PDA

Zobrazit normální verzi : Chtěl bych vás poprosit o práva admina



(C.S.E.T)eng(C.L.A.N.E.R)
28-01-12, 19:44
Chtěl bych vás poprosit o práva admina
Dobrý večer tady Adrian je mi 16 let znalosti mam a chtel bych být admin protože na JB jsou FK a docela mě štvou CSKO hraji asi tak 4-7 let Bydlím v Brně znalosti mám anglický jazyk-německý jazyk a český jazyk
můj nick na CSku je __!CSkill!__Eng
Hraji nejvíce na JailBreaku

Na tomto portálu hraji už 6 měsícu
věk 16let a více-
originální hra- mám
znalost AMX- Byl jsem adminem jenom +
aktivní hraní na serverech CServers- Hraji často
mikrofon- Mám
zdravý rozum a chladná hlava- mám
perfektní znalost pravidel na serveru- pravidla znám
nespolupracovat s konkurenčními portály- hraji pouze zde na Kotelně
Mám koníčky CSKO váš server a nějaké adminy jako kamarády
byl bych moc rád kdyby jste mě přijali.
Steam bych měl
http://steamcommunity.com/profiles/76561198051385959
Jsem spravedlivy člověk nikomu bych nedal ban bez důvodu
Děkuji za odpověd.


Jak víte, již jsem si o práva jednou žádal, ale už uplynula nějáká doba a změnila se situace. S hráči vycházím poměrné dobře, svědčí o tom i to, že když se mě dnes jeden hráč zeptal "Proč nejsi admin?", tak se k tomu přidalo dalších pár lidí, což mě potěšilo a přemluvili mě ať to znovu zkusím. :) Pokud vím, pokouším se hráčům co moc nehrají JB nebo neznají pravidla poradit, nebo pokud někdo dostane FK a druhý o tom neví, není problém se za něj přimluvit a v poklidu vysvětlit situaci. Už párkrát jsem zavolal admina nebo natočil někoho, jak druhým kazí hru. Myslím, že adminů na JB není nikdy dost. Chci se aspon pokusit udělat hru takovou, jaká byla když se s JB začínalo :) , to byli fajn lidi :) .

Moc mě to na Kotelně baví jste moc dobří.

Hraji na JailBreak 1 a na Zombie 1-2

Zkušenosti z cheatry mám byl jsem uz admin 1 takze trošku zkušeností bych měl :D

BiA Fz
28-01-12, 19:46
to nemyslíš vážně že ne?

(C.S.E.T)eng(C.L.A.N.E.R)
28-01-12, 19:47
prečo a co? už dluho som nedal žiadost

Charon35
28-01-12, 22:10
Vtip.

http://csko.cz/forum/showthread.php?4835-Cht?l-bych-v%E1s-poprosit-o-pr%E1va-admina