PDA

Zobrazit normální verzi : Dotaz pro adminy



Phantasma
09-07-16, 09:47
Omluvte prosím moji nejapnou otázku, omluvte taky to, jak velkej kokot sem ALE .....

moje otázka tedy zní - já můžu dostat ban za něco za co jiný uživatel ban nedostal?

zde to začíná
http://csko.cz/forum/showthread.php?49624-Zombie-2-odp%E1janie-sa-pred-silkom

Samco - že na tebe (jakožto čerstvě zletilého) :bye:působím bídnou YntelYgencí (to je mimochem zajímavá fixní idea :-D ale budiž) mi imponuje a dává smysl tady na tomto serveru hrát. když to říká někdo tak kultivovaný a vzdělaný jako seš ty, měl bych se nad sebou zamyslet. Komu se ale snažíš nahnat strach a vyhrožuješ banem?
víš kolik sem tu dostal banů za těch 7 možná 8 roků a to jen proto, že náctiletí admini si tu banují koho chtějí a dokonce už mají pravomoc i rozhodovat o tom, kdo je cheater - to se pak není čemu divit, že sem zde byl 2x označen jako cheater.
http://csko.cz/forum/showthread.php?44470-ZOMBIE-hr%E1%26%23269%3B-d%E1v%E1-%FAmysln%26%23283%3B-reconnect-p%26%23345%3Bi-%9A%EDlenstv%ED&p=381753#post381753
tady sem kdysi posílal důkaz i s demem a nikdo to neřešil. Teď sem přijdeš ty, jako mistr světa amoleta a chceš mě tu moralizovat?
Dokud se neozval Qwix, tak sem si myslel, že dokážu nasrat jen inteligentního člověka, ale Qwix je opravdu mimo všechny kategorie. A ještě mne nazve prasetem. Dělám si prostě co chci - tak jako ostatní. Tak se s tím smiřte, nebo trestejte všechny. Ale banovat jen určité lidi na základě sympatií mi nepřijde zrovna košer.
ze srdce doufám, že sem ve vašich očích ještě větší kretén. Pokud možno ten největší. Mě tento board neživí, takže to mám vážně na salámu :-D

moje otázka tedy zní - já můžu dostat ban za něco za co jiný uživatel ban nedostal? V opačném případě si nechej ty výhružky banem pro někoho jiného. Protože aby se po mně vozil Samco je vážně něco, s čím se nedokážu smířit.
Děkuji za odp.

Samco
09-07-16, 09:59
Ahoj, nerozumiem o čo ti teda vlastne ide. Ak by som sa na tebe "vozil", tak by som ti dal ban na základe toho CHL, čo tam dal Qwix. Nestalo sa. Pravidlá platia pre všetkých, za neustále odpájanie môžeš byť potrestaný nielen ty, ale aj ostatný. Dĺžka banu však závisí aj od okolností, či už hráč v minulosti za tento priestupok obdržal ban, alebo inak svojim správaním narúša hru slušným hráčom.

Phantasma
09-07-16, 10:08
Chtěl bych si počkat na vyjádření Qwix, jestli sem přijde. Ale že on, když někdo dá silko si napíše do konzole kill už se nepochlubí?

Samco
09-07-16, 10:12
Chtěl bych si počkat na vyjádření Qwix, jestli sem ten potrat ovčího incestu přijde. Ale že on, když někdo dá silko si napíše do konzole kill už se nepochlubí?

Keď už, tak aspoň teraz to skús bez vulgarizmov. Potom sa nečuduj, že ťa tam hráči nemajú radi, keď pomaly každému nadávaš.

Phantasma
09-07-16, 10:25
Kdo by nenadával člověku, který mne nazve prasetem? Mají akorát nervy z toho, že je vždycky nakazím a oberu o všechny body. Já k tomu rád ještě přidám nějaký komentář ve hře. Však tam dojdi někdy, dyť je to sranda se dívat, jak se vztekají. já už z toho mám pomalu koníček :-D Pak prostě hledají záminky. Ale já si sem nechodím hledat kamarády.

Podívej se - já mám u prdele, jestli mi dáš trapný ban, že sem si dal reconnet. mě se jedná o to, aby se každému měřilo stejným metrem - viz. úvodní post. Tehdy sem posílal demo a nic se nedělo hned to letělo do archívu. A teď sem přijde .... neumím slušně .... a řve tu nad textovou komunikací. Přece si nenechám srát na hlavu, kde bych to skončil.

Qwix
09-07-16, 10:32
Chtěl bych si počkat na vyjádření Qwix, jestli sem přijde. Ale že on, když někdo dá silko si napíše do konzole kill už se nepochlubí?
Zombie 2 08-07-2016 18:34:30 STEAM_0:0:83557398 81.200.57.164 Phantasma qwix mam na demu tvuj kill. zkus jeste na nekho bonzovat a taky se pochlubim

Pochlub sa mi ty s tým tvojím demom, kde som to spravil, som samé oko.

Baxo15
09-07-16, 10:37
zas tu riešite zbytočné veci.. tieto vaše stiažnosti nemajú hlavu ani pätu..

E:Si myslíš že nejaký šašo čo sem ten dokaz nedal do teraz tak ho sem dá teraz?:D

Qwix
09-07-16, 10:39
zas tu riešite zbytočné veci.. tieto vaše stiažnosti nemajú hlavu ani pätu..

Mne sa jedná o to, že ma obvinil, že som sa tiež odpojil pred silkom, tak si žiadam relavantný dôkaz (demo), kde som to spravil.

E: Počkáme si na demo, ak ho sem nepošle, tak je to zbytočne otvorene.

Samco
10-07-16, 15:35
Ak je to demo staršie, tak to nemá zmysel riešiť, nakoľko prípadný ban by už dávno vypršal. Situácia ti bola vysvetlená a preto buď pripravený, že v prípade opätovného priestupku ti môže byť udelený ban.