaslouženě,možná přepsat důvod..

lukaskooo
01-07-16, 11:05
Dement si říkej možná tak sobě, taky jsi mi mluvil do simonovaní takže bych být tebou držel hubu.

Tuhys09
01-07-16, 11:20
Jono,ale většinu mapy jsem byl Simon já..A myslím si,že většina hráčů co jsou u CT tak mluví..:)

Britny
01-07-16, 11:40
http://csko.cz/forum/showthread.php?49466-lukaskooo

Dál už není třeba se vyjadřovat.

LOCK