PDA

Zobrazit normální verzi : deagle1981



deagle1981
01-07-16, 20:51
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem [H]e||
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Demencia, vulgarnost'
[AMXBANS] Delka: '3 tydnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:168256896'
[AMXBANS] Tvoje IP: '78.141.85.158'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






toto uz co ma byt je demente CT Patko a ja dostanem ban na 3 tyzdne ? a on ani zakaz k CT ? toto je spravodlivost

[H]e||
01-07-16, 20:59
Keď chceš svoj názor vyjadriť, tak aspoň slušne a nie ho okamžite začať urážať a nadávať mu aj do rodiny. Len podotýkam, že to bolo predovšetkým do voicu (čo som po udelení banu aj upravil v banliste), keď si sa napojil ku CT. To, že on nedostal zákaz ku CT je moja chyba a zodpovednosť za to na seba beriem, jednoducho som proste nesledoval hru celý čas, takže som nemohol pochopiteľne vidieť úplne všetko, čo robil (hlavne teda, keď som umrel som hre nevenoval toľko pozornosti). Za to sa ti týmto chcem ospravedlniť. To ale neznamená, že mu ho nedá niekto ďaľší až bude robiť znovu zle na serveroch. Ban ti skrátim, ak sa na serveroch budeš vyjadrovať slušnejšie.

deagle1981
01-07-16, 21:05
ma vytačal už druhu mapu to sa nedalo vydržať a večne puštal nejake kktiny do voicu ked nebol simon a simona potom ani počuť nebolo a keby si mu dal ban k CT nemusel mať ban ja takže dik zasa som si to iba ja odskakal kvoly nejakemu dementovi čo nevie čo zo sebou nevadi aj tak robim zajtra a potom možem dokončiť mapu

Troppe
01-07-16, 22:54
Proti UB.
Hráče potkávám na Serveru a pokaždé ho musím upozornit,aby svůj slovník zmírnil.

deagle1981
02-07-16, 19:14
[QUOTE=Troppe;408927]Proti UB.
Hráče potkávám na Serveru a pokaždé ho musím upozornit,aby svůj slovník zmírnil.[/Q
a je zaujimave že o tom vieš iba ty ja si na to nespominam si ty vobec admin lebo na servery som viac ako ty a to chodim do roboty a dalšia vec na servery si nebol nevidel si čo sa tam deje a keby sa tu mohly vyjadriť hrači nie jeden by mi dal za pravdu ešte aj admin HE si priznal že to cele nesledoval a Patko mal dostat ban k ct a k tejto žiadosti o unban ani nemuselo prisť

deagle1981
02-07-16, 19:23
dalši fakt Patko 38 banov a nemal ma takyto dement vytočiť
za
1 otvarie ciel aj ked nebol simon
2 rušenie simona
3 FK dosť často
4 spam voicu čiže furt tam puštal nejake sračky
a 5 fakt ja ban a on si vesolo hra dalej ani len ban k CT nedostane fakt spravodlivy AT mate dakujem
ps. ak by som sa chcel pripojiť tak sa pripojim s inym steam učtom nikom a IP adresou ale ja si nick nezmenim kvoly trapnemu a znova opakujem nespravodlivemu banu

Troppe
02-07-16, 20:03
Áno,chodím tam celkem často.
Je pěkné,že chodíš do práce (neboj,taky chodím pracovat). Na Serveru jsem hodně často a tebe tam potkávám. Chování otřesné,pořád samé vulgarity.
Podívej se napřed na svoje chování a vyjadřování.

deagle1981
02-07-16, 20:09
Áno,chodím tam celkem často.
Je pěkné,že chodíš do práce (neboj,taky chodím pracovat). Na Serveru jsem hodně často a tebe tam potkávám. Chování otřesné,pořád samé vulgarity.
Podívej se napřed na svoje chování a vyjadřování.

pretože ked je niekto "KOKOT" tak je proste kokot ako patko natakeho človeka ja ine slovo nemam v slovniku a servitku pred usta si davať nebudem bodka pochopene a nechapem prečo vlastne on nema ban ale ja

Troppe
02-07-16, 20:18
A jsme zase u toho. Ani tady se neumíš krotit. Pokud se ti něco u něj nelíbilo,měl si kontaktovat Admina buď na Steamu nebo přes !.
Jak jsem už psal,PROTI UB. Máš dost času nato,aby si se zaměřil na svoje vyjadřování.

