PDA

Zobrazit normální verzi : Rezervovaný nick?



Duck-kure
08-07-16, 17:25
Dobrý den, rád bych se zeptal, jak to se s tím rezervovaným nickem.
Jelikož jsem si rezervoval nick na SH, aby za mě nikdo nemohl hrát..
Bohužel to jaksi nefunguje..
Už asi po 5 mi řekli kamarádi na SH, že někdo hrál za můj nick, ale jak je to možné? Vždyť ho mám přece rezervovaný..
Tak bych se chtěl zeptat jak je to možné.

A druhá myšlenka mě napadla ta.. Že by se mohli XP ukládat na jméno.. Ale chtělo by to přidat funkci jako je "log in"?
Zadáš heslo, které sis vybral.. A nikdo se ti nedostane na jméno, pokud nezná heslo.. Myslím si, že by to chtělo nějaké opatření..
Jelikož by už nebyli na serveru COPYRIGHT a hlavně si myslím, že je to 100x lepší, než ukládání XP na jméno..

Je to jen taková má myšlenka, ten druhý bod..
Ale ten první bych rád objasnil.

Děkuji předem za odpověd, váš hrác RCPlayer.

radim5275
09-07-16, 18:01
Dobra uvaha. PRO

Kotel
09-07-16, 23:11
Ahoj, podle logu za posledni mesic na tvem nicku nikdo jiny nehral, tak nevim, koho videli. Kazdopadne mas defaultni nick z jednoho cs, takze takovych hracu jsou stovky a oni se tam muzou klidne na par sekund napojit, nez je server vyhodi.

Funkce login se resila a mohla by se na superhero pridat. Ono je to ted resene dost blbe, ale predelani by zabralo hodne casu.

Duck-kure
10-07-16, 01:55
Děkuji za odpověd..
Funkce by byla super, i když vím, že to dá velice práce, myslím si, že by Vám hráči poděkovali víc než dost..:)
krásný zbytek večera.

jegerko11
10-07-16, 14:25
Bylo by super mit moznost log in a souhlasim s napadem

Milancik
10-07-16, 14:26
Sem zásadně proti Kotlovi, aby tam nebyl zbytečný plugin Log In. Stačilo by to udělat jako to je na Cod mw módech. Aby se xp a lvl ukládali na IP popřípadně Sid.

radim5275
10-07-16, 17:12
Sem zásadně proti Kotlovi, aby tam nebyl zbytečný plugin Log In. Stačilo by to udělat jako to je na Cod mw módech. Aby se xp a lvl ukládali na IP popřípadně Sid.

Tím zazdíš některe, kteří dělají další 40.

backpase
11-07-16, 23:33
Sem zásadně proti Kotlovi, aby tam nebyl zbytečný plugin Log In. Stačilo by to udělat jako to je na Cod mw módech. Aby se xp a lvl ukládali na IP popřípadně Sid.

V čom by bol zbytočný? a ten čo ma dynamickú IP a mení sa mu by potom hral každý deň odzačiatku? Tento login by vyriešil kopírovanie nickov aj keď podľa mňa rezervácia prostredníctvom VIP postačuje.

Siwy
12-07-16, 08:58
Sem zásadně proti Kotlovi, aby tam nebyl zbytečný plugin Log In. Stačilo by to udělat jako to je na Cod mw módech. Aby se xp a lvl ukládali na IP popřípadně Sid.

A čo keď na servery nebude mód s xp alebo lvl systémom? :D

teecko
12-07-16, 16:47
Bude to celkem prdel až si někdo rezervuje nick např. "Player" .. Nový hráč se připojí a ono ho to kickne bo se nepřihlásí a nebude vědět co s tím a pod odradí ho to podle mě :D

backpase
12-07-16, 22:47
Ak mám správne info tak XP na nicku Player sa resetujú takže z toho nebude nič mať

SirValecekLuis
06-10-16, 23:59
Pro