PDA

Zobrazit normální verzi : MAMAMIJA



MAMAMIJA
02-07-16, 15:52
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Pl#yer
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'nk'
[AMXBANS] Delka: '1 den'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1836620944'
[AMXBANS] Tvoje IP: '85.237.234.85'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'|G0D| (O)ri(G)ina(L)' byl zabanovan na '1 den'.
Duvod: 'nk'
By





Poznamka:







Ban som dostal nepravom ja nemoyem ya to ye niekdo blokoval admina tak ho urcite neyabijem ked blokni 13 500 hp zm a ked mu necham 100hp necham si ho ako poisku takze prosim o unban

Troppe
02-07-16, 16:32
Ahoj. Náhodou blokoval tvůj kamarád (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=188584) a náhodou ses do něj "nemohl trefit". Měl si 2 tunely na sobě (snad si to dokážete představit). Ty jsi byl na tom druhém,aby se tě nedalo fishnout a tvůj kamarád mě blokl a čekal,než mě zabiješ. Ani si do svého kamaráda nezačal střílet.
Za to lhaní bych ti ten ban ještě prodloužil,boužel nemůžu.
Na UB zapomeň.

MAMAMIJA
02-07-16, 18:01
Ale yiadnz NK sme sa nedohodli a som ho tam nechal kedye mal 100 hp takye to nerobim len ja ye ked idu viaceri zm napr lader tak si to tak isto robia a ja nemoyem yato ye ta blokol ja som mu to nekazal a zabijal som takze to NK neni NK je to ze sa nezabija ani nehituje a ja som ho zabijal TAK PROSIM O UNBAN ....

Troppe
02-07-16, 19:58
Je logické,že si ho nahituješ na 100 hp a pak si ho tam necháš,ale ty jsi mu nechal všechny jeho HPčka. Čekal jsem cca 5 vteřin,jestli do něj začneš střílet ale nic. Tvůj kamarád se na mě ještě otočil a vrtěl hlavou "jakože mě nepustí".

MAMAMIJA
03-07-16, 13:01
Tak je pravda ye som si ho nahitoval ale uplne hp som mu nenechal ... dobre ved v pohode 1 den sa da vydrzat len som chcel poukazat na to ze sme namali dohodu NK ak by si mi dal ban za iny dovod tak to berem ale takto prepac sice sme si plnili ale aj zabijali... ved ok mozte to zamknut a brat ako UZAVRETE