deagle1981
02-07-16, 20:24
A jsme zase u toho. Ani tady se neumíš krotit. Pokud se ti něco u něj nelíbilo,měl si kontaktovat Admina buď na Steamu nebo přes !.
Jak jsem už psal,PROTI UB. Máš dost času nato,aby si se zaměřil na svoje vyjadřování.
vidiš že si hlboko inteligentny a dokažeš čitať admin na servery booooool a ako hovorim vidim tvoju inteligenciu predchadzajuca sprava bol "sarkazmus" najdi si to slovo v slovniku dakujem a aj keby si si mi dal ban na 10 rokov svoj slovnik kvoly dementnym ludom ako bol patko ja nemiť nebudem dufam si ma pochopil konečne

^SeaBi
02-07-16, 20:36
Není to sice moje sekce ale tebe už jsem párkrát ve hře viděl a chování je hrozné a pokud si dobře pamatuji, tak si vždy dojdeš na forko pro UB a vždy v tý žádosti urážíš nějakýho admina, proti UB viz. Troppe.
btw. jestli si tak dospělý jak tvrdíš, tak by bylo fajn se podle toho i začít chovat ;-)

E: nebudu se s tebou hádat s lidma jako ty to nemá smysl, vidím tam narážky na jeho inteligenci, která je podle mého, vetší než ta tvoje.

E2: Promin, asi jsem v mládí nepobral tolik moudrosti jako ty ale zkus se nad sebou zamyslet...

deagle1981
02-07-16, 20:39
Není to sice moje sekce ale tebe už jsem párkrát ve hře viděl a chování je hrozné a pokud si dobře pamatuji, tak si vždy dojdeš na forko pro UB a vždy v tý žádosti urážíš nějakýho admina, proti UB viz. Troppe.
btw. jestli si tak dospělý jak tvrdíš, tak by bylo fajn se podle toho i začít chovat ;-)
dalši muuudry admin a kde vidiš že tu uražam admina ? ja tu pišem o hračovi s nickom Paťko takže ako vidim dalši intelingent

deagle1981
02-07-16, 20:58
už ani nechcem UB bo tu pridu 2 admini sa vyjadriť čo si neprečitaju všetko a idu sudiť aj ked na servery neboly ja nechapem vlastne z čoho oni beru informacie o danej situacii lebo nieje tu ani demo ale vyjadruju sa iba preto lebo možu a maju pristup a pišu mi tu bludy šak kus rozmyšlajte deti aj ked vam škola skončila

Troppe
02-07-16, 21:49
V dobu udělení banu jsem nebyl na Serveru,ale jak už jsem psal výše,potkávám tě na Serveru často. Pořád tam každého urážíš,tady to není o moc lepší.

btw. vím,co to znamená sarkasmus. Spíš nechápu většině uspořádnaných slov,které mají být pravděpodobně věty.

E: Chatlog. (http://www.csko.cz/chatlog/show?from=03-06-2016&to=02-07-2016&server=1&nick=&sid=STEAM_0%3A1%3A168256896&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit) Přes voice je to ještě horší.

deagle1981
03-07-16, 08:43
V dobu udělení banu jsem nebyl na Serveru,ale jak už jsem psal výše,potkávám tě na Serveru často. Pořád tam každého urážíš,tady to není o moc lepší.

btw. vím,co to znamená sarkasmus. Spíš nechápu většině uspořádnaných slov,které mají být pravděpodobně věty.

E: Chatlog. (http://www.csko.cz/chatlog/show?from=03-06-2016&to=02-07-2016&server=1&nick=&sid=STEAM_0%3A1%3A168256896&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit) Přes voice je to ještě horší.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Sarkazmus
ani napisať to nevieš ale ideš sa tu hadať super

valentino
03-07-16, 08:44
v česku to máme sarkasmus, ale to asi nepochopíš.
celej tvuj chatlog je hroznej, proti ub.

deagle1981
03-07-16, 09:25
v česku to máme sarkasmus, ale to asi nepochopíš.
celej tvuj chatlog je hroznej, proti ub.

