PDA

Zobrazit normální verzi : domel247



domel247
05-07-16, 23:11
Vypis z konzole:


nick:domel247
servery:všechny jailbreak servery
doba:1 týden
bun za:ůdajně jsem neměl mikrofon u CT
admin:Naqy
dne:5.7





Poznamka:






po pripojeni k CT na jailbreak 1 jsem asi po pulku jedne hry nepouzil mikrofon a pritom jsem nebyl Simon.
ani po mne nechteli abych rekl jestli mam mikrofon a bez upozorneni me vykopli od CT. Prosim o zruseni banu.(mikrofon jsem mel a mam)

Troppe
06-07-16, 00:06
Ahoj. Jelikož bylo "celkem" pozdě,tak jsem nemohl mluvit do mikrofonu (skrz bráchu). Ještě před tebou jsem se ptal CTčka na mikrofon,pomocí Adminského příkazu (text ti vyjede uprostřed obrazovky). Výše zmínění CT reagovalo promluvením do mikrofonu,poté si byl na řadě ty. Napsal jsem to 3x,ale nic,poté následoval ban.
Pokud máš TS,můžeme se tam domluvit,aby si mi ukázal,zda máš mikrofon. Pokud TS nemáš,tak hned jak tě zastihnu ve hře,tak se tě zeptám.

domel247
06-07-16, 00:19
ts mam. popravde jsem v tu chvili moc chat neresil a asi jsem neslysel ze mam neco rict do micu. klidne dokazu ze mic mam a ze mam schopnost byt u ct na jailbreaku. A myslim ze jsem vazne nevidel napis s zadosti o promluveni do micu. to je mozna moje chyba

Troppe
06-07-16, 00:31
Nebylo to v chatu,měl si to ve středu obrazovky. Kdyžtak budu teď na TS ve Free channel 5. IP je csko.cz

E: Dneska teda asi nic. Napíšu ti do PM,tam se domluvíme.
E2: Poprosím ještě nelockovat.

Troppe
08-07-16, 20:33
Vyřešeno,můžete lock.