PDA

Zobrazit normální verzi : CT - Špatný Příkaz - FK + Vulgarismy



ThePetrlik
08-07-16, 23:08
# 5 "Laco Madar Kovacs" 865 STEAM_0:1:77536251 10 04:04 14 0
Tento hráč řekl "Do boxu k zadnej stene" a po napsání, že slovní spojení neobsahuje sloveso - příkaz je neplatný, mi dal FK a začal se vulgárně vyjadřovat. Na odkazu níže je video (Nešlo zde vložit) natočené Frapsem jako důkaz. Všechno začíná 0:50, nechtěl jsem to nějak editovat, aby to nevypadalo, že jsem video upravil. Předem děkuji za vyřízení :)

https://uloz.to/!qQic6UVdf/hl-2016-07-08-22-31-13-34-avi

Milancik
08-07-16, 23:37
Měl by dostat ban. Je to jako kdyby řekl skok, čup.

Latins
09-07-16, 08:49
Subject Laco Madar Kovacs řekl "Do boxu k zadní stěně". Chybí tam jedno sloveso...Ostatní vězni to pochopili jenom ty si chtěl slovíčkařit. Někteří lidi to ani neříkají a funguje to. Zbytečné tohle to řešit. Žádná vulgarita tam nebyla natolik hrozná, aby se to řešilo banem. Řekl mírné urážky. Tohle bych normálně i přehlédl na serveru.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Závěr: Není co řešit. Poprosil bych Lock.

The Frisco
09-07-16, 12:27
Příště dej přednost rozumu a ne touze po 2 minutovém běhání po mapě v zeleném tričku.

Britny
09-07-16, 12:55
Do pravidel by se mělo připsat, že pokud chce někdo hrát JB, měl by mít aji mozek.
Jinak za 1 FK se ban nedává. A slovíčkaření je též zakázané. Běžně se i tato věta povídá, aniž by tam byl příkaz a nikdo s tím nemá problém.
Já nechápu, že tu v poslední době hlásíte jednu blbost za druhou.

LOCK