PDA

Zobrazit normální verzi : Patko



Patko
05-07-16, 21:19
Vypis z konzole:



Detaily banu
Hráč Patko
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:215232247
IP adresa 178.143.155.89
Udělen 05-07-2016 - 19:59
DĂ©lka BANu 10080 minut
Vypršà 12-07-2016 - 19:59 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 6 dnĂ 22 hodin 45 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] Demence historie
BAN dal Admin Naqy (Troppe)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)





Poznamka:





Tak Troppe kedže si mi to nechcel napísat in game tak napíš to sem. Prečo si mi ho predlžil ?
Dik
Tvoj Patko :gabe:

Troppe
05-07-16, 22:08
Ban byl udělený za bezdůvodné fragování CTčka a prozrazování polohy spoluhráče. Byl prodloužen na základě tvojí pestré historie.

Patko
05-07-16, 22:11
Jáj ������ čiže keď ti poviem že si kokot a budem si to pamätať a bol by som admin tak zato že si kokot ti dam 2dny len tak for fun ? �� Lebo mal si pestrú históriu (bol si kokot)

Patko
05-07-16, 22:13
A nebolo to bezdôvodne ... ten FATTYARMY ma chcel prejsť keď som mal pp ... Plus na začiatku kola trepal kokotiny ..

Troppe
05-07-16, 23:08
Byl jsem na mapě,Fatty byl v pohodě.
To že napíšeš,že jsem "k***t" neznamená historii. Máš X banů na tomtu portálu,to se bere jako historie.

Patko
06-07-16, 07:08
Nemusíš ma poučovať čo je história banov .To si až taky drbnutý že nerozoznáš troll ? V pohode bol ale keď sa ma pokúsil prejsť asi to tak nenechám ...A inač prečo si dal na ten Steam ban ... Odkial vieš že to je môj ? Som ho mohol mať len požičaný ....Yolo for you ....Inač máš sveg na tej fotke. (͡° ͜ʖ ͡°)
Tvoj Patko (͡° ͜ʖ ͡°)

Troppe
06-07-16, 09:58
Ban na Steam (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=188941) jsem ti udělil preventivně,je to tu běžné. V době banu si vlastnil Steam.
Je mi jedno,že jsi to myslel jako troll,vysvětletní si dostal.
Byl jsem vězeň. To,že jste byli na druhém konci mapy a on se tě "pokoušel přejet" nemůžu vědět. Nic takové jsem neviděl,boužel. Třeba kdyby jste hlídali Simona,tak by k tomu nemuselo vůbec dojít.

Patko
06-07-16, 10:05
Tak keď už dávaš ban over si čo som spravil a potom davaj ban ... A čo trepeš za sračky ? Simona sme celú dobu chránili ...čiže apsolútne nechápem čo píšeš.. Chcel ma prejsť pri pp ... Ty fakt ani nevieš o čo sa jedná ale základ je že je to Patko a jemu musím dať ban ..

Troppe
06-07-16, 11:23
Nikdy jsem s tebou problém neměl,takže žádné výmluvy typ "že je to Patko". Neviděl jsem,že by se tě snažil přejet (ani při pp). Simona jste nestřážili celou dobu.
Opět je to tvrzení proti tvrzení,někdo věří tobě,někdo mě. Já si za tvým banem stojím.

Patko
06-07-16, 13:24
Tak ale ty si slepý ..... sa nečuduj že si to nevidel ked som videl ako si včera hral.... Viac si bol afk ako ingame ..Ale nevadí .... Zvýš si EGO tým že dáš ban to ti pomôže ...
A nepíš už sračky ako že si nič nevidel a nestrážili sme Simona ... Dík
Tvoj Patko :doge: :gabe:

Troppe
06-07-16, 16:38
Včera k večeru jsem byl převážně AFK (na jb_snow),protože jsem se domlouval s kamarádem na důležitých vecech. Normálně bych tam nebyl,ale přišlo mi hlášení a daný hráč u CT byl dead,tak jsem čekal.
Ego mám už moc vysoké,promň. Dalším banem sem si chtěl dokázat,že jsem prostě nejlepší.Ironie - pro méně chápavé.

Patko
06-07-16, 18:23
Nedopísal si čo ... Asi si myslel kokot :gabe: .. Dôležité veci ? Aj ja som mal dôležitu vec ho zabiť keď sa ma pokúsil prejsť ...
Tvoj Patko :doge:

Troppe
06-07-16, 20:27
Neviděl jsem,že by se tě snažil přejet.
U téhle témy jsem už asi skončil,stejně se tu opakují stejné věci pořád dokola.

Patko
07-07-16, 07:39
Ty nevidíš nič .. Teda skôr iba to začo môžeš dať ban ...Po mne tam prišiel niaky čo nemal mik a dával fk ale to si už nevidel a rýchlo si sa odpojil ...
Nezabudni dopísať že si sa neodpojil a mal mik ako to ty vieš ....
Tvoj Patko (͡° ͜ʖ ͡°) :doge: