PDA

Zobrazit normální verzi : The Frisco demence



Milancik
08-07-16, 00:37
as

The Frisco
08-07-16, 00:38
Demo stahovat nebudu, co přesně na něm je?

The Frisco
08-07-16, 00:40
Díky za lékařský posudek, pěkný zbytek dne.

Edit:
Ponížil jsem se natolik, abych si stáhl a spustil tvé demo. Na první části dema vidím záznam z hry na serveru, na kterém jsem ani nebyl. Můj příchod na server je někde v polovině dema. Dále je tam vidět jeden neohlášený mód. To už jsem na serveru byl, ale bohužel jsem byl afk. Zrovna jsem se bavil s latinsem ohledně jiného banu, (viz. http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=189197). To, že jsem byl v té době afk může taky dosvědčit fakt, že jsem při spuštěném módu (tzv. přestřelce), nikoho nezabil. S mými střeleckými dovednostmi a orientačním smyslem na mapě je zcela nemožné, abych si po čas módu do tabulky nepřipsal minimálně jeden frag. Dále na demu vidím tvé nedostatky co se týče jazyka českého, ale to omlouvají již 8 dní trvající prázdniny. Až usedneš zpět do školní lavice, třeba se ti znalosti z mluvnice vrátí. Ovšem co jsem na demu také vidět je to, že ve hře používáš vulgarismy. To se mi tedy opravdu nelíbí. Budu velmi mile překvapen, když se tomu při natáčení dalšího dema vyhneš. Dále jsem se na demu setkal s tvým spamem becausových slov, které psal v minulé stížnosti. Jsem rád, že sis našel svého možná prvního kamaráda, ale spam je v chatu zakázaný. Naštěstí jsi narazil na dobrosrdečného admina, a namísto okamžitého banu tě 3x upozornil a stejně tě nijak netrestal. Adminů s takovou obrovskou trpělivostí tu však mnoho nehledej, proto se k nim chovej slušněji a když tě upozorní, tak jim neodepisuj "nepiš".

Jsem trochu smutný, že jsi ve mě nenašel spřízněnou duši a hledáš u mě chyby kde se dá. Přece jen jsem talentovaný mladý chlapec s atypickým smyslem pro humor. Snad ve mě jednou objevíš kus dobra. Dobrou noc.

Britny
08-07-16, 01:30
A co jako za demenci považuješ? Je to široký pojem a dát sem 3 dema a napsat, že je na nich demence a nějak to neobjasnit, to je zcela málo na odebrání práv. Dle mého názoru se tu objevil další "kameraman" který by rád chtěl studovat na nějaké umělecké akademii, tak to zkouší jak to bude vypadat.

E:

Demo sem koukla, žádný party tam nebylo, akorát neohlášené mody, což není zase tak hrozné. Pokud bys chtěl normální kola, to sem viděla v předešlém demu, jak si dělal jen vzpoury. Friska voláš záměrně, abys ho potomm hlásil tady na webu, záměrně na serveru provokuješ viz chat. Na demu sis stěžoval opět jen ty, jít jinam si nechtěl, protože víme, že rád trollíš. Demo sem dej třeba 10x ale na každém nebude nic, jen tvá demence.

qvsaa.
08-07-16, 11:10
Tebe to už dobre jebe Milancik, práva aj tak nedostaneš musíš sa s tým zmieriť a tým že budeš hlásiť adminov ukazuješ len svoju kokotnosť. Ked budeš ma dôvod ako napr. ja tak potom môžeš sa sťažovať na adminov, soy

DajMen
08-07-16, 12:08
Já taky potvrdím to že ten Milancik to nemá v hlavě v pořádku :DD
Pár x jsem ho na JB potkal a stačilo mi :D

_AnGeL_
08-07-16, 12:50
Já taky potvrdím to že ten Milancik to nemá v hlavě v pořádku :DD
Pár x jsem ho na JB potkal a stačilo mi :D

Presne :) Dobre si to vystihol GayMen (Damian) :D :D

Britny
08-07-16, 12:57
Nevoval sem ho ale přišel sam tak nevím o čem tu mluvíš když ani nevíš. Včera sem ho sice hlásíl přes ! ale to sem nevěděl že se postaví proti mně. Britny JB neni jen o tom vyhrávat atrakce, je to i o urobení vzbury, zastrielaní si, zdrhnutí CTčkam atď... přemýšlej.

Tak myslím, že na JB mám víc odehráto než ty, abych věděla co kde co a jak, ale tou (tučnou) větou, kterou jsem zvýraznila si řádně sereš do papule. Nejdřív napíšeš, že chceš normální kola a zahrát a že nechce party a pak napíšeš tohle. Na demu si prokázal své nízké IQ, když si psal že nemusíš chodit jinam, kde hrají ok, vlastně na demu se nehrálo nějak jinak. Ale vidět, že konflikty vyhledáváš záměrně a potom je hážeš na web a nás opravdu nebaví neustále řešit tvou demenci zde na webu. Frisko nic neporušil a to je už 3 stížnost během 1 dne, tak chyba bude asi někde jinde..

Grakon2702
08-07-16, 13:26
== offtopic ==

Původní koncept JB, který vznikl v zahraničí, spočíval v absolutní šikaně dozorců (tj, zákazy na myš, chat, slovíčkaření, fragování aj.). Nejhlavnějším úkolem vězňů bylo za každou cenu vyvolat vzpouru.

Časem si spousta portálů svoje pravidla změnila, aby tam byla alespoň troška srandy. Ten základ si však i tak ponechali (viz. gamesites). Kotelna je výjimečná v tom, že tento koncept vzala úplně jinou cestou: Dává větší volnost vězňům a hlavně se snaží udělat server zábavným tím, že využívá atrakce na mapě.

Koprakek
08-07-16, 15:14
test