šak prave že on to nepochopil a ide ma opravovať to bola ironicka poznamka ale to si zrejme už nepochopil ty ako tu možu byť admini čo nerozmyšlaju kto vam dal prava ved rozmyšlajte trošku ludia a už 3 admini tu pišu čo tam neboly nevidely a staraju sa

deagle1981
03-07-16, 09:54
ukončime to UB nechcem pravdu som mal a svoje som si povedal
1 admin si mysli že ma pravdu aj ked ju nema ako v tomto pripade dokazaly 3 admini čo tu pisaly a na servery neboly
2 fakt je ze HE sa vyjadril že nesledoval hru a ban mi skrati
3 a to je doležite ,nikdy ale fakt nikdy sa nebudem pchať adminovi do zadku aby mi nedal ban
4 admini ma nemaju radi lebo poviem pravdu a som inteligentnejši ako oni .....ani ja vas nemam rad
5 je xy serverov kde sa da hrať a xy možnosti ako sa napojiť a obysť vaš ban lebo mam xy steam učtov :D
6 ďalši fakt je že ty 3 admini čo tu pišu bludy si neprečitaly spravu od HE to som si isty
7 LOCK Ďakujem za spolupracu

Troppe
03-07-16, 11:02
1. Už jsem ti vysvětloval. V době banu jsem na Serveru nebyl,ale potkávám tě tam celkem často,ban je oprávněný.
2. Je mi to celkem fuk.
3. Netřeba.
4. Svoji inteligenci ukazuješ svojím vyjadřováním -> hodně slabé.
5. Běž,nikdo tě tu nedrží. Obejdeš,čekají tě další a delší bany.
6. Áno,přečetl jsem si ji.
7. Měj se :)

deagle1981
03-07-16, 11:23
1. Už jsem ti vysvětloval. V době banu jsem na Serveru nebyl,ale potkávám tě tam celkem často,ban je oprávněný.

a ty si inteligentny hej ked v jednej vete napišeš že si tam nebol ale ban opravneny ako vieš že je opravneny ked si tam nebol ved skus troška zapnuť mozoček to je ta malička vecička v tvojej hlavičke vieš a sam HE napisal niečo nebudem sa opakovať

^SeaBi
03-07-16, 11:32
Asi neumíš číst... na serverech se chovaš jako prase (dlaždič) rozhodně nepochybuju že by sis ten ban nezasloužil ale jak si psal, hell ti to už zkrátil, seš spokojenej tak už nevidím důvod proč to tady dále rozpitvávat.

E: Já tě neurížím jenom píšu jak se chovaš, toť vše ale vidím že neumíš snášet kritiku na svojí osobu...

deagle1981
03-07-16, 11:34
Asi neumíš číst... na serverech se chovaš jako prase (dlaždič) rozhodně nepochybuju že by sis ten ban nezasloužil ale jak si psal, hell ti to už zkrátil, seš spokojenej tak už nevidím důvod proč to tady dále rozpitvávat.

a toto je normalne že admin uraža hrača ako ty teraz mna ? a nevidim že by mi ho skratil Vyprší 22-07-2016 - 20:49 (0 měsíců 2 týdny 5 dní 9 hodin 14 minut ještě zbývá )

Troppe
03-07-16, 11:58
Asi to to nemá cenu vysvětlovat. Přečti si prosímtě moje předchozí příspěvky. Psal jsem tam,že v době banu jsem na Serveru nebyl,ale v předešlých dnech jsem tě tam potkával. Slovník byl hrozný,chatlog je důkazem. Více už můžou potvrdit admini,kteří tě slyšeli přes voice.

U tohoto příspěvku jsem skončil,měj se.

deagle1981
03-07-16, 12:01
Asi to to nemá cenu vysvětlovat. Přečti si prosímtě moje předchozí příspěvky. Psal jsem tam,že v době banu jsem na Serveru nebyl,ale v předešlých dnech jsem tě tam potkával. Slovník byl hrozný,chatlog je důkazem. Více už můžou potvrdit administrativní,kteří tě slyšeli přes voice.

U tohoto příspěvku jsem skončil,měj se.

no a čo tym chceš povedať určite som za CT nerobil toto čo Patko robil a ban ani len k CT nedostal toto na vytočilo a od posledneho banu čo mal som sa spraval normalne pokial neprišiel dement Patko k CT a najebal nie len mna ale aj ostatnych hračov len je škoda že sa tu nemožu vyjadriť

[H]e||
03-07-16, 13:44
Ban je teraz už skrátený. Myslím, že sa to môže uzavrieť.

deagle1981
03-07-16, 13:59
e||;409101']Ban je teraz už skrátený. Myslím, že sa to môže uzavrieť.

Ďakujem ti velmi pekne dobra praca admin ban som si zaslužil za vulgaritu naozaj ale ten tyžden je tak akurat a dufam už nestretnem na servery toho hrača